Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pečetící místnost

Goto down 
+7
Bunen
Kenshin
Phonemix
Renjiro Seiji
Reina Kana
Kuro Uzumaki
Mokuto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty18/3/2012, 00:03

First topic message reminder :

Pečetící místnost - Stránka 2 Gedo-mazo

Místnost pro 10 hlavních členů Akatsuki.
Zde se nachází "the King of hell statue", ktorú ale musí přivolat vúdce akatsuki .
a zde také probíhá zapečetění ocasatých démonů pomocí techniky
Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽).

Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:43

"Vieš že by si takto nemala provokovať ?"Hovoril som k nej a ostal som na mieste ak by pokračovala pritahol by som si ju späť ."Ak budeš takáto ešte dostaneš na prdel ."Pohrozil som jej .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:44

"ano?" otočila jsem se v půli cesty na něj "Něco takového se v dnešní době ještě dělá?" mrkla jsem na něj a dala si ruce v bok
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:46

"Asi sa to bude musieť zasa zaviesť a hlavne na teba lebo inak ťa potom nikto nebude vedieť skrotiť .A nemysli si žeby som toho nebol schopný." Povedal som presvedčene a vážne to tak aj bolo naozaj som niekedy nevedel ako presne na ňu reagovať .Hoci som povedal čo som povedal aj tak som si myslel že to ale nedokážem spraviť .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:47

"na mě působí jiné věci? Sám moc dobře víš co na mě platí." usmála jsem se provokativně
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:50

"Tak ja som zastánca radšej iných metód možno prídem na nejaké o ktorých ešte ani ty sama nevieš .A tie čo myslíš ty sú vlastne aj prijateľné ? " Dodal som nakoniec takú menšiu otázočku .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:52

"No nevím, dotyčný to většinou sám nevydrží." ušklíbla jsem se.
"ty informace ti mohou stačit až zítra, vážně bych si už ráda lehla."
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:54

"Aj tak neviem o kom hovoríš ."Povedal som to radšej takto .Trocha mi už dochádzali slová .
Dám sa ja asi na to že všetko okolo rozprávania prenechám na ňu a ja sa dám len na boj .Pomyslel som si v duchu ."Hmm žeby ťa konečne niečo dokázalo unaviť ?"
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:55

"To ani zdaleka ne, jen se snažím vyhnot výslechu." vyplázla jsem jazyk otočila se nezapomněla pohodit hlavou a odcházela,
"Dobrou noc."
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:58

"Aj tak ťa to zajtra neminie ... a to sa na teba ešte extra pripravím ."Povedal som a ja som zaujal to jej miesto kde bola predtým môj pohľad už aj tak ostal na nej . "Prajem ti divokú noc ... "Povedal som nakoniec po tom čo povedala ona .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 10:59

"Díky, ta divoká rozhodně bude." ještě jsem se na něj otočila a mrkla a pak jsem vyšla z hlavní místnosti do své komůrky kde jsem zalehla
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 11:36

Yuu

Vešel jsem dovnitř. Jsem zvědavý co se bude dít. Čekám že si nás prozkouší. Ale pokud se mi ostatní budou plést pod nohy sejmu je taky...Slabá místa nejsou potřeba... pomyslím si když dojdu do velkého sálu. Dám si Mugen za hlavu a opřu si ruce za oba konce. Zlato...teď myslím bude zábava...
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty28/3/2012, 22:11


Issei Jaganashi

Vošiel som do vnútra. Fúúúha, ten chlap je tažký. Pomyslel som si a povedal som... Som celý zmoknutý, kde by som sa mohol ubytovať a zložit toho chlapíka? A zrazu som zbadal obrovskú sochu pred sebou...
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 01:38

ráno po vydatném spánku, jsem získala potřebné informace od Leiko a poslala jsem jí taky odpočinout a vracela jsem se tentorkát s maskou a kápí na hlavě do pečetícího sálu, nebylo hne dpoznat kdo jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kenshin

Kenshin


Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 01:49

Vošiel som do vnútra.Páni tu je to obrovské,a čo tá socha vyzerá trochu divne.pomyslel som si a čakal čo sa bude diať ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 01:58

Tá socha čo tu bola nebolo pravé gedó mazo to som ja vždy privolal boli sme tu vďaka tomu že tu bola tá atrapa ktorú vždy nahradilo to pravé. "Tak keď už sme tu všetci ... každý zvás bude musieť nosiť oblečenie ako ja ... k tomu dostanete prstene . Bude to na znak toho že k nám patríte .Za ďalšie každý pristúpi ku mne, ja mu niečo vložím do telo kto s tým nesúhlasí východ je veľký ... "Povedal som rázne a čakal som že kto vlastne pristúpi prvý .


Naposledy upravil Kuro Uzumaki dne 29/3/2012, 02:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:03

došla jsem z druhé strany místnosti a stála jsem n alavě té sochy a dívala se na ostatní a vyčkávala jeslti nebude chtít Kuro vstupní test jako u tamtoho
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:12

Issei Jaganashi

Položil som toho chlapíka na zem, a pristúpil som bližšie. Tak čo bude teda ďalej. Hmm to nieje asi rozumné, ale čo sa dá robiť. A pristúpil som ešte bližšie.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:16

"Otoč sa ku mne bokom a daj si zo svojho ramena preč tú látku ... "Povedal som a ja som si pripravil asi 1 cm kus kovu ktorý som držal v ruke . Bolo to jediné nakoniec čo som povedal a čakal som nech to teda spraví .
Návrat nahoru Goto down
Kenshin

Kenshin


Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:17

Najskor som nebol veľmi nadšený ale keďže som chcel niekam patriť veľmi som nenamietal a tak som pristúpil a bol som pripravený na to čo bude následovať.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:21


Issei Jaganashi

Tak teda dobre
, otočil som sa bokom a odtrhol som si rukáv z trička. Pripravil som sa na najhoršie. Som teda zvedaví čo to teda bude.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:30

Priložil som ukazováky k jeho ruke a doslova v tedy mu vystrelil ten kov vďaka slabej shinre do ruky tak aby tam ostal . Muselo to spôsobiť naozaj poriadnu bolesť ."Môže ísť ďalší ... "Povedal som po tomto .
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:36


Issei Jaganashi


auuu, skríkol som a odišiel o kúsok ďalej. Ts, to naozaj bolí, pomyslel som si a pozrel sa na toho na zemi, a čo s ním? opýtal som sa a ukázal na neho prstom.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:44

Yuu

Ty hadry jdou...a prsten? Taky dobrý... pomyslím si. Ale že do mě bude něco strkat se mi fakt nelíbí...
Umm šéfe mám dotaz...chci se přidat, vím že vy nevěříte nám, to je celkem logický... a je fakt že já taky nevěřím nikomu...ale co má bejt ta věc co do mě chcete strčit? zeptám se ho když jdu pomalým krokem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:48

"Je to poistka predsa len si človek nikdy nemôže byť istý že jeden z vás špeh nieje ... "Bolo jedine čo som mu povedal a čakal som kým sa postaví tak aby som to doňho mohol doslova streliť ."Ak to nechceš povedal som odísť môžeš ... "
Návrat nahoru Goto down
Kenshin

Kenshin


Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty29/3/2012, 02:51

Neváhal som a podišiel som k Kurovy odtrhol som si rukáv z trička a postavil som sa mu chrbtom."Rýchlo nech to mám za sebou."povedal som a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pečetící místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pečetící místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní místnost organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: