Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréning týmu 2

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty19/3/2012, 07:18

First topic message reminder :

Na tomto mieste trénuje tým 2. Miesto sa nachádza kúsok od brány Kumogakure no Sato a je to menší lesík (podobne ako tréning týmu 1 no tieto miesta sú od seba dosť vzdialené)
Spoiler:


Naposledy upravil Remorko dne 20/3/2012, 07:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty7/4/2012, 19:58

Tomoka Fuku

Přiblble na něj koukala. ,,Cože?" tázavě se natočila na bratra. ,,Sui-co?" snažila se po něm zopakovat název, pak se ale raději přidala k bratrovi a šprtala do něj zvědavě. ,,A může v takovém stavu bojovat? Aby se mu něco nestalo." řekla starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty8/4/2012, 01:45

Tenma

Točením se jsem se dotočil až k tomoce.Opilecká pěst.Zašeptal jsem jí do ucha.A točil se dokola na místě.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty8/4/2012, 21:04

Tomoka Fuku

Nejistě couvla od Tenmy a zamyslela se nad tím co jí řekl. ,,Mě to připomíná spíš techniku stylu.. Zmať svého nepřítele i svého spojence." povzdechla si a zoufale se podívala na Akomota. Co měli s touhle točící se káčou teď dělat? ,,Třeba.. S tím dokonce nějak zaútočí nebo tak něco." napadlo jí. ,,Bude se točit a sejme všechny kolem sebe!"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty9/4/2012, 00:01

Zankokuna Fuku

"Eh ... je to dosť netradičná techniky založená na alkohole ale ... keď ti to tak vyhovuje." Zankokuna zložil pár pečati pričom položil ruku na zem. "Kuchiyose no Jutsu !" Povedal si v mysli keď v tom nastal ohromný výbuch. "Dúfam, že to nebudú tie mačky znova .."
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty10/4/2012, 10:06

Tenma

Když jsem zaregistroval výbuch padl jsem na zem a vypadalo to že spím.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty10/4/2012, 17:41

Tomoka Fuku

,,Jestli zase přivolá ty kočky jako minule, tak je po nás."
podotkla směrem k Akomotovi a ještě přiblbeji koukala na Tenma. ,,Hej, tohle je nějaká další technika omlacování se o zem?" zeptala se ho. ,,Jestli si nepohneme, Zankokuna-sensei se naštve a začne to brát vážně." povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty10/4/2012, 20:23

Akomot Fuku

"Nie ... myslím, že to budú skôr škrečkovia ... spomínaš ?" Spýtal sa Tomoky pobavene pričom ju pevne schmatol za rameno. "Souma no Kou ..." V tom zmizol do Tomoky. "Takže pôjdeme na Zankokunu s tým opilcom alebo radšej bez neho ?"

Zankokuna Fuku

Stál na mieste trocha znudene no snažil sa to nedávať najavo. Keď dym opadol stáli pri Zankokunovy dvaja škrečkovia ktorý sa zubili na všetkých prítomných. "Chcete sa stať dobrými Shinobi alebo zomrieť na tréningu starobou ?" Spýtal sa posmešne.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty11/4/2012, 00:56

Tenma

Dál jsem se povaloval na zemi a vůbec jsem si nevšímal okolí.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty11/4/2012, 09:15

Tomoka Fuku

,,Já nevím.. Nechápu přesně co dělá, o co se snaží? Možná nás nakonec překvapí nějakou zvláštní.. Opileckou super technikou? Jen nevím jestli nemáma mít strach o jeho zdraví." povzdechla si. ,,Křečci.. Pokud se pohnout, jeden půjde po nás a druhý po něm. Pravděpodobně. Je to sice blbé, ale nemůžeme nechat, aby ho rozdupalo jedno z těch zubících se chlupatých koulí.. ne?" pobaveně se zasmála, to však mohl slyšet jen Akomot.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty11/4/2012, 09:22

Zankokuna Fuku

"Už stárnem tedi ! Pohnite si kým sa nerozpadnem na kúsky fajn ?" Podpichoval ich ešte viac pričom spravil krok vpred. "To čo dokáže Akomot i Tomoka už viem. Mal by som otestovať Tenmu a jeho .... schopnosti." Keby niekto práve videl Zankokunovy do hlavy videl by v nej kopec Facepalmov ktoré prebiehali v rade za sebou.

Akomot Fuku

"Možno ... uvidíme jeho prvý krok alebo sa vydáme na vlastnú päsť ?" Na okamih vykukol s Tomoky aby sa mohol pozrieť na Tenmu. "S ním máme utvoriť tým hej ? Z neho dobrý ninja asi moc nebude ..."
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty12/4/2012, 00:45

Tenma

Jednou zesílím!Zařval jsem ze země a pak vyskočil z ničeho nic do koruny stromu a schoval se tam.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty12/4/2012, 08:28

Tomoka Fuku

Koukala zaraženě na Tenmu. ,,Já ti nevím... Vypadá tak podivně, to je pravda." poplácala Akomota pobaveně po hlavě. ,,Tak se tam třeba rozpadněte na kousky..!" vyplázla jazyk na Zankokunu. ,,Třeba má nějakou taktiku.. Skočit na něj ze stromu?" povzdechla si. ,,Hele, Tenmu. Lidi obvykle zesilují tréninkem, ne lezením po stromech!" křikla na něj.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty13/4/2012, 09:06

Tenma

Už mě to přestalo bavit.Skočil jsem ze stromu ale ne na něj.Skočil jsem před něj a motal jsem se.Co mám čekat?Optám se opilým tónem do větru.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty15/4/2012, 06:42

Zankokuna Fuku

Ironicky sa nad Tomokinou poznámkou pousmial no zrazu len zmizol v zemi. "Kyodopasseji ..." Povedal si nakoniec v mysli pričom sa začal pohybovať smerom ku Tenmovy. "Akomotovy a Tomoke možno dôjde o čo ide no kým to Tenmovi povedie bude už dávno neskoro."

Akomot Fuku

Chvíľu zarazene sledoval kam Zankokuna zmizol. "Tomoka ... to je Kyodopasseji. On chce vážne používať len klanové techniky ..."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty15/4/2012, 06:56

Tomoka Fuku

Zaraženě koukala, jak jejich sensei zmizel v zemi. ,,Udělal to co si myslím?" podíbala se pod nohy a skočila zpátky na jeden ze stromů. ,,Asi máme čekat že odněkud vyleze, že?" povzdechla si a ironicky se podívala na Tenmu. ,,Být tebou bych čekala nečekaný útok z místa, z kterého by jsi to nečekal. Hodně štěstí." zazubila se na něj pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty15/4/2012, 07:10

Tenma

Klan?Co to je?To je asi jako rodina co...Mumlal jsem si smutně pro sebe.[b]Tak to neznám.Proto nevěřím v jeho techniky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 2   Tréning týmu 2 - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning týmu 2
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Tréning týmu 1
» Tréning týmu 1
» Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho
» Rozdělení týmů
» Rozdělení týmů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: