Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:13

Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:15

Kashike


Dovedl jsem ty dva až na můj soukromý cvičák. Postavím se doprostřed arény a slečně pokynu nahoru k tribuně. Tak dobrá... můžeme začít.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:22

SHintou Assai

Ano, vypadá to, že jsme dostatečně daleko. Podíval jsem se na něj. Takže zápas natvrdo? Docela rád bych se o vás dozvěděl něco před zápasem. Já jsem expert na Taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:28

Kashike


Lehce si přikleknu a naberu hrst písku ze země do rukou. Hm.... to je pocit... Založím si ruce na prsou a zavřu oči. V ten moment se písek v celé aréně začne stahovat ke mě a za mnou se zvedne do velké sochy démona Shukaka. U nohou sochy se vytvořil trůn. Ty bys o mě chtěl něco vědět? Vládnu poušti. Je to matka která mi kdykoliv otevře milující náruč a já tě nyní do této náruče vítám Shintou.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:32

Shintou Assai

Ten bude silný... pomyslel jsem si a co na srdci, to na jazyku. Šel jsi se mnou někam, kde máš výhodu v podobě zásob písku. Ovládáš tedy písečné Kekkei Genkai, odhaduji. přeměřil jsem si ho pohledem. Shukaku je démon písku poskytující poslední záchranu. Doufám,ž e ho ovládáš natolik, abych tě nezabil. odpovděl jsem arozhlédl jsem se. Ale máš impozantní cit pro písek, to se musí nechat. Ovládáš ještě něco? Zazubil jsem se a Kashike si mohl všimnout, že mé dva špičáky jsou mohutnější, než bývaly.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:35

Kashike


Není to KG. Je to moc mého démona. K volbě prostředí se snad nemusím vyjadřovat... jsi v Sunagakure, kolem je písek na desítky kilometrů daleko. A neboj, nezabiješ mě, mám tuhý kořínek.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:38

Shintou Assai

Tak začneme zlehka... usmál jsem se a okolo oka a na tváři mi zuhelnatěla kůže a rozžhavila se ohnivými žilkami. Ujistil jsem se, že slečna sedí v dostatečné vzdálanosti a pak jsem se uklonil. Začni...
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:40

Kashike


Dobrá. Trhnu zápěstím a pravá ruka sochy se oddělí. Vyrazí přímo proti Shintouovi a míří mu do tváře.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:44

Shintou Assai

Opravdu to vzal zlehka. uškíbl jsem se a uhnul do strany. Automaticky jsem dal kryt na pravou stranu obličeje, protože jsem čekal, co přijde. Zapřel jsem se nohama a čekal jsem náraz písku zprava. Pořád jsem ale sledovat věci okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:47

Kashike


Písek do tvé ruky skutečně narazil a já ho jen nechám tvou ruku obalit. Pouštní pohřeb! Písek začne tvou ruku drtit jako ve svěráku. Tlak je dostatečný na zlomení kostí.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:50

Shintou Assai

Dva... řekl jsem a opět se mi oloupala nějaká kůže. Praštil jsem levačkou do drtícího písku docela velkou silou na to, aby písek povolil a já mohl ruku vyškubnout. Tak se dáme do pohybu. rozeběhl jsem se do kruhu asi pět, deset metrů od Kashikeho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:52

Kashike


Pozoruji ho jak se rozběhl a mezi tím se vyměním za písečný klon (takže teď jakoby sedím pořád na trůně ale mé skutečné tělo je ukryté uvnitř sochy). Zvednu další vlnu a zaútočím mu na nohy s úmyslem ho zbrzdit.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:55

Shintou Assai

Přeskočit? Ne, to jistě čeká. Čas na útok. pomyslel jsem si a překřížil na vteřinku ruce. Tři... celý obličej a už část ruky byly protkané žhavým žilnatěním. Těsně před vlnou jsem se odrazil a celkem rychle jsem se přiblížil ke Kashikemu sedícím na trůně. Ani jsem se nezastavoval, prostě jsem ho hodlal ramenem z onoho trůnu shodit.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 06:59

Kashike


Těsně před Shintovým dopadem na klona zvednu nahoru clonu písku. Písek by se měl dostat především do očí. Pokud Shinto pokračoval dál, měl by proletět klonem, trůnem a zabořit se do nohy sochy. Pouštní pohřeb! Tentokrát je tlak vyvíjen na celé tělo.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:04

Shintou Assai

Už mě s tím pohřbem štve. pomyslel jsem si a zkontroloval akci okolo sebe. Povzdechl jsem si. Čtyři... Ruce mi obalil sopečný popel a začaly mi "hořet". Písek opět povolil a já vyskočil do vzduchu. Hodlal jsem mu rozflákat tu jeho sošku, takže jsem se odrazil a mířil přímo na hruď sochy. Nakonec jsem ale změnil směr a pokusil se urazit soše rameno.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:06

Kashike


Úplně povolím vládu nad pískem v soše takže na Shintoua dolehne váha tun a tun písku, zatímco já se v klidu na písečném obláčku vznáším vzhůru.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:09

Shintou Assai

Vzhledem k povolení písku a mé ryhclosti jsem proletěl sochou a ta se zbortila až za mnou. Dopadl jsem na zem a rychlými pohyby jsem se začal přibližovat ke Kashikemu. Poslední byl odraz doprava, zprava pod ním doleva a do něj. Mířil jsem mu na hrudník.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:13

Kashike


Písečný shuriken! Metnu proti Shintouovi několik shurikenů z písku abych měl čas si připravit obranu.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:15

Shintou Assai

SHuriken snesu... pomyslím si a sáhnu za pas, kde byly kunaie. Dva metnu (při takové síle skoro nejsou vidět, jejich rychlost je opravdu úctyhodná) a vyhl jsem se jen tak tak, takže mě jeden shuriken trefil. Dopadl jsem na zem a sáhl dozadu za pas. Vyndal jsem ruce a na nich jsem měl okované rukavice. Let´s rock! pomyslel jsem si a zase začal obíhat v určitém kruhu a kličkovat.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:18

Kashike


Kunaie jsem přenechal pasivní obraně, která si s nimi poradila. Pokračuji ve stoupání a začnu Shintouovi měnit struktůru písku pod nohama. Je teď sypčí a snadno se v něm boříš, což tě zpomaluje a unavuje.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:21

Shintou Assai

Zastavil jsem se, když mi začal sypat písek pod nohama a sáhl jsem do sáčku s kovovými kuličkami. Zhluboka jsem se nadechl. Pasivní obrana, pche... Šest! zakřičel jsem a hodil kuličky, které teď měli rychlost rovnou výstřelu z pistole a díky svým rozměrům by na to pasivní obrana neměla stačit. Hodil jsem takhle pět kuliček.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:26

Kashike


Jeho další útok mě vskutku překvapil. Štít sice zareagoval ale příliš pozdě. Jedna kulička mě škrábla na tváři, jedna mi prošla levým trapezem a jedna se zastavila o kyrys. A dost! Hromový bůh písku! Vystřelím od sebe mrak jehlic z písku směrem k Shintouovi.
Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:29

Shintou Assai

Hromový bůh? Kur... uskočil jsem dozadu jedním přemetem, pak kotoulem do strany a pak jsem se jal pěkně rychle zmizet. Co nejdál. Stejně mi ramenem prošlo asi deset jehlic a asi pět rozřezalo lýtko. Hais, au au... písek hrozně škrábal, ale rána se pomocí chakry celkem rychle hojila. I když ne instantně. Odrazová noha naštěstí byla vpořádku. Odrazil jsem jednou rukavicí šipku a druhou hodil dva kunaie. Sykl jsem bolestí, ale držel jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Počet príspevkov : 63
Join date : 19. 03. 12

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:31

Kashike


Viděl jsem několik pěkných zásahů a dosti mě to uspokojilo. Složím pečeť a jehlice se rozevřou. O vteřinu později začnou do Shintouova těla pouštět elektřinu.


Návrat nahoru Goto down
Phate

Phate


Počet príspevkov : 88
Join date : 26. 04. 11

Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty26/3/2012, 07:35

Shintou Assai

Tak elektrický proud jsem opravdu nečekal. Otevřelo to rány a ochrnulo svaly. Ošklivá technika. pomyslel jsem si a klekl na zem. Ale porazil mě, teď mě bude podceňovat. zlomil jsem svou hrdost a podvolil se. V...vyhráls... řekl jsem i přes elektrický proud.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho   Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tréning týmu 1
» Tréning týmu 2
» Tréning týmu 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: