Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná brána Konohy

Goto down 
+9
Yuiko
Renjiro Seiji
Deidara z Kamennej
Kakashi Hatake
Stanci
Remorko
Usagi-chan
Sakura Uzumaki
Kushina Uzumaki
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2011, 03:51

First topic message reminder :

Hlavná brána Konohagakure no sato.
Strážia tu dvaja Ninjovia,okolo je 15 ANBU a s nimi aj Inuzuka psy aby zacítili cudzinca,.



Hlavná brána Konohy - Stránka 5 0e8480f8d1_38547566_o2


Brána má niečo ako silové pole cez ktoré sa nikto a nič nedostane keď sa aktivuje tak isto ani žiadne jutsu


Naposledy upravil Kushina Uzumaki dne 6/4/2012, 02:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 03:21

Hideo Kayami

Zrazu tá guľa aj so mnou zmizla a objavil som sa pri Tsuchikagem a obidvaja sme sa ocitli v tej guli.V guli sa vznášal aby nezomrel.Takže Tsuchikage? Zaujímavé .... fakt som si myslel, že si silnejší!Pozeral som sa mu rovno do očí.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 03:30

Mokuto

Kývl jsem Kushině a dřív než se odemě vzdálila jsem ji řekl Klidně mi řikej mým jménem...jsem Mokuto usmál jsem se a otočil se k Hideovi. To už jsem byl ale v te jeho kouli. Hmm...ještě si nic neviděl z mých schopností a říkáš že jsem slabý ? Jak ubohé... usmál jsem se. Zvedl jsem hlavu a prohlížel jsem si tu kouli. Takovou techniku vidím prvně... stále jsem se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 04:02

Hideo Kayami

Stále som pozoroval Mokuta.Hmm takže Mokuto.Zrazu sa na guly začali vytvárať malé vačky ktoré nikto okrem mňa vidieť nemohol.Máš pravdu túto techniku no teda toto Kekkei Genkai vidíš prví a aj posledný krát!Usmial som sa a pokračoval.Ako už isto cítiš pomaly sa vám saje krv.Ja si jednoducho ešte počkám pár minút a ste mŕtvi.Stále som bol kľudný a nejavil známky agresivity.

// povedzme ešte tak 4 posty ok??
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 04:40

Mokuto

Zasmál jsem se Tak takhle je to... Vytáhl jsem malou injekci s jasně zelenou kapalinou a vrazil jsem si ji do ruky. Tak snad ti bude ted chutnat lépe... mrkl jsem. Píchl jsem si velmi silný jed do krve. Ted bud zemřeme spolu, nebo mi tu krev přestane sát. Já naštěstí vím jak zabránit šíření tohoto druhu jedu, on bohužel ne. Snad k mé smrti nedojde...nechci to tu celé zničit pomyslel jsem si.


/em...řekněme že se bojuje tak dlouho dokud jeden nebude mrtev nebo dokáže utéct/
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 05:12

Hideo Kayami

Techniku som zrušil a Mokuto si určite nevšimol, že guľa sa zmenšila tak, že sa v nej nedá hýbať.Ja som zmizol z gule a tá vnútri explodovala..... som si istý .... istý, že zomrie! ... Usmieval som sa a čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 06:10

Mokuto

Stále jsem se usmíval Ta technika je silnější než mé schopnosti ? Páni...konečně protivník který dosahuje mých hodnot pomyslel jsem si a nechal jsem at to uvnitř exploduje. Krev se roztřikla do okolí a polovinu těla jsem měl...tedy neměl jsem...celá pravá strana hrudi s pravou rukou byla na kousky a kousky se válely někde kolem mě. To bylo slušné...tvé techniky se mi líbí... řekl jsem a stále jsem se usmíval. Nyní nech mě...abych ti ukázal mé schopnosti řekl jsem už dost vážně. Jed jsem neutralizoval a rozhodl jsem se využít 100% své síly. Chakra mi začala stoupat z těla a bylo ji takové množství že možná přesahovala i chakru bijuu. Celý kus straceného těla se začal regenerovat, ale bylo to jiné. Bylo tvrdší a mělo tmavě červenou, skoro až černou barvu. Ruce vypadaly spíše jako zvířecí a pravá strana hlavy přípomínala spíše démona. Tak se začalo přeměnovat celé tělo. Už je to 15 let co jsem naposledy použil svou kekkei genkai začal jsem se hlasitě smát a okolí zamořilo obrovský nával tepla. Neměl jsi napadat tuto spojeneckou vesnici... řekl jsem když jsem už stál půl metru od něho.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 06:41

Hideo Kayami

Unavene som sledoval ti jeho reči.A ti už si prestal? Konečne.Celé moje telo svietilo a kto sa ho dotkol tak o spálilo 3500 stupňov a okamžite by som sa dostal preč.No poď nech už to máš za sebou.So rukami založenými na hrudy som čakal až proti mne vyrazí.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 06:51

Mokuto

Vysvětlím ti hlavní schopnost mé Kekkei Genkai... usmál jsem se a vrazil svou ruku do jeho hrudě. Nic mě nespálí...jen jediná věc...a to je Amaterasu... vycenil jsem velké špičaté zuby a svýma rudýma očima jsem se snažil proniknout do jeho mysli. Po té se u mích úst začala objevovat velká ohnivá koule červené barvy.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 06:56

Hideo Kayami

Ruka mnou len prešla a zrazu som celý stvrdol až tak, že si musel odtrhnúť ruku aby sa dostal von.To moje si už asi pochopil.Hovoril som s kľudom a tvrdé svetlo mu obalilo už polovicu tela.Bum!Povedal som a celé vnútro explodovalo no vôbec nič nebolo vidno.Zrazu som sa odtiahol a čakal ako vyjde z obrovského dymu.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 07:12

Mokuto

Vyšel jsem z oblaku dýmu. Při první explozi světla jsem získal informace jak to funguje atd, tudíž jsem měl připravenou teorii jak zmírnit účinky jeho Kekkei Genkai. Dřív než to explodovalo, jsem přemístil veškerou volnou chakru do míst kde bylo mé tělo obaleno. Tudíž jsem vytvořil jakousi bariéru. Normálně by to nefungovalo ale naštěstí jsem z klanu z výjmečnou Kekki Genkai, takže jsem schytal jen mírná poranění. Ohnivou kouli u úst jsem vložil do dlaně pravé ruky. V momentě se kolem koule oběvovaly výboje černého raitonu. Takže...jdeme experimentovat...a uvidíme jaké kombinace podstat bude nejvhodnější pomyslel jsem si. Pak jsem ohnivo bleskovou kouli hodil proti Hideovi, přičemž letěla velmi rychle. Hned na to jsem díky své rychlostí, která byla dvojnásobně větší než rychlost světla, tudíž jsem byl rychlejší než čas a svým přemístěním za Hidea jsem zakřivyl prostor. Takže Hideo pár sekund mohl vidět jak můj odraz stále stojí na místě kde jsem hodil kouli, ale přitom jsem stál za ním.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 08:11


Kakashi Hatake

Na chvíľu pozrel na Deidaruho,ktorý tam len tak sedel. Je až neuveriteľné že tam len tak sedí,typoval by som skôr žeby pomáhal útoku na Konohu.Alebo len čaká na správnu chvíľu? Uvažoval až dokým nepozrel znova na boj pred "bránou". To už začal myslieť nato,čo by mohol spraviť. Konoha utrpela určite dosť zranených pri tých lúčoch z oblohy.Bolo by asi vhodné ich dostať z pod trosiek do nemocnice.Rozhliadol sa po zrúcaninách a popri tom si vyťahoval svitok z vrecka. Čupol si ,svitok otvoril a roztiahol na zem a vložil dlaň do stredu. "Kuchiyose no Jutsu" Vyslovil a pred ním sa zjavil dym.Keď sa už rozptýlil,na mieste kde bol svitok stálo 7 psov. "Tak,ako vidíte sme pod útokom.Vašou úlohou je teraz nájsť zranených." Prehovoril k nim a psy sa v tom momente rozutekali do zničených častí vesnice a podľa čuchu začali hľadať zranených vesničanov.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 08:42

Ičiro Hyuuga

Ako som sa približoval k bráne výbuchy boli čoraz silnejšie. Teraz niekto zaútočil ? Všade bolo dosť dymu a Konoha bola celkom zničená. Hneď jak sa tam dostanem musím pomôcť. Ale ako vidím rozsah škôd súper bude silný keď to zvládol za pomerne krátky čas. Zazrel som aj nejaké podivné lúče čo padali všade naokolo. Bola to nejaká technika ? ... divné nič podobné som pred tým nevidel. Ako som sa približoval k bráne zbadal som Kakashi-sensea... Čo tu robí ? to už sa vrátil z misie... ? ... no zdá sa že práve v čas. Pribehol som k nemu.. Kakashi sensei, Kakashi- sensei čo sa to tu deje ? kričal som naňho.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 08:59

Kakashi Hatake

Obrátil sa k Ičirovi a chvíľu si ho premeriaval. Ehm,Ičike ? Nie to nebude ono.Ako sa to sakra volal? V mysli hádal mená. Aha jasné,Ičiro. V hlave sa zasmial a automaticky po Ičirovej otázke zdvihol ruku a ukázal prstom pred vesnicu kde bojuje Tsuchikage. "Nepriateľ,ktorý je zjavne zameraný na techniky s lúčmi." Začal vysvetľovať. "Z nevysvetliteľného dôvodu zaútočil a vidíš čo dokázal." Vravel a rukami ukazoval po zničenom okolí.Hady však nespomenul keďže to vyzerá tak že prestali útočiť.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty3/5/2012, 17:30

Hideo Kayami

Guľa mnou len prešla a trafila Mokuta.Toto si nečakal však?Stál som stále kľudne a pomaly sa otáčal.Ja som ti ešte nič neukázal.Stále som sa usmieval no za ten čas som urobil okolo nás guľu v ktorej boli všetci.Dal som ruku hore a vyslal lúč svetla ktorým som urobil Pika no Fúgutu.Guľa sa pomaly zmenšovala a postupom času im vysajem aj ten tretí liter krvi.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty4/5/2012, 09:33

Kushina Uzumaki Hokage


Udržovala som barieru nad konohou až tak že som musela sedieť. Bariera bola silná a preto mi brala viac chakre. Zatvorila som oči a objavila som sa pred Kyuubim.
Požičaj mi tvoju silu na obranu dediny ! a ja ti sľubujem že pak keď bude po všetkom sa môžeš ako vždy trocha pohrať. Kyuubi sa na mňa iba zvedavo pozeral a dal mi svoju chakru. Oranžová chakra mojím telom iba sršala.Už som nemusela sedieť už som sa mohla aj pohybovať. Okamžite všetky ranené odneste do nemocnice !Tý ktorý majú ešte nejakú silu skúste odhádzať kamene ! kričím na ninjov a pri tom pozorujem Mokuta a Hidea
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty4/5/2012, 09:58

Kakashi Hatake

Pohľad mu prebleskol na Hokage. Plášť Kyuubiho? Ozvalo sa mu v hlave a prikývol na rozkaz.Otočil sa k Ičirovi. "Tak,je čas aby sme sa pohli aj my." Povedal,zamieril hneď k zrúcaninám a začal prevracať väčšie kusy kameňov hľadajúc zranených.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty4/5/2012, 10:04

Mokuto

Naklonil jsem hlavu na stranu a zadíval se na něj. Právě že čekal.. usmál jsem se. Už předtím jsem viděl jak jeho tělem přošli věci. Jako například má ruka, když jsem ho chtěl zasáhnout, tudíž jsem předpokládal, že to udělá znovu. Koule se zastavila uprostřed jeho těla a je jen na jeho výdrži. Stačí aby se jeho tělo sformovalo a koule ho začne rozpalovat zevnitř, dokud nakonec neexploduje. Nikdy nezáleží na tom, kolik toho umíš...ale jen a jen na tvé inteligenci.. zamumlal jsem spíše pro sebe a přeměnil jsem se zpět do své podoby. Ikdyby ted uskočil, či se přemístil, koule bude stále v něm, neboť bude přitahována jeho chakrou, tudíž se pohne kamkoliv kam on.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty4/5/2012, 20:52

Ičiro Hyuuga

Rozkaz Kakashi-sensei .... Byakugan zakričal som, aktivoval byakugan, aby som presne vedel kde sa nachádzajú zranený. Sakra ako vidím máme dosť práce Za mnou Kakashi-sensei .... viem kde sú. povedal som a zastavil sa pri návale kameňov. Tak toto treba odhádzať.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty4/5/2012, 22:03

Kakashi Hatake

Prešiel k Ičirovi a ku kameňom a chvíľu na ne len tak pozeral. Tak keď sú pod týmto,prekvapuje ma že ešte žijú. Pomyslel si a pustil sa do toho.Začal odkrývať jeden kameň za druhým a tie väčšie,ktoré moc zavadzali hodil bokom kde nie sú trosky.
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty4/5/2012, 23:55

Deidara

Podívejme se, starý dobrý Kyuubi. Díval se, jak z Hokage chrlí Kyuubiho čakra. Něco mi říká že toto bude dlouhý boj, snad se vyplatí dívat se naň ... vyložil si nohy na větev na které i sedí a ruce nechal volně ležet při bocích těla.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty5/5/2012, 05:38

Hideo Kayami

Pozoroval som moju techniku.Taká otázka Mokuto vieš koľko stratených litrov je smrteľných?Pozeral som sa ne neho a dúfal som, že mu to dôjde.Ako si si mohol všminúť sme v guli ktorá sa zmenšuje.Vôbec som sa nepremieňal a stál pokojne Samehada ktorá bola na mojom chrbte brala chakru z tej jeho gule a tým strácala silu.
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty5/5/2012, 10:05

Celý čas som všetko sledovala ale ako použil Hideo svoju techniku lúčov a zistila som že to bere krv hned som si pichla injekciu ktorá mi urychluje regeneráciu krvi tym pádom sa mi rychlo obnovovala a potom som si všimla ninju na strome (Deidaru) ako som ho pozorovala tak nič nerobil len tam bol a sledoval ja som len rýchlo premiestnila za Deidaru a prehovorila naň
"A ty tu čo robíš" Ako som do rozprávala s mojich rukávou vyšli dve hady e a jeho chytila moja technika Jagei Jubaku Hlavná brána Konohy - Stránka 5 JageiA
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty6/5/2012, 02:14

Deidara

Překvapeně se podíval na osobu za ním. Dívám se, co je to zakázané? Zasmál se ale je trochu nejistý když ho ty hadi spoutali. Em, rád bych věděl proč si útok na Konohu ​​obrátila proti mně. Tázavě na ni podíval a falešně se pousmál zatímco zkouší nenápadně dostat ruku ke kapse na pásu. Sakra, hadi mi brání v pohybu ...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty6/5/2012, 03:23

Mokuto

Samozřejmě že vím...ale tady je problém, že až mi krev dojde...zemřeš řekl jsem dost vážně. Hlavou mi proběhla myšlenka na to...jaká je sekundární schopnost kekkei Genkai klanu Takahiro. Doufal jsem že ktomu nedojde. Ta jeho Samehada nemůže vydržet takový nápor chakry, tedy dávám do té koule všechnu mou chakru a i tímhle tempem se mi vyčerpají zásoby do 3 dnů. A taky, až se koule zmenší, kvůli nedostatku chakry tak exploduje. Je to S-rank technika, takže její sílu si každý dovede představit. A taky...pokud mi on celou tu dobu čerpá krev, tak musel předtím odčerpat i tu obsahující jed..takže nebude trvat dlouho a jed začne účinkovat, tudíž smrt přijde okamžitě.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty6/5/2012, 04:04

Hideo Kayami

Zas som mal krvi veľa a vedel som, že je tam aj jed a tak som technikou začal trochu filtrovať krv čo toho jednu trochu bralo no aj tak tam bol.Podrezal som si žili až tak, že som skoro vykrvácal.Viem o čo sa snažíš no zbytočne.Rozbehol som sa oproti stene a keď som cez ňu prešiel pomocou svetla guľa vybuchla a mňa odhodila.Vstal som a oprášil sa.Si silný... to uznávam.Ruku som mal trochu popálenú no inač som bol zatiaľ v pohode.No nie veľmi.Guľa sa zmenšila a prepustila Kushinu von a ostal v nej len Mokuto.Začali z nej vychádzať bodce a prebodaly Mokuta no dokonca som k tomu nechal aj výbuch.No guľa bola stále pokope.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná brána Konohy
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Ulice a uličky Konohy
» Obytná oblasť Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: