Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 09:09

Rein Samaru

Prišiel pred kanceláriu zaklopal a vošiel dnu.DObrý den.Misia splnena.ALe nastal malý problem.Senseika použila techniku ktorá jej úplne vyčerpala chakru a upadla do bezvedomia.POvedal tsuchikagemu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 09:27

Mokuto

Seděl na své židli a čuměl do zdi. Když ti dva přišli do místnosti, ihned jsem po nich hodil sáček s penězi a rukou jsem je odehnal. Nechtěl jsem byt totiž rušen při vymyšlené nové techniky
Návrat nahoru Goto down
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 09:30

Rein Samaru

Zobral sáčok a vyšiel von.Čo to malo byť Hibari nevieš?POvedal a usmial sa .
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 09:37

Hibari Kyoya

Hmm asi nemá náladu sa snami vybavovať. Povedal som a pousmial sa je presne taký ako by mal byť správni shinobi. Povedal som a otočil sa ja idem domov ty sa zatiaľ zotav zajtra nás čaká ťažký deň ak bude Kayoko stále v bezvedomí budeme musieť improvizovať. Povedal som a pomaly odišiel domov.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 09:40

Rein Samaru


Ok.Ja idem tiež domov.POvedal a odišiel preč.Keď prišiel domov spadol iba na postel a OKAMŽITE ZASPAL.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:50

Madoka Masahiro

Ráno vstala jako vždycky strašně brzo, jako vlastně už od malička. Následovala pravidelná ranní motlidba za předky a zdraví bratra a rychlá, ale účiná rozcvička. Spokojeně se pro sebe usmála, obvázala si kolem hlavy pásku se znakem rodiny, kolem stehna pásku se znakem vesnice a připevnila si k opasku zbraň. ,,Fajn, můžeme jít." usmála se na sebe spokojeně do zrdcadla a rázným krokem vyšla na ulici, rovnou k hlavní budově. ,,Hlavně se chovat formálně, zastupuješ přeci rodinu." opakovala si otcova slova ze včerejška. Zastavila se až přede dveřmi do kanceláře Tsuchikageho, ještě si pro jistotu upravila vlasy a ráznými pohyby ruky zaklepala na dveře.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 10:58

Mokuto

Dále! koukl ke dveřím. Celá místnost byla popsaná různými znaky, tvary a dalšími čárami. Všude kolem byly rozházeny ohořelé papíry a okna byly popraskané. Koukl na kunoichi, která vešla do místnosti. Další genin ? usmál se a začal zbírat papíry. Em nejspíš chceš zařadit do týmu ? nebo se mýlím ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty31/3/2012, 21:05

Madoka Masahiro

Vešla do místnosti, zavřela za sebou a uctivě se poklonila. Změřila si Tsuchikage zkoumavým pohled a přikývla na souhlas. ,,Madoka Masahiro, Genin. Ano, máte pravdu. Přišla jsem si na povolení svého otce pro zařazení do nějakého týmu v rámci cvičení týmové spolupráce. Pokud v tom není nějaký problém." při poslední větě nasadila trošku nejistý výraz.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:31

Mokuto

Pokýval jsem hlavou Jeden člen chybí do týmu jounina Kayoko Tenshin. Která je ted momentálně v nemocnici. pohlédl jsem z okna na vesnici a dodal Zřejmě se ti dva dali do cvičení, tak je snad najdeš na cvičišti ohlédl jsem se na ni. Ti dva jsou trochu blázni, ale snad si padnete do oka usmál jsem se na ni a koukl na popsané zdi.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:34

Madoka Masahiro

,,Kayoko Tenshin.. Rozumím."
znovu se uklonila a vtloukla si všechny informace do hlavy. ,,Mockrát děkuji, omlouvám se že jsem plýtvala vaším časem." znovu se uklonila a rázným, sebevědomým krokem, vyšla zase z kanceláře. ,,Dobrá, můžu se podívat ve městě a když je nenajdu, zamířím na cvičiště." protáhla se, upravila si čelenku na hlavě a vydala se do města.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty7/4/2012, 13:42

Kushina UZUMAKI


Keď sme prišli konečne do Iwy tak sme si to namierili rovno do hlavnej budovy. Kráčala som pomaly a keď som konečne stála pri dverách aj zo skupinkou ktorá ma doprevázda zaklopala som
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty7/4/2012, 19:54

Yoko Nadare

Tvářila se po cestě dost vyčerpaně. Ne, to nebyla vyčerpanost, to byla totální otrava. Celou cestu strávila bezduchým pochodováním, s nikým se nebavila a vinila se za to, že s tímhle doprovodem souhlasila. ,,Mohla jsem být ve vesnici a třeba.. Spravovat střechu." povzdechla si a přitrouble sledovala tu hoku co nakonec šla s nimi. ,,Je ještě marnější než vypadala na začátku. Jestli se ona dožije tak dvaceti, bude ráda." protočila oči v sloup a čekala, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty7/4/2012, 22:23

Kakashi Hatake

Po ceste si samozrejme čítal knihu pretože odkedy opustili vesnicu,každí len čuší.Až keď zastavili,knihu opäť schoval a zrak upriamil na dvere. Snáď sa oplatila cesta,pomyslí si.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty7/4/2012, 22:46

Mokuto

Probíral jsem se různými papíry a dokumenty co leželi po celé místnosti. Když se ovzalo zaklepání, ihned jsem všechno odkopl ke zdi. Hmm...kdo to zase je ? Snad ne další genin... pomyslel jsem si. Vstupte poručil jsem směrem ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 00:10

Usagi Aburame

Celú cestu kráčal za nimi v absolútnej tichosti až do takej miery, že nevedomky otvoril dvere a vstúpil do Tsuchikageho miestnosti. Kráčal zamyslene ďalej až nakoniec narazil do jeho stola kde sa konečne spamätal. "Eh ... pardon ?" Zazrel naň ospravedlňujúcim pohľadom. "To sme tak skoro v Iwe ? Zvláštne ..."
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 00:42

Kushina Uzumaki

Vstúpila tam malá geninka a štyria ďalší ľudia. "Dobrý deň ó veľký Tsuchikage" zavtipkovala som si na jeho osobu a zasmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 00:53

Mokuto

Genini ? A ještě z Konohy ? zadíval jsem se zamyšleně na ně a pohled jsem zaměřil na malou dívku Zdá se mi to..nebo je její síla mnohem větší než jakou má genin ? pomyslel jsem si a pak jsem si řekl, že jsem dost přepracovaný, takže se mi to vážně asi jenom zdá. Co partička shinobi z Konohy pohledává v Iwě ? zeptal jsem se jich.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:00

Kushina Uzumaki

Kývla som hlavou aby všetci odišli dokonca aj Sakura musela odísť preč. "Choďte von,niekam posedieť!" hodila som im odmenu za to že ma sem doviedli každému ale iba polovinu.Keď už konečne vypadli začala som. "Ale prišla som sa iba pozrieť posiela ma blbý hokage... hovorila som v mužskom rode o ňom pretože každý vie že je tam muž.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:11

Mokuto

Zamyslel jsem se a pořádně si prohlédl tu dívku Aha... řekl jsem jen a poškrábal se na hlavě No..a co přesně zde máš dělat ? Jestli máš zjistit nějaké tajné informace o mé vesnici, tak tě ujistím, že se ti to nepovede mrkl jsem na ni.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:14

Kushina Uzumaki

Nie mám s vami flirtovať-dattebane" hovorila som to tak vážne že mi to musel zožrať. Ale tiež trocha rozpačito .Pozerala som sa naňho vážne a čakala som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:19

Mokuto

Zvedl jsem pravé obočí a zadíval se na ni. Něco se mi na ni nezdá... pomyslel jsem si Ém...promin, ale na srandičky nemam moc náladu... usmál jsem se a poškrábal jsem se na hlavě Hmm...co si myslí ? že jsem pedofil ?!
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:24

Kushina Uzumaki

Tak dobre koniec srandy, Moje meno Je Kushina Uzumaki a som Hokage z Konohy. usmiala som sa."Prišla som sem osobne kvôli tomu že by som chcela s vami uzavrieť mierovú dohodu." aniž by ma vyzval sadla som si na jeho stôl.Aj keď to vyzeralo divne pretože som bola malá
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:29

Mokuto

Ona a Hokage ? No sice u ní cítim dost velkou sílu...ale vždyt ja bych mohl být jejím tatou ! To se v Konoze zbláznily ? Hokage ? pořád jsem tomu nemohl uvěřit a stále mi na ni něco nesedělo, ale nemohl jsem přijít na to, co se mi na ni nezdá..Mírová dohoda ? Z jakého důvodu ?
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:37

Kushina Uzumaki

Povzdychla som si. Urobila som pečať jednou rukou.A henge zmizlo.Teraz tam už sedela dospelá žena a nie geninka.Dlhé vlasy a plášť (plášť si domysli)
Hlavní Budova - Stránka 2 Commission__kushina_uzumaki_by_dakkar_h-d3ftqta

Už mi veríte?
usmiala som sa milo
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty8/4/2012, 01:42

Mokuto

Zasekl jsem se při pohledu na krásnou ženu sedící na mém stole. Takový pohled se jen tak nevidí, tedy já jsem tohle neviděl ještě nikdy Už vím co mi na ni nesedělo... pomyslel jsem si. Ém, omlouvám se za svou nedůvěřivost... trochu jsem pokýval hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavná budova
» Hlavná budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: