Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná brána Konohy

Goto down 
+9
Yuiko
Renjiro Seiji
Deidara z Kamennej
Kakashi Hatake
Stanci
Remorko
Usagi-chan
Sakura Uzumaki
Kushina Uzumaki
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty3/5/2011, 03:51

First topic message reminder :

Hlavná brána Konohagakure no sato.
Strážia tu dvaja Ninjovia,okolo je 15 ANBU a s nimi aj Inuzuka psy aby zacítili cudzinca,.



Hlavná brána Konohy - Stránka 3 0e8480f8d1_38547566_o2


Brána má niečo ako silové pole cez ktoré sa nikto a nič nedostane keď sa aktivuje tak isto ani žiadne jutsu


Naposledy upravil Kushina Uzumaki dne 6/4/2012, 02:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty24/4/2012, 06:49

Deidara

No fajn, fajn ... nechci žádné problémy. Pousmál se a když si uvědomil že je tu najednou více stráže, ustoupil pár metrů od brány.Keď chtěl už něco říct, přerušil ho něčí hlas tak se otočil k příchozí skupině a všech si dopodrobna prohlédl . Když projdou bránou, mám šanci se dostat dovnitř taky, přemýšlel. Nee to by nevyšlo .. ti poskoci by mě hned napadli ... Tak ten zákaz proste zrušte! Nemám chuť se zde hádat, navíc začínám být hladový! Hleděl znuděným pohledem po strážcích ... až po chvíli koukl na toho chlapíka, který se také pokouší dostat dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty24/4/2012, 09:23

Kakashi Hatake

Celú cestu si ako inak čítal až kým neuvidel bránu Konohy. Konečne,pomyslel si a zaostril pohľad na tých dvoch pri bráne.Podľa jeho úvahy a menšieho tušenia by ich hneď poslal preč avšak rozhodnutie má Hokage tak len premýšľa čo sú to za osoby a prečo sa chcú silou-mocou dostať do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty24/4/2012, 16:36

Kushina Uzumaki Hokage


čo sa tu preboha deje ? opýtam sa stráži ktorý na mňa neveriacky pozerajú.
"Hokage-sama týto dvaja sa pokúšajú isť do Konohy" ako to dopovedal prišla som k tým dvom bližšie aby som sa na nich pozrela lepšie.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty24/4/2012, 21:23

Yuu

Kurva začíná se to tu nepříjemně slejzat...dva ANBU, přinejmenším jeden jounin...ty by jsem zvládl v pohodě...ale Hokage? Proč sakra mám tu smůlu že je tu hokage... pomyslím si. Pak se ušklíbnu a otočím se na patě. Pojď Mugen...s někým takovým se nemáme zapotřebí bavit...
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty25/4/2012, 02:04

Deidara

Zde se člověk nemůže ani najíst ... Zamumlal a ohrnul nosem nad celou Konohou​​. Tak pustíte mě už konečně? Vrhl otázku na Hokage a začal na ni civět jak na vraha. Nebo se bojíte že něco vyvedu? Zasměje se a ruce si překříží na hrudi.Podíva se znovu na zbytek skupinky a zatímco čeká jestli ho tedy pustí či ne, odhaduje jakou mají sílu a schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty25/4/2012, 03:59

Kushina Uzumaki Hokage


Chcem vás preukaz ninju,všetky zbrane a všetko ostatné! ak chcete isť do Konohy usmiala som sa pobavene
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná Brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty25/4/2012, 06:33

Deidara

Co? Průkaz? Zasmál se. Tak ten už dávno nemám. Řekne a vztáhne směrem k Hokage ruce se sevřenými pěstmi. A moje teoreticky zbraně jsou zde ... a následně dlaně otevře čím odhalí další ústa v obou jeho dlaniach.S tím průkazem mi to asi nevyjde, měl bych změnit směr cesty ...
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty25/4/2012, 21:41

Kushina Uzumaki Hokage


Pozrela som sa mu na ruky. Zaujímavé kedysi som tieto ruky už videla, kedysi bol ninja ktorý dokázal formovať vďaka jednej hmote všeličo a vybuchovalo to... Povedz aké je tvoje meno? prezerala som si jeho ruky stále
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 00:33

Deidara

Hmhmhm, Zasmál se. toho ninju máte před sebou. Široce se usmál a obě ústa na dlaních vyplazili jazyky. A ta hmota je jíl. Řekl a ruce už stáhl zpět k tělu čím ruce zakryl rukávy kabátu.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 05:36

Kushina Uzumaki Hokage

Ako si mohol prežiť ? Už sú to roky čo pravý Akatsuki zmizli a zomreli pozrela som sa naňho.Deidara " oslovila som ho menom ktoré som dlho nevyslovila. Vedela som o Akatsuki všetko keďže som bola Narutova matka tak mi o nich rozprával
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 06:16

Deidara

Při oslovení se zasměje. Vidím že si mě svět ještě pamätá.Vlastne, kdo by zapomněl na umělce? Řekne vážně a přehodí pohled na Kakashiho. Tebe si pamatuji, hmm. Zamračí se, mohl jsem ulovit i Kyuubiho jen kdyby tam tenhle nebyl.


Naposledy upravil Deidara z Kamennej dne 26/4/2012, 08:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 06:21

Kushina Uzumaki Hokage


Predtým si išiel po mojom synovi tentoraz po mne pôjdeš ? Mal si možnosť vidieť Kyuubiho v Iwe" zasmejem sa
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 06:35

Deidara

Jak můžeš vidět, už nejsem v Akatsuki takže ani po nikom nejdu.Mě zajímají jen umělecká díla. Řekl a ukázal rukou na bránu. Tak už mě pustíte? Dlouho jsem nenavštívil Dang Shop.Oblízne si rty, už si nato dělá choutky.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 07:05

Yuu

Tak tohle je Deidara? Bejval v Akatsuki? Takovej šupák... pomyslím si. Ale nikam nejdu. Sedl jsem si pod nejbližší strom a sledoval jsem s úsměvem co se bude dít. Přinejlepším se pobijou mezi sebou a já bych mohl zajmout Hokage...i když to tak jednoduché nebude..ale co třeba...
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 08:30

Kushina Uzumaki Hokage

Nechám s tebou chodiť jednoho s najlepších ANBU ukázala som rukou aby otvorili bránu a tak sa aj stalo ani nie za dve minúty bola brána otvorená
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 08:47

Deidara

Zas budu pod dohledem,to bude otrava,hmm ... Začal si mumlat a stěžovat si sám sobě přičemž vykročil do vesnice.Budu muset najít ten Dang Shop co nejdříve... Cestou začne přemýšlet, kam se vybere dřív.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 08:55

Kushina Uzumaki Hokage

"Deidaro alebo čo chceš aby som ťa sama kontrólovala ? sladko sa usmejem. "Myslím že ty nič neurobíš však si žena nemôžeš byť až taká zlá zamávala som na rozlúčku
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 09:15

Deidara

Otočil se k Hokage a začal ji probodávat nenávistným pohledem. Jednou to budeš litovat, zamumlal si,otočil se a pokračoval pomalu dál.Kdyby tam nebylo tolik stráže, už bych neváhal zaútočit .. ačkoli nepopírám že by mi bylo fajn kdyby ji odstránim... Ale hluboko bych ji asi podcenil, ještě když je to Kyuubi je to těžší. Zaspomína na první setkání s Kyuubi. Ten týpek mi dal tehdy zabrat, řekne nahlas už jen konečnou větu svých myšlenek a raději se zaměří na hledání.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 16:57

Kushina Uzumaki Hokage

Tak jeden už je vybavený a teraz ten druhý. pomyslím si a pozriem na chlápka ktorý sedí pod stromom
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty26/4/2012, 18:42

Yuu

To jako koukáte na mě? zeptal jsem se. Neměl jsem nikdy tyhle autority rád. Taky podle toho vždycky dopadnou... pomyslím si s úšklebkem.
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty27/4/2012, 04:16

Kakashi Hatake

Bez pohybu sledoval ako Deidara mizne v diaľke. On žije? Ešte stále tomu neverí,tak isto ako neverí aj tomu že žije Kushina.Možno je to len sen,povie si a pozrie na Hokage.Dúfam že vie čo robí,pomyslí si a mlčky sleduje situáciu.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty27/4/2012, 04:51

Kushina Uzumaki Hokage

Nie toho za tebou jasne že teba poviem ironikcky
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty28/4/2012, 11:04

Ako som šla pomali k bráne zahalena v plášti ako som tam pomali šla ked som bol od brány asi 5m kusla som sa do prsta poskladala som pečate a použila som Kuchiyose no Jutsu a objavili sa tu 3 velké hady 2 hned zautočily na ninjou pri bráne 3 sa rozbehol na zvyšnich anbu
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty28/4/2012, 11:18

Kushina Uzumaki Hokage

Okamžite som zareagovala a pomocou časoprostorovej techniky som aspoň jednoho hada preniesla ďaleko od Konohy.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty28/4/2012, 11:38

Ako zmizol jeden had zvyšny 2 stihli pozabíjat všetkých anbu a ninja psov znova som poskladala pečate na Kuchiyose no Jutsu a privolala vylepšeného mandu a dalších 3 velkych hadov manda sa hned rozbehol obriov rýchlosťou a 3 hady za ten čas zničily bránu a vošli do dediny a začali ju ničiť vznútra
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná brána Konohy
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Ulice a uličky Konohy
» Obytná oblasť Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: