Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná brána Konohy

Goto down 
+9
Yuiko
Renjiro Seiji
Deidara z Kamennej
Kakashi Hatake
Stanci
Remorko
Usagi-chan
Sakura Uzumaki
Kushina Uzumaki
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty3/5/2011, 03:51

First topic message reminder :

Hlavná brána Konohagakure no sato.
Strážia tu dvaja Ninjovia,okolo je 15 ANBU a s nimi aj Inuzuka psy aby zacítili cudzinca,.



Hlavná brána Konohy - Stránka 6 0e8480f8d1_38547566_o2


Brána má niečo ako silové pole cez ktoré sa nikto a nič nedostane keď sa aktivuje tak isto ani žiadne jutsu


Naposledy upravil Kushina Uzumaki dne 6/4/2012, 02:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 04:26

"Ničí ju on a teraz som prišla sa pohrať sebou lepšie povedané budeš môj pokusní králik" ako rozprávala všimla si že sa snaží dostať k pasu tak som pritvrdila hady ho držali silnejšie
"Čo to tam máš? pochvál sa"
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 04:51

Mokuto

Burakkuhōru zamumlal jsem. V ruce se mi objevila černá rotující koule, která do sebe začala všechno v tahovat, včetně světla. Nadruhou stranu mi to pomalu začalo deformovat ruku. Technika černé díry...má nová...ale nedokončená technika... až tak daleko jsem musel zajít ? Co on je zač ? pomyslel jsem si a kouly jsem zrušil. Má pravá ruka byla až po loket holá. Tedy byla to jen kost. To bude dlouho trvat než se mi to normálně zahojí... pomyslel jsem si a pomalu jsem šel k Hideovi Hmm...nevím odkud jsi...nevím jestli patříš k nějaké vesnici, organizaci či pracuješ sám...ale nastal čas abych to zde ukončil řekl jsem a pomalu jsem se začal znova přeměnovat do démoní podoby. Za mnou se objevilo 15 metrové ohnivé tsunami a mířilo přímo na Hidea.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 06:49

Hideo Kayami

Usmial som sa a ruky sa dal do vreciek.Ako sa ku mne to všetko blížilo svetlo ma dostalo ma na strom vedľa Yuiko a stál som za tým chlapom ktorého obviazala hadmi.Že ťa to ešte baví?Opäť som urobil guľu no teraz som v nej uzavrel aj Kushinu.Opäť bodce a výbuch no teraz som pridal aj Samehada no Jutsu.V podstate som mal ešte odsť chakry pretože som im nevysával len krv.Držíte sa.Už mi chýba len trochu a ste mŕtvi.

// kokso tak vy máte mrte krvi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 07:02

Deidara

Začal napínat ruce a snažil se nějak dostat ze sevření hadů no nic tím nedokázal. Potom si však uvědomil, že hady jen přitvrdila a ne mu odtáhla ruku od kapsy takže rozevřel dlaň, z úst na dlani mu začal vycházet jazyk no jen koncem se dotýkal jílu. Odpovědět ti nemusím ... arogantním přízvukem se ozval a začal se celým tělem vrtět aby se co i jen o kousek blíže dostal rukou ke kapse. Nakonec to trochu pomohlo, alespoň na dosah jílu .. tak ústa odhryzli menší kus a potichu ho začali pojídat. Pokud to nevyjde, skončil jsem ... Když ústa vyplivli jíl, zavřel pěst a vymodeloval úplně jednoduchou malou bombu v podobě mini pavouka. Fajn, nyní jen nic nepokašľať ... ještě že mám ten plášť, tak nemůže vidět co dělám, hmm. Řekni mi, co se jakože na mně chystáš udělat?
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 07:11

Mokuto

Pociťoval jsem jak mi dochází síla, díky úbytku krve. Musel jsem jeho techniku přerušit dřív než stratím kontrolu, pak bych ublížil i ostatním a to bych nechtěl. Z posledních sil jsem použil Burakkuhōru. Všechno světlo a bodce se vtáhly do černé koule. Pak množství krve přesáhlo dovolenou hodnotu a ja padl na kolena. Koukl jsem ke Kushině a doufal jsem že se pak stáhne někam do bezpečí. Pak jsem upadl k zemi.

Mokuto

Z mého bezvládného těla začal sršet ohromný žár. Takový že se zapalovaly stromy 30 metrů od meho těla. Obloha se zatáhla mraky a den se přeměnil v noc. Mé fialové vlasy z černaly a více se zdelšily. Všechny rány se začaly hojit a mé oči se zalily krví. Začal jsem se smát. Velmi hlasitě jsem se smál a pomalu jsem se postavil na nohy. Zem kolem mě se drtila. Odrazil jsem se tak že celá zem praskla a objevil jsem se před Hideem, kde jsem hlasitě zařval. Už žár vycházející z mého těla snese málokdo, natož žár vycházející z mých úst když jsem na něj řval. Ohnal jsem se svou rukou proti němu, přičemž vznikla tlaková vlna.
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 07:33

Hideo Kayami

Stále som bol pokojný a svietil.Ako sa ohnal rukou tak som sa stratil vo vetre a objavil sa na budove Hokage.Namieril som ruky a začal vypaľovať Konohu. ... čo to je? ... koľko krvi teraz vlastne má? ... Stále som mu vysával krv a zavrel ho do gule.Teraz príde niečo nové!Celú guľu ožiarilo svetlo a nás to teleportovalo k sídlu Akatsuki.Z tej gule nebol únik.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 11:13

/Ehm nemáš sa ako dostať Ste mimo Konohu a do barieri sa nedostaneš Smile
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 11:15

Hmm takže utiekol ach to je ale týpek nevadí aspoň všetko spravil za mňa
zrazu som si všimla že sa mu dačo pod plášťom vrtí tak som pre istotu ešte pritvrdila a ešte si poskladala pečate pre istotu
"Ja? ja potrebujem nejakého poslušného sluhu a vybrala som si teba" usmiala som sa naňho
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty6/5/2012, 11:16

(teleportáciu bariera neudrži proste prejde vdaka teleportácií kedy chce)
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty7/5/2012, 00:38

Deidara

Sklonil hlavu a tiše se zasmál. No až teď si uvědomil že se už nemůže pohnout ... K čertu is hady. Nevím jestli jen vtipkuje nebo si vážně tak naivní, že si myslíš že tě budu poslouchat. Zvedl hlavu a upřel na ni pohled. Opatrně a hlavně pomalu otevřel dlaň a pavouk mu začal lézt po ruce k rameni, ke krku a schoval se mu na temeni pod vlasy aby ho nebylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty7/5/2012, 04:27

"Neboj sa mam presvedčovacie metody" usmiala som sa naňho
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty7/5/2012, 08:35

Deidara

Dost mě podceňuješ, hmm. Mírně se zamračil a pavouk zatím nepozorovaně přešel na tělo hada ze spodu aby si ho nevšimla.Začal celkem pomalu lézt spodní stranou výše a dokud se plížil vzhůru, přemýšlel kdy to odpálit.
Návrat nahoru Goto down
Yuiko
S-rank
Yuiko


Počet príspevkov : 54
Join date : 04. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty7/5/2012, 12:16

Hady maju velmi citlivú pokožku tym pádom citil že niečo po nom lezie ale nič nerobil a dal mi vedieť had že po ňom ničo lezie ja som sa zapozerala tak aby to Deidara nevidel hned som poskladala dalšie pečate a nechala som to tak
"Nie mňa neporazíš nikdy" ako som dorozprávala hady ho celého začali škrtiť.
(ked v dalšom poste nič nespravíš zomrieš)
Návrat nahoru Goto down
Deidara z Kamennej

Deidara z Kamennej


Počet príspevkov : 70
Join date : 11. 04. 12
Age : 31

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty7/5/2012, 23:32

Deidara

Téměř ztratí vědomí když ho hadi začnou škrtit no podaří se mu alespoň na jedné ruce zvednout ukazováček a prostředníček čím udělal pečeť. Cítil ještě že pavouka nezničila tak počkal dokud se dostal ještě trošku blíž. Katsu. V mysli řekl a za jeho zády to vybuchlo.Všetko se ponořilo do hustého kouře a menší tlaková vlna způsobila že se trochu posunul vpřed takže se už věděl hýbat. Rychle tedy odskočil z kouře ven.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 01:48

lietal nad vesnicou uvidel dvoch ľudí pri bráne nakreslil tri vrabce. a poslal ic na obhliadku.čo sa to tam asi deje ??
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 07:53

Kakashi Hatake

Prehľadal jednu oblasť a vytiahol z trosiek všetkých zranených.Po chvíli sa k nemu vrátili psy.
"Hotovo,Kakashi" Najväčší z nich prehovoril. "Fajn,môžete ísť." Psy hneď nato zmizli.Zrakom prebehol dookola a pozrel sa na niekoho,kto lietal nad vesnicou.
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 08:38

kakashi sensei co mam robyť?
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 08:41

Kakashi Hatake

Pozrel na Sakuru. "Pomôž zraneným do nemocnice." Povedal jej a ďalej sledoval osobu na oblohe.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 08:43

nakoniec pomaly zletel dolu SOM SAI povedal flegmatickým hlasom
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 08:44

pozrela na neho srdce jej rozbúšilo bože je krásny povedala aj ked nechtiac nahlas
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 08:49

Kakashi Hatake

Zvesil plecia a slabo prekrútil očami.Potom dvihol ruku a ukázal na zranených vesničanov,ktorý sedeli opretý pri kameňoch. "Sakura,splň rozkaz." Povedal jej a ešte k tomu na ňu aj zabodol pohľad.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 08:53

pozeral na dievča ďakujem vytiahol som zvitok načarbal som levy ktoré potom vyvolal CHoujuu Giga oni ti pomôžu zobrať ranených potom sa pozrel na toho chlapa ti si kto povedal počkaj otec mi o tebe hovoril ti si kakashi Hatake kopírovacíí ninja pozrel na neho
Návrat nahoru Goto down
Sakura Uzumaki
Genin
Genin
Sakura Uzumaki


Počet príspevkov : 61
Join date : 06. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 08:55

dakujem pomaly naložila ranených na levou pritom stále pozerala na Saia bože je super a pohla sa smer nemocnica išla som sensei ahoj sai a diki
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 09:00

Kakashi Hatake

Otočil sa k Saiovi a prikývol. "Fajn,tak keď už si prišiel,môžeš aj ty osobne pomôcť zraneným,nie len schopnosťami." Navrhol mu tónom,ktorým to skôr znelo ako rozkaz.Ešte skontroloval Sakuru a potom pozrel na Ičira. "Pozri sa čo sa tam deje." Ukázal smerom k dymu pred vesnicou kde sa zrejme začína boj.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty8/5/2012, 09:05

čo tak spolu nakreslyl orla vyvolal a naskočil na neho idete??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná brána Konohy   Hlavná brána Konohy - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná brána Konohy
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Hlavná budova
» Hlavná budova
» Ulice a uličky Konohy
» Obytná oblasť Konohy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: