Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána do vesnice

Goto down 
+2
Remorko
Usagi-chan
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty11/5/2011, 08:08

Do vesnice vede jen jedna a to tato brána.Obvykle jí hlídají dva až tři strážci,podle toho jaká je momentálě situace v zemi.Brána se napojuje na zeď kolem vesnice a spadá ještě pod proti děšťovou bariéru.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 05:40

Hanuro Uchiha

Neobťažoval sa ani použiť Henge aby sa zamaskoval pred strážcami brány. Mal na sebe oblečenie a na chrbte znak klanu Uchiha. na páse mal čelenku zo znakom Konohy typicky preseknutú ako Nunkenin. Pomaly kráčal k bráne a v podvedomí si kontroloval či má všetky zbrane pri sebe. Katana v púzdre na chrbte, kunaie a shurikeny vo vrecku a to najdôležitejšie. Sharingan vždy pripravený k útoku
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 06:57

Karasu Tsume

Za pomocí chakry se udržoval na bráně a pohrával si s Rubikonovou kostkou.,,Sakra,to je blbost!"vykřikl najednou a praštil s ní o zem.Kostka se odrazila směrem k Hanurovi a díky tomu si ho všiml.Zbytek stráže byl na obchůzce a tak se na něj zdlouhavě zadíval.,,Yo,cizinče."pozdravil ho zvednoutou rukou.,,Takovejch jako vy se tu dneska ale hromadí."ukázal směrem k Tenshi sedící na zemi před branou.

Tenshi Konan Nayako

Vypadala zaujata skládáním kostky z papíru a tak se překvapeně podívala na Hanura.,,Jej ... sate."pozdravila s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:07

Hanuro Uchiha

Hanuro zastavil a prázdnym pohľadom mu pozrel do očí ... idem len do Kirikagure ... povedal bez tónu v hlase a hneď na to pozrel na Tenshi ... teba poznám ... neišla si neskôr ? spýtal sa ako keby Karasuho úplne ignoroval .. no to je jedno ... som tu pre inú vec než vykecávanie
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:10

Tenshi Konan Nayako

Dál se usmívala.,,Jop nějak jsem zabloudila a objevila jsem se tu,tak na vás čekám.Nechce mě pustit dovnitř,ale násilím jsem se tam nechtěla dobývat a chtěla jsem počkat na vás."vstala ze země a hodila papírovou kostku po Karasuovi.Kostka se v poslední chvíli rozprskla na několil kousků a ty se zapíchly kolem Karasuho do brány.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:14

Hanuro Uchiha

Ah tak ... znova pozrel na Karasuho ... Sharingan ... povedal potichu a stále sledoval Karasuho reakciu keď uvidí ako sa mu zmenili oči ... pustíš nás dobrovoľne či dobrovoľne násilím ? spýtal sa viac výsmešne
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:23

Karasu Tsume

Sharinganu si ani nevšiml a zkoumal papíry v bráně.,,O téhle technicce jsem jenom slyšel..."řekl zamyšleně a prohlížel si kus papíru.,,Ale Konan je už dávno mrtvá,ne?"řekl si spíše pro sebe.

Tenshi Konan Nayako

Zmínka o matce jí trošku naštvala,ale snažila se udržet v klidu a sledovala Karasuho počínání.Třeba řekne ještě něcozajímavého.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:25

Hanuro Uchiha

Zrazu sa objavil pred Karasuom ... študuješ moc origami ... potom sa nesústredíš na iné veci ... povedal potichu a čakal kým sa mu Kasaru pozrie do očí ... a tá Tenshi ... je to pravda že je dcéra Konan ... to som potreboval tiež vedieť
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:34

Karasu Tsume

Překvapeně se na Hanura podíval a ztuhl.,,Sakra co to má děcka být?Nějak Renove-Aka?"zeptal se nechápavě,ale ani se nehnul z místa.,,Nejdřív to Origami a teď Sharingan?Kde jsou vlastně démoni?"problesklo mu hlavou a nasucho polkl.

Tenshi Konan Nayako

Držela si odstup,ale stála za Hanurem a dívala se na Karasuho.Přemýšlela o matce.,,Tolik lidí na světě jí znalo a její vlastní dcera ne ... ironie."povzdechla si smutně.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:41

Hanuro Uchiha

Sanbi ... kde je ? stále pozeral Karasuovy priamo do očí ... tak bude to ešte dnes ? rukou sa natiahol pre svoju katanu ktorú mal stále pripevnenú na chrbte ... dúfam že nebudem musieť použiť Mangekyou Sharingan ... snáď o tom ani nevie že ho mám ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:47

Karasu Tsume

Začal mávat zběsila rukama.,,Já to nevím,sakra.Myslíš si,že by tohle někdo zdělil pouhému Jouninovi?"povzdechl si a všiml si,že se Tenshi o krok přiblížila.

Tenshi Konan Nayako

Měla chuť zeptat se ho,jestli její matku znal,ale držela jazyk za zuby,nechtěla do toho nějak Hanurovi zasahovat.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 07:55

Hanuro Uchiha

V tom prípade si mi na nič ... priblížil sa o krok ku Karasuovy ... Tsukuyomi ... povedal polohlasne. Po tom sa otočil na Tenshi ... ideme ďalej ? a to som chcel ísť sólo ... no je aspoň zaujímavé ísť s dcérou slávnej Konan ... možno ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty12/5/2011, 08:03

Tenshi Konan Nayako

Chvíli na Hanura jen zamyšleně koukala a pak se usmála a přikývla.,,Jasně jasně .. ať už jsme odtud pryč."řekla potichu.Chtěla být zpátky v sídle,kde o ní aspoň někteří mluvili jako o Tenshi a ne jako o dceři TÉ Konan.Povzdechla si.Tohle jí bude doprovázet asi celý život.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty3/7/2011, 09:11

Asuya


Přišel sem až k bráně do vesnice,když sem vcházel do vesnice rozhlížel sem se kolem.Myslim že problém nebude mám i jejich čelenku a nebo to bude extra problém.Řekl sem si v duchu a pak se mi v hlavě vyrojila vzpomínka na smrt mého přítele a na ninju odsud.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty3/7/2011, 09:15

Karasu Tsume

Seděl před branou a hlídal.Lehce přejel pohledem Asuyu.Neznal ho,ale měl u sebe čelenku.A žádnou chakru z Henge necítil.Asi to bude nějaký nováček.Pokrčil nad tím rameny a nechal Asuyu projít dál.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty3/7/2011, 10:01

Asuya


Kývl sem napozdrav strážnému a vyrazil až k budově Mizukage.Sem rád že jim nevadí těch pět čelenek přez můj obličej.Řekl sem si v duchu a pod ačelenkami se mile usmál ale nebylo to vidět.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty3/7/2011, 10:03

Karasu Tsume

Chvíli se za Asuyou ještě díval,ale pak ho nechal být a vrátil se k pilování drápů o jakkýsi kámen který tu našel.,,Zvláštní týpek .. i když dnes už se člověk nemusí divit."povzdechl si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty4/7/2011, 00:52

Asuya


Když sem procházel opět sem mávnul na pozdrav a upevnil si všech pět čelenek.Potom jsem vyšel z vesnice.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty25/8/2011, 01:01

Maemi

Prišli sme k bráne Kiri. Cestou som si obzerala všetky budovy. Som zvedavá kto príde, čo to bude zač a čo budeme robiť. povedala som nahlas a znudene som si odfúkla. Sadla som si na zem do tureckého sedu, lakťom som sa oprela o koleno a hlavu som si podoprela dlaňou. Pozerala som sa na zem a prstom druhej ruky som si na ňu kreslila slniečko.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty25/8/2011, 04:35

Zoramu

Když jsem dorazil na místo postavil jsem se před Maemi takže jsem jí stínil.Ehm no.Odmlčel jsem se a trochu zrundul což u mé povahy bylo velmi nečekané a neobviklé.Co se lépe poznat?Trochu sem otočil hlavu po dopovězení věty proto že jsem se jaksi styděl.Bylo to poprvé celkově co mluvím s dívkou a sem s ní déle než dvacet minut.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty25/8/2011, 05:20

Maemi

Po Zoramovom návrhu som sa pousmiala. Pozrela som sa na neho a hneď som sa postavila. Myslím, že to nie je zlý nápad, ale ja skutočne neviem ako mám začať a nechcem hovoriť niečo čo by nebolo vhodné. Tak prosím začni ty. Ja sa potom predstavím, podľa tvojho vzoru. povedala som veľmi rýchlo na jeden nádych. Dúfala som však, že mi rozumel. Niekedy mi rozhovor s ľudmi nerobí problém, ale teraz to bolo iné. Mala som povedať niečo o sebe.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty25/8/2011, 08:31

Zoramu


No mé jméno je Zoramu což už tedy víš.Moje zálibi jsou moc.Nic jiného vlastně nechci než pomstít své zabité rodiče a moc ikdyby sem měl přejít na druhou stranu.Pak sem se na ní podíval jako na poklad.Prosím.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty25/8/2011, 09:12

]Maemi

Ja sa volám Maemi, ale to už tiež vieš a pochádzam z Konohy. A moje koníčky... no tak napríklad, počkaj to nie... alebo... to tiež nie... no skôr by som to povedala takto, moje koníky sa mi menia podľa nálady, ktorá je dosť premenlivá. zasmiala som sa a na na chvíľku som sa odmlčala. V mysli som si prešla Zoramové slová o druhej strane.Tak teda dúfam, že sa nestretneme v boji oko nepriatelia. povedala milým tónom.
Síce sme si teraz toho moc nepovedali, ale postupne sa spoznáme ešte lepšie. dodala som.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty25/8/2011, 09:29

Zoramu


Budu to brát jako že se mě bojíš.Změnil jsem výraz a tón hlasu na velmi upřímný a milý.Ale taky v to doufám v zájmu tebe.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty25/8/2011, 21:16

Maemi

Ja sa ho bojím? zreničky sa mi rozšírili a dlaň som zaťala v päsť. Na povrch sa mi prebíjala moja výbušná povaha. Maemi, upokoj sa, lebo povieš čo budeš ľutovať. ukľudňovala som samú seba. Po chvíľke som sa upokojila. Tak aby si vedel, ja sa ľudí nebojím. A ty nie si žiadna výnimka. Nemysli si, že by som ťa nedokázala poraziť. povedala som pokojným tónom.
Najskôr sa však musím doučiť svoju techniku a potom... dopovedala som monológ už iba v mojej mysli.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brána do vesnice
» Vesnice Otogakure
» Vesnice Amegakure
» Brána Suny
» Brána do sídla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: