Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 08:49

Kakashi Hatake

Už mu došlo čo sa tu odohráva no nechá to na neskôr.Len prikývne hlavou sledujúc Kushinu ešte dlhšiu chvíľu,potom sa už radšej vráti k svojej knihe a akoby sa nič nestalo pokračuje v čítaní.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 08:54

Mokuto

Když se mně dotkla prstem, trochu jsem se začervenal, ale snad si toho nevšimla. Naštěstí vyletěla ze dveří a okřikla tamty dva debatující se shinobi z Konohy. Koukal jsem na ně To oni sami netuší že ona je jejich Kage ?...Hmm...žít v anonymitě..to bych měl pak možná více času na svůj plán.. pomyslel jsem si a koukal na Kushiiny záda.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 08:58

Kushina Uzumaki

"Ak chcete debatovať choďte na rámen!" povedala som a zatvorila som dvere. Vrátila som sa späť k Tsuchikagemu. "Ospravedlňujem sa za nich" usmiala som sa
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:04

Mokuto

Cukl jsem sebou, neboť jsem si uvědomil že na mně už není otočená zády. Ém..to je v pohodě... usmál jsem se To dobře znám, když mně někdo pořád ruší.. řekl jsem a vzpoměl si na geniny z iwy.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:07

Kushina Uzumaki

Ale pane vy sa červenáte ! prešla som k nemu a sadla som si k nemu do klína.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:15

Mokuto

Zrudl jsem. Na tohle jsem nebyl nikdy stavěný, tudíž tuhle situaci těžko zvládnu. C.Co to.. koukal jsem na ni. Hlavou mi probíhaly myšlenky na to, že to může být jen z důvodu, že mně chce tímhle oslabit a pak zabít...ale byl jsem stoho tak mimo, že jsem to ignoroval. Hokage ?...Nejdete na to moc rychle.. vydal jsem ze sebe aniž bych si to předem rozmyslel.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:17

Kushina Uzumaki

"Myslím že takto to bude lepšie" urobila som pečať jednou rukou a bola som znova geninka. "Aspoň sa nebudete tak strachovať že sa o niečo chcem pokúsiť aj keď niekto sem príde budete za pedofila" rozesmejem sa. Tak čo poviete na tu dohodu čo som vám hovorila ?"
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:23

Mokuto

Při pohledu na malou dívku sedící na mém klíně sem raději odvrátil hlavu směrem ke dveřím a malou hokage postavil na zem. Dohoda...příjde mi to zajímavé a možná bych stím i souhlasil...a co ostatní vesnice ?
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:26

Kushina Uzumaki

"Ako prvé som išla do vaše odtiaľto ideme do Kumogakre len som dúfala že by sme tu mohli aspoň jeden deň ostať a odpočinúť si predsa len mam zo sebou jedneho jounina jednu chuuninku a dvoch geninov musia si odpočinúť a tu ešte toto si prosím nechajte" podám mu kunai na ktorom bola pečať
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:38

Mokuto

Zajisté...ém seženu vam nejlepší pokoje v sídle mého klanu...do zdejších hotelů bych moc nechodil... usmál jsem se a vzpoměl si jak se v hotelu jednou ubytoval genin z kumo a domů dojel v rakvi. Pak si od ní vzal kunai a prohlédl si pečeť. Jen jsem se nad ní usmál a pokýval jsem ji hlavou jako poděkování.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:41

Kushina Uzumaki

"Je to pečať vďaka ktorej sa sem okamžite dostanem pomocou časoprostorových technik ako treba Hiraishin " usmejem sa. "Dávam vám to tak ako aj ostatným to dám ak by sa niečo stalo"
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:54

Mokuto

Neměl jsem ani tušení k čemu bych to kdy použil...jedině jen ktomu abych ji mohl zase vidět. Děkuji...hmm..nikdy mně nenapadlo že by iwa měla někdy spojence... usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 09:57

Kushina Uzumaki

"A mňa by nikdy nenapadlo že budem žiť" povedala som ironicky a docela trocha smutne."Ale som tu a synov mier bude trvať dlhšie !" znova som sa usmiala radostne. "Už prešlo toľko rokov ale ja som nezabudla" pomyslela som si
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:05

Mokuto

Otočil jsem se k oknu a pohlédl na les v dálce. Dobře...takže akatsuki...divím se že se znova snaží, i po tom co se jim stalo před lety.. zamumlal jsem a celkem se i radoval že bych mohl konečně odejít z iwy a zabojovat si proti celé akatsuki. Otočil jsem se na Hokage a z neznámého důvodu jsem si ji představoval v pravé podobě.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:07

Kushina Uzumaki

"Neviem kto sú teraz ale počula som že sú nový členovia,prosím dávajte si pozor na jinchuuriky...ako viete jedneho z Iwy máme v Konohe toho ochránime tak ako aj Reibiho... pozerala som naňho.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:19

Mokuto

Sekl jsem se a zadíval se vážně na Hokage. Takže Gobi nakonec skončil v Konoze ? Hmm, proto jsem ho zde nemohl nikde najít...mohla byste toho jinchuurikiho dovézt zpět do Iwy ? Závisí na tom osud celé země Kamene a možná dalších okolních vesnic. znova se podíval z okna a trochu se zamračil na les, hemžící se těmi nejsilnějšími shinobi, jakký kdy Iwa poznala.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:33

Kushina Uzumaki

zrušila som henge a naštvane som prišla k nemu a začala ho šťuchať do hrude. "Tak to ani náhodou ! Nenechám vás mi zabiť nejakého ninju !!!Je to ninja z Konohy a nemôžem dovoliť aby ste mi zničil môj klan ! kričala som po ňom tak že ma mohlo byť až von počuť
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:36

Kakashi Hatake

Zo zamyslenia a čítania ho vyrušil niečí krik.Pozrel na dvere rozmýšľajúc,čo sa tam vlastne deje.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:38

Mokuto

Zabít ? nechápavě se na ni díval Ja jsem nic o zabíjení neříkal pousmál se a doufal že se uklidní. Ikdyž bych ted raději uvítal tu malou holku, ale celkem se mi líbila když byla naštvaná.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:44

Kushina Uzumaki

Pomaly som sa ukľudnila. "Tak prečo ho tu chcete ?! Ja vám nedovolím aby ste zabili alebo nejako mi vzali moju adoptovanú sestru alebo dceru zoberte si to ako chcete ale pamätajte na jedno ! ..." pozrela som sa mu vážne do tváre a mala som v očiach nenávisť. "To že uzavrieme mier neznamená že vám len tak dám geninku s Konohy , bývali Tsuchikage jej ho dal a tak to aj ostane!-dattebane tak som ho šťuchla že musel urobiť krok dozadu
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 10:58

Mokuto

Bývalý Tsuchikage byl hlupák! Starý, zplesnivělý dědek co udělal více škody než užitku řekl jsem dosti naštvaně, což u mně nebývá moc velkým zvykem. Ihned na to jsem se uklidnil a koukl na ni. Jako Kage...vůdce jedné z pěti velkých vesnic určitě chápete, že chci pro Iwu tu největší ochranu..a bez gobiho to bude velký problém. Bez něj se nemohu hnout ani na krok z vesnice...Gobi je klíč k uzamknutí gobiho lesa a tím znemožnění útoku na vesnici...ale jestli máte lepší nápad, tak jsem sním řekl jsem dosti zklamaně. Nechtěl jsem přerušit právě vytvořené spojenectví mezi Iwou a Konohou.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 11:02

Kushina Uzumaki


To neviem nemyslím si že by tu chcela ostať ano jinchuuriky ktorý má gobiho je tu so mnou prišla vedľa mňa je to to dievča na chodbe. povedala som mu. "Ale ako chcete viete čo rozhodnutie necháme na nej nech si vyberie kde chce byť čo vy na to ?Ako viete odobratie biju nikto neprežije. V minulosti prežila iba jedna žena s klanu Uzumaki odobratie hneď po pôrodu jej ho vzali a v ten de§ aj zomrela zo svojím mužom Minatom....a do svojho syna dali kyuubiho... hovorila som zo slzami v očiach keď som hovorila o mojej minulosti
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 11:10

Mokuto

Koukl na ni a jen jsem se pousmál Existují způsoby vyjmutí bijuu i bez úmrtí nádoby. Koukl na jeji zaslzené oči Naruto ...hmm...znám ten příběh...tedy...jsem jeden z mála co o tom něco ví pousmál jsem se a vzpoměl jsem si na první vložené data do mé hlavy. Dobrá...nechám to na ni...at se rozhodne..zda chce žít s Gobim v jejím nitru...nebo pomůže Iwě.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 11:15

Kushina Uzumaki

Dobre necháme rozhodnutí na nej teraz ak dovolíte musím sa vrátiť do svojej genin formy. rýchlo som urobila pečate a znova som bola malá.Prešla som k dverám "Sakura poď teraz je rada na tvoje rozhodnutie povedala som a už som bola znova jej sestra
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty8/4/2012, 23:22

Shintou Assai

DOšel jsem do budovy Tsuchikageho a uviděl tam Hokage. Děje se něco, pane? zeptal jsem se slušně, ale neklonil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 4 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavná budova
» Hlavná budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: