Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 07:57

Kakashi Hatake

Doskočil na zem. Sakra! Snaží sa vytiahnuť ruku z tela nukenina ale až tak mu to nejde,ešte k tomu je to dosť nechutné.Vytiahol si kunai,čupol si stále so zaseknutou rukou a kunaiom rozrezal dieru v tele o trochu viac.Konečne si uvoľnil ruku ale už nemal temer žiaden čas na ďalší plán.Vytiahol aj druhý kunai rozhodnutý teraz bojovať štýlom taijutsu avšak predpokladal že sa to neobíde bez techník a ešte k tomu ten dym.Postavil sa,odskočil ďalej z dosahu jedovatého dymu,kunaie pevne zovrel v dlaniach a pripravený na boj sem tam pozrel na Sakuru,ktorá nieje veľmi ďaleko od neho takže by mohol v pohode zasiahnuť.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:00

zakričala senseiovi hned som tam mám to pod kontrolou a potom sa otočila smerom k nemu spolu s gamakichim sensei podte sem povedala predsa len na jeho hlave bolo bezpečnejšie ako na zemi
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:04

Sakura -> Jen kunai chytl do svých rukou a svelkým řevem přehodil tu žábu společně stebou za sebe. Pak se k tobě otočil a chtěl tu žábu kopnout do hlavy.

Kakashi -> Dva zbylí nukennini se proti tobě rozběhly. Jeden z nich vykočil a mířil na tebe ze vzduchu zatímco druhý šel na tebe přímo. Tomu co na tebe šel ze vzduchu se pěsti obalily ohněm, což mu při boji na blízko zvyšovalo poškození na protivníkově těle. Ten co na tebe šel přímo jen tasil krátkou wakizaši a mířil sní na tvou hruď
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:07

kso pozor gama zakričala
vidim povedal postavil sa na dve zadné nohy a preniesol váhu na neho s tým ho zadlávil na zem potom kednou labou chmatol po druhom a vrazil ten kunai do neho
Pekne povedala sakura a máš to dodala
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:17

Kakashi Hatake

Hodil kunaie po nepriateľovi vo vzduchu a urobil pár pečatí. "Kage Bunshin no Jutsu" Vytvoril pred seba dva klony,ktoré si automaticky čupli,trochu sa nahli dopredu a hodili pár ďalších shurikenov po nukeninovi,ktorý útočil po zemi.Originál zatiaľ spravil rovnaké pečate ako po prvý raz a znova vytvoril Chidori.Spravil si malé rozbehnutie,jednou nohou stúpil na chrbát klona a odrazil sa do výšky smerujúc s Chidori priamo na protivníka s plamennými päsťami.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:47

Sakura -> Stromový obr se rozpůlil na dvě části a přeměnil se ve fialovou auru, která odletěla do lesa. Pak jsi si všimla že všude kolem se začali objevovat další a další nukennini a další stromový obři. Naštěstí ti přišli na pomoc několik jouninů z Iwy.

Kakashi -> Nukennin na zemi dostal přímý zásah, zřejmě to byl hodně slabý a bez zkušeností v boji. Ten ve vzduchu se kunaiům vyhl a svou pěstí vrazil přímo do ruky s chidory. Oheň na ruce ho chvíly před raitonem ochraňoval, ale po chvíly oba dva cítily velkou bolest na rukou, ale Kakashiho technika byla silnější, neboť nukennin se po chvíly podvolil a odpadl
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:54

Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:57

Kakashi Hatake

Zoskočil na zem a kľakol si na kolená.Ruky nechal voľne spustené čiže sa dotýkal prstami zeme,pociťoval ešte bolesť a zároveň hlasnejšie vydychoval.Pozrel ako to dopadlo s klonmi,na šťastie to bol zásah takže klonov dal zmiznúť a pozrel ako je na tom Sakura.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 08:59

ja som bola na nohach dobehla k nemu kakashi sensei ja sa neovládam ale je to neuveritelná sila povedala a pozrela sa na neho
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 09:05

Kakashi Hatake

"To je v poriadku" Pozrie na ňu. "Ale teraz sa už stiahni späť do budovy,nepotrebujeme aby sa ti niečo stalo." Povedal a pomaly sa postavil a vyrovnal.Neveril žeby sa mu podarilo zneškodniť piatich,asi mu pomohlo len to,že bola asi polovica neskúsená.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 09:08

tak to iste nie ti čo porušia pravidlá su odpad ale tí čo opustia priatelou rodinu su horši než to ked máme tu ureť tak to tak bude povedala hrdo stála vedla senseia a gamakichi za nimi sme tu traja sensei dáme ich dolu a natiahla pesť smerom ku nemu čakala na potvrdenie (ja musím isšť kakashi možeš hrať za mna pls ale tak ma nezabi a vyhrajme aj gamakichiho ovládaj pls)
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 09:15

Kakashi Hatake

Ukradla mi môj slovník,povedal si v mysli a trochu sa na tom zasmial. "Nie Sakura,je to na hodnosť genina nebezpečné.Takže sa stiahni k Hokagemu a Tsuchigakemu." Znova zvážnel.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 09:18

ani ma nehne sensei budem vám po boku stáať gamakichi ideš gamakichi vyskočil znova pustil prúd vody na tých nunkenimou bola to tieš rana ako s dela ona znovu poslkadala pečať hada a psa znova poslala plno lávových kameňou na nich ktorým je dosť ťažké sa vyhnúť plsu s vodou spolu sa to zmenuje aj na taký beton takže boly tak trochu zajatý
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 09:24

Kakashi Hatake

"Tak dosť !" Už ho to prestáva baviť že ho nepočúva. Vráť sa do budovy,už sa tu o tom nemienim s tebou baviť !" Znova zvýšil tón hlasu,ak bude potrebné,bude ju do budovy proste musieť odniesť.Taký tvrdohlavý nebol už ani Naruto,zdá sa,že tu bude aj viac nervov...
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty10/4/2012, 13:12

https://www.youtube.com/watch?v=suwfJMiXauU

Shintou Assai


Pousmál jsem se, když jsem uviděl obra. Čtyři... řekl jsem a rozeběhl se směrem k němu. Jeden nukenin se nechal strhnout bojem a udělal tu hloupost, že se na mě rozeběhl jako první. Naše pěsti se střetly a ta jeho z toho vyšla o něco hůř. Direktem na hruď jsem mu vyrazil dech a prorazil pár žeber. Pavačkou jsem ho vzal a hodil do dvou dalších. Pět... zkřížil jsem ruce a běžel dál. Chakra ze mě sálala. Smál jsem se a další nukenin padl k zemi s promáčknutou lícní kostí. Pak mě překvapil onen obr. Byl rychlejší, než jsem si myslel a hlavně blíž, než jsem doufal. Pořád je to jen dřevo. pomyslel jsem si a hbitě jsem uhnul.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 01:28

Kakashi, Sakura -> obklíčilo vás kolem 20 nukenninů v čele s jedním z jejich velitelů

Aoi Morio
Přistoupil ke Kakashimu. Jeho dlouhé, černé vlasy vlály ve větru. Na jeho obličeji bylo spousta jizev, takže už zřejmě zažil spousty bitev. Celkem by mě zajímalo, co zde dělají šmejdi z Konohy řekl celkem nadřazeným tónem a prohlížel si Kakashiho svýma tmavě zelenýma očima

Phate-> Obr chytl kus zničeného domu a hodil ho po tobě. Vyhnout se tím s Hachimonem nebylo zase tak složité, tedy obr pro tebe neznamenal žádné nebezpečí. To na tebe čekalo a už dlouho tě pozorovalo z dálky.

Orino Daiji
Usmál se při pohledu na Shintoua Konečně někdo hoden mích schopností řekl si v hlavě Keimon (6.brána) vyslovil a v momentě se objevil nad Shintouem a svým kopem mu mířil přímo na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 01:59

Kakashi Hatake

Poobzeral sa dookola,znova obkľúčení... "Povedz mi jediný dôvod,prečo by som ti to mal hovoriť." V úplnom strehu sa otočil k dotyčnému prezerajúc si jazvy na jeho tvári.Hm,toto už bude iné ako s tou prvou skupinkou.Zjavne sa ukázali tí najlepší.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 02:32

ehm vyskočila na gamakichiho hlavu a ideme nato gama poskladala pečať a pustila na nich masu lávy a gmakichi spustil prúd studenej vody láva zmiečaná s vodou sa zmenila na tvrdú latku niečo ako beton okolo kakashiho nunkenimovia boly tak povediac v pasci
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 03:32

Shintou Assai

Už už jsem si chtěl obra podat, ale uslyšel jsem svist nad sebou a jen tak tak jsem dal ruce do křížového krytu, abych zastavil příchozí kop. Zem pode mnou pukla a i přes rukavice to šeredně bolelo. Dej mi chvilku... zavrčel jsem a vrhl se na obra. Jednou ranou jsem mu prorazil koleno a doufaje, že ho to na chvilku vyřadí, jsem se podíval zpět na chlapíka.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 03:41

Kakashi Hatake

Už ho Sakura dosť začína štvať,keby ho počúvala a ostala by v budove,nemuseli by byť v tejto situácii,navyše keby sa chce pokúsiť o útek,musel by vymyslieť plán ako vziať aj Sakuru takže to je dosť otravné. "Gamakichi,odveď Sakuru do žabej ríše ! Hneď !" Zakričal mu a ustúpil zopár krokov dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 04:07

Kakashi, Sakura ->
Aoi Morio
Pozvedl obočí a Sakuřina technika se před ním rozpadla na kousky. Raději ho poslechni holčičko... řekl pobaveně a z jeho prstu vystřelil velký blesk mířící na tu žábu. Neměl z nikým slitování a nepatří mezi ty, kteří berou zajatce, nebo někoho nechává naživu. Pak jeho pohled přešel na Kakashiho.

Phate-> Stromový obr se skácel na zem, ale i přesto že jeho jedna noha byla roztříštěna na kousky, byl stále při vědomí, ale čekat od něj že se hned tak rychle postaví, to bys od něj čekal hodně.

Orino Daiji
Namířil na tebe svou pěst, ze které vyletěla rychlá ohnivá koule. Pak začal svými pěstmi o sebe velmi rychle třít a tím vznikaly další a další ohnivé koule které mířily přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 04:33

Kakashi Hatake

Pozerá na Aoia nevediac čo spraviť.Uvažuje nad viacerými plánmi no nijaký mu nepríde že by mohol vyjsť. "No,myslím že nemám na výber" Slabo si povzdychol a začal rukou šmátrať v kapse neustále sledujúc Aoia.Z kapsy náhle vytiahol dva kunaie s výbušnými lístkami,ktoré na neho v tom momente hodil mieriac mu na tvár.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 06:06

Kushina Uzumaki
Hlavní Budova - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcSrLZsI6TFZeF5ZgxIBmRWfZgvkx9WQHam_ltuTzzK1EmuSipXUcQ

Hej čo sa tu robí preboha ?!" zakričala som a vybehla naštvane z kancelárii. Všimla som si čo sa tu deje
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 06:17

Aoi Morio

Několik ostatních nukenninů se rozeběhly, chytily kunaie a o stovky metrů dál se nechali odpálit. Daly život za svého velitele, který se už rozhodoval zabít Kakashiho. Nakonec se zastavil, neboť ucítil velkou sílu, sílu která se k němu přibližovala. Když spatřil malou geninku s rudými vlasy jen se uchechtl Pohlídejte ho... nařídil nukenninům hlídat Kakashiho a sam seskočil ke Kushině.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty11/4/2012, 06:20

Kushina Uzumaki
Hlavní Budova - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcSrLZsI6TFZeF5ZgxIBmRWfZgvkx9WQHam_ltuTzzK1EmuSipXUcQ

Nevine som pozerala na toho nukenina. Vedela som že je zo mňa cítiť veľká chakra a vedela som kde je jej pôvod Narutovo dedictvo ktoré sa mi vrátilo. "Ee?!Kto ste a čo tu robíte?" robila som zo seba blbku pred Kakashim nechcela som odhaliť svoje tajomstvo,nechcela som aby vedel že Naruto pred smrťou oživil svoju matku a dal jej svoju sílu
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavná budova
» Hlavná budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: