Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:10

chcela by som sa presun´ť naspeť na toto som sa presunula pred oneechan teda kyuubiho jej hlas bol tak prenikavý že mi to ničilo uši ale postavila sa pred nu a položila ruku stoj oneechan zakričla s plačom
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:18

Kushina Uzumaki Kyuubi

Ako sa ma dotkla Kyuubiho plášť začal spaľovať jej ruky a obaľovať ju tiež. Kyuubi švihol tak rukou že si preletela cez zbúranú stenu a zastavila si sa až o jednu skalu asi 14metrov
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:25

Yoko Nadare

Přiložila si ruce k uším. ,,Bezva tahle mise nás připraví o ušní bubínky..." zamumlala si pro sebe podrážděně, sledovala Sakuru a přemýšlela nad tím jak moc ta holka chce umřít. Chtěla se za to praštit nebo tak něco, ale rozběhla se k Sakuře prohozené zdí a pro jistotu si půřed ní stoupla, ochotná klidně vyvolat klanovou bariéru. ,,Ty jsi úplně blbá Geninka, že?" zamumlala si pro sebe a po očku se podívala na Usagiho. On snad bude vědět co dělat.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:32

sakura sa premenila do bijju plášťa robehla sa po kyyubim vyskočila do vzduchu a s celej sily ju tresla do chrbta shon gokuho sila je neuveritelná takže ju to muselo ochromiť
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:35

Usagi Aburame (Usagiki)

Zrazu skočil pred Yoko pričom zložil veľmi jednoduchú pečať. "Kabutomushi Shīrudo ..." V tom začali chrobáci nenápadne obaľovať Usagiho telo a meniť farbu na prirodzenú telovú. "Štít obráni aspoň časť útoku keď už nič iné." Zhlboka sa nadýchol pričom sa pousmial. "Yoko ... si v poriadku ?" Spýtal sa celkom zvedavo no úsmev mu stále nemizol. "Usagiki chce ísť von ... sila Kyuubiho to ešte zvyšuje." Vtom však preletela okolo jeho hlavy Sakura s plášťom Bijuu. "Čo to ?!"
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:37

Mokuto

V momentě jsem stál za Kyuubim a pohou dlaní jsem zastavil Shintoua. To je v pořádku...ja to tady už zmáknu usmál jsem se na něj Postaráš se o tu holku co právě odletěla ? Nebo spíše se postarej o zabezpečení vesnice Pak jsme se otočil na Kyuubiho a pomalu jsem došel před něj. Přestan mě ignorovat ! usmál jsem se na něj a natáhl k němu ruku, přičemž se po celé ruce začaly objevovat japonské znaky.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:42

Yoko Nadare

Nasadila překvapený výraz. ,,Samozřejmě že jsem.. Jsem přece silnější než ty." prohlásila uraženě. ,,Myslím, že nám něco ušlo." oznámila mu, když kolem nich Sakura prostě proletěla.

// Sakuro, zarazila jsem se nad otázkou.. Kde tvá postava přišla k Youtonu?
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:44

Kakashi Hatake

Sleduje z miernej diaľky čo sa deje a len dúfa,že Tsuchikage vie čo robí.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:45

Kushina Uzumaki Kyuubi


útok som nejako moc extra necítila ale rozhnevalo ma to tak moc že sa mi začal ukazovať piaty chvost. Vďaka Kyuubiho síle a rýchlosti sa dostal k Sakure a chytil ju pod krk tak silno že nemohla moc dýchať.Znova odhodil sakuru tentoraz tak aby sa zranila čo najviac. Bolo mu jedno či sa zabije. Bolo z neho cítiť smutok a hnev. Piaty chvost sa celý neukázal ale pomaly sa formoval. Kyuubi si ďalej nevšímal Mokuta

(Sakura neignoruj to čo píšu ostatný !!! vieš že sa to trestá banom ?! a nezabúdaj že Kyuubi je najsilnejší )
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:46

kso oneechan zakričala na nu po tom čo sa postavila s hlavi jej tiekla krv chytila ju za ruky oneechan prestan to som ja sakura tvoja sestra kso kushinaaaaaaa zakričala dúfajuc že ju tam počuje




(Yoko Nadare asi ze shon goku nie prečítaj si konoha .cz )
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:50

// Na konoze je k čtyřocasému psáno přesně toto : SYMBOLICKÝ ELEMENT: Jed
Tvoje postava má element Fuuton a je z klanu Uzumaki.. Nevytahuj tady na mě že si mám něco číst, když ti mi kradeš KG z mojí vesnice
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 08:57

Mokuto

Zase mě ignoruje... pomyslel jsem si a chytl ho za jeden ocas. Ikdyž v normální případě by se mé ruce měli vypařit...mým rukám to nic nedělalo, jen se znich celkem dost kouřilo. Zvedl jsem Kyuubiho a hodil ho pár metrů dál. Tak už si mně konečně všimni ! Z těla mi vytrysklo takové množství chakry, že to rozdrtilo okolí.


(Sakura...ém...ikdyž jsem vůbec proti tomu abys měla 4 ocasého..tak by mě zajímalo jak si ho dokázala ovládnout na urovni genin ?!)
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:02

oneechan kričala stále som to ja nechaj to tak ukludni sa som tu steboukričala
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:09

Kushina Uzumaki Kyuubi

Konečne si ho všimol ale iba na teba pozeral a nič nerobil. Začal vrčať a kričať.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:10

oneechan chytila ju a zovrela viac
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:22

Mokuto

Natáhl na ni ruku a pomalu, ale jistě začal zapečetovavat kyuubiho. Netušil jsem co tam dělá ta Sakura, když proti Kyuubimu v téhle formě nemá žádnou šanci...jedině si tak ublíží. Vytvořil jsem tudíž klona, který popadl Sakuru a odhodil ji pryč. Já jsem se jen zaměřil na Kyuubiho sílu a pečetění.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:30

Kushina Uzumaki Kyuubi

Kyuubiho forma začala miznúť,už som tam stála iba ja zo slzavými očami. Pozerala som na nich ale nevnímala som nič. únavou som padla na zem vo svojej dospelej forme.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:30

pomaly ju začal bijju ovplivnovať toto už neni dobré pomyslela potom sa rozbehla priamo na kyyubiho jedno či stena klon človek jedno proste bežala
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:37

tak DOSŤ!!! SAKURA OKAMŽITE NA CHATBOX!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:42

Mokuto

Došel ke Kushině a pomalu ji vzal do náruče, přičemž se její tělo začalo hojit s popálenil způsobený Kyuubiho přeměnou. Když se objevila Sakura jen s menším úsměvem nastavil nohu, do které Sakura vrazila a ihned padla do bezvědomí, ze kterého jen tak nevstane. Pak jen pomalu mířil s Kushinou směrem k nemocnici.

Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:47

len som tam tak ležala v misly som sedela v klbku kto som kde som
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 09:57

Kakashi Hatake

Hľadel na Kushinu a Tsuchikageho,celkom rád že to nedopadlo horšie vzhľadom nato, že sa jej už formoval piaty chvost.Zrakom potom prebehol po okolí pozerajúc,či sa stali nejaké výrazné škody.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 10:05

ja som tam ležala dalej nebola som pri sebe iba v mysly som bola úplne vydesená k smrti
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 11:01

//Já se opravdu omlouvám, ale prostě jsem nějak zapomněl na posty tay, takže jsem tu chvilku nebyl. A jsem trochu zmaten. Čí je tedy ten Yonbi? Protože pokud vím, podmínkou pro Yonbiho je dobrý příběh a ten mám snad já. Takže se omlouvám, můžete mi někdo osvětlit, kde jsem, co vlastně dělám a jak je na tom vesnice?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty12/4/2012, 17:44

Yoko Nadare

Nasadila nespokojený výraz, zívla si a sedla si prostě na zem. ,,Tipuju že se hned tak nevrátíme domů, že Usagi?" houkla na něj a vzhlédla k němu. ,,Navrhuju aby jsme zdevastovali to, co ještě zdevastovat jde. To je vlastně teď skoro nic." pronesla otráveně jelikož tahle vesnice se jí vážně nelíbila.

// Já si mysím, že to vzniklo jednoduše tím, že Kushina to nekotrolovala a Remorko tak nějak omylem povolil Sakuře Yonbiho, protože nevěděl o tvojí postavě. Já bych byla pro, aby Yonbi zůstal Phateovi, ale to není na na mě ~
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 8 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavná budova
» Hlavná budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: