Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréning týmu 2

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty19/3/2012, 07:18

First topic message reminder :

Na tomto mieste trénuje tým 2. Miesto sa nachádza kúsok od brány Kumogakure no Sato a je to menší lesík (podobne ako tréning týmu 1 no tieto miesta sú od seba dosť vzdialené)
Spoiler:


Naposledy upravil Remorko dne 20/3/2012, 07:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty28/3/2012, 08:18

Odayakana Fuku

Pobaveně se otočila, postavila se vedle něj a ukazála nejdříve na Zankokunu. ,,Tohle je druhý senseie týmu, Zankokuna Fuku. Může vypadat trošku nevrle a je pravda že se nechá někdy trošku vytočit. Ale jinak je celkem milý a je hlavně fér." pak ukázala na Akomota, sedícího na zemi. ,,A tohle je.. To jsou dvojčata Akomot a Tomoka." představila i přes to, že na zemi seděl jen Akomot a po nikom další nebylo stopy.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty28/3/2012, 08:41

Tenma

Neviditelný člen týmu?Podívam se na Odayakana jak na idiota.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty28/3/2012, 09:13

Odayakana Fuku

Pobaveně se na něj usmála. ,,Ne, ne.. Ona není neviditelná. Řekla bych, že je spíše zase uražená." mávla na Akomota aby došel k nim.

Akomot Fuku

,,Jdeme se seznamovat sestři.." pobaveně se usmál, zvedl se ze země a vydal se hbitě k Odayakaně. Když se vedle ní zastavil natáhnul ruku k Tenmaovi. ,,Akomot." řekl stručně. Víc toho přece nepotřebuje vědět. Pak najednou z Akomotva břicha přímo "vystoupila" další ruka, natahující se k Tenmaovi. Tahle byla o něco drobnější a její kůže byla světlejší, celkově prsty úzčí a upravené nehty, ženská ruka.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty28/3/2012, 10:02

Tenma

Natáhl jsem ruku abych mu s ní potřásl.Tenma.Řeknu a pak vidím tu ruku.Ty vole!Uskočím pryč.Co to je?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty28/3/2012, 18:13

Odayakana Fuku

Začala se pobaveně smát jeho reakci, i když se pořád tak mile usmívala. ,,Toho se nelekej, oni jsou takoví... To je "neviditelný" člen týmu jak jsi řekl. Tomoka." kývl směrem k Akomotovi a ruce.

Akomot Fuku

Měl problém udržet se od vyprsknutí smíchy i když podle protočení očí Zankokuny se to jemu konkrétně moc nelíbilo. ,,Představuje se ž očí do očí ne?" lehce plácnul ruku po hřbetu.

Tomoka Fuku

Ruka z Akomotova břicha se stáhla zase zpátky. Chvilku se nic nedělo a pak mu z břicha "vyrostla" dokonce i hlava, která se pobaveně smála. ,,Já nevím, mě to přijde fajn." usmála se na Tenmaho, vytáhla z Akomota zase ruku a podala mu jí. ,,Těší mě.."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 05:04

Tenma

Ruku jsem jí semně stiskl.Je to přeci jen žena.A to neumíš vylézt celá?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 05:11

Akomot Fuku

,,Ne, že neumí... Spíš se jí nechce."
poklepal sestřinu hlavu která mu stála trčela z břicha. ,,Je to strašný lenoch a strašpytel. Má hrůzu z doktorů-" chtěl ještě něco říct ale pak vykřikl od bolesti.

Tomoka Fuku

Naštvaně na bratra koukala, pak se do něj zpátky schovala, pořádně ho nakopla do žaludku a přímo poskočila skrz něj před Tenmaho. ,,Jo, ale člověk se tak rychleji regeneruje." povbaveně se ušklíbla na skuhrajícího bratra za nesouhlasného pohledu Odayakany, která si jen bezradně povzdechla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 07:35

Tenma

He?Opravdu mi přisli pitomí.A co tu děláte?Optám se do celého celku.

//
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 07:39

Tomoka Fuku

Pobaveně se na něj usmála a klepla ho po hlavě. ,,Trénujeme. Klidně se můžeš přidat, ale to by jsi se musel nějak víc představit." naklonila se nad Akomota na zemi. ,,Vstávej lenochu." chňapla ho za ruce a pomohla mu vstát. ,,Tak co myslíš?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 07:41

Tenma

Tak ovládám taijutsu a ninjutsu které taijutsu podporuje.Zazubil jsem se.A vy ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 07:43

Tomoka Fuku

Zamyšleně na něj koukala a sledovala i po očku Odayakanu, která mezitím nad něčím přemýšlela. ,,Taijutsu. Hlavně taijutsu a ninjutsu. Takže jsme na tom asi podobně." pokrčila nad tím rameny a prohlédla si oblečení, jestli už jí konečně uschlo ze skoku do vody a lehce naštvaně se přitom podívala na Akomota.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 07:50

Tenma

Pegasova zbroj se mi zaleskne a já povím.Společný tréning?Usměji se nad tou větou.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty29/3/2012, 17:33

Tomoka Fuku

Spokojeně se usmála a začala poskakovat na místě. ,,Yay! Yay! Budeme trénovat společně!"začala prohašovat nadšeně a šermovala kolem sebe rukama jak by to asi mohlo vypadat.

Akomot Fuku

Vstal ze země, došel za sestru a chňapl jí za ramena aby přestala poskakovat. ,,A bereš v potaz, že neumí chodit po vodě ani po stromech? Nejdřív se musí naučit tohle, až pak můžeme něco dělat společně." povzdechl si a poklepal jí na čelo. ,,Taky nezapomeň, že trénujeme déle než on a že jsme na vyšší úrovni." připomenul jí a bylo vidět, že Tomoka začala vážně uvažovat.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty30/3/2012, 01:01

Tenma

Chodit úp vově a po stromech umí i malý děcko.Zašklebyl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 02:37

Tomoka Fuku

Nadšeně poskakovala na místě. ,,No vidíš, no vidíš, umí to." opakovala pořád zvesela. ,,Takže není problém trénovat společně, že? Však on je určitě dobrý, to že je jenom Genin přece nic neznamená." mávla nad tím rukou. ,,Může být klidně lepší než mi.." zadívala se na něj. ,,Ne, nemůže! My jsme nejlepší!" máchala kolem sebe rukama, čímž znemožňovala Akomotovi jí chytit za ramena, aby se zase uklidnila.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 03:13

Tenma

Ah.Tak vrhnem se na tréning nebo?Začal jsem ji napodobovat.Budem dělat toto?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 03:43

Tomoka Fuku

Začala švihat rukama ještě silněji a rychleji, přičemž odpálila Akomota a nasadila velmi vážný výraz. ,,Aby jsi věděl tak tohle je.. Velmi vážná forma tréninku paží.. Celých rukou." spustila ruce. ,,Nebo v to aspoň doufám. Ale když už nic jiného, tak je to sranda." otočila se na patě, rozběhla se s roztaženýma rukama a po dvou krocích zakopla a hodila ukázkovou "držku".
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 04:06

Tenma

To že ho odpálila sem přešil s úklebkem ale to jak se natáhla už jsem nevydržel a začal se tlemit.Fakt je chunin?Vyprskl jsem se zebe a setřel jsem si slzu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 09:55

Akomot Fuku

Držel se za krvácející nos, vstal ze země a něco naštvaně zahuhlal směrem na Tomoku. Setřel si krev a zamyšleně se zadíval na Tenmu. ,,Jestli myslíš nás dva, tak to... Hele, tohle je sice sranda, ale.." pobaveně se usmál, když si vzpomněl na nějaké jejich zkušenosti z boje. ,,Však na to časem přijdeš. Ale jestli se směješ ten tomuhle, tak věř že toho ještě hodně za-" chtěl něco říct, ale Tomoka ho chytla kolem noh a znovu ho zhodila na zem.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 10:18

Tenma

A nechcete se prát radši semnou?Zazubím se a ukážu na Akomota.Ale holky nebiju.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 10:31

Akomot Fuku

Pobaveně se usmál a kývnul na Tomoku. ,,Můžeš to klidně zkusit. Jestli máš problém s mlácením holek.." natáhnul ruku k Tomoce. ,,Souma no Kou.." pronesli oba tichým, ale spikleneckým tónem a Tomoka se vpyla do Akomota. ,,Ukážeme ti to, čeho jsi se tak vystrašil." pobaveně se usmál, když Tomoka na znamení souhlasu vystrčila z jeho hlavy ruku a zamávala na Tenmu. Pak její ruka zase zmizela v bratrovi.

Odayakana Fuku

Chtěla něco namítnout, zastavit je, ale zabránila jí ruka Zankokuny na jejím ramemě. Byl názoru, že by je měli nechat vyzkoušet to. Odayakana svěsila ramena a povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 11:14

Tenma

Todle je nechutný.Za hlavou mi sjela anime kapka a já se připravil do bojové pozice.Takže chuninové?Optal jsem se naposled.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty31/3/2012, 11:19

Akomot Fuku

Začal se pobaveně smát. ,,Zvykneš si. Ale věř, že jsi neviděl ještě všechno. Naše Kekkei Genkai nám umožňuje přeměňovat naše vlastní buňky od základů. To je potom teprve sranda." popraskal si prsty. ,,Jo jsme Chunninové, ale... Jednou ti to povyprávíme, naše zkoušky byli jedny z nejzamavějších.. asi v historii všeho." spokojeně se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty1/4/2012, 02:16

Eito Kokoro

Tenmuovy sa zrazu zabodli akupunktúrne ihlice do rúk, nôh a žalúdka čo ho okamžite znehybnilo. Pred Tenmom sa zrazu vytvorila hmlovina ktorá sa postupne menila na človeka až z nej vyšiel Eito v plášti Raikageho. "Chodenie po vode nieje pre malé deti chlapče. Niekto kto nevie dokonale chodiť po vode nedokáže ani koncentrovať chakru na svoje ďalšie útoky a tak má v dlhšom boji istú nevýhodu chakry." Pomaly natiahol ruku k nemu a začal mu vyťahovať ihlice z tela. "Netrafil som ti žiaden životne dôležitý bod v tele len som ti vyradil chakrové vývody tak, aby si nedokázal chodiť ani len po vode." Ironicky sa usmial pričom z Tenmuho vytiahol poslednú ihlicu no náhle sa mu otočil chrbtom aby videl na Zankokuna. "Mäkneš Zankokuna ... skús trocha pritvrdiť na svojich študentov aby boli dobrými ninjami ktorý si o sebe nemyslia príliš veľa." Mávol mu rukou na pozdrav a hneď nato znova zmizol ako hmlovina preč.


// Mister ... ber to ako znovu-precivčovanie chodenia po vode a po stromoch. Každý sa to musel naučiť či chcel alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty1/4/2012, 10:00

Tenma

Měl jsem chuť protestovat ale pak jsem se na to vykašlal a začal si lést pomocí chakry na nejbližší bytelný strom.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning týmu 2
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Tréning týmu 1
» Tréning týmu 1
» Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho
» Rozdělení týmů
» Rozdělení týmů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: