Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná budova

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná budova   Hlavná budova Empty4/7/2011, 07:26


Hlavná budova 152704Suna_no_sato
Hlavná budova sa v posledných rokoch doslova zmenila na obrnenú pevnosť do ktorej púšťajú len ľudí ktorých tam sami pozvú. Sídli tu Kazekage no ani jeho najväčší stúpenci nevedia ako vyzerá, ten kto sa totiž priblíži na vzdialenosť 10 metrov od Kazekageho ten doslova "zomrie" je to celkom záhada pretože nikto nevie ako, nejedná sa o žiadnu pasť, hovorí sa však že je to zlomok schopností ktorými ovplíva Kazekage.. možno sa však predsa len jedná o pasce ktoré tám sám on nastražil, Do budovy je zakázané vláčiť zbrane, dokonca aj ochranka si musí vystačiť bez nich.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 07:47

Tamika Rihiko

,,Tami..."
napomenula ho znovu a překvapeně se rozhlédla kolem.,,Fajn .. řekneš mi konečně,kdo jsi?A jak to,že jde vidět ve světe mrtvých a vypadáš při tom jak .. eh .. nějaký démon?"vyhrkla na něj bez váhání a zvědavě ho pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 07:55

Kaze

Taakže.. prosím posadíš sa ? Tami.. povedal som a ukázal som na vankúš na zemi pri čom som si ja sadol oproti nemu na holú zem.. ako začať etoo.. no.. som tak nejak terajší Kazekage aj keď.. si tak pripadám len málokedy hahaaa.. zaškeril som sa a kukoncu som sa zasmial takým detským a nevinným smiechom. Ako si videla duchovia ma nemajú moc radi a popravde.. tebe závidím.. vidíš svet mŕtvych len občas.. a ja ho vidím neustále.. aj keď to mám také pomiešané.. som ako keby zároveň v ňom a zároveň aj tu.. eeh.. čo sa týka toho démona.. je to kvôli dvom veciam, za prvé.. ovládam eetooo.. element temnoty, a za druhé.. som oživený pomocou Edo tensei, techniky ktorú vynašiel pred niekoľkými rokmi Orochimaru.. no v skutočnosti ju vynašiel niekto iný už oveľa skôr.. je tiež možné že si ma pamätáš z tvojho života... pomáhal som tvojmu otcovi a aj vďaka mne si tým čím si teraz.. vidím že ťa to trápi a preto.. mi je dosť mizerne keď vidím čo som ti spôsobil.. stačí ti taká odpoveď? spýtal som sa jej a čakal som na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:01

Tamika Rihiko

Chvíli zaváhala,ale pak si sedla jelikož stále byla trošku unavená ze spojení.Když to udělala,pečlivě poslouchala.Když domluvil překvapeně na něj zírala.,,Počkat .. v-vy jste Kazekage?"bylo první co jí zarazilo a na hvilku zmlkla.,,V pověstech se říkalo,že lidé jako my jsou "stínem políbení"podotkla tiše a zaujatě ho sledovala.,,Vy jste znal mého otce?Eh .. páni.Já..."zamyslela se.,,Nemusíte se kvůli tomu cítit nijak špatně.Dost jste mi pomohl tím,že jste mi tohle všechno řekl.Děkuji."řekla trošku nejistým tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:07

Kaze

Po jej slovách som upadol.. dalo sa povedať do depky.. je to tu.. vykanie.. prebehlo mi hlavou a úplne ma opustila chuť nejak sa dnes ešte zasmiať.. nemáš zač.. povedal som mŕtvolnym hlasom a po tom som mierne pozdvihol hlavu.. chcel som jej povedať aby mi tykala.. ale nejak som sa na to nezmohol a tak som zase len hlavu sklonil k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:11

Tamika Rihiko

Kousla se do rtu,jelikož měla dojem,že něco provedla.,,Eh .. omlouvám se,jestli jsem řekla něco,co jsem neměla."řekla omluvným tónem a zahanbeně se zadívala do země.,,No bezva .. a to ten den tak pěkně začal."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:16

Kaze

P..prosíím.. povedal som pri čom som mierne podvihol ruku. NEVYKAJ MI PROSÍÍÍÍM !!! VÁŽNE TO NEPREŽIJEM AK MI BUDE KAŽDÝ VYKAŤ !! zreval som hlasom plným zármutku a dal som si pred oči ruku pri čom som si začal utierať imaginárne slzy. Pár krát som tiež vzlykol aj keď v tom bolo vidieť že podobné scénky sú u mňa bežné.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:17

Sora

Po niekoľkých minútach dorazil do hlavnej budovy Kazekageho a zdvorilo zaklepal na dvere. Vstúpil a slušne sa poklonil spolu s Gankonou stále v náručí ... myslím že to meno sa k nej vážne hodí ... ukázal prstom na tykvu a potom na ninja čelenku ktorú mal priviazanú okolo pása ... snáď to pochopia ... nemám moc náladu rozprávať teraz ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:21

Tamika Rihiko

Chvíli ho šokovaně sledovala a pak se hlasitě rozesmála.,,Tak fajn tak fajn.. budu vám.. teda tobě tykat.Moc se za to omlouvám."vysoukala ze sebe zatímco se pořád smála.Ze smíchu jí vytrhlo až zaklepání na dveře.Překvapeně ztuhla a když do místnosti vstoupil Sora,napjala svaly v celém těle,nasadila nejistý výraz a chtěla zmizet.,,Fajn .. teď mě ještě někdo nachytá jak se směju Kazekagemu .. že si tedy pomáhám."povzdechla si a chtěla vážně zmizet.,,Musím svoje pocity dostat pod kontolu,jinak se zase stane..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:26

Kaze

Neboj Tami.. on ťa nevidí.. ani mňa .. on vlastne ani nie je v tejto miestnosti.. je to len etoo... technika projekce hologramu.. v skutočnosti sa nachádza niekoľko poschodí pod nami.. Povedal som povzbudzujúco a po tom som si len povzdychol.. zobral som nejakú sošku čo som mal poruke a šmaril som ju do "hologramu" ktorým soška preletela .. vidíš? dodal som s úsmevom.


Sora-- nachádzal si sa v úplne tmavej miestnosti kde nič nebolo vidieť.. vlastne si si sotva videl na konček nosa.. pocítil si však že sa Gankona začala trocha triasť pretože sa asi bála tmy ako v podstate takmer každé dieťa v jej veku.. Sabaku no Sora.. čo ťa sem privádza? ozval sa duniví hlas ktorý sa nedal tak úplne identifikovať.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:31

Tamika Rihiko

Oddechla si a zase se uklidnila.,,Eh ... tak o je fajn...eto .. promiň za ten smích jen .. je to dost absurdní,že si něco takového přeješ."řekla pobaveně a zamyšleně se na něj zadívala.,,Hm.. když už jsem tu .. víš,když je ze mě teď Genin .. nemohl by jsi nějak zajistit .. já nevím,aby to u mě v týmu šlo nějak .. bezproblémově?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:31

Sora

Pri tom prívlastku Sabaku no Sora si trocha povzdychol no už si naň zvykol tak nemal ťažkú hlavu z toho. Ukázal na Gankonu a jemne ju pohladil po hlave aby ju ukludnil ... dúfal som že nebudem musieť vôbec rozprávať ale ako vidím ... nemá to význam ... prišiel som požiadať o pridelenie do týmu Kazekage-sama ... keď dovolíte teda aby som trénoval ... a toto dievča ... neviem čo mám s ním robiť ... nejak sa ma nechce pustiť od kedy som ju zachránil ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:43

Kaze

Heem čo je na tom divné? som oživený vo svojich 17 rokoch a ničí ma keď mi chce každý len vykať a hento a tamto.. hovoril som pri čom som tak náznakom rozhadzoval rukami.. je to hrozná otrava.. divila by si sa aké je to ťažké keď sa s tebou hrajú ako s handrovou bábkou.. oháňajú sa tvojím titulom a hovoria v tvojom mene bez toho že by o tom ćlovek niečo vedel.. Hovoril som takým až detsky serióznym tónom.. po tom som sa zamyslel a povedal som nejaké slová len tak do vzduchu pri čom si im vôbec nerozumela. Okej budeš v týme s ním.. povedal som a ukázal som na hologram.. váš sensei bude niečo ako moja sestrenka.. len hodne.. mlaaadšia sestrenka.. zaškeril som sa a po tom som Tami ponúkol ďalším nanukom..

Sora-- Po chvíľke ticha k tebe prikráčal čierny kojot ktorý mal v ústach šnúrku a na nej obálku.. podal ti ju a zase odkráčal do tmy. Stálo na nej: "Príď zajtra o siedmej ráno sa miesto ktoré je označené na druhej strane listu, čo sa týka dievčaťa, Sunagakure si nemôže dovoliť chovať Siroty.. to čo s ňou bude preto nechávam na tebe, ak sa o ňu nepostaráš tak bude odkázaná samú na seba ako jedna z mnoha. "
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:46

Tamika Rihiko

Nadšeně si nanuk vzala a když se do něj pustila,zamyšleně Soru sledovala.,,Hm.. tak fajn... podle toho jména.. je to ten kdo si myslím?Ten den .. jsem tam tak trochu byla.. okrajově."řekla zamyšleně a zavzpomínala se.Pak se otočila na Kazeho s překvapeným výrazem.,,Počkej.. mám ještě jeden dotaz.. kolik ti vlastně je teď?Jako doopravdy."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:48

Sora

Pozrel na Gankonu a trocha sa pousmial ... asi viem čo s tebou spravím cez deň no dnes si ťa nechám u mňa aby si si oddýchla fajn ? Sora sa otočil na päte a vyšiel von no hneď na to sa znova otočil späť ... je to divné ... ten pocit ... hmmm ... zavrtel nad tým hlavou a vyšiel von z budovy Kazegakeho smerom k sebe domov
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:56

Kaze

mne?.. ako skutočný vek? etoo.. človek to po nejakom čase prestane počítať.. začne ho mať toľko že sa čas.. stane nepodstatným.. tiež to máš tak nie? nemusíš jesť.. spať.. piť.. môžeš si nekonečne dlho robiť len to čo chceš ty.. Usmial som sa a po tom som si jednu zmrzku dal aj ja..


Gankonu

Bez slova som sa na neho tuhšie nalepila a teraz by ma od neho neoddelil ani zverák či podobne.. a..arigato.. nii-san. šepla som tenkým hláskom ktorý bol odpovedajúci môjmu veku a len som sa držala na Sorovi.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 08:59

Tamika Rihiko

,,Jo to jo.. ale já to počítám.Přijde mi to zajímavé."
pokrčila nad tím rameny.,,Když o tom tak mluvíš .. asi bych měla jít a připravit se na zítra .. musím si pořádně odpočinout,to spojování se světem mrtvých je nechutně vyčerpávájící."na znamení toho si zívla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty5/7/2011, 09:07

Kaze

Hem.. keď chceš tak kludne ostaň tu.. na noc aj tak idem etoo.. hladať istú osobu a pre niekoho ako ty je zrovna v tú chvíľu nebezpečné byť v mojej blízkosti.. táto miestnosť je totiž izolovaná aj od sveta mŕtvych.. a ja sa s ním nejak etoo prepojím a cezo mňa sa do normálneho sveta stane niečo ako "brána" takže je dosť možné že by ťa duchovia mohli využiť aby ma konečne dostali pchaa. Povedal som a nahodil som taký ten face. ^^"
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty6/7/2011, 01:50

Tamika Rihiko

Zatvářila se nechápavě,ale pak se usmála.,,Tak fajn,zůstanu tu."řekla pobaveně a švihla sebou na zem,přičemž polštář si dala pod hlavu.,,Ale opovaž se mě budit,jsem pak nevrlá..."řekla potichu a zavřela oči.Po chvilce se pobaveně usmála.,,Tykám si s Kazekagem a spím u něj .. ach jak je ten svět zajímavý."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty6/7/2011, 03:42

Kaze

Josh.. Oyasumi nasai.. povedal som s menším úškrnom na tvári a po tom som len spravil jednoduchú pečať rukou pri čom som sa rozpadol na temnú podstatu a premiestnil som sa niekam mimo túto miestnosť. Tamika sa v miestnosti ocitla úplne sama aj keď to nevyzeralo že by tu boli nejaké okná alebo lampy či podobne, svetlo sa mierne utlmilo a spôsobilo takú príjemnú atmosféru na "spánok".
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty6/7/2011, 03:45

Tamika Rihiko

Po pár hodinách spánku se probudila.Posadila se na místě a zamrkala do mírné tmy.,,Ach jo.. člověk si ten spánek tolik neužije,když ho nepotřebuje."povzdechla si a vstala z místa.,,No,za chvíli bych měla být na cvičišti .. ale vůbec nevím,kde to vlastně sem."pomyslela si a lehce zmateně se rozhlédla okolo.,,Kaze mě sem dovedl,ale nevím jak trefit na cvičiště..."povzdechla si znovu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty6/7/2011, 03:53

Akivir

Z tieňa na teba upieral pohľad veľký "kojot" ktorý mal úplne čiernu farbu a azurové oči, Bré ránko Tami-san.. pozdravil ťa ľudským hlasom ktorý pripomínal skôr nejakého chalana vo veku 12-13 rokov. Ako ste sa vyspali? spýtal som sa ťa a na mojej tvári bol taký menší náznak milého úsmevu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty6/7/2011, 03:58

Tamika Rihiko

Překvapeně se podívala na kojota a mile se usmála.,,Děkuji za optání.Vyspala jsem se dobře.Jen .. ty určitě budeš vědět,jak se dostanu cvičiště,že?"zeptala se ho,ale pak se zarazila.,,Sakra .. vždyť já se bojím tam jít .. co když se to zase stane?"povzdechla si a nasadila mírně zoufalý výraz.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty6/7/2011, 04:02

Akivir

Hem viem.. teda.. viem ako sa dostanete odtialto.. Zaškeril som sa a po tom som prešiel v takom polkruhu okolo Tami. Tam som si zase len sadol na zadok a mierne prosebne som sa na ňu pozrel.. nechceli by ste si pred tým niečo dať? na jedenie? pitie? či podobne? spýtal som sa a len som "čakal" pri čom som trocha zavrtel chvostom.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty6/7/2011, 04:06

Tamika Rihiko

,,Eh .. ne děkuji,moc po ránu nejím."
mile se usmála a přemítala nad tím,jestli se hned první den cvičišti něco nestane.,,Am .. eh ... mohl by jsi mě tam zavést?"zeptala se potichu nejistě.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Hlavná budova Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná budova   Hlavná budova Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná budova
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hlavná budova
» Hlavná brána Konohy
» Hlavní budova
» Budova Kazekage
» Hlavní budova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: