Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště týmu Ni

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty6/7/2011, 02:26

First topic message reminder :


Spoiler:

Cvičiště týmu Ni se nachází kousek za vesnicí,mezi ní a řekou.Je to vysoký skalnatý výběžek na jehož spičce je postavena mohyla míru,která zde byla postavena po útoku na Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty13/8/2011, 06:46

Hiruko Sumōku

,,Tak ti to řeknu někdy potom.'' Hlesnu ke Kenshimu když se tu objeví sensei s nějakým týmem, kterej se začne hádat. ,,Kenshi doufám že se nebudeme takhle hádat.'' A mávnul jsem rukou směrem k týmu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty13/8/2011, 07:08

Kenshi Karitori

Ne, zatim vycházíme celkem dobře ne? Řeknu potichu Hirukovi a na tváři se mi objeví malej úsměv. Aspoň doufám, že se nebudem takhle hádat. Trochu se uklidnim a čekám na reakce těch chuninů.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty13/8/2011, 07:20

Hiruko Sumōku

Usměju se a jen řeknu chunninům prosté a jednoduché slova. ,,Asi tak jako Kenshi.''
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty14/8/2011, 02:53

Shin Takeru

Mlčky stál na místě,sledoval ty dva Geniny a ignoroval zbytek svého týmu.,,Vy dva... jaké máte podstaty?Zkusíme kombinaci zbraně a elementu..."tázavě se podíval.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty14/8/2011, 05:38

Hiruko Sumōku

,,Moje je Fuuton a Futton.'' Řeknu klidně.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty14/8/2011, 05:50

Kenshi Karitori

Suiton, ale nevim, jakej to bude mít vliv. Meč ostřejší nebude. Spíš se chci naučit Raiton, když ho použije otec na meč, tak ho nic nezastaví. A taky se pak ukáže, jak to bude s Rantonem. Poslední větu si řeknu spíš sám pro sebe, než pro oostatní, ale jestli dobře poslouchali, tak to mohli slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty17/8/2011, 22:25

Shin Takeru

Zamyšleně si je oba prohlídl.,,Tak fajn,Hiruko,tebe naučím techniku Fuuton,Kaze no Yaiba.Co se týče Futtonu,to se musíš obrátit na někoho z tvého klanu."otočil se na Sasuho,který mezitím usnul.,,Ale zkus někoho jiného,než vašeho senseie."dodal potichu a otočil se na Kenshiho.,,No...a Suiton."zamyslel se.,,Jedna technika mě napadá,ale neovládám jí.Ani nikdo od nás."řekl zamyšleně.,,Jedině... náš sensei."usmál se a otočil se na Rei a Akiho.,,Vy dva se raději vraťte k tréninku.Ale pošlete sem Zeru-senseie,on ho tu techniku naučí."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty18/8/2011, 02:51

Kenshi Karitori

Když se otočil na našeho senseie, tak sem se taky podíval. Ježiš a to má bejt náš sensei? Timhle způsobem nás toho moc nenaučí. Pak sem s našponovanýma ušima poslouchal, co naučí mě. Nikdo to neovládá? Hrklo ve mě a myslel sem, že mě nic učit nebudou, ale pak se zmínila o senseiovi. Když poslal ty dva pro mistra, tak sem se usmál, kouknul na Hiruka vedle a pak zase na Shina. A co to je za techniku?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty18/8/2011, 07:37

Shin Takeru

,,Uvidíš."
usmál se a došel k Hirukovi.,,Tak fajn,začneme asi tím,že ti ukážu o co vůbec jde."řekl,vytáhnul znovu katanu a namířil jí před sebe.,,Fuuton : Kaze no Yaiba...!"pronesl a v tu chvíli jeho čepelí projela vlna chakry,která kolem ní začala vytvářet rychle rotující vytrný proud.Párkrát jen tak cvičně seknul do vzduchu a pak vítr zase zmizel.,,Takže... co máš dělat chapeš?"

Zeru "Shishi"

Z nenadání se obejvil na cvčišti,poszený na obrovském tygrovi.Seskočil z něj a poplácal ho po čumáku.,,Můžeš jít,Ryuu-san ... děkuji za pomoc."řekla tiše a tygr z "pufnutím" zmizel.Zeru měl přes pásku oči,takže asi nic neviděl,ale přesto se rozhlédnul po cvičišti.,,Hej... ty co tě mám trénovat,pojď sem."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty18/8/2011, 08:03

Kenshi Karitori

Hmm. Prej uvidíš. Takhle mě natahovat. Chvilku sem chodil sem tam a pak se tam objevil na obřím tygrovi a já na něj koukal s otevřenou pusou. Nejdřív sem sledoval toho tygra, takže toho šátku přes oči sem si všimnul až když tygr zmizel. On je slepej? Došel sem až k němu a mírně se uklonil. Dobrý den sensei. Kouknu na něj a mávnu mu rukou před očima, abych se ujistil, jestli je slepej.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty18/8/2011, 21:34

Zeru "Shishi"

Chytnul ho za mávající ruku.,,Ah ... proč tohle všechny zajímá?"povzdechl si a pustil jeho ruku.,,Jsem ... ale naučil jsem se vytvářet obrazy okolí pomocí chakry,takže tvoje obrysy vidím zřetelně."řekl mu potichu a zamyslel se.Protáhnul se a zamyslel se.,,Naučím tě jednu techniku,kterou jsem sám vytvořil.Jmenuje se Suiton : Mizu no Ugoki.Můžeš jí používat i bez vodního zdroje,ale pokud u nějakého jsi,je to lepší.Technika bude silnější.Pojď."vyzval ho a došel ke kraji řeky.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty19/8/2011, 02:32

Hiruko Sumōku

,,Chjooo.'' Řeknu zklamaně a pak jen dodám. ,,Ale jo chápu co mám dělat, jen nechápu proč se mám učit tak blbou techniku.''
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty19/8/2011, 02:39

Shin Takeru

,,Hm... ukážu ti,proč se mi jednou opravdu dost hodila."
řekl zamyšleně a odhodil katanu na zem.Sehnul se k zemi a vzal zvláštně podlouhlý kámen.,,Fuuton : Kaze no Yaiba!"použil znovu techniku,no tentokrát vítr začal proudit ve tvaru čepele a vytvořil jakousi improvizovanou čepel.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty19/8/2011, 02:53

Hiruko Sumōku

,,Blbá technika.'' Zhodnotím pohotově a pak dodám. ,,Ale no co.'' Začnu se tu techniku učit.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty19/8/2011, 05:46

Kenshi Karitori

Sakra. Projede mi myslí, když mě chytil za ruku, ale naštěstí to přešel bez zbytečných řečí a spíš sem poslouchal to o vytváření obrazu pomocí chakry. Zamlouvá se mi víc, než náš vlastní sensei a to vytváření obrazu pomocí chakry zní taky dost dobře, pak se ho zkusim zeptat, jestli mě to naučí.
Ano sensei. Du za nim a čekám, co předvede.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty19/8/2011, 08:26

Shin Takeru

,,No ... snad tě povzbudí aspoň to,že když tu techniku zvládneš,půjde váš tým na B misi společně s naším."
řekl potichu,sedl si kousek od něj a zamyšleně ho sledoval.

Zeru "Shishi"

Došel k řece a namočil si v ní dlaň.,,Tak fajn... sleduj.Suiton : Mizu no Ugoki!"použil techniku a začal přitom podivně máchat rukama.Ze začátku to mohla vypadat směšně,ale pak voda za ním prostě stoupla,nadnesla se nad zem a přesně kopírovala jeho pohyby.Pak vymrštil ruce vpřed a rozprsknul jí o strom.,,Chápeš to?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty19/8/2011, 08:44

Kenshi Karitori

Když začal mávat rukama, tak sem si řikal, co je s obyčejnýma pečetěma, ale když sem si všimnul, že voda kopíruje jeho pohyby, tak sem jen udiveně sledoval. Páni, Zeru sensei je fakt dobrej.
Myslim, že jo. Po použití techniky jste ovládal vodu, která kopírovaala pohyby vašich rukou. Řeknu a ikdyž si sem jistej, že to tak je, tak čekám na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty21/8/2011, 02:22

Zeru "Shishi"

,,Jo.. původně je ta technika určená pro Taijutsu,ale když vložíš menší množství chakry do zbraně,je schopná voda kopírovat i pohyby se zbraní.Jde to provést i bez zdroje a vodu si vytvořit,ale jelikoš je tvá postava Suiton,víš co je to za fušku."
řekl zamyšleným tichým tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty21/8/2011, 06:49

Kenshi Karitori

Jo no, vytvořit dost vody je složitý, ale u nás je všude nějaká řeka, nebo aspoň potůček, takže by to šlo. A časem zvládnu vytvořit dost vody sám. Takže voda vlastně bude kopírovat můj meč. Určitě to bude dost silný, ale bude se i tak rychle hejbat? Zeptám se zvědavě a už se nemůžu dočkat, až začnu s učením.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty22/8/2011, 09:06

Zeru "Shishi"

,,Čím víc to bude trénovat,tím rychleji to půjde."
pokývnul a poodešel od něj stranou,aby mu dal prostor na cvičení techniky.,,Uvidíme jestli to zvládne,není to zrovna lehká technika."povzdechl si a protáhnul se čekajíc,jestli se Kenshi ještě na něco zeptá nebo začne rovnou s tréninkem.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty23/8/2011, 00:39

Hiruko Sumōku

Kolem kunaie se troku zatočil vítr a pak zase ustal. Pořád trénuju dál.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty23/8/2011, 00:59

Shin Takeru

Nechápavě koukal na Hiruka.,,Můžu mít dotaz?Proč to trénuješ na kunaii?Myslel jsem,že použiješ svou zbraň.Ale zase je to možná účiná forma tréninku."zamyslel se nad tím.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty23/8/2011, 02:47

Kenshi Karitori

Jestli se to naučim tak, aby se voda pohybovala stejně rychle jako meč, tak to úžasná technika. Sundám ze zad meč, pustim do něj chakru a pak si uvědomim, že nevim, jaký sou pečetě. Ehm, ještě dotaz. Jak mám začít? Nevšim sem si, co jste dělal za pečetě a nějaká ta rada by se na začátek taky hodila. Řeknu s trošku přiblblým úsměvem a meč položim na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty23/8/2011, 05:28

Zeru "Shishi"

Natáhnul ruce před sebe a zčal pomalu skládat pečetě,aby je stíhal sledovat.,,Ushi,Mi,Tori,Hitsuji."* řekl tiše a ukázal mu při tom pečetě.,,Pamatuješ si to?Není to zrovna náročné."povzdechl si a vzpoměl si na některé dlouhé pečetě,které zná.

* Vůl,Had,Pták,Ovce (Snad je to správně ^^" )
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty23/8/2011, 05:36

Kenshi Karitori

Pozorně sem sledoval pečetě a tentokrát si je pořádně vryl do paměti. Jo teď je to dobrý, ale předtím sem nestihl ty pečetě sledovat. Otočim se a stoupnu si na vodu, abych k ní byl blíž. Tak du na to. Začnu soustředit chakru, udělám pečetě a pak chytim do ruky meč a pustím do něj chakru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu Ni
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště tým 1
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičište č.3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: