Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště týmu Ni

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty6/7/2011, 02:26

First topic message reminder :


Spoiler:

Cvičiště týmu Ni se nachází kousek za vesnicí,mezi ní a řekou.Je to vysoký skalnatý výběžek na jehož spičce je postavena mohyla míru,která zde byla postavena po útoku na Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty8/7/2011, 06:52

Hiruko Anaki
*Začal jsem se pohupovat na vodě a to mě znejistilo, ale snažil jsem se udržet co nejdýl. Popocházel jsem k sensei po malých krůčcích a snažil se nemyslet na ty vlnky. Každou chvilkou jsem byl blíž a blíž sensei.*
''Uuuuu... trochu to houpe.''
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty12/7/2011, 08:13

Sasu Sumōku

,,No a bude to mnohdy horší,tomu věř."usmál se a nechal vlny zase ustát.,,Musíš se naučit se na vodě pohybovat jako na tvrdé zemi.Běhat,skákat,uhýbat a tak."řekl a přešel na břeh.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty14/7/2011, 01:46

Hiruko Anaki
*Dojdu na souš za senseiem a stoupnu si vedle něj.*
''No to bude asi o hodně těžší.''
*A čekám se bude dít.*
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty30/7/2011, 06:31

Sasu Sumōku

Zamyšleně se rozhlédnul kolem.,,Tak fajn .. zkus ti stromy."řekla zamyšleně se ukázal na pár stromů kousek od nich.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty30/7/2011, 08:03

Hiruko Sumōku

Rozběhnu se proti jednomu stromu. Jednu nohu dám na kmen, a pak druhou. Snažím se to opakovat co nejdéle. Udělám asi 10 kroků a pak ucítí že už se držím jen silou vůle. Vytáhnu Kunai a seknu do kůry stromu. Takhle poznám jak velké dělám pokroky a kde jsem byl předtím. Spadnu na zem a jen si zamumlám pro sebe. ,,Sakra, to bude zase bolet.''
A rozběhnu se po stromu nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty30/7/2011, 09:42

Kenshi Karitori

Cvičiště nebylo zas tak blízko, jak sem si myslel a hlavně bylo dost velký. Sakra, kde sou?! Chvilku mi zabralo někoho najít, ale když sem viděl, jak jeden shinobi sleduje někoho, kdo se snaží chodit po stromě, tak mi došlo, že to je tým Ni.
Dobrý den Senseii. Jmenuji se Kenshi Karitori a byl jsem přiřazen k týmu Ni. Řeknu po tom, co dojdu blíž a uklonim se.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 00:14

Sasu Sumōku

Odrthl pohled od trénujícího Genina a s úsměvem mávnul na pozdrav na Kenshiho.,,Těší mě,Kenshi-kun... já jsem Sasu Sumōku,tvůj nový sensei.Ten co tu trénuje je Hiruko,tvůj nový parťák,ale teď ho raději neruš..."představil sebe i mladšího chlapce.,,No .. tak mi řekni co umíš,čeho by jsi chtěl v životě dosáhnout a tak .. pak uvidím,co ti dám trénovat."řekl veselým tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 02:43

Hiruko Sumōku

Vyběhl jsem asi 30 metrů a pak jsem udělal Kunaiem rýhu do stromu a padal dolů. Tentokrát jsem dopadl na nohy. ,,Myslím že mi to začíná jít.'' Sundal jsem si ze zad svůj meč Kubikiri a zabodl jsem ho do země. ,,Sensei postarejte se mi prosím o můj meč, nechtěl bych ho ztratit. Koneckonců je to jeden ze sedmi.'' Usmál jsem se na senseie a vyběhl jsem znovu po kmenu stromu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 03:07

Kenshi Karitori

Nó...já bych se chtěl stát jedním ze Sedmi legendárních šermířů z Mlžné a rád bych šel ve stopách Za...To bych asi neměl řikat, Zabuza byl zrádce a pokusil se zavraždit Mizukage....a rád bych se stal mistrem pohybu bez zraku, což už trochu trénuju. Jinak sem dost dobrej v kenjutsu.
Sotva to dořeknu, tak se ozve můj novej parťák a já se na něj kouknu. Jako první mi oko padne na Kubikiri. On má Kubikiri? Kde ho vzal? Vždyť to je jen dítě. Pak se kouknu na něj. On je dokonce podobnej Zabuzovi. Očima kmitám mezi nim a jeho mečem a mám při tom otevřenou pusu.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 03:28

Hiruko Sumōku

Vyběhlh jsem na vršek stromu, chýli tam jen tak stál a pak seběhl zase dolů. ,,Sensei, řekl bych že tohle už mi jde.'' Otočil jsem se na toho chlapce. ,,Ahoj, já jsem Hiruko Sumōku.'' Nasadil jsem si na záda Kubiriki, podal mu ruku a přátelsky se na něj usmál.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 03:44

Sasu Sumōku

,,Sakra .. proč zrovna mě hodí na krk dva Taijutsáky?"povzdechl si a zamyšleně si ty dva prohlížel.,,Tak fajn,děcka.Hiruko,ty tady Kenshiho naučíš chodit po stromech a po vodě .. já si mezitím skočím do vesnice pro někoho,kdo by vám mohl předat nějaké zkušenosti se zbraněmi,jasné?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 03:46

Hiruko Sumōku

,,Jo jasně sensei. Mimochodem umění s mečem se nazívá Kenjutsu ne taijutsu.''
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:13

Kenshi Karitori

Kenshi Karitori představim se a podám mu ruku. Taijutsáky?! V Kenjutsu a Taijutsu je hodně velkej rozdíl. Dobře senseii. Odpovim a pak se kouknu na tu mladší kopii Zabuzy. S čim začnem?
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:20

Hiruko Sumōku

,,Začneme s chozením po vodě, támhle je řeka a tam to budeš trénovat.'' Vyrazím k řece a mávnu na něj rukou, ať mě následuje.

Dojdu k řece, napustím nohy chakrou a přejdu po vodě do prostřed řeky. ,,Vysvětlím ti to jako to sensei vysvětlil mě. V tvém těle společně s krví koluje chakra.Krev nejsi schopen ovládat,ale chakru ano.Když tvoříš techniku,soustředíš chakru do jisté části těla.Takhle jí soustředíš prostě do nohou. Zvládneš to?" optám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:24

Sasu Sumōku

Mávnul nad tím rukou.,,No jo no jo... přesně to jsem myslel."povzdechl si,jelikož neměl páru,o čem to ti dva mluví.,,Tak na sebe dávejte pozor,jsem zpátky co nejdřív."zamyslel se nad tím,co řekl.,,No.. uvidíme,jak to půjde."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:29

Kenshi Karitori

Tak s vodou. Jdu za nim k řece a sleduju ho, jak to předvádí a poslouchám. Takže stačí soustředit chakru do chodidel. To bych moh zvládnout, ale radši nebudu riskovat. Položim na zem meč a pak se začnu svlíkat. Na sobě nechám jen spodní prádlo a pak si stoupnu na kraj řeky.
Tak dem na to. Začnu soustředit chakru do nohou a udělám dlouhej krok do vody. Na chvilku sem cítil, jako bych stál na zemi, ale hned sem jí propadnul a skončil ve vodě.
Rychle sem se vyškrábal na břeh a připravil se k dalšímu pokusu. Nějakou radu nemáš?
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:33

Hiruko Sumōku

,,Radu? No já když jsem se to učil, tak jsem šel takhle.'' Ukázal na celou svou výbavu. ,,Párkrát jsem si fakt dobře zaplaval, ale nakonec jsem to zvládl. Takže má rada je: Snaž se co nejvíc udržet se nad vodou a nezaplavat si. Soustře´d se jak nejvíc dokážeš.''
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:42

Kenshi Karitori

Já pudu jen takhle, nechci se zmáchat. Tentokrát začnu pěkně pomalu, ale ani to mi nepomůže a vymáchám se. Vylezu a znova se připravim, ale tentokrát dýl a dávám si záležet na koncentraci chakry.
První noha úspěšně drří na hladině a když to zkusim s druhou, tak prošlápnu skrz hladinu a rychle se to snažim dorovnat. Noha se mi zastaví, když je po koleno ve vodě, ale když sem se začal soustřeďovat na tuhle nohu, tak se mi propadla ta druhá a já zase skončil ve vodě.
Vypadá to, že to pude. Zasměju se po tom, co vylezu z vody. Začnu se soustředit a začnu to zkoušet pořád znova a znova, dokud to nebude dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:47

Hiruko Sumōku

,,Upozorňuju tě, že je to těžší než si myslíš. Řeka rovná se pohyblivá voda.'' Pořád stojím na stejném místě.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:54

Kenshi Karitori

Jo, myslel sem, že to bude lehčí. Řeknu po tom, co po několikátý vylezu na břeh. S každým dalším pokusem se tam udržim dýl, ale pořád padám.
Zase sem se začal soustředit a vyrazim sem. Tentokrát sem se na vodě udržel dlouho a když sem se otočil a s radostným výrazem sem se kouknul na Hiruka, tak sem se přestal soustředit a spadnul sem.
Sakra. Teď už to bylo dost dobrý, ale musim se soustředit jen na to. Zasoustředim se a zase to začnu zkoušet.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 04:55

Hiruko Sumōku

,,Dojdi až ke mě.'' Usměju se na něho a snažím se ho tím podpořit.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 05:00

Kenshi Karitori

Když mi to řek, tak už sem měl celkem slušnou praxi a na těle varhánky a husí kůži. Ok, to už půjde. Pomalu sem se vydal k němu a chvilku sem sledoval hladinu a chvilku jeho. Ikdyž sem se nepohyboval jako na zemi, tak sem se na hladině udržel.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 05:03

Hiruko Sumōku

,,Tak pojď , ještě kousek a jsi tu.'' Řekl jsem mu povzbudivě a viděl jsem jak se ke mě pomalu sune.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Počet príspevkov : 39
Join date : 22. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 05:14

Kenshi Karitori

Když na mě promluvil a já zved hlavu, tak se mi propadla noha, ale soustředěním chakry sem se zastavim a chvilku sem to vyrovnával. Pak sem sebejistým krokem pokračoval až k Hirukovi.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty31/7/2011, 05:16

Hiruko Sumōku

Počkal jsem až dojde ke mě, a pak jsem odešel na břeh. ,,Dobře, teď pojď za mnou, počkám tě u těch stromů.'' A ukázal prstem na stromy, kde předtím sám trénoval.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu Ni   Cvičiště týmu Ni - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu Ni
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Cvičiště tým 1
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště týmu Ichi
» Tréning týmu 1
» Cvičište č.3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: