Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 06:33

Aoi Morio

Naklonil hlavu na stranu To tě nemusí zajímat usmál se a v jeho dlani se začal nabíjet Raiton. Koukl na její čelenku Těch z Konohy se tu dnes motá nějak hodně... zabručel čekal jsem že sem Mokuto přijde osobně a ne že bude posílat malé šmejdy z jine země pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 06:48

Kushina Uzumaki


Zaligotali sa mi oči zlosťou. Ale vážne ?! Asi nevieš kto som!!Moje meno je... neodpovedala som lebo sa zo mňa začalo pariť a ja som už nestála tam kde som bola predtým. Chvíľu som bola ešte v henge a potom som ho zrušila.


http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2011/128/7/2/commission__kushina_uzumaki_by_dakkar_h-d3ftqta.png


Odhrnula som si vlasy a pekne rovno som stála ale pri tom som si dávala pozor aby ma nikto nenapadol. [b]"Asi sa budem musieť predstaviť...Moje meno je Kushina Uzumaki a som ôsma Hokage"
usmejem sa ale v očiach som mala stále slastný pohľad a chcelo sa mi bojovať...no skôr tomu vo mne
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:00

Aoi Morio

Koukal na její přeměnu Těší mně Uzumaki-sama... lehce se uklonil Jsem Aoi Morio...jeden z mála, kteří zničily Uzushiogakure. lehce se usmál a povytáhl ze svého kimona několik dřevěných destiček na kterém byl vyřezán znak klanu Uzumaki. Tímto ji chtěl víc rozzuřit aby boj konečně začal.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:05

na toto sakuru začalo polieť brucho lebo bola dlho v bijju plášti ksoooooo na toto vvelký dym a potom zmizly
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:09

Kushina Uzumaki Hokage

Pozerala som na destičky.Zúrivosť vo mne prebúdzal tak ako ten muž tak aj túžba po pomste. Nikto o tom nevedel nikto nevedel kam sa Kyuubi počal. Zúrivosť vo mne ma nenechala normálne myslieť. Pomaly sa mi objavoval kyuubi plášť. Okamžite ani nevedno ako vďaka zúrivosti sa objavili 4 chvosty. Nekontrólovala som sa.
Hlavní Budova - Stránka 7 1200425248-2 celá budova sa zničila. Jediný kto ju teraz mohol zastaviť bol Naruto alebo Minato čož bolo nemožné lebo už nežili
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:25

Shin Taiki

Už už jsem se chtěl vrhnout na onoho nukenina, když jsem ucítil nátlak chakry. Jsme v hajzlu, je tu Kyuubi... zahartusil démon a i já jsem poznal, že to není v pořádku. Ale má jen čtyři ocasy. Možná ho dokážeme zdržet, něž někdo přijde... Soustředil jsem se a kůže se mi loupala. Sedmá brána by mohla stačit k tomu, aby ze mě démon vyskočil.

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/2n72ph1.png

Hej! Psisko! zařval jsem v démonické podobě. Naštěstí jsem narozdíl od Kyuubiho dokázal svého démona trochu ovládat. Přestaň nám ničit vesnici!
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:28

Hora Myōboku

Hned jak se Sakura se svou žábou objevily zpátky, přiběhlo k vám několik dalších žab Jak se vám dařilo ?

Aoi Morio

Tohle je lepší... usmál se Tohle ještě bude zajímavý...díky její síle bude většina Iwy zničena jí... pomyslel si a vyslal proti Kushině jasně modrý blesk.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:32

Orino Daiji

Shintou ho přestal vnímat a ikdyž byl přeměněný v 4 ocasého, ihned na něj zaútočil a otevřel poslední bránu. Bylo mu jedno, zda po tom zemře...jeho život patří lesnímu kultu. Svou pěstí vrazil do zad přeměněného Shintoua.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:34

Kushina Uzumaki Kyuubi


Iba zavrčal tak že tlaková vlna prebehla celou Iwou. Kushino!Vypusti ma !Konečne si našla toho kto ti zničil domov ! kričí po mne Kyuubi. Neodpovedám len si sedím pred jeho klecou a trúchlim nad strátu domova,syna a manžela. Kyuubi začal zbierať chakru tak že začal formovať do nejakej guleHlavní Budova - Stránka 7 Kyuubi

Ale než to stačil Kyuubi vypustiť vďaka jeho rýchlosti schmatol Nukenina pod krk a zavrčal naňho, Tisol ho tak silne že mohol cítiť vlastnú krv.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:35

sakura s gamakichim sa ocitla v žabom svete gamakichi jej okamžite zobral ku mudrcovi
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:41

SHintou Yonbi

Odrazil jsem se k prvnímu skoku a cosi mě škrtlo na zádech (rána se svezla kvůli mému odrazu). Zastavil jsem se a otočil. Otevřít osmou bránu? Ty červe. zavrčel jsem a zařval tak, že ho tlak chakry musel rozdrtit.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:47

Hora Myōboku

Hned co jsi došla za stařešinou, který se na tebe podíval a ihned se tě zeptal Už tě tu čekám...věděl jsem že se za chvíly vrátíš... Pak hlasitě vydechl.

Aoi Morio

Ihned když ho chytla se přeměnil v čistý raiton. Byl to jen klon. Pravý Aoi se objevil hned kousek od tebe. Ihned před sebe vytvořil dost silnou bariéru, přičemž s jeho těla začala stoupat jasně fialová aura. Protáhl si pravé rameno a začal posilovat bariéru svou chakrou, aby ji tak Kyuubi rychle nezničil.

Orino Daiji

Byl mnohem rychlejší díky Hachimonu, takže když se Shintou na něj otočil, už stál po dním a znova začal do něj bušit svými pěstmi, přičem vznikaly velké tlakové vlny.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:49

prčo ste ma čakaly a pomaly stahla bijju plášť
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:49

Kakashi Hatake

Len sa nečinne prizeral na dej okolo kyuubiho a keďže bol stále obkolesený nukkenimi dookola,nemal veľké šance na útek proti takému počtu.Dopadlo to horšie než som myslel..
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 07:55

Kushina Uzumaki Kyuubi

Začala som bušiť do barieri tak silno kým aspoň trocha nepraskol. Zatým ako keby som ho ovládala som Kakashiho zbavila tých nukeninov. A vystrelila som na tu bariéru paprsek (nwm ako sa to volá Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 08:04

Mokuto

Objevil jsem se před Kakashim Seš v pohodě ? zeptal jsem se ho a dál ho ignoroval a koukl na Kyuubiho. Tys mi tu teda chyběl... zamumlal jsem No je načase se do toho zapojit zasmál jsem se při pohledu, jak Aoi se vypařuje pod Kyuubiho Bijuudamou. Skočil jsem před Kyuubiho s úsměvem na tváři. Nevadí ti, že si mi právě zničil čtvrtku vesnice ?

Hora Myōboku
Stařešina se na tebe podíval Vyděl jsem předpověd, že se tu co brzo dostavíš...ale netuším co ode mně chceš... zaznělo z jeho starých úst.

Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 08:09

to viete chcela by som podstúpiť trénink ako moj dedko naruto uzumaki povedala a usmievala sa na neho a vokol do chrámu to by bolo podstúpiť ten istý trénink pomyslela
si


Naposledy upravil Sakura Uzumaki dne 11/4/2012, 08:24, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 08:11

Kakashi Hatake

Ani sa nenamáhal odpovedať Tsuchikagemu pretože už bol dávno pri kyuubim.Pomalšie kráčal tým smerom tiež a premýšľal nad tým,ako to všetko dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 08:19

Kushina Uzumaki Kyuubi

Kyuubi ďalej útočil s Bijuudamou na toho onoho nukenina. Tsuchikageho si vôbec nevšímal. Jediné čo bolo cítiť bola pomsta a utrepnie ktoré išlo s Kyuubiho
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 09:15

Usagi Aburame

Stál na kraji miestnosti pričom znudene sledoval Kyuubiho. "To je celkom milé, že šiel s nami aj Kyuubi ..." Povedal si v hlave pričom však prešiel pohľadom na Yoko. "Yoko ... pôjdeme preč radšej ?" Spýtal sa trocha vystrašene čo bolo počuť v jeho mierne vyklepanom hlase. "Tá chakra ... chrobáci ju cítia ... ničí ich to ..."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 09:23

Yoko Nadare

,,Já se divím že jsme se vůbec vrátili.. Měli jsme čekat venku, ne řešit nějaké problémy."
řekla mu a z jejího postoje bylo jednoduše poznat co si o celé situaci myslí. Zbytečná otrava, měli zůstat v Konoze. Pak se ale i ona nepříjemně otřásla. ,,No myslím že náš úkol chránit už není aktuální." stála tam jen tak na místě a přemýšlela. ,,Proč jsme sem tedy naonec šli?" překvapeně zamrkala na Usagiho. ,,No.. pravda je že je to mise, takže by jsme měli něco dělat."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty11/4/2012, 10:39

SHintou Yonbi

Jednu ránu jsem mu sklepl stranou, ale předchozí dvě mě chytly. Já měl naštěstí také otevřené brány, takže jsem ho vpohodě stíhal. Navýšil jsem chakru a soustředil se na jediný jeho pohyb. Když mi chtěl dát další ránu, naznačil jsem kryt, ale pak jsem uhnul a v momentě, kdy dopadl na zem, jsem mu udělal to, co on mě- prštil jsem ho do zad. Tentokrát to ale bylo v poněkud jiném poměru, než předtím.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty12/4/2012, 07:09

Orino Daiji

Schytal přímý zásah a všechny jeho svaly v těle společně s kostmi se rozpadly a spadl na zem. Takto skončil život jednoho z velitelů lesního kultu...tak se to aspon Shintouvovi zdálo. Pravdou bylo, že zničil jen jeho schránku a Orino se přenesl zpět do lesa do nového těla. Pak jen Shintou slyšel ve své mysli Ještě se setkáme...

Mokuto

To co se stalo s Orinem, to samé platilo i pro Aoia. Jeho tělo bylo sice zničeno na prach, ale jeho mysl se přenesla do nového těla v lese. Zde ale raději nic v mysly neposílal, neboť se bál, že by Kyuubi běžel do lesa.
Já jsem je koukal na Kyuubiho, který jak se zdál mě ignoruje. Stál jsem jen pár metrů od něj a necítil jsem žádný strach z jeho ohromné síly.

Sakura-> Promin, ale vubec mě nic nenapadlo na to, co bys mohla dělat v Hoře Myōboku. Tak se když tak přesun do Konohy, nebo se domluv na něčem s Hokage Wink
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty12/4/2012, 07:26

SHintou Yonbi

Budu tě čekat...ALe teď nemám čas. pomyslel jsem si a díval se na Kyuubiho. Máme možnost zazářit... zavrčil jsem dvojhlasem a zachechtal se. Odrazil jsem se a rozeběhl se proti Kyuubimu s úmyslem ho srazit k zemi co největší silou.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty12/4/2012, 07:57

Kushina Uzumaki Kyuubi


Kyuubi začal revať na celú Iwu. Tak hlasno a znelo to tak bolestivo.Kto by si pomyslel že ešte Kushina tam v ňom je.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hlavní budova
» Hlavní budova
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Hlavní Brána

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: