Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pečetící místnost

Goto down 
+7
Bunen
Kenshin
Phonemix
Renjiro Seiji
Reina Kana
Kuro Uzumaki
Mokuto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty18/3/2012, 00:03

First topic message reminder :

Pečetící místnost - Stránka 4 Gedo-mazo

Místnost pro 10 hlavních členů Akatsuki.
Zde se nachází "the King of hell statue", ktorú ale musí přivolat vúdce akatsuki .
a zde také probíhá zapečetění ocasatých démonů pomocí techniky
Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽).

Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 04:26

"Wáu." žasla jsem nad tím panterem, Pěkná tajná zbraň. Jakou mám vlastně já tajnou zbraň?
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 04:33

Yuu

Když jsem letěl najednou mě začalo něco k němu přitahovat. Nemohl jsem se ani hnout. Až pak se mnou praštil o zem. Ksoo proběhlo mi hlavou když jsem ucítil bolest. Zvedl jsem se ze země na jedno koleno. A vyplivl krev. Tohle je podruhé v životě co řeknu že jsem byl právem poražen...bojujete dobře...
A pak s úšklebkem dodám...Trochu to bolí...dneska už si dám od boje pauzu...

----------
MH: umm lidi nevíte proč nejde podpis? Smile
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 04:37

"Tak bojoval si dobre videl som aj horšie ... "Povedal som mu popravde to čo vedel vedel som že sa bude hodiť ale aj tak som nevedel či dokážu loviť Bijuuou alebo bojovať proti naozaj viacerým protivníkom naraz .Vedel som že toto je aj tak len začiatok .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 04:56

"Hej šéfe nechcete boj semnou?" ušklíbla jsem se a z mého hlasu bylo sršet jasná provokace, moc dobře věděl jaké to je když bojuju s ním ať je to jen slovné hádka
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 05:06

Issei Jaganashi

Hmm, pekní súboj je naozaj silný. Páni tu asi netreba nikoho podceňovať, musím si dávať väčší pozor pred tým nez niečo urobím. S miernim nepokojným výrazom na tvári som premýšľal. No a co teda s tím chlapom v bezvedomí? Skoro som naňho zabudol. Dodal som s úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 05:08

"Nie určite nie ... teba už preskúšanú mám a viem čo už dokážeš ."Odpovedal som jej dôrazne a nehodlal som sa o tom viac baviť ."Takže týmto všetci tý čo ste pri vedomí aj čo nieste tak vítam vás práve ste boli naozaj všetci prijatý v akatsuki ."Hoci to už bolo jasné aj tak som to musel povedať."Ten si bude musieť pospať .. "
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 05:24

Issei Jaganashi

A to ho tu necháme len tak, veď patrí k nám. A pomaly som išiel pre toho chlapa a rozmýšľal. Čo sa mu asi tak stalo.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 05:43

"Však on se vzbudí až načerpá síly a chakru." ozvala jsem se zase zeshora a prohlížel asi teď už své nechty
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 05:44

"Tak čo také mu chceš pomôcť ? Je iba bez chakry ... to je všetko keby tak ho opri o kraj niekde nech je opretý ... " Odpovedal som vlastne na jeho otázku ."Tak teraz každý dostavate odomňa túto otázku , dokonca aj ty Reina ... Každý mi povedzte čo všetko viete o svojej dedine v ktorej ste boli alebo o nejakej inej chce to čo najviac informáciií "
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 05:49

Yuu

Kdyby nebyl slabej tak se mu to nestalo... pronesu a dojdu o kus dál ke zdi. Vytáhnu z brašny u opasku obvaz a trochu nemotorně si ošetřím tu ránu u ramene. Celkem to krvácí. Znovu si odplivnu, a znovu je to krev.
Sakra on je opravdu silný...když ho neporazil ani můj černý blesk tak je to síla... pomyslím si.
A ty jsi byla super, pěkný boj... řeknu Mugen a začnu jí čistit. Trochu se po tom boji ušpinila.

A co vím? Abych řekl pravdu v tomhle užitečný nebudu, už od svých umm 7 let se toulám po světě. Sice jsem se narodil v Kumo ale nikdy jsem tam nežil...ale o každé z dalších by se možná něco málo informací našlo... řeknu i když tuším že asi odpovědí spokojený nebude.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 05:50

seskočila jsem k nim a pomalu šla k nim a cestou jsem se kousla do prstu vyvolala malého draka a ten si mi sedl na ramen
"Leiko, poslouchej." dráček kývl a poslouchal, fungoval jako schránka na informace.
"Sněžná vesnice, kousek od země železa, ne tak moc silná, ale pravidelně se v ní střídají samurajské hlídky a ANBU hlídky. Feudální pán je dost starý a mám dojem, že celkově sněžná není moc pod dohledem.¨Oproti tomu země železa je neutrální místo, kde se většinou shromažďují kagové vesnic, dostat se přímo do budovi je velmi těžké, samurajové jsou velmi dobře chráneni." podívala jsem se na Kura
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:02

Issei Jaganashi

Pozrel som sa na Yuuho naozaj nasratým pohľadom. Podľa mňa je silný. Hmm, ty a tá tvoja blesková potvora, preruším vetu v polovici a potom dodám, mňa moc neohromila. Ako to vlastne môžeš vedieť? V akcii si ho predsa nevidel. Po vete som sa otočil k šéfovi a odpovedal na otázku.

Takže vojenská sila nič moc ale Raikage je docela silný. Možno rovnako silný ako vy šéfe. Povedal som a pozrel sa na toho chlapa na zemi. Hmm a nepomohlo by mu keby som mu dal trochu chakry sme predsa z rovnakého klanu, takže by to mohlo fungovať, opýtal som sa a pozrel na Kura, predsa len by nám bol viac užitočný pri vedomí nie?
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:04

"Rob ako uznáš za vhodné ... "Odpovedal som mu a všetky informácie čo povedali sa mi až skoro na jedného hodili ."No a čo počuli ste niekedy o bájnych tvoroch Bijuu ?"
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:10

Issei Jaganashi

Tak som išiel k tomu chlapíkovi a cestou som odvetil, Jo jasne kto by ich nepoznal. Po odpovedi som do toho chlapíka vložil časť mojej chatry a pomyslel som si, Snáď aspoň on bude nápomocný.


Naposledy upravil Phonemix dne 29/3/2012, 06:17, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:11

Hiei Jaganashi

Zrazu som pocítil malý nárast chakry. Prebudil som sa a uvidel som tam
nejakého chalana. He kto si? Opýtal som sa ho a pozrel sa na Kura. Hmm
čo sa to tu deje ?
Pred sebou som videl docela dosť ľudí. Ako to že
nehibernujem ?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:23


Issei Jaganashi


Vdaka mojej pomoci, máš šťastie ze aspoň ja som ti pomohol, pousmial som sa, lebo mi došlo že som konečne našiel niekoho zo svojho klanu. A podal som mu ruku na pomoc, keďže bol ešte slabý.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:23

Yuu

Znovu sklopím hlavu a začnu čistit Mugen. Pak slyším že někdo mluví na mě.To mluvíš se mnou prcku? zeptám se a ani se na něj nepodívám. Dál už ho nevnímám. Nějaký smrad mě nebude poučovat... pomyslím si znechuceně.

A myslíte ty potvory co zavírají do lidí a oni s jejich pomocí bojují? Myslím že jsme s Mistrem na jednoho když jsem byl menší narazily...mistr dostal pěkně na prdel... řeknu když si na ten boj vzpomenu.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:28

Hiei Jaganashi

Hmm ako si mi mohol dať chakru ? ja mám inú chakru ako normálny ľudia. Kto si ? nemôžeš byť len tak niekto. Povedal som a pozrel sa na neho takým zvedavím pohľadom. Hmm to by ma zaujímalo čo to je za chalana.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:37


Issei Jaganashi


Nad bojovníkom ktorí sa stále povyšuje som sa nepozastavoval a rozprával som sa s tím chlapíkom čo som mu pomohol. Do nedávna som si myslel že som jediný kto prežil z klanu Jaganashi, ale keď som zbadal to tretie oko.... schválne som nedopovedal vetu, a čakal som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:41

Hiei Jaganashi

He ? ty si z môjho klanu ? To si zo mňa robíš srandu nie ? povedal som nasratý a strhol som mu šaktu z čela. Jagan!? takže predsa len nie sme jediný sestrička. Postavil som sa a pozrel sa na Isseia. Ako sa voláš ? a aké sú tvoje schopnosti dúfam že nie si slabý.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:53

Issei Jaganashi

Ja a slabý, určite ne, čo si o mne myslíš určite slabý nie som, to hovorí ten čo tu pred chvíľkou ležal? S naštvaným hlasom som povedal a následne som sa upokojil a povedal, Som Issei a ty?
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:54

Nehovoril som teraz nič len ich počúval a zisťoval tak o nich viac hoci o tom možno oni nevedeli predsa len cez tú masku len tak odsledovať čo si myslím alebo čo mám za lubom sa nedalo .
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:56

Hiei Jaganashi

Chytil som ho rukou pod krk a začal som ho škrtiť. Ja som Hiei a od teraz tvoja največšia nočná mora povedal som a pustil ho Ovládaš techniku Ensatsu Kokuryuuha ? opýtal som sa a čakal...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 06:58

Yuu

Tyhle dva mě začínají nudit... řeknu a pak se zvednu. Šéfe je tu nějaký místo kde se můžu vyspat? zeptám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Kenshin

Kenshin


Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty29/3/2012, 07:05

Stále som sedel na skale,pozoroval ich a počúval.Boj medzi Šéfom a Yuuom bol dosť zaujímavý ale hneď na začiatku ukazovať svoju tajnú zbraň je hlúposť.No nič asi si pojdem ľahnúť necítim sa najlepšie.Určite za to može ten hlúpy dážď. Pomyslel som si a postavil som sa.Šiel som smerom k šéfovy.Dotackal som sa k nemu."Šéfe prosím vás kde sa tu nachádzajú nejaé izby."spýtal som sa ho,snažil som sa tlmiť účinky choroby.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pečetící místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pečetící místnost
Návrat nahoru 
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní místnost organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: