Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pečetící místnost

Goto down 
+7
Bunen
Kenshin
Phonemix
Renjiro Seiji
Reina Kana
Kuro Uzumaki
Mokuto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty18/3/2012, 00:03

First topic message reminder :

Pečetící místnost - Stránka 5 Gedo-mazo

Místnost pro 10 hlavních členů Akatsuki.
Zde se nachází "the King of hell statue", ktorú ale musí přivolat vúdce akatsuki .
a zde také probíhá zapečetění ocasatých démonů pomocí techniky
Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽).

Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty29/3/2012, 07:07

Issei Jaganashi

Keď som dopadol na nohy som odpovedal. Ne nemal som nikoho kto by ma to naučil keďže moja matka odišla z Iwy ešte tehotná a otca som nemal. Kruci on ovládaj najsilnejšiu techniku a ležal tu na zemi. Obrátil som sa k šéfovi a rozmýšľal ďalej, Ti ľudia sú asi naozaj silní..... Zrazu ma preruší Yuu a tak sa pridám. Mňa by to tiež zaujímalo.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty29/3/2012, 07:12

Hiei Jaganashi

A vieš aspoň používať svoju Kekkei Genkai ? opýtal som sa a pozrel na šéfa. Môžem si ho zobrať na starosti ? povedal som a konečne si poobzeral miesto na ktorom sa nachádzam. Hmm to bude asi úkryt Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty29/3/2012, 07:50

"Kľudne ... "Odpovedal som Hiemu a rukou som potom ukázal na koniec jaskyňe kde bol tunel ."Tam keď pôjdete nájdete priestory kde sa dá prespať ... je tam 12 postelí myslím že sa dáte ..."
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty29/3/2012, 08:15

stála jsem za šéfem a dala si ruce v bok a čekala
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty29/3/2012, 20:05

Ja som sa otočil že niekam pôjdem ale skoro som v tedy vrazil do Reiny . "Pôjdeš somnou ? "Opýtal som sa jej keď som k nej zblízka pozeral .Potreboval som sa s ňou niečo dohodnúť
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty29/3/2012, 20:37

"A kam a na čem?" tvářila jsem se docela dost vážně žádná provokace spíš kotrast s naštavností
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty29/3/2012, 22:27

"Pôjdeme zatiaľ len von osamote potrebujem len stebou niečo prebrať .. "Povedal som jej a zamieril som vlastne von odtiaľto .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 01:05

Issei Jaganashi

To je samozrejmosť, každý dobrý bojovník to predsa vie. S čudným pohľadom som naňho pozrel a rozmýšľal, na čo bola tá otázka mierená. Prečo sa vlastne pýta, čo by to chcel naučiť? S úsmevom som premýšľal.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 01:16

Hiei Jaganashi

Hmm dúfam že si nerobíš srandu. No aspoň ťa nebudem musieť učiť všetko. Povedal som a pozrel na Isseia Premeň sa. Povedal som a pozrel na neho vážnym výrazom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 01:25


Issei Jaganashi


Prečo by som mal, patrí to medzi moje tajné zbrane! S naštvaným výrazom v tvári som odvetil. Nevipadá ako dobrí tréner keďže mam ukazovať naše tajne techniky.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 01:32

Hiei Jaganashi

Sprav to inak ťa zabijem. Povedal som. A povytiahol svoju katanu ktorú som mal na chrbte. Ts si myslí že ho budem trénovať bez toho aby mi ukázal čo vie....
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 01:35


Issei Jaganashi


Na boj som vždy pripravení a vôbec sa ťa nebojím, ale dá sa to vyriešiť aj jednoduchšie.... poďme niekam kde nikto nebuďe.
S rukou na meči som čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 01:40

Hiei Jaganashi

Ts je jedno či to niekto uvidí alebo nie aj tak to budeš musieť ukázať šéfovi. Aby vedel či budeš užitočný a všetci sa budú pozerať. A aj tak budeš z niekym v týme oni by ťa samého nenechali lebo by si proti Bijuu nemal žiadnu šancu. Povedal som a pozrel sa na Yuuho. Hmm s tým bude ešte veľa problémov.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 01:59

Yuu

Seděl jsem kousek bokem opřený o zeď a zvedl jsem hlavu od čištění Mugen když jsem viděl že se ty dva dohadují. Musel jsem se nahlas zasmát.
Děti si hrají...ach jo proč tu kromě šéfa a té co pořád chodí s ním neni nikdo normální... pomyslím si s úšklebkem.
Když jsem viděl že pohled jednoho z děcek skončil na měl zahleděl jsem se mu do očí s výrazem něco jako "jestli mě budeš štvát tak tě sejmu".
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 03:00

Issei Jaganashi

Pozeral som sa na obidvoch, a hneť ma napadlo. Tý budú určite ešte medzi sebou bojovať. Pozrel som sa späť na Hieia a povedal. Keď príde šéf ti to ukážem, a zasmial som sa a pozrel na Yuua, ešte by sa zlakol, a zase som prehovoril k Hiemu, keď ma nechceš naučiť tú techniku, nemusíš, aj tak ti moju silu neukážem!
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 03:05

Hiei Jaganashi

Hmm a ty si myslíš že nechám nejakého člena klanu takého slabého ako si ty ? povedal som mu provokačne a pozrel na Yuua. Keď sa mi zregeneruje chakra a uzdraví pravá ruka tak si dáme zápas veľmi ma zaujíma kto z nás dvoch je silnejší povedal som a chytil si tú ranu na ramene. Hmm to bude asi to označenie o ktorom hovoril šéf pomyslel som si a pozrel sa na svoju pravú ruku ktorá bola trochu spálená a docela to bolelo
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 03:11

Yuu

Když mluvil o mě a zápase uchechtl jsem se. Nemělo smysl mu odpovídat ať bych řekl cokoliv stejně by trval na svým. Doufám že jak mluví o týmech nedostanu do něj jednoho z nich. Asi bych ho musel zabít. Začínal jsem cítit že se dostávám do formy. Ani to rameno mě nebolelo. Ale stejně se mi moc nelíbí že mě takhle hlídá. Doufám že mě napadne jak se toho zbavit.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 03:12

Issei Jaganashi

Hmm, to označkovanie je dosť na nič. Nerád bývam niekoho ovečkou, povzdychol som si, ale čo sa dá robiť. Zaujíma ma Yuuova reakcia, jak to asi dopadne. Behalo mi v tú dobu v mojej hlave.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 03:33

Hiei Jaganashi

Pozrel som na Isseia prisním pohľadom Takže ja sa idem vyspať aby sa mi rýchlejšie zregenerovala chakra. A ty by si mal spraviť to isté lebo zajtra ťa čaká ťažký deň povedal som Isseiovi a išiel smerom do tej chodby o ktorej hovoril šéf bolo tam pár postelí do jednej z nich som si ľahol a zaspal som.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 03:49

Issei Jaganashi

Hmm, idem teda aj ja spať. Veď má pravdu zajtra bude ťažký deň. Ľahol som si a okamžite som zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty30/3/2012, 06:24

dívala jsem se jak odcházel. kývla jsem na Leiko a ta vylétla na hlavu sochy a tam pozorovala ostatní a já šla za šéfem ven (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty31/3/2012, 02:43

Yuu

Otevřel jsem oči a seděl jsem v té velké místnosti. Sakra já usnul na zemi? Byl jsem asi dost vyčerpanej... pomyslím si a rozhlédnu se. Jsem tu sám. Můj plášť stále ležel vedle mě. A tak jsem ho přes sebe hodil. Sedl mi pěkně. Prsten už byl také na ruce. (vůbec nevím jestli jsme je už dostávaly xD, takže pokud ne tak tuto větu ignorujte xD)
Postavil jsem se a zjistil že už mě tělo nebolí, to bylo dobré znamení. Tak Mugen, trošku se protáhneme... řeknu a zatím jí položím na zem. Začnu s kliky. Po sérii na obou rukách si dám dvě serie na jedné ruce. Poté co se protáhnu vezmu Mugen a začnu trénovat výpady.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty31/3/2012, 03:18


Issei Jaganashi


Zrazu som sa zobudil na nejaký zvuk, nevedel som aký a tak som počúval. Hmm, znie to ako keby niekto trénoval, poobzeral som sa okolo, to bude asi ten chlap, možno trénuje... Nevedel som či je deň či ešte noc tak som si ľahol a spal ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty31/3/2012, 09:05

Hiei Jaganashi

Ráno som sa prebudil bolo asi 7 hodín. Išiel som sa pozrieť do pečatiacej miestnosti nechal som si tam totiž plášť a prsten. (podobne ako pri Renjirovi ak sme ich nedostali tak si to nevšímajte.) prišiel som tam a uvidel som tam Yuua ako sa rozcvičuje. Hmm ahá vlastne ja som chcel ísť trénovať Isseia pomyslel som si a vrátil sa späť. Prišiel som k Isseiovi a chytil ho za tričko. Vytiahol som ho do pečatiacej miestnosti a hodil ho pred seba.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty31/3/2012, 22:50

Issei Jaganashi

Jak som ucítil že ma niekto chytil za tričko, okamžite som si ho roztrhol. Hiei teda do pečatiacej miestnosti doniesol iba moje tričko. Obliekol som si druhé tričko, prehodil cez seba plášť, navliekol prsteň (tiež neviem či sme ich dostali Very Happy) a zobral meč. Potom keď som mal všetko tak som išiel za ním. Tak čo a kde budeme trénovať? to bola moja prvá otázka naňho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pečetící místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pečetící místnost
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní místnost organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: