Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána do sídla

Goto down 
+3
Kushina Uzumaki
Kawarasi
Usagi-chan
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty10/5/2011, 08:38

First topic message reminder :

Spoiler:

Brána do sídla je zasazena do vysoké skály,kde vlastně sídlí celá organizace.Brána je z větší části dřevěná,avšak chráněna spoustou pečetí a cesta k ní vede dlouhým ledovým průsmykem.Brána se dá otevřít pouze pomocí pečetě na prstenu,který by měl vlastnit každý člen organizace anebo odstraněním pečetí,ale to dokáže pouze jejich stvořil anebo zmizí,když dotyčný umře.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty2/8/2011, 21:23

Shun Kokoro

Keď to berieš takto ... ty si odišla z Kumo spolu zo svojím bratom ... TY si sa vrátila sama do Kumogakure ako hľadaná osoba ... ty si zapríčinila že Eito sa nebránil keď ho Shi dostala a TY môžeš za to že sa ho teraz Kai snaží zabiť ... Shun sa znova usmial a zložil ruku dole

Sanura Kyoka


Áno áno ... bla ble ... ideme Kimi-chan ? pevne ju schmatla okolo pása a strčila jej do ruky dva kamene ... dávaj mi na ne pozor ... sú dosť vzácne ... teda ... najsilnejšie svojho druhu ... názorná ukážka ... Sanura luskla prstami a zrazu obe zmizli preč spred brány

Shun Kokoro

Sanura sa vážne vyžíva vo svojich kameňoch ako to vidím ... ani sa nedivím že vyzerá tak ako vyzerá ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty17/8/2011, 03:44

Toshio

Vyšiel som bránou sídla pri čom som sa postavil len pár centimetrov od okraja mojej "bariéry".. pohľadom som si prezrel všetky tie klony no v momente mi pohľad padol na toho pravého Shuna.. chceš po mne niečo? spýtal som sa až takým mierne flegmatickým tónom hlasu pri čom som len vytiahol katanu o ktorú som sa oprel.. nechcelo sa mi moc stáť na vlastných no..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty19/8/2011, 01:15

Shun Kokoro

Nič zvláštne ... len tvoju smrť ... potom Shinu smrť ... a nakoniec vyzabíjať celú tu vašu úbohú organizáciu ... odpovedal jednoducho a hneď na to vstal zo zeme spolu z ostatnými ... ideš na smrť "Toshio" ? celkom milo sa pousmial a potom vytiahol svoju katanu
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty19/8/2011, 10:01

Toshio

Hai hai.. to nie si jediný.. a na smrť?.. ty.. ma tak ľahko nezabiješ.. zaškeril som sa pri čom som sa mu len pozrel do očí. Meisaigakure no Jutsu.. prebehlo mi hlavou pri čom som sa stal doslova neviditeľným.. Tajuu.. kage bushin no jutsu.. ozvalo sa spoza pečate pri čom som vytvoril dokonalých kabe bushinov .. bolo ich presne 50 a všetci boli pod Meisaigakure no Jutsu.. všetci však vedeli ktorý je ten pravý Shun..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty19/8/2011, 10:50

Shun Kokoro

Hmmm ... tak čo keby sme ... Shun začal skladať pečate popri čom sa zvláštne usmieval ... vieš o tom že moja technika smrti ešte neskončila ? prestal skladať pečte a len privrel oči ... a že môj svet je jedna veľká ilúzia kde si ty len obyčajná bábka v mojom prepracovanom šachu ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty19/8/2011, 10:53

Toshio

hai.. tie reči poznám.. ozvalo sa asi dva centimetre od Shuna .. od toho pravého Shuna.. v momente to pri ňom vybuchlo dosť na to aby ten výbuch vedel zboriť nejakú väčšiu budovu.. zahráme sa? spýtal som sa znova no úplne z iného miesta..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty19/8/2011, 11:02

Shun Kokoro

Shun stál stále na tom istom mieste ako keby sa nič nestalo ... zahráme ? dávam prednosť tancu Toshio ... Shun zrazu zmizol a objavil sa znova pri najbližšom strome ... uvidíme koľko dokážeš vzdorovať fajn ?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty19/8/2011, 11:08

Toshio

Hai.. nehmotné telo.. genjutsu podoba klanu Kokoro.. typujem že ty už to svoje reálne ani nemáš.. možno tak nejaký prach.. či podobne.. povedal som pri čom som znova zložil pečate.. v tom sa po zemi práve k Shunovi začali objavovať abnormálnou rýchlosťou znaky ktoré sa spájali a vytvárali rôzne pentahramy, kruhy a podobne.. snažili sa do jedného takéhoto uzavrieť aj Shuna..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty21/8/2011, 02:58

Shun Kokoro

Hmm ... ty si ale šikulka Toshio ... okolo Shuna sa zjavili ďalší traja a originál zmizol mimo znakov ... Kai uvoľnenie duše ... zo Shuna zrazu vyletelo niekoľko vrán do všetkých smerov ktorý zamierili preč od Hyogi ... takže ... teraz sa pobavíme keď nemám obmedzenia fajn ?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty21/8/2011, 07:49

Toshio

Len som sa pousmial.. hai.. môžme bojovať bez obmedzenia.. Fujin no jutsu.. Kai.. šepol som a v momente som zo svojho tela zrušil techniku Fujin no jutsu a tým som odblokoval celú svoju chakru, svoju silu a podobne.. nápor chakry ktorý v momente obalil moje telo zrušil Meisegakure no jutsu a doslova odpálil všetkých klonov ktorý sa nachádzali pri tých Shunových.. chakra ktorá zo mňa začala vychádzať bola doslova na úrovni Bijuu a mne sa "rozvlnili" vlasy aj oblečenie.. doslova sa na mojej pokožke vytvoril "povlak" z mojej chakry páč zo mňa chŕlila dosť nenormálnym spôsobom.. už teraz som mal veľa chakry no v momente sa z tej intenzity podo mnou spravil menší kráter. Kaimon! skríkol som pri tom a otvoril som prvú bránu vo svojej hlave.. doslova som sa "prebleskol" až za Shunom pri čom som vytváral pečate a jeho sa znova snažili chytiť tie značky a znaky.. dva ich prúdy však pomaly obklopovali celý areál v okolí sídla..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty22/8/2011, 09:20

Shun Kokoro

Heh ... len sa milo pousmial keď si všimol že sa za ním Toshio objavil ... Kurayami no kaifuku ... v momente sa okolo Shuna objavilo asi šesť "smrtí" každá vyzerala skoro rovnako až na tvar kôs ktoré držali no jedna vyzerala ako ich hlavná. Shun znova zmizol no teraz sa už nikde neobjavil a bolo počuť len všade dookola smiech ... zoznám sa z mojimi základnými smrtkami Toshio ... číslo jedna ma skoro dostalo ... a teraz dostane niekoho znova ... a ten niekto budeš ty ! Shun sa znova "sformoval" asi desať metrov od Toshioa ... technika ešte nebola dokončená ... ešte chvíľku ...

Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty22/8/2011, 22:02

Toshio

pozeral som sa na celé prevedenie techniky.. na tie jeho smrti a o pár sekúnd som sa len pousmial.. vidím to.. šepol som po čom som dal ruky do pečate barana a v momente tie smrti zviazali moje fujinjutsu.. Kai! skríkol som a všetkých sedem sa rozplinulo na prach.. proste sa dalo povedať že som zničil ich podstatu.. podstatu tej techniky, páč som videl všetky jej slabiny, celý jej potenciál a podobne.. začal som uvažovať že to bude naoaj moje kekkei genkai a nie len moja "chytrosť".. len som sa pozrel na Shuna.. na miesto kde naozaj bol a v momente som sa prebleskol pred ním.. nohy som mu zviazal pomocou pečatatí ktoré vyliezli až na neho a začal som skladať znamenia.. vytvoril som jedného kage bushina.. ten chytil .. alebo aspoň dal ruky na miesto kde mal Shun ramená a v momente sa za klonom zjavil Shinigami zjavil Shinigami..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty23/8/2011, 05:16

Shun Kokoro

Pošetilé Toshio ... prstom ukázal smerom na zem a niečo potichu šeptal ... myslíš si že sa ti podarí ma zapečatiť ... hmm ? pečať ktorá držal Shunovy nohy sa zrazu prelomila ... toto je dosť slabá pečať nemyslíš Toshio ? zrazu Shun pozrel na oblohu a povzdychol si ... už je všetko pripravené ... Kai ... uvoľnenie života ... všade na zemi zrazu začala svietiť zvláštne zelená farba ktorá hneď zmizla ... vieš o tom že klan Kokoro bol pôvodne "určený" na to aby pomohol ľuďom prejsť na "druhú stranu" ? Kai Uvoľnenie duše ... nazhromaždí všetky duše v okolí techniky ... ináč povedané ... vrany zvolávali duše zosnulých ... Kai uvoľnenie života navracia duše do zeme a vytvára pre nich nové telá ... zrazu Shun zmizol z oblečenia v ktorom bol a znova sa objavil za pravým Toshiom ... Kai uvoľnenie večnosti ... náhle celá obloha stmavla do čierno-červenej farby a zem sa začala po častiach otriasať ... posledná časť skladačky je Eito Kokoro ... jediná osoba ktorá dokáže ovládať duše živých tak ako aj mŕtvych nevyužíva to ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty24/8/2011, 02:27

Toshio

Ts.. ty si naozaj myslíš.. že by som na tvoje zapečatenie použil klona? šepol som a mierne som sa pousmial.. už si na mojom piesočku.. kde prevládajú moje pravidlá.. ak vieš čo tým myslím.. povedal som a keď sa náhodou Shun pozrel na zem tak mohol vydieť že sú všade na zemi znaky, pečate a podobne.. v rôznych tvaroch a veľkostí.. na rozlohe niekoľko kilometrov.. zákaz používania techník klanu Kokoro, zákaz používania kekkei genkai klanu Kokoro.. zákaz používania genjutsu podoby.. povedal som nahlas pri čom sa tieto slová doslova vyrívali takým zvláštnym bielim ohňom priamo predo mňa.. vieš.. Shinigami.. je bohom smrti.. klan Kokoro je tak maximálne jeho poskokom.. toto je technika.. ktorú som ešte nikomu neukázal.. ani tebe. a ani nikto nevie že nejaká taká technika existuje.. práve si porušil všetky tri podmienky, a teraz tomu budeš čeliť.. svojím životom.. nie zapečatením.. dodal som a Shinigami sa zrazu objavil predo mnou pri čom upieral svoje oči priamo na Shuna.. nevyzeralo to že by bol spojený z nejakou dušou.. proste sa doslova podriadil mojej technike ktorá určovala podmienky a tresty pre tých ktoré ich porušia.. vedel som že po nej, budem rád ak sa postavím a ak neupadnem do kómy.. mala totiž dosť brutálne vedľajšie účinky na moje telo.. Shinigami zrazu zakril celú Shunovu genjutsu podobu aj zo Shunom svojou rukou a začal z neho vyťahovať všetky jeho "duše", smrti, a životnú energiu.. + chakru.. proste jeho pravú podstatu ktorú plánoval zjesť.. ja som pri tom zavrávoral a dopadol som na zem.. páč Shinigamiho prítomnosť sála z mojej chakry, a ja som vedel že po tejto technike nebudem môc´t pouźívať Genjutsu.. Ninjutsu.. a ani plnohodnotné taijutsu.. nejaký ten čas.. koľko to som však nevedel.. mohlo sa to pretiahnuť aj na celú večnosť.. začal som vykašliavať krv no stále som techniku udržoval.. aby s týmto týpkom konečne niekto skončil.. svet takých ako je on naozaj nepotreboval..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do sídla - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do sídla   Brána do sídla - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do sídla
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Brána Kumogakure
» Brána Suny
» Brána do vesnice
» Brána Kumo
» Brána do vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: