Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 00:57

Mokuto

Koukl jsem na Shintoua Né né..vše je v pořádku..jsem rád že jsi už v pořádku pousmál jsme se a koukl na hokage přeměněnou v malou holku Potřebuješ něco ? koukl jsem znova na Shintoua
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 01:53

/PS už mi všetci idete na Nervy ! Stojí tam pred vami dve geninky ! žiadny Hokage
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 02:10

ehm a odkial vieťe moje meno ?? opýtala sa prekvapene a zamyslene no potom vošla a ja pozrela naspeť na senseia povedala tichšie sensei mne dedko vysvetloval čo sa stalo s mamou a oackom zabila som ichpovedala kakashimu
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 02:32

Kakashi Hatake

Bez reakcie na to,čo mu povedala Sakura sa naďalej venuje knihe.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 02:35

kakashi sensei mám pocit že ste rovnaký ako všetci nenávidia ma kôli démonovi čo mám v sebe a nenavidim seba ja som zabila svojich rodičou totis som sa zmenila na sanbiho a potom to už bolo nie moje telo a tak sa to stalo povedala na neho takým škaredím tónom
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 02:42

Kakashi Hatake

Povzdychol si,vážne to chce rozoberať teraz ? pomyslel si.Veď nepovedal nič,čo by malo znamenať že ju nenávidí,len to nechcel rozoberať teraz,keďže sa tu riešia iné problémy.Zdá sa,že to je podobné ako s Narutom,povedal si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 02:46

kso podala rozčúlene a otočila sa bieli tesák s konohi bol hrdina dodala a pohla sa preč
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty9/4/2012, 04:44

// Geninka, která to neumí rozlišit. Příště se podepisuj, když jsi admin a máš obrázek Hokage.

Shintou Assai

Také jsem rád, že už jsem vpořádku. A nepotřebuji nic, jen, že jste se mnou hctěl mluvit. Počkám před kanceláří. Arogantním pohledem jsem změřil ty tři, pousmál jsem se a odešel za dveře.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 00:52

Mokuto

Kývl jsem Shintouvovi a pak jsem zaregistroval pohyb u lesa. Ihned jsem se otočil k oknu a zaťal pěsti. Už zase ?! vydal jsem ze sebe.

Ozvaly se exploze a u hranic s lesem stoupal k nebi velký, černý dým. Po chvíly se z vesnice ozývaly další exploze a řev lidí. Z lesa vybíhala velmi početní armáda zločineckých shinobi. Nukkeninů bylo několik stovek, včetně oživlých stromů a dalších tvorů lesa. Ninjové a kunoichi Iwy se už daly do bránění vesnice. Netrvalo dlouho a někteří útočníci se dostali až k hlavní budově.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 03:46

SHintou Assai

Uslyšel jsem explozi a podíval se oknem ven. Oni prorazili obranu Iwy? No potěš... Prokřupl jsem si krk a počkal si u vchodu do rezidence. V momentě, kdy chtěl jeden nukenin vejít dovnitř, vyrazil jsem mu dveřma zuby. Nazdar, mládenci... CHakra ze mě proudila silou třetí brány a na rukách jsem měl železné rukavice.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 05:17

Kakashi Hatake

Tiež prejde k oknu keď začul výbuch a pozrie sa von.Prebehol pohľadom po pár nukeninoch,ktorý sa behom blížili k hlavnej budove a potom sa otočil k Sakure,ktorá sa vybrala niekam preč. "Sakura ! Nikam nechoď !" Trochu hlasnejšie na ňu zvolal,bol by to malér,keby zmizla von práve teraz keď útočia na vesnicu.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 05:43

nepočula nič ja budem ako biely tesák s konohi a vybehla von
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 06:02

Kakashi Hatake

Tento druh tvrdohlavých detí vážne nemusí.Rýchlo vybehol za ňou a keď ju už mal na dosah,potiahol ju za plece a tým ju aj zastavil. "To by myslím stačilo." Povedal rozmýšľajúc,či nestratila rozum keď sa len tak bezhlavo a nezodpovedne vybrala do ulíc,ktoré sú pod útokom. "Teraz sa okamžite vráť späť do budovy." Povie a prejde pred ňu keby znova chcela ujsť.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 06:07

Kakashi, Sakura -> v momentě jste byli obklíčeni několika silnými nukkeniny, jejiž síla se tak odhadovala na B až S-rank. Bylo jich kolem 5 a dva znich se proti vám rozběhly.

Phate -> I ktobě se rozběhlo několik nukkeninů a pár velkých a mohutných stromů, kteří se začli do sebe začleňovat a vytvořily tak ze sebe velkého obra (představ si dost velkého enta xD)
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 06:08

c a to tu mam len tak sledovať skazu vesnice ksooooooooo povedala
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 06:19

Kakashi Hatake

Ustúpil jeden krok dozadu,vytiahol zopár shurikenov a hodil ich oproti tým dvom čo k nim bežia.Hneď po hodení spravil pečate a ruku nastavil pred seba s otvorenou dlaňou,v ktorej sa začala tvarovať blesková technika Chidori. Musíme sa odtiaľto dostať čo najskôr,ale ako ? rozmýšľal nad plánom ako sa dostať preč.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 06:23

sensei je tu jedna technika ale neviem čo sa stane kuchiyose no jutsu nemám zmluvu kso ale idem na to poskladala pečať a Kuchiyose no Jutsu a ona zmizla ocitla sa v zemi žiab
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 06:35

Kakashi Hatake

Povzdychne si,načo to vôbec skúšala ? Veď je jasné že to nepôjde..no aspoň zmizla preč a má o jeden problém menej pretože ju by vedeli veľmi ľahko napadnúť a takto sa jej už nič nestane.Naďalej stojí v bojovej pozícii uprostred nukkeninov a s rukou,v ktorej vytvoril Chidori stále mierne vytrčenou pred sebou.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 07:14

Ikdyž jsi jednoho slabšího nukennina spomalil, tím že si jej zasáhl shurikenem do nohy, přesto proti tobě zde byly další 4. Jeden z nukenninů se zastavil a vrazil ruku do země, ze které se vynořil velký kámen, který pak hodil na Kakashiho. Kámen měl v průměru kolem 20 metrů. Další nukennin udělal několik pečetí a z úst proti tobě vyslal tmavě fialový kouř, který při vdechnutí paralyzuje celé tělo.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 07:19

Svet žiab kso kde to som v tom ku nej pristúpi gamakichi a povie kto si oýtal sa som Uzumaki Sakura vnučka naruta uzumakiho odpovie mu gamakichi sa zarazí ha vnučka naruta ?? povie prekvapene ano potrebovala by som zmluvu s žabami a pomôcť senseiovi tam vonku povedala ked sa pozerala naokolo v sveťe žiab

Gamakichi ju zobral za žabím mudrcom ktorý jej poveal
Žabí mudrc ti si vnučka Naruta a tak to by nemalo byť problém
prišiel ku nej 6abiak a rozprestrel zmluvu
Gamakichi : teras sa podpíš vlastnou kvou
Sakura :he pozre sa na neho potom si hrizne do prsta a napíše svoje meno
Žabí mudrc : takže teras len cvičiť ale ako na začiatok ťa pošlem späť s gamakichim lebo máš problémi nie a potom sa vrátiš s ním lebo podstúpiš trénink povedal jej a urobyl pečať ona zmizla spolu s gamakichim speť na bojisko do vesnice

Iwagakure no sao

Prišla nasäť na gamakichim toje dospelá obrouská žaba
Kakashi sensei čo poviete ??zakričala na neho a uvidela akciu gamakichi
netrebalo vela gamakichi skočil hlavou do kamena a kakashiho zobral do úst
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 07:30

Kakashi Hatake

Bolo mu jasné,že proti nim nemá veľké šance keďže sú v presile.V každom prípade sa však musel teraz vyhnúť tomu dymu a zároveň kameňu.Mierne sa zohol a prudko vyskočil vysoko do výšky čím sa ledva vyhol kameňu a zároveň sa vyhol aj ústam žaby čo sa tu zjavila so Sakurou.No ešte tu ostával dym,ktorý sa už pomaly šíril aj k nemu.Dopadol naspäť na zem,nadýchol sa ešte čerstvého vzduchu,ktorý bol následne pohltený tým jedovatým a so zadržaným dychom sa znova odrazil od zeme ale tento raz k nukeninovi čo ten dym vyslal.Vystrel ruku aj s Chidori pred seba a letel v rýchlosti priamo na neho.Nenapadlo ho však,že ostatný môžu zasiahnuť tiež takže len dúfal, že sa o to nepokúsia alebo aspoň že nevyšlú útok,ktorému by sa nedokázal vyhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 07:32

(nevidel si moj post si v zabej tlame)
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 07:36

kso no neva gamakichi vyskočil do výšky tak aby sa nahodou tieš nenadýchaly toho plynu a dopadal rovno na jedného s nunkenimov
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 07:45

Kakashi-> Jeden stěch slabších a méně zkušených nukenninů vyskočil naproti tobě a snažil se tě sejmout svými pěstmi. Naštěstí, díky tvým předtuchám a pozornosti si se mu vyhnul a svou technikou si mu prorazil tělo, bohužel se ti v něm zasekla ruka a ostaní se už připravovali na útok.

Sakura -> Ikdyž se ti podařilo zneškodnit jednoho z nukenninů a ostatní se spíše zaměřila na Kakashiho, se proti tobě oběvil jeden z těch větších stromových obrů, který se zdal být dost agresivní a ihned se proti tobě rozběhl.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty10/4/2012, 07:49

gamakichi vybral obrouský kunai a vyskočil do vzduchu tak že ho preskočil a zahnal sa kunaiom na neho sakura mala čo robyť aby nespadla kso sensei ma potrebuje povedala a potom gamakich presekol stromoveho obra na poly
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 5 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hlavní budova
» Hlavní budova
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Hlavní Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: