Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičište č.3

Goto down 
+5
Haki
Stanci
Usagi-chan
Akimichi Hiruko
Kushina Uzumaki
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty2/5/2011, 09:40

Cvičište sa používají k trénování základních ninjutsu, taijutsu a ovládání zbraní pro skutečný boj.
Cvičište č.3 00ae12567a_64253463_o2
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty4/4/2012, 05:45


Přišel jsem časně ráno na cvičiště číslo tři. Měl jsem celkem jasný plán a tím bylo naučit se jednu techniku ze svitku co mi dal otec. Jelikož jsem věděl že mi to zabere velké množství času, připravil jsem si v batohu i nějaké jídlo. Sundal jsem si batoh ze zad a položil jsem ho k jednomu ze tčí špalků předemnou. Přesunul jsem se do vzdálenosti dvanácti metrů od nich.
Sedl jsem si na tem a vytáhl jsem z kapsy svitek. Položil jsem ho na zem před sebe a roztáhl jsem ho. Okamžitě jsem si začal pročítat návod na správné učení techniky jen jsem se občas zarazil a přikyvoval jako že chápu. Pak přišla řada na pečeť, byla jen jedna a to byla výhoda techniky. Zkusmo jsem si tedy složil tu pečeť, byl jsem spokojen s jejím provedením a tak jsem sbalil svitek a dal si ho do kapsy. Stoupl jsem si a postavil jsem se normálně. Použil jsem jednoduchou základní techniku klanu. Zvětšil jsem se až jsem byl jakoby ''koule'' a přitom jsem omylem vyprskl trochu slin. Rychle jsem se ale vzpamatoval a složil jsem jednoduchou pečeť. Pokusil jsem se schovat hlavu a končetiny ''dovnitř do oblečení a přitom z otvorů začít vypouštět chakru, ale nepodařilo se mi to. Pokusím se o to tedy znova a tentokrát se mi podaří schovat část hlavy a končetin. Musím se ale ještě hodně snažit, protože je jasné, že tu techniku nezvládnu hned na první pokus. Proto se snažím stále dál a dál, pořád stejný cyklus. Už je čas oběda a já jsem docela unaven, tak si vytáhnu z batohu něco dobrého na zub a s chutí se do toho pustím. Musím uznat že je to dobré, lepší jídlo jsem si nemohl přinést.
Když už mám všechno to lahodné jídlo v sobě, tak to ještě spláchnu dobrou colou.
Na chvilku se natáhnu a jen tak ležím a přemýšlím, co vlastně bude má priorita. Otec mě na tom ročním tréninku vzal za senzibilem a ten rozpoznal že můžu používat ohnivé techniky.
To je něco nevídaného u klanu Akimichi, nikdo z jeho příslušníku doteď neměl žádný element. Ale teď konec lelkování, zvednu se na nohy a přejdu k místu, kde jsem předtím trénoval. Použil jsem tedy základní techniku a zvětšil jsem se do ‘‘kuličky‘‘ a pak jsem se znovu pokusil schovat končetiny a hlavu a tentokrát se mi to opravdu povedlo, s tím jsem byl nad míru spokojen, ale pořád jsem se neroztočil díky proudům chakry, která z nich měly vycházet. Pak jsem spadl na zem a zase jsem se ‘‘zcvrkl‘‘ do normální velikosti. Pak jsem to vyzkoušel znovu a zase jsem se zvětšil do té ‘‘kuličky‘‘ , tentokrát jsem bez problému schoval končeny a hlavu dovnitř a k mému překvapení z otvorů začala proudit chakra. Najednou jsem se roztočil a dopadl jsem na zem, obrovskou rychlostí jsem vyrazil kupředu. Najednou jsem ale narazil do jednoho stromu a pak jsem se rychle zastavil a scvrkl. Pak jsem se otočil a řekl jsem si že ještě budu muset ovládnout směr své zběsilé jízdy. Proto jsem se znovu nafoukl, pak jsem znovu schoval všechny své končetiny dovnitř a začaly vycházet ven proudy chakry. Roztočil jsem se a dopadl jsem na zem, znovu jsem obrovskou rychlostí vyrazil proti jednomu stromu naproti. Na poslední chvíli jsem zabočil doprava a tak jsem mířil na další strom. Opět jsem zabočil doprava a tak jsem to dělal, dokud jsem se nedostal ke špalkům. Tak jsem se zastavil a zcvrkl se. Dopadl jsem na nohy a přiběhl jsem k batohu. Popadl jsem ho a hodil si ho přes rameno. Rozběhl jsem se směrem domů, kde si budu moct konečně dopřát výborné jídlo a taky právem zasloužený výsledek, konečně jsem zvládl tuto techniku. Po cestě jsem si ji ještě několikrát vyzkoušel a úspešně, už jsem se těšíl že příště se vrátím a naučím se další. Vesele jsem si povyskočil a pak jsem utíkal dál směrem domů.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty4/4/2012, 09:56

Mia Tsuki

Došla ladně po stromech, usadila se na jednu z větších větví a spokojeně si oddechla. Aspoň na chvíli klid, než jí Hokage zase něčím zaúkoluje. Líně se protáhla, prohrábla si tmavé vlasy a hodila nohy z stromu. Opřela se o jeho kmen a spokojeně se usmála. Klidné prostředí, hezký výhled na cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 03:42

Ičiro Hyuuga

Dobehol som s plným bruchom na cvičisko a zatiaľ nikoho nevidel. Prišiel som pod najbližší strom a oprel sa oň. Dúfam ,že čo skoro niekto príde ináč začnem pokojne aj sám. povedal som si a naďalej som čakal na sensea a ďalšieho člena tímu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 03:50

Mia Tsuki

Zavěsila se nohama o větev a její hlava se najednou objevila těsně před Ičiorovým obličejem. Visela vzhůru nohama. ,,Kdo sakra jsi a proč mě rusíš ze spaní?" nasadila znechucený výraz, což vzhledem k tomu, že měla jedno oko rudé a přes něj tři táhlé jizvy mohlo vypadat lehce děsivě. ,,Chci nějakou inteligetní odpověď jinak je po tobě." upozornila ho a pobaveně se ušklíbla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 04:03

Ičiro Hyuuga

Hmm ta je ale podivná povedal som si sám pre seba a bez pohnutia jej odpovedal. Som čerstvo pridelený študent do tímu 3 ... Ičiro Hyuuga .. a podla informácií ktoré mám vy nie ste môj sensei... ale to bolo len na papieri.. čiže jak to je ? spýtal som sa pokojne aj keď možno trošku nevhodne.
Návrat nahoru Goto down
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 04:18

Jdu pomalu k cvičisku a po cestě si skontroluju jestly mám vše Oká mám vše a jdu dál.
srovnal jsem si oblečení pak jsem hodil pohledem jaký byl krásný den a jdu dál.
Z tašky si pak vytáhnu pití napiju se a flašku si vrátím do batohu.Ach ta cesta je ale dlouhá.řeknu si.
Když tam už skoro jsem tak dojdu za Miou
Dobrý den prý jsme moje sensei.
Já jsem Haki Uchiha a hlásím se! a Trošku začnu točit chodilem po zemi jako bych se styděl.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 05:50

Mia Tsuki

Protočila oči v sloup a nespokojeně mlaskla. ,,Ani jednomu z nás se to nelíbí, ale jsem tvůj sensei." ladně dopadla na zem, jen po očku se podívala na ten papír a ten vmžiku shořel fialovým plamenem. Pak se zamyšleně otočila na druhého příchozího. ,,Jo super. Hned dva blbci na krku." zarazila se, jakoby se zaposlouchala do něčeho, co nemohl nikdo slyšet. ,,Jo jasně, máš pravdu." najednou řekla a pobaveně se ušklíbla. ,,No tak, nějaká formálnost a představit se aspoň?" vyzvala je. ,,Jméno nestačí, klan, podstata, schopnosti, výsledky z akademie, cíle. To by mohlo zatím stačit."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:09

Ičiro Hyuuga

Hmm tak tu to bude zaujímavé...klan Uchiha z nás bude dobrý tím... teda aspoň dúfam. vravel som si v duchu. Takže moje meno je Ičiro jak som už spomínal... som z klanu Hyuuga, podstata ktorú ovládam ja Suiton, schopnosti ? ... moja rýchlosť prevyšuje druhé schopnosti... no tie ostatné sú vyrovnané,kekkei genkai som objavil, v ovládaní chakry nie som nováčik. akadémiu som skončil na jednotky a moje ciele ? ... chcem sa stať úspešným ninjom ktorý bude prínosom pre Konohu,udržať dobré meno rodiny,stať sa niekým uznávaným niekým čo spraví prevrat vo svete shinobi a v neposlednom rade dokončiť misiu svojho zosnulého brata. To by bolo asi všetko Otočil som sa Hakiho a čakal na jeho reakciu.


Naposledy upravil Stanci dne 6/4/2012, 06:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:13

Přišel jsem na cvičiště a ohlédl se, zřejmě jsem ho někde ztratil. Viděl jsem tam skupinku lidí. Přišel jsem k nim a zeptal jsem se zřejmě senseiky. ,,Dobrý den, vy jste Mia Tsuki-sensei?'' Pak se podívám na ty vedle sebe. ,,Ty ale se mnou nejsi v týmu dva, v něm je Haki Uchiha, Rai Hyuuga a já.'' Prohlásím jistě a sleduju ho.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:20

Ičiro Hyuuga

Zdravím... no to viem, tiež som ostal nejaký popletený. Lebo som dostal iné informácie. Takže netuším jak to vlastne je. To je divné žeby si to v kacelarií nejak poplietli či je to naschval ? Tak či tak nám to sensei za chvíľku vysvetlí vravel som si
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:30

Mia Tsuki

,,Sakra, vy jste dokonce tři?"
podivila se a jen na lehko poslouchala Ičira. ,,Hezké, takový normální a snad i pohodový Genin. Snad to nebudou pitomci. I když my by jsme je lehko srovnali, že?" pobaveně se usmála. Pak se na ně zamyšleně podívala. ,,Hmm.. Tak počkat, kdo z vás tu teda nemá být?" nervózně klepala nohou o zem. ,,Hmm.. Fajn, máš chvilku." řekla do vzduchu a pak se spokojeně usmála. ,,Díky za pomoc." otočila se na ty tři. ,,Ičiro, tvůj sensei je Kakashi-san. Být tebou bych ho hledala u brány." otočila se na zbylé dva. ,,Takže? A vy?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:36

Rai Hyuuga

Přiběhl jsem na cvičiště a běžel hned na místo kde stál Hiruko a ostatní. Dobrý den vy jste Tsuki-sama? zeptám se a když tuším že asi jo omluvně se ukloním. Gomene že jdu pozdě nějak jsem se zapoměl... Poté s úsměvem kývnu na ostatní z týmu. Takže ještě Uchiha? Budeme silný tým... pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:39

Ičiro Hyuuga

No tak ja pôjdem. Hmm Kakashi sensei to bude pocta neviem sa dočkať.Zatiaľ sa majte prajem príjemný tréning. povedal som zo smiechom a vydal sa k bráne. Po chvíľke cesty som uvidel bránu a poponáhľal sa k nej. Kakashi senseia tu nikde nevidím ani ostatných členov tímu. Budem musieť počkať. Zatiaľ som si sa dol na zem a čakal
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:52

,,Já jsem Akimichi Hiruko, moje podstata je Katon. Zatím dokážu používat jen pár technik klanu Akimichi, ale plánuju se naučit hodně našich technik a chci k nim přidat i ty Katonové. Můj sen je, že se stanu nejuznávanějším členem klanu Akimichi a že mě bude znát i celá vesnice. V akademii jsem prošel bez problémů.'' Prohlásím a sleduju Raie, který mezitím dorazil. Podívám se doleva a pak doprava. Sharingan, Byakugan a co mám já? Blbej tuk! Nejistě se usměju a odstoupím trochu od toho Uchihy, tak abych byl blíž k Raiovi.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:53

Mia Tsuki

Odignorovala odchod Ičira a něco si pro sebe zaujatě mumlala. ,,No, když už jste konečně všichni tak šup do toho představování." vyzvala je a postavila se mezitím na jeden z vyšších kamenů. ,,Nevypadají až tak špatně. Nemůžeš je přece soudit podle vzhledu. Uvidíme co nám o sobě řeknou a pak si je otestujeme. Hokage-sama přece ví, jaké máme nároky. Nějaké padavky by sem neposlala." povídala si sama pro sebe. ,,Tak ambiciózní Akimichi? Zajímavé pro začátek."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 06:58

Rai Hyuuga


Já jsem Rai Hyuuga, nejstarší z dětí hlavní rodiny Hyuuga. Naučil jsem se ovládat Byakugan ale stále ještě potřebuji hodně tréninku hlavně v cítění chakry a technik. Zatím jsem ovládl z klanových technik pouze Juken. Používám pouze taijutsu a klanové techniky. Mým snem je stát se uznávaným členem klanu Hyuuga a chci ochraňovat vesnici, své přátelé a Hokage-sama.... přestavím se i já.
Návrat nahoru Goto down
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 20:25

ÁÁ to je otrava no tak teda jsem Haki,jsem z klanu Uchiha ovládám Katon
jsem docela rychlí a vnímavý víc vás zajímat nemusí.
klidně pak řeknu.
Akademie byla v pohodě.A moje cíle vás zajímat vůbec nemusí.
Tak a co vy??
zeptám se Mii.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty6/4/2012, 22:33

Mia Tsuki

,,Hmm.. Tak uvidíme." zadívala se na ně z výšky. ,,Stejně nám to časem řekne tak pořád neremcuj." zamumlala si pro sebe. ,,Já? Já jsem jen obyčejný Jounin ve službách vesnice kráčející ve stopách dědečka. Nenechte se prosím splést." ukázala si na oko které měla rudé a kolem něj jizvy. ,,Nejsem z žádného klanu a tohle není žádné Kekkei Genkai. Časem to pochopíte." pobaveně se ušklíbla. ,,Čím začneme? Ověříme si, jak chodí po stromech a po vodě?"zamyslela se.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty7/4/2012, 05:47

,,Hmm...A co budeme dělat Mia-sensei?'' Zeptám se a podívám se na Hyuugu. Ten určitě umí dost dobrých věcí. pak jsem se podíval na Uchihu, to bude zřejmě nějaký frajírek. Pak opět zaměřím svůj zrak na senseiku a čekám na její reakci, snad nás něco dobrého naučí.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty7/4/2012, 06:42

Rai Hyuuga

Sakra nechci vypadat hned první hodinu za machra...ale pokud se bude chodit po stromě nebo vodě tak to zvládnu bez problémů. Ovládání chakry na téhle úrovni mi jde... pomyslím si a čekám co se bude dít. To jsou ty Uchihové vždycky takhle namachrovaní? Ještě že tu je Hiruko...vypadá normálně...
Návrat nahoru Goto down
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty7/4/2012, 07:22

No tak si nás otestujete nebo co??Nebo se tu na sebe budeme koukat jak trotlové??.
řeknu podrážděně.
Takže Hyuuga a Akimichi to bude kombinace řeknu sarkasticky v hlavě.
Pak si z batohu vyndám jídlo a sním si ho a posádím se na zem.
Je krásně zase si řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty7/4/2012, 07:46

Mia Tsuki

,,Být tebou bych držela hubu, Uchiho. Nemáme váš klan moc v lásce."
ušklíbla se. ,,Máte ny výběr. Buď si vás otestuju takovým malým soubojem nebo začnama rovnou s tréninkem." zamyslela se. ,,Co ti vlastně udělali Uchihové? Jo tak, to je hodně zlé.. Bože, ty jsi citlivka. A ty že jsi démon?" začala se pobaveně smát.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty7/4/2012, 07:52

Rai Hyuuga

Takovýhle fakt nemám rád... pomyslím si a pak se ani na něj nepodívám. Nemám rád arogantní blbce.
Souboj? To zní zajímavě.... řeknu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty7/4/2012, 08:51

,,Souhlasím s tím co většina, takže to asi bude souoboj.'' Prohlásím klidně a podívám se na Raie. ,,Vůl jeden.'' Zašeptám a pak se rychle obrátím k senseice. ,,Vy jste sensei, je to na vás.'' Prohlásím a už se připravuju k boji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičište č.3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičište č.3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště tým 1
» Cvičiště č. 44 - Les Smrti
» Cvičiště Suna
» Cvičiště týmu 1
» Cvičiště týmu Ni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: