Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Budova

Goto down 
+6
Kushina Uzumaki
Usagi-chan
Phate
Bunen
Kamikazeč
Mokuto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty17/3/2012, 10:00

First topic message reminder :

Zde se nachází kancelář Tsuchikageho, kancelář zástupce, ústředí pečetících jednotek a hlavní knihovna

Budova je nejvyšší ve vesnici, takže nejde přehlédnout
Spoiler:

NA DVEŘÍCH KANCELÁŘE TSUCHIKAGEHO JE NAŠKRÁBÁNO: "PRO PŘÍJEM MISÍ SE HLAŠTE U ZÁSTUPCE !"
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty28/4/2012, 09:36

Miharu-> Ale vůbec ne... ozval se milý ženský hlas tsuchikageho zástupkyně. Utíkej k bráně...už by tam měl být jeden genin, který má v týmu volno usmála se.

Shintou-> Na tvou postel spadl papír s pečetí nejvyšší rady Iwagakure. Uvnitř byla správa obsahující tohle:

Po posledních událostech rozhodla rada Iwy o eliminaci kultu. Proto je nezbytné, aby vesnice získala co největší možnou vojenskou sílu. Proto Jounin Shintou Assai byl vyslán na misi do západních hor pro přivedení "Prvního a Osmého Jestřába" zpět od vesnice. Pokud by kladly odpor je dovoleno použití násilý. Pozn. Cíle jsou extrémě nebezpečné, proto budte co nejvíce ve střehu. Termín na dokončení úkolu: 6 měsíců.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty28/4/2012, 10:33

Miharu Nakashime

"Aha,tak dobre." Pousmial sa,ako to že som si ju nevšimol ? Mykol hlavou,otočil sa k východu a vykročil. "Takže k bráne." Šepol si a odišiel smerom k bráne.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty28/4/2012, 20:08

Shintou

Reakce při dopadu byla skoro až směšná. Bleskové vystřelení pěsti do prázdna. Nikdo v místnosti ale nebyl. Rozkoukal jsem se a přečetl si papír. To...nebude těžké. Jenom se musím ještě naučit jednu věc... pomyslel jsem si, oblékl se, umyl se a vyšel za Tsuchikagem.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty29/4/2012, 11:16

Shintou

Zaklepal jsem na dveře Tsuchikageho a čekal na vyzvání.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty30/4/2012, 21:09

Mokuto

Opravoval jsem svou trochu poničenou kancelář, což nebylo nic těžkého. Když se ozvalo zaklepání, otevřel jsem dveře a pokynul Shintouvovi, aby vešel dovnitř. Co potřebuješ? zeptal jsem se ho hned.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty1/5/2012, 05:10

// Omlouvám se, nebyl čas...

Shintou

Vešel jsem dovnitř a potěšen přívětivostí Tsuchikageho jsem spustil: Pane, dostal jsem vzkaz. Nemám s tím absolutně žádný problém, jen bych se rád naučil dvě techniky: Skrytí chakry a rozpoznání nebo stopování chakry. Pokud by to bylo možné, mohl byste mi dát svitky? Zítra k ránu bych vyrazil na misi, pane. uklonil jsem se při posledních slovech.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty1/5/2012, 09:35

Mokuto

Koukl jsem na něj a na chvíly se zapřemýšlel o jakých technikách to mluvil. No..dobrá... V ruce se mi objevily dva svitky, které jsem hodil Shintouvovi. Jinak...nepodcenuj tuhle misy...i přesto, že jsi velmi zdatný shinobi si dej velký pozor...nic moc o těch chlápcích nevím..skoro všechny dokumenty byly zničeny...ale rozhodně se nezaleknou Hachimonu nebo 4ocasého a myslím že po těch letech určitě nevyšly s formy řekl jsem mu dost vážným tónem. Ani já jsem se nikdy s žádným s Jestřábů nesetkal, ale podle pár knih co jsem musel přečíst to byly velmi mocní a dost chytří shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty1/5/2012, 11:55

Shintou

Děkuji, pane. Nezklamu vás... řekl jsem s úklonou, prohlédl si dva svitky a odešel cvičit.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty11/5/2012, 04:06

Kirke Washimara

Náklad sa bezpečne dopravil a nikomu sa nič nestalo aspoň som nič nespozoroval. povzdychol som si a uvažoval. Bol dosť zranení, ale nedá sa povedať že som ho zabil skorej so dohnal k tomu aby spáchal samovraždu. Prišiel som k tomu chlapíkovi čo ma informoval hneď na začiatku. Máte tu ne niekoho čakať alebo sa máte hneď pustiť do opráv, liečenia a celkového zásobovania? Pretože ja som mal za úlohu dopraviť vás sem mne nič iné nebolo povedané. Otočil som sa a snažil sa pozrieť na samotní vrchol hlavnej budovy.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty14/5/2012, 07:31

???

Jo, my to už zvládnem usmál se na tebe a začal něco rozkazovat lidem za ním. Ti se ihned dali do práce s vykládáním vozů a roznášeli dovezený materiál na potřebná místa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní Budova - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Budova   Hlavní Budova - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Budova
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavná budova
» Hlavná budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Iwagakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: