Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréning týmu 2

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty19/3/2012, 07:18

First topic message reminder :

Na tomto mieste trénuje tým 2. Miesto sa nachádza kúsok od brány Kumogakure no Sato a je to menší lesík (podobne ako tréning týmu 1 no tieto miesta sú od seba dosť vzdialené)
Spoiler:


Naposledy upravil Remorko dne 20/3/2012, 07:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty1/4/2012, 17:41

Akomot Fuku

Sledoval, jak z něj Tomok zase vyskočila a pak oba zvědavě koukali na svého nového týmovému kolegu. ,,Jde vidět, že už to někdy dělal." řekl zamyšleně a podíval se poočku na Zankokunu a Odayakanu, kteří se na něčem zrovna domlouvali. ,,Vsadíme se. Myslíš, že spadne?" pobaveně se usmál na Tomoku.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty4/4/2012, 23:49

Tenma

Párkrát jsem uklouznul z nedostatku stabylity kvůli onému člověku co mě propíchal ale vyšplhal jsem nahoru.Taková ostuda.Řekl jsem si nahoře.

//počítám že jsem čekal na vyjádření Senseie zbytečně....
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty5/4/2012, 01:06

Tomoka & Akomot Fuku

Nadšeně ho sledovala, poskakovala na místě a vždycky když uklouznul, povzbuzovala ho dál. Akomot se k tomu raději nevyjadřoval a zvědavě sledovali společně. Když se Tenma přece jen dostal na horu, oba na něj zůstali v očekávání koukat.

Zankokuna Fuku

Protočil oči v sloup, něco pošeptal Odayakaně a zmizel. (přesun)

Odayakana Fuku

Přikývla a došla k Akomotovi a Tomoce. Podívala se taky nahoru a mávla na Tenmu, aby šel dolů. ,,Dobře, Tenmo-kun. Pojď dolů. Zankokuna musel odejít, taakže vás teď budu mít na starosti jen já."

// Promiň, čekala jsem že už Remorko přijde, jenže jak to vypadá jeho příchod se opozdí...
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty5/4/2012, 08:49

Tenma

SDeskočil jsem dolů a opět se zazubil.Trapný co ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty5/4/2012, 09:17

Tomoka Fuku

Povzbudivě se na něj usmála a poplácala ho po rameně. ,,Co to meleš? Bylo to dobrý, na to že jsi Genin. A Odayaka-sensei je skvělá, co se týče vylepšování a zdokonalování technik. Je strašně milá a chytrá. Ví úplně všechno na co se jí zeptáš." máchla rukama okolo sebe, jakože myslí vážně úplně všechno.

Odayakana Fuku

Nejistě se při slovech Tomoky usmála. ,,Ale... T-To ne.. Je jen náhoda, že to vím."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 01:13

Tenma

Radostně se podívám na Odayakanu.Opravdu?A jak tedy chutná Kageho klobouk?Vždy mě to zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 03:27

Eito Kokoro

Zrazu sa znova zjavil pred Tenmom a na milimeter presne mu strčil Renov klobúk do úst. "Ja vás stále sledujem a počúvam. Ten klobúk chutná asi takto ..." Pousmial sa milo pričom klobúk odtiahol od Tenmua a podal ho Odayakane. "Keď príde Ren vráť mu to dobre ? Ja si musím ísť nájsť Kimiko ..." Povzdychol si a tentokrát sa rozbehol po svojich do centra mesta.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 03:43

Odayakana Fuku

,,No jelikož je klobouk Raikageho vyrobený ze tří různých látek a tvar drží ještě navíc sloučenina které se říká p-"
chtěla větu doříct, pak se ale objevil Eito. ,,Raikage-sama." lehce se poklonila a vzala si od něj klobouk. ,,Očekáváte, že se tady Ren-sama zastaví?" nasadila tázavý pohled. ,,Kimiko-san tu také nebyla, s tím vám bohužel nepomůžu." otočila se zpátky na ty tři. ,,Ještě nějaké otázky, Tenmo?" mile se na něj usmála.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 05:05

Tenma

Když se takhle zeptam na hromadu peněz a harém dostanu to taky?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 05:53

Odayakana Fuku

,,Pleteš si pojmy. Já jen odpovídámna otázky, neplním tvoje přání. Takže když to podáš takhle, můžu ti jedině říct jak si myslím já, že jsou na tom tvém ambice k získání těchto věcí. A myslím, že spíše ne."
poučila ho a spokojeně se usmála. ,,Jsi celkem bystrý, určitě budeme vycházet, že?" usmála se na všechny své svěřence. ,,Zanokuna by se už mohl vrátit." povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 07:38

Tenma

A teď už budem nějak trénovat?
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 07:50

Zankokuna Fuku

"Suiton:Mizu no sureddo ...." Ozval sa Zankokunov hlas po celom tréningovom poli. Z jazierka zrazu vyšlo niekoľko vodných nití ktorá sa začali rozkladať po celej zemi a rozpadli sa na vodu ktorá držala a netiekla späť do jazierka. "Raiton:Furasshu hoden !!" Zakričal znova hlasne po čom sa však voda zelektrizovala do väčších výbojov ktoré prichádzali a odchádzali v troj-sekundových intervaloch.

Akomot Fuku

Akonáhle uvidel, že voda začala stúpať spozornel a potiahol Tomoku za rameno. "To je Zakokunova techniky ... zdrhaj ..." Oznámil jej vystrašene no na Tomokynu reakciu nečakal a vyskočil na najbližší strom.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 07:53

Tomoka Fuku

Protočila oči v sloup. ,,Už zase?" otočila se na Tenmu. ,,Na tohle by jsi si měl začít zvykat. A naučit se zmizet." vyskočila na jeden z dalších stromů, pak pro jistotu ještě na jeden vyšší. ,,Co ho to zase popadlo? Jeden z těch šílených soubojů jako vždycky nebo co?" povzdechla si a pro jistotu nachmatala taštičku.

Odayakana Fuku

Bezradně si povzdechla, pousmála se a s mávnutím ruky zmizela z místa kde stála.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 10:04

Tenma

Jen jsem skočil na nejbližší strom a schoval se v koruně.To je tým todle.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 23:02

Zankokuna Fuku

Pomaly vyšiel z vody celí premočený. "Hmm ... chcete tréning ? Tak to skúsime najprv tvrdšou lekciou ..." Pousmial sa pričom zložil ruky to zvláštnej pečate. "Porazte ma ... budem používať len techniky klanu Fuku aby som sa obránil, vyhol alebo odrazil vaše útoky a techniky." Následne len čakal čo spravia.

Akomot Fuku

Po tom ako skončili výboje na zemi nezoskakoval a len sledoval Zankokunu. "Takže klanové techniky ... ?" Spýtal sa udivene pričom sa zahľadel na Tomoku. "Bude bojovať aj s Odayakanou v sebe ?"
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 23:24

Tenma

Asi počkám na vyjádření se ostatních.Nedokážu vymyslet co to to fuku je.Mčil jsem si mozek přemýšlením ale v koruně stromu jsem se ani nehnul.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty6/4/2012, 23:38

Tomoka Fuku

Protočila oči v sloup. ,,Super..." protáhla se a bezrdaně si povzdechla. Pak se podívala přes větve tázavě na Akomota. ,,Co budeme dělat? Když ani pořádně nevíme co náš nový přírůstek umí... A ještě k tomu jsme s ním nikdy nebojovali, nemáme vůbec žádné sehrané pohyby." povzdechla si a čekala na nějaký signál od Akomota.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 00:04

Akomot Fuku

"Souma na Kou ..." Odvetil Tomoke polohlasne. "Hej ty ... Tenma ?" Ukázal naň prstom. "Dávaj si pozor keď budeš využívať náhodou Taijutsu. Klan Fuku je zameraný na útoky z blízka a extrémne Taijutsu. A hlavne si dávaj pozor od chrbta. Máme dosť záludné techniky ..."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 00:07

Tomoka Fuku

Přikývla na souhlas a stočila pohled na Tenmu. ,,Záludné je slabé slovo." podotkla a čekala, až se Akomot pohne, aby se k němu dostala a splynula s ním. ,,Můžeme využít toho, že teď na to nejsme sami ale je tu i on.. Ale jak to si jistá nejsem." povzdechla si a doufala, že to dopadně nějak dobře.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 02:49

Tenma

Vytáhl jsem flašku alkoholu a vypil jí na ex.Po chvilce jsem spadl ze stromu na zem a vypadalo to že jsem omdlel.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 04:09

Akomot Fuku

Pozoroval ako Tenma dopadol na zem pričom za len zatváril dosť prekvapene. "Ja som ho nezabil !" Zakričal okamžite na svoju obranu a zoskočil za Tenmom. Rýchlejším tempom k nemu pribehol a priložil mu ruku ku krku. "Dýcha ... to je pako ... ona sa jednoducho opil na začiatku boja ?" Povzdychol si dosť zarazene. "Tímový vôl ... čo viac sme si mohli želať ?"
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 04:12

Tomoka Fuku

Nejistě koukala na to, co se stalo. Když začal Akomot křičet, skočila za ním a nejistě se na ležícího společníka dívala. ,,To si nemyslím.. Je to nějaké divné." nechápavě nadzvedla obočí. ,,Já mám nápad, jak to ověřit." sklonila se k nim a spokojeně se usmála. Napřáhla ruku a vrazila plnou silou Tenmovi do břicha. ,,Hmm..?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 06:47

Tenma

Tomoce jsem se vyhnul převalením a vyskočil na nohy.Čaj se prát!Řekl jsem opile a usnul ve stoje.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 07:59

Akomot Fuku

"Sensei ... myslím, že sa opil ..." Oznámil celkom nechápavo keďže si nebol istý Tenmovým fyzickým i psychickým stavom. "Nemohli by sme ho jednoducho vynechať z boja ? Vyzerá byť osť mimo ..." Začal prstom štuchať do jeho boku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty7/4/2012, 08:37

Tenma

Tomu se říká Suiken Ryuu.Odvětil jsem motajíc se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning týmu 2
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tréning týmu 1
» Tréning týmu 1
» Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho
» Rozdělení týmů
» Rozdělení týmů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: