Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána do sídla

Goto down 
+3
Kushina Uzumaki
Kawarasi
Usagi-chan
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty10/5/2011, 08:38

First topic message reminder :

Spoiler:

Brána do sídla je zasazena do vysoké skály,kde vlastně sídlí celá organizace.Brána je z větší části dřevěná,avšak chráněna spoustou pečetí a cesta k ní vede dlouhým ledovým průsmykem.Brána se dá otevřít pouze pomocí pečetě na prstenu,který by měl vlastnit každý člen organizace anebo odstraněním pečetí,ale to dokáže pouze jejich stvořil anebo zmizí,když dotyčný umře.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty4/7/2011, 07:44

Yakuro

,,A co když ten člověk bude také šermíř a lehko se ti vyrovná?"
zeptal se ho tychým hlasem a stále ho bedlivě pozoroval.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty4/7/2011, 07:53

Tendashi


Lehce jak jsem řekl moje zbrań je ostrá jako břitva většinou by to rosekl.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty4/7/2011, 08:05

Yukiro

Nevěřícne zavrtěl hlavou.,,Ty to nechápeš .. to si myslíš,že ta tvá zbraň je jedinná svého druhu?Takových jsou po světě desítky."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty4/7/2011, 08:09

Tendashi

Co si takhle zkusti dát souboj?Jen cvičný.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty5/7/2011, 04:39

Yukiro

Zavrtěl hlavou.,,Nedopadlo by to pro tebe dobře.Přece jen nejsem člověk."pobaveně se při té myšlence usmál a stáhl si kapuci ještě hlouběji do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 01:11

Asuya

Když jsme doletěli pře bránu tak jsem se ještě zeptal.To mělo být co?A trochu jsem se začervenal.Pak jsem seskočil dolu a došel k vlkovi.prosím řekni šéfce že splněno.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 02:13

Yukiro

Pobaveně se usmál a kývl hlavou směrem za Asuyu.,,Řekni jí to sám..."

Shi Tamashi

Objevila se za Asuyou a prudce ho chňapla za lem trika.Pak s ním prudce hodila o zem a naštvaně se nad něj naklonila.,,Poslala jsem tě,aby jsi jí přivedl zpátky.. ne,aby jsi ji balil..."řekla naštvaně a namířila na něj vějířem.,,Připrav se na smrt,Asuyo...!"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 02:27

Asuya


Nejřív se mě snaží shodit z draka pak se mě snaží zmrazit pak sbalit ale odnesu to já!Zakřičim.Okolo mě stoupne vítr a spadnou mi čelenky.A vyskládají se přesně vedle mě.Promiňte že se snažím být dobrý člen.Řeknu a mé pravé oko zhnědne okolo mě je kamená zeď.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 02:32

Shi Tamashi

,,Samozřejmě,že je to tvoje chyba..."
řekla a pak se ještě podívala na Shiu.,,Přijďte za mnou... co nejrychleji."řekla potichu a zmizela k sobě do pokoje.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 02:43

Asuya


Eh?Řekl sem a nevěřícně koukal.Nasadil si čelenky.
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 03:19

Tendashi

Podival jsem se na Asuya a řekl jsem.

Asi by jsme měli jít. řekl jsem a běžel jsem do kanclu.A pak jsem se podival na toho kluka


Naposledy upravil Tendashi Akami dne 6/7/2011, 04:16, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 03:23

Shia Tamashi

Vidíš?já som ti to hovorila... začala som sa smiať.Pak sem sa vrátila kde som prestala a znova som mu dala ruky okolo krku.Dala som mu polibok na čelo a zmizla som ostal po mne iba prach.(presun)
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 04:00

Asuya


Nevěřícně sem stál.Sice sem dostal polibe na půl čela a na půl čelenky ale bylo to poprvé v životě.Pak sem se spamatoval mé oko zbělalo a já se závanem větru zmizeů.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty6/7/2011, 04:18

Podival jsem se na Asuya a řekl jsem mu:

Z toho si nic nedělej takhle na tebe vyjedou lidi tisíckrát pak to začneš ignorovat.

a usmál jsem se a než jsem to dořekl tak zmizel.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty31/7/2011, 06:43

Toshio

stál som pred bránou sídla pri čom som už nejaký ten čas skladal pečate.. nakoniec som ich doskladal a vyvolal som formulku v nejakom neznámom jazyku (xD), okolo celéh osídla sa vytvorili pečate ktoré najprv spravili menšiu svetielkujúcu show.. v momente som do nich vložil podmienku, keď sa tak stalo tak pečate spriehladneli a nakoniec sa úplne zneviditeľnili ale stále tam bolo, boli natoľko silné že som ich vedel prelomiť len ja, keby som aj zomrel tak by nezmizli .. po tom som sa len vydal do sídla

--technika znemožnuje vstup do sídla shinobim menom Shun Kokoro, dokonca mu znemožnuje na sídlo uvrhnúť hocijakú techniku, keby vstúpil.. tak by mu začala masívne ubúdať chakra až by do necelých troch sekúnd doslova "vyschol" páč by v ňom neostala ani tá najmenšia štipka..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty31/7/2011, 08:57

Shun Kokoro

Zjavil sa pred bránou zrovna keď Toshio odchádzal dnu ... Toshio ... čo za techniku to bolo ? pomalým krokom vyšiel z lesa a zložil niekoľko pečatí ... uvidíme čo to dokáže ... vedla Shuna sa vytvorila jeho presná kópia ktorá sa rozbehla k bráne no klon hneď ako sa k nej priblížil padol na zem a zmizol ... takže takto ... tak to si asi počkáme ... okolo celého sídla sa zrazu zjavila hromada klonov ktorá obkľúčila celé sídlo ... a zábava práve začína ... všetci Shunovia si naraz sadli na zem a začali pozorovať sídlo
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty31/7/2011, 09:03

Kimiko Kay Kokoro

Vynořila se na vršku brány.,,Snad všechny tři spí tak tvrdě,jak se zdálo..."pomyslela si,když jí napadlo,co by se jí stalo,kdyby byly holky vzhůru.Stočila pohled na zem a zaraženě zůstala na místě.,,Shun?Teda... Shunové?Hodně moc Shunů?"přemýšlela zmateně a překvapeně vytřeštila oči.,,Eh ... zmiňovaly se o něm,ale...."zamyslela se nad tím.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 09:19

Sanura Kyoka

Sanura vybehla z brány a veľkou silou narazila do Kimiko a odrazila sa späť na zem priamo na zadok ... au au au au au !! ako by nestačila hlava ešte aj zadok ... bolestivo sa zdvihla zo zeme a v tom uvidela Kimiko ... Kimi-chááán !! okamžite po nej skočila a začala ju drtivo objímať ... ako sa máš ? čo robíš ? kde si bola a kam ideš ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 09:22

Kimiko Kay Kokoro

Přidušeně se od sebe snažila Sanuru odstrčit.,,Sanu-chan .. taky tě ráda vidím,ale máme .. tu drobný problém."chtěla jí upozornit na tu spoustu Shunů koukajících přímo na ně.,,To si jich vážně nevšimla?Ach jo..."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 09:24

Sanura Kyoka

Aký pro-... zrazu uvidela ohromné množstvo Shunov sediacich na zemi okolo celého sídla ... drobný ? drobný ?! drobný !!! veď toto je celá armáda niečoho sediaceho okolo celého sídla !! a je to drobný problém ?? zrazu sa zarazila a pozrela na Kimiko ... čo vlasten robíš v Hyoge Kimi-chan ? a čo tu vonku ? spýtala sa zvedavo
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 09:27

Kimiko Kay Kokoro

,,Teď už odcházím.. byla jsem jen navštívit Shi.Ale tohle "něco sedící" mi v tom brání."
řekla Sanuře a otočila se na Shuny.,,Hej,Shune!Co tu sakra děláš?!"křičela na něj přes celé údolí,aby jí z té dálky slyšel.,,Určitě bude vědět,jak to dopadlo s Kaiem a Eitem..."problesklo jí hlavou.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 21:04

Shun Kokoro

Čo tu robím ? to je jednoduché ... čakám ... ako na Shi tak na Toshioa ... aby som ich oboch mohol zabiť ... mám na to celú večnosť po pravde ... povedal z úsmevom na tvári ... ale čo ty robíš tu ? nemala by si byť v Konohe a rozmýšľať ako oživiť Eita ktorý je skoro mŕtvy vďaka tvojmu bratovi ?

Sanura Kyoka

Eeeeh ... Sanura sa otočila k stene a začala si o ňu mlátiť hlavou ... prečo ... prečo ... prečo vždy nechápem čo sa to vôbec deje ? naklonila sa ku Kumiko zo slzami v očiach ... Kimi-chaan .... čo sa tu vôbec deje ? smutne poťahovala
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 21:06

Kimiko Kay Kokoro

Zaraženě sledovala Shuna.,,Cože?Eito a Kai jsou v Konoze?"došlo jí po chvilce,zděšně si přiložila ruce k obličeji a otočila se na Sanuru.,,Sanu-chaaan.. to je strašně těžký..."povzdechla si.Objala jí,aby si namlátila hlavu o zeď.,,Jde o to,že dva lidé na kterých mi záleží se teď vraždí navzájem.Nevíš náhodou,jak se co nejrychleji dostat do Konohy?"povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 21:14

Sanura Kyoka

Do Konohy ? Eeeh počkaj ... začala sa prehrabávať vo vrecúšku kde mala kamene ... rýchlo do Konohy že Kimi-chan ? ták to bude asi Taijutsu ... a možno trocha Fuutonu čo myslíš ? a ešte ochrana proti Genjutsu ... Sanura vytiahla z vrecúška tri kamene ktoré sa sfarbili do rôznych farieb podla toho ako ich Sanura vymenovala ... vezmem ťa tam keď chceš hmm ?

Shun Kokoro

Shun sa len pousmial a ukázal prstom na Kimiko ... a za to všetko môžeš len ty Kimiko ... priznaj si konečne že si to všetko zapríčinila ty ... nikto ťa nebude obvynovať za to že si si priznala chybu ... možno len za to že si zapríčinila smrť Raikageho ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty2/8/2011, 21:16

Kimiko Kay Kokoro

,,Byla by jsi moc hodná,Sanu-chan .. dej mi ještě chvilku."
poprosila jí a otočila se na Shuna.,,Tak aby jsi věděl ty pitomče!Já jsem nic nezavinila!Všechno jsi to začal ty!A věř tomu,že Eito tě jednou dostane!"křikla na něj naštvaně a rychle se vrátila k Sanuře.,,Pokud tedy teďe přežije..."kousla se do rtu a netrpělivě se na ní podívala.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Brána do sídla - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do sídla
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brána Kumogakure
» Brána Suny
» Brána do vesnice
» Brána Kumo
» Brána do vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: