Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána do sídla

Goto down 
+3
Kushina Uzumaki
Kawarasi
Usagi-chan
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty10/5/2011, 08:38

First topic message reminder :

Spoiler:

Brána do sídla je zasazena do vysoké skály,kde vlastně sídlí celá organizace.Brána je z větší části dřevěná,avšak chráněna spoustou pečetí a cesta k ní vede dlouhým ledovým průsmykem.Brána se dá otevřít pouze pomocí pečetě na prstenu,který by měl vlastnit každý člen organizace anebo odstraněním pečetí,ale to dokáže pouze jejich stvořil anebo zmizí,když dotyčný umře.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 04:10

Shi Tamashi

Dál se pobaveně usmívala.,,Budeš rád,když se mě jen dotkneš.Ale oceňuji tvé sebevědomí."řekla zamyšleně a nechala ho,aby zkusil zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 05:44

Asuya


Předem se omlouváme.Řeknu a nastavím ruku na Shi.Před palcem mi levituje kamíne,před ukazováčkem kulička vody,před prostředníčkem tancují malé blesky,před prsteníčkem plamínek a před malíčkem kulička větru.Potom se pousměju a a dám ruku do země.Maiti five:Manipulation! Křiknu a okolo Shi se oběví kruh ohně,vody,menšíkamenná stěna,větrná a blesková clona.Mezi tím namířím na ni pravou ruku a levou se chytnu na zápěstí.Pojď ven příteli. Řeknu a v pravé ruce se mi oběví meč srdce aduše.Vyběhnu s ním na Shi a seknu druhou rukou mávnu a mé oko se promění na červené a ze zadu na ni letí plamen.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 06:08

Shi Tamashi

Na chvíli se jí leskne v očích překvapení.,,Hm.. pěkné."ušklíbla se a mávnutím ruky kolem sebe vytvořila neviditelnou chakrovou bariéru ledu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 06:18

Asuya


Když sem sekl až k ní tak sem se o něco zarazil.Oheň schladl a já se jen pousmál.Mé oko změnilo barvu na fialovou a já opět mávl rukou,na Shi letěl blesk z prava.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 06:24

Shi Tamashi

,,Opravdu úchavatné techniky."
poznamenala s úsměvem a zmrazila blesk tak,že v tuhé formě dopadl na zem.,,Vážně hezké.. moc se mi to líbí."malinko se pousmála,ale zase nasadila chladný výraz.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 06:27

Asuya


A budeš jen stát nebo taky bojovat?Řekl jsem a naplnil meč chakrou.Tí sem sekl do bariéry a doufal že ji přeseknu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 06:31

Shi Tamashi

Překvapeně sledovala,že bariéra rupnula.,,Kdybych dělala něco jiného,bylo by už po tobě."řekla pobaveně a vytáhla z kapsy jeden z vějířů.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty30/6/2011, 08:16

Asuya


Mávl sem rukou a mé oko zmodralo.Okolo Shi stoupla vodní clona která jí zaplavila.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty3/7/2011, 09:05

Shi Tamashi

Uzavřela se do ledové kopule a zůstala takhle notnou chvíli.Pak se prostě rozplynula a vynořila se ze sněhu vedle Asuyi.,,Ještě jednou,krásné techniky.Takhle bych tě brala.Ale pro ověření... pošlu tě na misi do Kirigakure no Sato.Dones Mizukage dopis.Pozná ho podle té pečetě,nebude ti dělat problémy.Pak tě přijmu."řekla tiše,předala mu modrý svitek a se závanem ledového větru zmizela.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty3/7/2011, 09:07

Asuya


Svitek sem vzal a schoval si ho.Meč se mi v ruce rozplinul a elementy okolo zmizeli.Utáhl jsem si čelenky a vydal se na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 01:53

Asuya


Opět sem přišel k bráně.Tak slečno už sem tady!Zavolal sem přez okolí.
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 02:42

Přišel jsem a viděl tam jednoho shinobi (Asuya)


Ahoj hej počkej na mě prosim. zavolal jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 02:48

Asuya


Ahoj.Otočil sem se na něj.Dál nechoď Řekl sem mu a zmalkle sledoval až přijde budoucí šéfka.
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 02:49

Podival jsem se na něj a zeptal se

Proč ne?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 02:56

Asuya


Tadle brána není jen tak.Řekl jsem a dál čekal na šéfku.
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:02

Ahřekl jsem a dal si svoji Zanbatou která mi byla po krk na zem.

Mam hlad už bych si něco dal k jídlu.Co Zanbatou taky máš hlad?Já vim,že né.Kéž bych měl nějaké kamarády nikdo semnou nekámoší bojí se mě kvůli Zanbatouovi,ale já ho nemůžu dát pryč mam ho už od 5 let. řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:06

Asuya

Ty si trochu poblázněný viď.Řeknu a mile se usměju sice to není přez čelenky vidět ale v mích očích ano.Podám mu ruku a řeknu.Já jsem Asuya já a můj přítel se tu ucházíme o místo a teď dem ohlásit úspěch úkolu a ty?Řeknu mile.
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:09

Já jsem Tendashi a tohle je Zanbutou.Omlouvám se,ale mluvim se Zanbatouvem už od svých 9 let protože mě všichni nenáviděli dokonce i moji rodiče.A velice rád bych chtěl poznat co je to přátelství a rodina. řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:28

Asuya


Nastavil sem tuku a dal ji před sebe druhou ji chytl za zápěstí.Meč Srdce a Duše!Řekl jsem a v mé nastavené ruce se oběvil můj přítel.Todle je můj zesnulý přítel meč srdce a duše.Řekl jsem a usmál se.S ním mluvím já.
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:31

Ty máš aspoń přátelé ja nemam nikoho. řekl jsem a vzal jsem ze země svoji Zanbatou a dal jí na záda kde se mi přicucla.(zanbatou smrti se přilepí na záda sama díky chakře.)
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:32

Asuya


On je mrtvý.Řekl jsem smutně.Ale ty můžeš být můj přítel pokud chceš
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:34

Chápu,že je mrtvý,ale máš určitě jiné přátelé lidi.A rád bych byl tvym přítelem. a obejmul jsem ho.


Díky,že můžu být tvůj přítel.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:48

Asuya


Nemám a proto sem tady a prosim tě neobímej mě nejsem teplej.Řeknu a vytrhnu se mu ze sevření.
Návrat nahoru Goto down
Tendashi Akami
Genin
Genin
Tendashi Akami


Počet príspevkov : 34
Join date : 04. 07. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 03:52

Jo promiň řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty4/7/2011, 04:11

Asuya


Tak paní jsem zpět!Zakřičím přez celý plac doufajíc že mě uslyší.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do sídla - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do sídla
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Brána
» Brána Kumogakure
» Brána Suny
» Brána do vesnice
» Brána Kumo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: