Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná brána Konohy

Goto down 
+9
Yuiko
Renjiro Seiji
Deidara z Kamennej
Kakashi Hatake
Stanci
Remorko
Usagi-chan
Sakura Uzumaki
Kushina Uzumaki
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty3/5/2011, 03:51

First topic message reminder :

Hlavná brána Konohagakure no sato.
Strážia tu dvaja Ninjovia,okolo je 15 ANBU a s nimi aj Inuzuka psy aby zacítili cudzinca,.



Hlavná brána Konohy - Stránka 4 0e8480f8d1_38547566_o2


Brána má niečo ako silové pole cez ktoré sa nikto a nič nedostane keď sa aktivuje tak isto ani žiadne jutsu


Naposledy upravil Kushina Uzumaki dne 6/4/2012, 02:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty29/4/2012, 10:25

Kakashi Hatake

V okamihu sa otočil čelom k útočiacej osobe a k hadom.Čo ma dnes ešte prekvapí ? Pomyslí si a pozrie sa na bránu a hadov,ktorý už začali ničiť budovy. Toto vyzerá zle...Rýchlo začal bežať dnu cez zničenú bránu,preskákal po troskách budov pred hadov a čupol si nie veľmi ďaleko od nich.Poskladal pečate a obe dlane priložil k zemi. "Doton: Doryūheki" Po vyslovení sa okolo hadov vytvorila vysoká stena,so psími hlavami na krajoch a obkolesila ich tak,aby nemali dosah na ďalšie budovy.Ta stena je tenká,toto ich dlho nezdrží.Skočil na kraj steny a vybehol po nej až na vrch odkiaľ sa pozrel na situáciu pred bránou.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty29/4/2012, 11:46

Kushina Uzumaki Hokage

Chvíľu som pozerala a pak ma napadlo. Nevedela som či to bude fungovať ale použila som reťaze ktoré som kedysi použila na Kyuubiho. Na hlavného hada na ktorom bola ta holka vystrelili z môjho tela reťaze a spútali ho.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty29/4/2012, 11:54

Ako leteli reťaze tak Manda hned šiel pod zem ja som odskočila dalej od nich a pripravila som si pečate. Tie 3 hady čo boli uveznené hned šli pod zem a prešli tak pod nou všetky 3 vyleteli zo zeme naraz na kakashiho.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty29/4/2012, 19:16

Hideo Kayami

Pomaly som išiel k bránam Konohy a keď som už bol asi 5 metrov všimol som si, že tam niekto bojuje.Usmial som sa a splynul som zo svetlom.Svetlo som trochu stlmil aby neoslepli a vyrazil k nim rýchlosťou svetla.Ako som okolo nich krúžil všimol som si, že je tam Yuiko a zopár ninjov.Na ninjov som namieril ruky a v podvedomí som si povedal Pika no Mi Danzago.A z rúk mi šľahalo svetlo ktoré občas vybuchovalo a malo veľké ničivé následky.Tí ktorý sa neuhli boli určite mŕtvi pretože svetlo má teplotu až 2500 stupňov.O chvíľu som prestal a stál v diere ktorú som urobil do brány Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty30/4/2012, 01:27

Kakashi Hatake

Hadom,ktorý na neho zaútočili sa uhol a tak mohli trafiť len stenu na ktorej stál.No teraz však padal dole tak sa nasmeroval na nezničenú časť steny,po ktorej už dobehol na zem.Hadi,lúče svetla. Povedal si a porozmýšľal,či niekoho takého nepozná no nik mu taký nenapadol,kto by to mohol byť.Siahol si na čelenku a vodorovne ju vysunul na čelo čím odhalil Sharingan.Preskákal na najvyššiu budovu po blízku a odtiaľ sa porozhliadal.Mohli by prísť posily.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty30/4/2012, 01:29

// to akože ja som padal na zem?? lebo som to celkom nepochopil
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty30/4/2012, 01:32

//Ja som padal
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty30/4/2012, 01:37

// aha oks
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty30/4/2012, 04:38

Deidara

Vrací se ulicemi zpět k bráně. Tady je ale nuda .. Mumlá si dlouho dokud ho nepřeruší zvuky výbuchů a boje. Nebo žeby ne? Zrýchlik krok k bráně dokud neviděl co se vlastně děje. Juchúú! Boj! To si nesmím nechat ujít! Kráčel dál a raději obešel bojisko.Dostal se k hradbě na kterou skočil, tam se posadil a začal sledovat každý pohyb u brány. S Konohu ​​to nevypadá dobře, hmm ... Škodolibě se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 02:43

Kushina Uzumaki Hokage


Použila som Kage bunshin no jutsu a objavilo sa tam asi 100 Kushin ktoré začali používať bariéry na všetkých hadov. Anbu ktorý mali byť údajne mŕtvy sa vynorili od niekal inam pretože to boli iba klony tak ako aj ostatný. Všetci útočili na hadov.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 06:04

Hideo Kayami

No toto? Veď mňa si ani nevšímajú!Nastavil som k nim ruky a povedal.Pika no Fúgutu!Z rúk mi išlo svetlo ktoré vyletelo do vzduchu a pokrylo celé bojisko a išlo aj ďalej.Klony začali miznúť a objavil som pravú Hokage ktorej som vysával krv.Mám ťa!Rýchlosťou svetla som ju obalil guľou zo svetla ktorá spáli všetko čo sa jej dotkne.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 06:53

Kushina Uzumaki Hokage


Ako náhle zmizli klony videla som ako niečo na mňa letí a tak vďaka Hiraishin no jutsu som sa objavila pri Kakashim. Keďže celá konoha bola označená tak som mohla sa premiestniť kam chcem. Sakra!ešte toto mi chýbalo! urobila som pečate a okolo celej Konohy Hady som vďaka teleportačných jutsu premiestnila za bránu konohy a rýchlo som urobila pečate na barieru ktorá bránila aby tam mohli.Konoha bola viac ako s poloviny pobúraná.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 07:06

Mokuto

Seděl jsem ve své kanceláři a koukal z okna. Začala mě pálit ruka a když jsem se na ni podíval, byl na ní nakreslený znak červenou barvou. To značilo, že někdo na koho jsem umístil sledovací pečeť je v nebezpečí. Ja nikdy nebudu mít klid... pomyslel jsem si a zmizel jsem v plamenech.
Objevil jsem se přímo vedle Hidea a svým kopem jsem ho odkopl někam pryč. Zřejmě se ti hodí pomoc... usmál jsem se na Kushinu. V tom okamžiku mi z těla vystřelila chakra, která začala drtit okolní zem a koukl jsem k Hideovi.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 07:14

Kushina Uzumaki Hokage

Usmiala som sa "Takže predsa si na mňa dal pečať" usmiala som sa a dostala sa k nemu.Keď som videla že sa nad tým náporom drtí zem Kopla som Mokuta do zadku tak aby padol na nos."Si blbý ?! Konoha je už dosť zničená !dattebane"
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 07:22

Mokuto

Ihned jsem se zapotácel a vrazil jsem obličejem přímo do země. To mám za to, že obětuju svůj volný čas pro pomáhání druhým pomyslel jsem si a vstal. Koukl jsem na Kushinu a stále si hlídal Hidea. Chtěl jsem jen u něho vzbudit respekt ! poškrábal jsem se na hlavě a usmál jsem se. Em... koukl jsem na zničenou Konohu. To každá vesnice ve které jsi končí z poloviny zničená ? zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 07:27

Kushina Uzumaki Hokage


To proto že tamten nás napadol dattebane! rozpačite som povedala a podala mu ruku aby sa dvihol. Oni nemôžu byť z akatsuki sú až moc silný"
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 07:41

Mokuto

Vstal jsem se země a kývl Kushině jako poděkování. To ne...nemá ani ten jejich plášť...No..tak zjistíme co je zač usmál jsem se na ni a pomalu jsem míříl k Hideovi. Hmm...nadruhou stranu jsem aspon rád, že jsou napadány i jiné vesnice než pořád ta moje. usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 07:45

Kakashi Hatake

Nálada sa mu hneď trochu upokojila keď hady zmizli z vesnice.Prišiel práve včas,pomyslel si a pozrel na Tsuchikageho.Potom sa hneď rozhliadol po spustošenej oblasti Konohy. Stihli toho zničiť dosť za tak krátky čas.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 07:54

Hideo Kayami

Stále sa milo usmieval a obalil sa do svetelnej gule.Rukami som švihol na Konohu a z neba padali obrovské svetelné lúče ktoré ju vypaľovali a ničili všetko čo im prišlo do cesty.... heh keby len vedeli, že používam toto jutsu ....Na guli sa objavili ostne ktoré bránili aby sa ku mne dostali.Potom aj na nich začali padať obrovské lúče ktorým vyhnúť sa musí byť až priam nadľudské.No vyzerali dosť silno takže som ich len testoval.... ešte aspoň pätnásť minút a ste mŕtvi .... a to všetko vďaka jednej nenápadnej technike ...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 08:04

Mokuto

Jeho techniku jsem viděl prvně a zrovna moc jsem se ji nebál. co to je ?... koukl jsem na blížící se kouli. Nechtěl jsem nic riskovat a ukončit to rychle. Chtěl jsem dokončit svou novou techniku, takže tohle mě jen zdržuje. Levačka bude stačit... usmál jsem se a levou ruku mi obalila světle duhová aura. Vrazil jsem pěstí před sebe a vznikl extrémě velký výbuch směřující směrem k Hideovi. Netušil jsem zda má chakra spojená ze všech elementů bude stačit na jeho pro mě neznámou techniku.
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 08:31

Deidara

Fuha, tady je to už nebezpečné. Řekl az hradby raději přeskočil na strom z něhož měl dobrý výhled na všechny co bojují. Sakra, kdo je to zač? Hleděl na Hidea a žasl nad jeho technikami.Slušné ty jeho paprsky...
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty2/5/2012, 17:31

Hideo Kayami

Stále sa usmieval a začal tlieskať.Celkom slušné.Dal som pred seba ruky a z neba padali obrovské kusy pevného svetla ktoré mi urobili bariéru.Všetko to pohltilo a uzavrelo ich to do obrovskej gule ktorá sa zmenšovala.Vytiahol som si Samehadu a namieril ju k nim.Z nej sa začali dole dávať obväzy a použil som Samehada no Jutsu asi trikrát.Letelo na na nich tridsať žraločích šupín ktoré bolo ťažké zničiť.Som zvedaví ako sa vyhnete tomuto ak je to navádzané na vašu chakru.Povedal s úsmevom na perách.Stále však dával pozor na toho čo bol na strome.Pomocou svetla som si ho poriadne všímal... heh ... už máte vysaté dva litre krvi ... Všetko som s úškrnkom sledoval a doslova sa na tom bavil a užíval som si každú minútku boja. ... ale toľko krvi ma preťažuje ... musím niečo urobiť! ... Zrazu moje telo začalo svietiť tak aby nevideli čo robím a porezal som si ruky.Krv z mojich nepriateľov sa vracala a tak ma znova naplnila.Pri tom ako som si viazal obväzy som zakričal.Rád by som vedel vaše meno kým vás zabijem!
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty3/5/2012, 01:07

Deidara

Sleduje ty paprsky a jejich účinky ale hned zbystří pozornost když uvidí Samehadu. Ten meč si pamatuji, hmm ... Vybaví se mu pár spomínek..Kisame ....
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty3/5/2012, 01:58

Mokuto

Dupl jsem nohou do země. Pár metrů před námi vznikla velká kamenná zeď posílená mou chakrou. Takže se ty jeho žraločí šupiny by se mohly zaseknou tak maximálně do poloviny zdi. Ihned na to se zed rozpadla a já si všiml jak si řeže ruce. Proč to dělá...hmm... Zamyslel jsem se a otočil se na Kushinu. Nepocituješ nějaký divný pocit..necítíš jak tě něco oslabuje ? zeptal jsem se ji a jeho otázku jsem tedkom ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty3/5/2012, 02:37

Kushina Uzumaki Hokage


Stále som používala bariéru aby Konoha nemohla utrpieť viac a vďaka minatovej časoprostorovej techniky som Hidea a ostatných vyhodila z vesnici."Tsuchikage nechávam to na tebe ja budem udržovať bariéru aby sa sem nikto nedostal"
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná brána Konohy
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Ulice a uličky Konohy
» Obytná oblasť Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: