Naruto : Hyoga Chikei

Naruto : Hyoga Chikei

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Cvičiště týmu Ni

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 2944

PříspěvekPředmět: Cvičiště týmu Ni   6/7/2011, 02:26

First topic message reminder :

Spoiler:

Cvičiště týmu Ni se nachází kousek za vesnicí,mezi ní a řekou.Je to vysoký skalnatý výběžek na jehož spičce je postavena mohyla míru,která zde byla postavena po útoku na Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   23/8/2011, 06:19

(Stačí pár postů jako trénink,nechci nic dlouhého,klidně je piš za sebou,máš samotrénink ^^ )
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Počet príspevkov : 39

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   23/8/2011, 10:04

Kenshi Karitori

Na poprvý se jen trocha vody nadzvedlo a zase spadlo zpátky. To né. Meč sem dal zase na záda a rozhod sem se to nejdřív naučit rukama, protože to bude určitě jednodušší než mečem.
Znovu sem udělal pečetě a zkoušel to znova a znova. Asi u 4. pokusu se zvedlo trochu vody a když sem s ní pohnul, tak povolila a rozprskla se. Nepodařený pokusy sem nevnímal a soustředil se jen na to, jak to má vypadat. U devátýho pokusu se voda celkem dobře zformovala a vydržela i pomalej a soustředěnej pohyb, ale když sem to zkusil rychleji, tak voda zas povolila a já začal znova.
U 16. pokusu voda držela i při rychlým pohybu rukou, ale neměla žádný tvar a když sem se ho snažil utvořit, tak voda zas povolila.
Sakra, už začínám cejtit prsty z těch pečetí a ikdyž sem ještě nic neudělal, tak mě to docela unavilo. Než sem začal znova, tak sem si dal chvilku pauzu a trochu sem protáh prsty.
U 27. pokusu na mě šly vidět známky únavy, ale voda držela celkem dobře a rychlý pohyby rukou nevadily. Sice se voda pohybovala pomaleji, ale když sem s ní vrazil do stromu, tak to bylo celkem silný.
A teď s mečem. Aktivoval sem jutsu a vzal do ruky meč, do kterýho sem vložil chakru a začal vodu tvarovat podle něj. Na tvarování sem si dával celkem záležet a když sem skončil, tak předemnou byl můj vlastní meč, jen 3 metry dlouhej. Pomalu sem zvednul meč nad hlavu a když sem s ním švihnul k zemi, tak voda zas povolila.
ÁÁÁÁÁH křiknu naštvaně a začnu se vydejchávat. S tim tvarováním meče sem se patlal celkem dlouho a sežralo mi to dost chakry, takže tvarovat to budem až dýl. Zatim se musim soustředit na pohyb.
Ikdyž sem čim dál tim víc unavenější, tak jde ta technik lechčeji a lechčeji a po pněkolika dalších pokusech, vodní ostří zvládá rychlejší pohyby a rozpadá se jen při nárazu, nebo když chci. Udělám pečetě a zkusím to znova, tentokrát pořádně vytvaruju meč, a mám to celkem rychle, a pak začnu sekat. Voda pohyby sice nestíhá tak rychle, ale má podobu meče a úspěšně a se silou se pohybuje.
To by šlo, co sensei? Řeknu s úsměvem a zase se pustim do tréninku. Ikdyž technika už vypadá celkem dobře, tak chci, aby byla stejně rychlá, jako můj meč a trénuju do tý doby, co mi to množství chakry dovolí, pak si únavou sednu na zem a odpočívám.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   23/8/2011, 18:37

Zeru "Shishi"

Sedl si k němu a pochvalně ho poplácal po rameni.,,To byl slušný výkon."pochválil ho a upravil si pásku přes oči.,,No... myslím,že půjdu a ty by jsi měl už taky jít."vstal a otočil se na Sasuho.,,Hej,Sa-"zarazil se.,,Sakra kdy ten blbec odešel?"povzdechl si a mávnul na Kenshino.,,Určitě se ještě potkáme.Shine,až tu skončíš,jdi už domů."řekl a zastavil se na místě.Byl ke všem otočený zády a tak nešlo vidět co dělá.Pak se ale sehnul a přiložil ruku k zemi.,,Kuchiyose no Jutsu..."pronesl potichu a na místě se objevil obrovský vlk.,,Tak fajn,brachu.Jdeme domů."poplácal ho po hlavě,vyšvihnul se na něj a v tu chvíli se s ním vlk rozběhl pryč,směrem k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Počet príspevkov : 39

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   24/8/2011, 05:25

Kenshi Karitori

Díky, sensei. Odpovim na pochvalu a mírně se usměju. Když mluvil o tom blbcovi, co odešel, tak sem se začal rohlížet, ale senseie sem nenašel. To je teda sensei. Prohodil sem s nim pár vět a na trénování si našel něoho jinýho. Pomalu sem se postavil a hodil meč na záda, zrovna když Zeru vyvolal vlka. Páni. Nejdřív tygr a teď i vlk. Na čem přijede příště? Zatim Hiruko. Houknu na něj a vydám se pomalu domů, kde se najim a rovnou zalehnu.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin

Počet príspevkov : 130

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   24/8/2011, 20:16

Hiruko Sumōku

,,No Kunai je přece lehčí a taky se s ním snadněji zachází.'' A pak už jen klidně řeknu. ,,Fuuton : Kaze no Yaiba!" A sleduju jak se pomalu začne se tvořit krátká čepel. ,,Jojojojo!'' Ale pak se rozpline. ,,Néééééé!'' To je těžší než jsem si myslel.
,,Fuuton : Kaze no Yaiba!" A pomalu se začne tvořit větrná čepel. Tentokrát je o něco delší a vydrží delší dobu, ale pak se rozpline. ,,Tak ještě jednou.'' Chytnu kunai oběma rukama a řeknu. ,,Fuuton : Kaze no Yaiba!" A tentokrát vznikne čepel velká jako střední katana a vydrží asi 5 minut. Tak teď už se to snad povede. Pomyslím si a zkusím to zase. ,,Fuuton : Kaze no Yaiba!" Na ostří kunaie se vytvoří větrná čepel, pořád má délku střední katany, ale tentokrát drží a nerozpline se. ,,Asi už to umím.'' Řeknu sebejistě, ale v tom se ostří rozpline. ,,Chjoooo, tak znova.'' Chvilku si vydechnu a pak to zkusím znova. ,,Fuuton : Kaze no Yaiba!" Tentokrát se čepel prodlouží ješte o malinký kousíček a nerozpline se. ,,Jo tak teď je to dokonalé.'' Řeknu k tomu co se mě ptal a pak lehce zručím techniku a ostří se rozpline. Zastrčím kunai do pouzdra na své pravé noze a pak se zeptám. ,,Rád bych se naučil ještě něco, něco hodně silného.'' A vyčkávám na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   27/8/2011, 05:00

Shin Takeru

,,Jsi talent."
prohodil potichu a zamyslel se.,,Fajn ... zítra jdete na misi,takže ... kdybych se tu stavil pozítří a zase tě něco naučil?Jen nevím,co si představuješ na své úrovni silnějšího... nějaké návrhy?"povzdechl si a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   28/8/2011, 22:48

,,No znáš jutsu Fūton: Shinkūgyoku a Fūton: Shinkū Taigyoku?'' Opatrně jsem řekl. A po malé odmlce jsem dodal ,,Jsou to B-rank jutsu. A jelikož vy jdete zítra na misi, tak by jsi mi to mohl ukázat a vysvětlit. Já bych se to pak naučil sám.''

ODKAZ:
Fūton: Shinkūgyoku - http://naruto.wikia.com/wiki/Wind_Release:_Vacuum_Sphere

Fūton: Shinkū Taigyoku - http://naruto.wikia.com/wiki/Wind_Release:_Vacuum_Great_Sphere
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   6/9/2011, 06:52

Shin Takeru

Zamyslel se a unaveně si povzdechl.,,Promiň, ale nemyslím si, že by jsi tak silnou techniku zvládnul."

(Promiň, ale podle pravidel se Genin nemůže učit tak silnou techniku)
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   6/9/2011, 07:37

Hiruko Sumōku

,,Tak aspoň něco slabšího no.'' Řeknu sklamaně.

(Tak něco mě nauč, volbu nechám na tobě.)
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   6/9/2011, 23:39

Shin Takeru

[b]Fajn, něco ti vymyslím a po vaší misi se za tebou vrátím.[b] usmál se na něj a s tím zmizel.

(Teoreticky...můžete jít oba jakoby domů, pak pište před bránu,kde bude začínat mise)
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   7/9/2011, 06:01

*Odejdu pryč.*

(Já nechcííí na misi.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content