Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty12/4/2012, 23:14

(Súhlasím Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty13/4/2012, 02:21


Kirke Washimara


Keď som ráno vstal hneť ma napadlo, "dnes je ten deň už nebudem trénovať doma idem za Tsuchikagem" a tak som teraz tu. Pomyslel som si a vstúpil do budovy. Asi bude v kancelárii. dedukoval som a išiel smerom tam. Keď som tam prišiel tak som zaklopal ale nikto neotváral. Haló, je tam niekto? Nikto nič nehovoril. Hmm, čo teda ďalej?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty14/4/2012, 07:29

Yoko Nadare

,,Sem mě už nikdy nikdo nedostane."
podotkla Usagimu, došla k Sakuře a nespokojeně se na ní podívala. ,,Říkala jsem, že je blbý nápad sebou tahat takové děcko. Ale co už.." povzdechla si a sklonila se k Sakuře. ,,Hej, prcku... V pořádku?" dloubla do ní, což bylo v jejím podání asi nejvíce soucitu co uměla po odchodu svého bratra vyjádřit.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty14/4/2012, 08:28

Kushina Uzumaki Hokage

Bolo mi už jedno že ma spoznajú. Prišla som tam hokage plášť som mala oblečený. "Všetci s Konohy ku mne !"
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty14/4/2012, 08:44

Kakashi Hatake

Obrátil sa k Hokagemu.Kushina,povedal si a povzdychol.Na chvíľu aj privrel oko vnímajúc len myšlienky no po chvíli oko otvorí a pomaly vykročí k Hokagemu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty14/4/2012, 08:59

Mokuto

Bylo mi hned jasné že Kushina z nemocnice uteče. Proplouval jsem zdmi budov, dokud jsem se nedostal do hlavní budovy. Chvíly jsem stále zůstal ukrytý ve zdech a po té jsem vystoupil ze zdi přímo za Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty15/4/2012, 08:42

Shintou

Když jsem se uklidnil, zjistil jsem, že nejsem v bezvědomí. Vypuštění démona zřejmě zlepšilo mou regeneraci. Nicméně jsem nelenil a začal rozdávat ANBU rozkazy, aby zabezpečili vesnici, hlavně obvodové stěny. Část měla vyhrabat z trosek raněné a donést je do nemocnice a část měla zajistit bezpečný návrat do normálu, co se týče práce.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty17/4/2012, 00:36

Kirke-> Oběvila se za tebou tsuchikageho zástupkyně. Byla to nádherná žena s velmi velkými vnady. Prohlédla si tě a s menším úsměvěm se tě zeptala Co si přeješ ?

Shintou -> Boje se podařilo potlačit až k hranicím lesa. Vesnice utrpěla hodně škod, jak na životech tak i na budovách a bojovat se stále nepřestalo. Zločineckému kultu právě dorazily posily. Několik dalších desítek nukenninů spolu se stromovými obry, většími a silnějšími než předtím. Kolem tebe se najednou oběvila čtveřice nukenninů, kteří byly oděny jinak než ostatní. Natáhly k tobě ruku a mohl sis všimntou, že jsi stratil kontakt se 4ocasým, neboť ho od tebe snažily odtrhnout.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty17/4/2012, 01:48

Kirke Washimara

No ja... prišiel som lebo. no takto chcem... ísť do nejakej skupiny.... lebo chcem na misie. Zakoktával som sa. Zaskočilo ma že je v dedine taký rozruch, hmm, čo sa asi deje? Na chvíľu som sa zamyslel a potom odpovedal. No keď je v dedine taký rozruch tak to som si asi nevybral najvhodnejšiu dobu, co? Pousmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty17/4/2012, 07:25

Shintou

Kontroloval jsem opravy a obranu vesnic a ti čtyři mě docela zaskočili. Když poruším kruh a jednoho zabiju, mohli by utéct... pomyslel jsem si, ale to už se dostavila bolest svalů a já věděl, že musím jednat rychle, jinak se dostaví pozdní efekty osmé brány. Vyvolal jsem třetí bránu a sáhl do sáčku s kuličkami. Mrštil jsem kuličky po jednom (už teď to má rychlost jako kulka z pistole) a vrhl jsem se po tom naproti (na jednoho letí kule, na druhého já).
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty17/4/2012, 23:47

Yoko Nadare

Povzdechla si, nechala Sakuru Sakurou, narovnala se a došla k Hokage. Nasadila zpátky svůj lhostejný výraz, chtěla odtud už pryč, domů. Měla toho přece ještě hodně na práci. Podívala se na Usagiho, doufala že je v pořádku a že v pořádku dojde k Hokage a pak i domů. Kdyby se teď něco stalo a ona mu musela pomáhat, asi by to hezky nevypadalo. Vypálit šíp o neuvěřitelné síle uprostřed Tsuchikageho polozničené kanceláře. To zní hezky.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty18/4/2012, 07:57

Kakashi Hatake

Lakťom sa oprel o stenu budovy nablízku a mlčky hľadel na Tsuchikageho a na Hokage. Dúfam že sa vrátime čo najskôr,hodilo by sa mi spoznať lepšie aj zvyšok týmu než len Sakuru...Skôr by ma vlastne zaujímalo ako by spolupracovali.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty19/4/2012, 06:56

Kirke-> Em...zajisté.. usmála se a pak zvedla obočí jako by vůbec netušila co se venku děje. Hmm, ale asi zatím budeš sám...a časem se ktobě někdo přidá.. usmála se.

Shintou-> Kulka proletěla nepřítelovou hlavou. Smrt přišla okamžitě. Ten na kterého si vyrazil nebyl na boj zblízka nikdy cvičen, takže jeho si zvládl okamžitě. Ostatní se rozutekly, ale bude chvíly trvat než budeš se 4ocasým moct znovu komunikovat. Všichni nepřátele se ti najednou začli vyhýbat a v jejich tvářich si mohl poznat strach...strach z toho aby sis je nevybral jako další cíl. Toho si všimly stromový obři a začli likvidovat i své vlastní jednotky a pak se jeden z nich otočil na tebe. V rukou se mu začaly tvořit dvě fialové koule, které po té hodil na tebe. Tyto koule mají celkem slušnou destruktivní sílu.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty19/4/2012, 11:15

Shintou

Praštil jsem plechovýma rukavicema o sebe a zasmál se, když se ostatní rozutekli. Jedna koule proletěla kolem a tlaková vlna mě donutila odskočit a doskočit do kleku. K čertu s těma potvorama. Podíval jsem se na toho obra a vyrazil jsem. Stále jsem měl aktivovanou jen třetí bránu, protože tak zůstávaly svaly napnuté, ale nebolely. Rozeběhl jsem se proti obrovi a cestou jsem popadl z nějaké rozbořené budovy sloupek, trámek nebo stožár na prapor. Uhnul jsem druhé kouli a doběhl k obrovi. Pořádně jsem se napřáhl a doufal, že trámek bude pevnější, než obrova holeň.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty19/4/2012, 16:53

Kushina Uzumaki Hokage

Keď sme tu všetci tak sa presúvame späť do Konohy. A chcem aby ste o tom čo ste videli mlčali ako hrob inak si to sama s vami vysporiadam -dattebane"trocha rozrušená som hovorila. "Tsuchikage-sama snáď to tu zvládnete a veľmi sa ospravedlňujem za zničenie Iwy "
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty20/4/2012, 00:42


Kirke Washimara


Hmm, tak to bude aspoň ľahšie, nemusím sa starať o druhých. Z úst my zaznel slabý posmech. Hmm, to čo sa deje vonku je nejak čudné, dúfam že ma nenasadia ihneď do akcie, nerád to priznávam aj keď sám sebe, ale nie som ešte moc silný na nejaký boj, pomyslel som si a silno stlačil päsť na pravej ruke, a keďže so mnou rozpráva táto žena... bolo my jedno kto to je a tak som v mysli na ňu nehľadal ani hodnosť či oslovenie... tak to znamená že do boja je zapojený aj samotní Tsuchikage, to nieje moc dobré! Pomyslel som si nahodil falošný úsmev otočil sa na tú ženu a milým tónom som povedal. A keďže budem sám, kam mám ísť a čo budem robiť, zatiaľ.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty20/4/2012, 02:20

Kakashi Hatake

Prikývne na Hokageho slová a čaká už len kým vykročia späť do Konohy.Cesta by mohla byť bez problémov,zamýšľa sa.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty21/4/2012, 04:28

Yoko Nadare

Přikývla na souhlas. Bylo to přece jasné. Komu by tak asi vyprávěla, jak jen tak z místa bez souhlasu senseiky šla na misi někam na druhou stranu mapy, kde Hokage zničila část Iwy a jen tak se šlo zpátky? Ne, to by asi nikoho nezajímalo. Protočila oči v sloup a prohlédla si všechny přítomné. ,,Snad bude cesta domů bez problémů.. Ráda bych konečně začala pracovat."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty22/4/2012, 01:16

Mokuto

Kývl jsem Hokage a popřál jim šťastnou cestu. Po té jsem se vrátil na bojiště.

Shintou-> Obrova holeň to samozřejmě nevydržela a obr se skácel na zem. Ozval se hlasitý pískající zvuk a všichni se rozutekly zpět do lesa. Nastalo ticho, jen sem tam zařval nějaký raněný člověk. Vesnice byla z poloviny zničená a počet mrtvých byl vysoký.

Kirke-> Právě očekáváme dodávku stavebních materiálu a zdravotních potřeb. Takže by ses mohl postarat o bezpečný vstup do vesnice. řekla a už ho hnala pryč z budovy k bráně, neboť dodávka ma přijít velmi brzy.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty22/4/2012, 06:00

Kirke Washimara

Hmm, dodávka zásob, vy ste rýchly, jasné že pomôžem ale kam mám presne ísť. Kruci, to je ale veľa informácii, ak to bude takto ďalej, vydýchol som si sklamane, hlavne že mám nejakú misiu.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty22/4/2012, 23:14

Shintou

Ošetřete raněné a pak je ihned hospitalizujte. Jako první se zvedají vnější hradby, potom se zabezpečuje rezidence a knihovna a nakonec zničené okolní budovy. Rozchod, každý víte, co máte dělat. zavelel jsem okolním ANBU a vesničanům a sám jsem šel opravovat bránu a hradby.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty24/4/2012, 07:56

Kirke-> Em..k bráně né ? koukla na něj jak na blázna. Kam by tak asi chtěl jít pro právě přivezené zásoby...do kanálu ? pomyslela si a popohnala ho aby si přidal, jinak tam přijde pozdě.

Shintou-> Opravy probíhaly rychle a bez jakkýkoliv problémů. Ty jsi se cítil dost vyčerpaně po použití všech bran a i přes tvou odolnost tě tělo trochu bolelo. Ale bylo na tobě zda si půjdeš odpočinout a zregenovat své tělo, nebo budeš pokračovat v opravách nebo jiných činnostech.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty24/4/2012, 08:37

Shintou

Úbytkem adrenalinu se začínalo ozývat tělo. Podíval jsem se na kapitána ANBU. Potřebuji si lehnout. Kdyby se něco dělo, ihned mě vzbuďte. Budu v rezidenci. Skvělá práce, kapitáne. Vy i vaši muži jste se vyznamenali. Jsem rád, že jsem v této vesnici... Pak jsem mu zasalutoval a odpotácel jsem se do budovy. V pokoji jsem sebou švihl na postel a promnul si dlaněmi oči. No to byl den...
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty25/4/2012, 03:54


Kirke Washimara


Jasné už utekám, a už ma nebolo lebo som bežal k hlavnej bráne.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty27/4/2012, 04:22

Miharu Nakashime

Kráča k hlavnej budove čudujúc sa čo sa stalo.Vstúpi už do budovy a obzrie sa,teraz asi nieje vhodný čas na zápis do týmu.Zašomre.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavná budova
» Hlavná budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: