Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Cvičiště tým 1

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin

Počet príspevkov : 611

PříspěvekPředmět: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 07:44

Zde trénuje tým 1

Sensei:

Členové:

Naposledy upravil Mokuto dne 28/12/2011, 03:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
krumla
Kazekage
Kazekage

Počet príspevkov : 1263

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:10

Natsu Takahiro

Hmm.. bude to zaujímavé.. učiť niekoho, slávny Doragonuiru z klanu Takahiru má svojho prvého genina. Hovoril som po ceste aj plno iných podobných somarín. A ešte k tomu také kawai dievča.. nemá menej než štrnásť hm.. dva roky.. nejak to prekusnem. Rozmýšľal som až sme sa zrazu ocitli na tréningovom poli. Bolo to tak trocha mimo Iwagakure a išli sme tam približne pol hodinku. Zrovna sme stáli uprostred skaliska a okolo bolo len pár stromov. Otočil som sa k Arisu a čakal som či má nejaké otázky alebo môžme začať.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 2944

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:15

Arisu Takehiko

Nadšeně se kolem rozhlédla.,,Páni to je nádherné místo."řekla nadšeně.,,V horách nic takového nikdy nebylo.Vypadalo to tam přád stejně."řekla jen tak jakoby mimochodem a točila hlavou na všechny strany,aby si ten pohled zapamatovala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:20

Natsu Takahiro

He..? v horách? šepol som pre seba a zatváril som sa zamyslene. Ehm.. mám na teba takú prosbu a otázku zároveň. Nemáš náhodou katon a neovládaš nejakú tú katonovú techniku? prosíím keď áno použi ju na mňa. Usmial som sa pretože mi už poriadne škvŕkalo v bruchu, na tvári som mal prosebný výraz až to hraničilo s prosením na kolenách.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:22

Arisu Takehiko

,,Vyrůstala jsem v horách."
vysvětlila mu s úsměvem.,,Neříkáš mu toho trochu moc?" ,,Neboj,dám si pozor...".Překvapeně na senseie zamrkala.,,No ... Katon ovládám,to je pravda.A jednu techniku taky."zamyslela se.,,Když to tedy chcete."pokrčila rameny a poskládala pečetě.,,Katon : Housenka no Jutsu."vyvolala techniku a zaměřila jí na senseie.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:31

Natsu Takahiro

Nadšene som sa zaškeril a po tom som sa sústredil na tú jej techniku, vyletelo po mne niekoľko gúľ ohňa a ja som ich začal "chytať" do rúk, doslova sa mi na rukách udržali bez toho že by vybuchli alebo podobne, keď som mal všetky tak som si dal ruky k ústam a doslova som ich vysal. Keď som to spravil tak som sa zatváril celkom šťastne a potľapkal som sa po bruchu. Aaah arigato Arisu-chan, už som začínal byť hladný. Povedal som s úškrnom a po tom som sa postavil do takého bojového postoja, predom sa ospravedlňujem, ale Mokuto asi vedel pre čo som tvoj sensei, nebudem ťa šetriť, toto bude tréning, vlastne ani neviem čoho, proste budeme bojovať, až kým na sebe nebudeš mať plášť s chakry Bijuu, zaškeril som sa a čakal som či zaútočí ako prvá.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:37

Arisu Takehiko

Překvapeně senseie sledovala.,,Už jsi někdy něco takového viděl?" ,,Ne ... je to magor." povzdechla si a poslouchala co řekl dál.,,Po-počkat vy víte...?"trošku vyděšeně se na senseie podívala.,,A-ale ... já s vámi nechci bojovat,bojímse vás,sensei."snažila se nějak vymluvit.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:47

Natsu Takahiro

Arisu-chan, nemusíš sa báť, musíš si hlavne veriť. Povedal som s menším úsmevom. Ak nezaútočíš ty tak ja, dodal som ešte a čakal som či sa odhodlá k útoku.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:51

Arisu Takehiko

Ublíženě se na něj podívala.,,Je to nutné?"popotáhla.,,Neboj ... nemusíš nic dělat... nemusíš nikomu ubližovat,jako vždycky.Nech to všechno na mě,hlavnš buď v klidu..." ,,Nesmíš ho zabít!" ,,Neboj dám si pozor,slibuju." ,,Tak ... tak dobrá."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:53

Natsu Takahiro

Pozorne som ju sledoval, tak trocha s pozdvihnutým jedným obočím. To som zvedavý, keď zaútočí, budem sa krotiť, nechcem jej predsa len ublížiť. Aj keď je také ťažké sa pri mojom bojovom štýle krotiiť chjoo.. rozmýšľal som a ešte trocha viac som sa zaprel do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 08:56

Arisu Takehiko

,,Máš teda volnou .. packu."pousmála se a nechala Houkoua udělat to,co udělal už několikrát,když jí zachraňoval,když byla mimo vesnici.Za ten rok se spolu naučili skvěle vycházet.Nechala jeho chakru rozproudit kolem sebe,její oči se zbravili více do modra a nechala své tělo ovládnou démonem,avšak mysl si zanechávala klidnou.,,Nesmíš mu moc ublížit,ano?"
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 09:01

Natsu Takahiro

Gobi no Hokou, som zvedavý čo na mňa vyvalíš. Šepol som si skôr pre seba a na tvári sa mi roztiahol poriadny úškrn, nečakám od teba zas tak moc, nebudem sklamaný ak nevydržíš ani dve minúty. Podpichol som "ho"/ju a spravil som jeden krok dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 09:09

Arisu Takehiko

,,Ona tě ta pýcha přejde."ušklíbla se Arisu a vytáhla z tašky na stehně několik Senbonů.Hodila je po senseiovi a mezitím,co se jim měl vyhýbat se s kunaiem v ruce rozběhla proti senseiovi.,,Chm ... co si myslí,že zmůže proti mistorvi iluzí?"
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 09:19

Natsu Takahiro

Hmm.. senbony? zaškeril som sa a keď som mávol rukou tak to spravilo dosť veľký poriv vzduchu na to aby ich to odklonilo niekam za mňa. Pozeral som sa ako sa po mne rozbehla s kunaiom v ruke a ja som sa zaškeril, ja nie som pyšný, ja som elita. povedal som a zrazu som zmizol z miesta kde som pred tým stál, na ňom sa objavil večší kráter ktorý vznikol pri tom ako som sa nohami odrazil do strany a ja som sa znova objavil asi 10 metrov od Arisu smerom napravo. Poznáš Hachimon? spýtal som sa jej len tak akoby nič a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 09:22

Arisu Takehiko

,,Jsi moc zbrklý..." ,,Zase mě budeš popichovat?" ,,Promiň,já jen ..." nedokončila myšlenku a pevně se chytila za hlavu.Svezla se na kolena a zhluboka oddechovala.,,Strašně moc .. se omlouvám sensei ... nedokážu to úplně dokonale ..."povzdechla si.,,Promiň Houkou ... snažila jsem se."
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 09:26

Natsu Takahiro

Len som sa pousmial a o dve sekundy som stál nad Arisu, čupol som k nej a položil som ruku na jej hlavu pri čom som jej trocha postrapatil vlasy. Hehe.. to je v poho, zaškeril som sa milo a po tom som jej podal ruku, či nepotrebuje pomôcť postaviť alebo tak.. dáš si niečo na jedenie? spýtal som sa pri tom.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 09:31

Arisu Takehiko

Omluvně se na senseie usmála a za jeho pomocí vstala.,,Myslím,že se Houkou zlobí ... nemluví se mnou."povzdechla si smutně.,,Sensei ... ono to vyzní blbě,ale vy se živíte ohněm nebo co?"zeptala se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   12/5/2011, 09:35

Natsu Takahiro

Hmm.. zamyslel som sa nad jej otázkou. Tak, v podstate áno, nezabilo by ma ani normálne jedlo, ale.. etoo.. som taký zvyknutý na oheň že to úplne vystriedalo normálnu stravu, už asi od mojich.. etoo šiestich? Typol som pretože som sa ohňom živil už vážne dlho. Prečo ? je to nejaké.. zvláštne? začudoval som sa pretože sa ma na to nikdy nikto nepýtal.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   13/5/2011, 05:55

Arisu Takehiko

,,Popravdě... jste první o kom vím."
řekla trošku nejistě a usmála se.,,Je to zvláštní.. ale zajímavé."dodala spěšně,aby ho nějak neurazila.,,Houkou ... no tak,bav se se mnou ... víš,že to nedělám naschvál ... prostě jsi silnější než já.."povzdechla si.Houkou v odpověď jen tiše zavrčel.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   13/5/2011, 06:39

Natsu Takahiro

Hee okej tak.. povieš mi o sebe niečo Arisu-chan? spýtal som sa jej a znova som sa posadil na zem pri čom som si tak trocha zívol. Pri tom mi z úst vyletel malý plamienok no stávalo sa to docela často takže som to moc neriešil
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   13/5/2011, 06:51

Arisu Takehiko

S úsměvem si sedla naproti senseiovi.,,Tak dobrá.Vyrůstala jsem v horách na severu země společně se starším bratrem.Když ale umřel,vydala jsem se sem.Po cestě mi hodně Houkou pomáhal,takže je mezi námi celkem dobrý vztah,jen ho štve,že jsem natolik slabá,že ho nedokážu plně využít."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   13/5/2011, 06:57

Natsu Takahiro

Upieral som na Arisu taký neprítomný pohľad a ešte takú minútu mi trvalo kým mi došlo že dohovorila. Z toho si nič nerob, Hokou je Bijuu, bez svojho Jinchuuriky zas taký silný nie je. Povedal som s menším úsmevom a po tom som sa zamyslel. Etooo.. predpokladám že základy už vieš.. tie ťa učiť nebudem sám som z nich eh.. teda aspoň z teórie sprostý, zo zbraňami narábať neviem takže niečo v štýle Kenjutus tiež moc nepripadá v úvahu.. no etoo.. máš Katon.. teoreticky. nedopovedal som zamyslene a ešte raz som si ju premerial, vydržala by to? prebehlo mi hlavou a vyzeral som tak, ako keby som sa nad niečím nevedel rozhodnúť.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   13/5/2011, 07:14

Arisu Takehiko

Překvapeně na senseie zamrkala.,,Vypadáte zamyšleně sensei .. děje se něco?"zeptala se ho starostlivě.,,Vypadá to,že ho něco napadlo .. páni,jsem zvědavá, co to bude.Třeba se něco naučíme,Houkou."pousmála se.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   13/5/2011, 07:20

Natsu Takahiro

Rozmýšľam, o jednom bojovom umení, je unikátne keďže som ho vytvoril. Teda vytvoril, stále sa na ňom pracuje, už od mojich šiestich rokov. Povedal som a stále som bol taký zamyslený, neviem či to etoo. .zvládneš, je to celkom náročné ako aj na Chakru tak na jej koncentráciu, keďže si Jinchuuriky tak by s množstvom chakry nemal byť problém ale.. aj tak.. no skúsiť to môžme. hovoril som a po tom som sa jej zapozeral do očí. Doraguniru, šepol som a pozrel som sa na svoje ruky. Po tom som sa postavil a pousmial som sa na Arisu, Hee predsa len mám pocit že to zvládneš.. dodal som ešte a po tom mi vzplanula pravá ruka. Drakobijecké umenie, nepýtaj sa odkiaľ som zobral to meno, odmalička ma fascinovali draky. Zaškeril som sa a čakal som na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   13/5/2011, 07:25

Arisu Takehiko

Překvapeně sledovala senseie a úsměv se jí stáhla do překvapeného úsměvu.Prudce vstala a stále koukala na senseie.,,Páni.. to je fantastické."řekla nadšeně a pobaveně senseieovi zatleskala.,,Hm ... to vypadá zajímavě." ,,Takže konečně reaguješ?" ,,Ne,jen se mi líbí to co předvedl.Zkus se to naučit,je to určitě náročný trénink.Třeba by nás to posunulo ve spolupráci." ,,Tak dobře,budu se snažit,slibuju." pousmála se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště tým 1
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: