Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pečetící místnost

Goto down 
+7
Bunen
Kenshin
Phonemix
Renjiro Seiji
Reina Kana
Kuro Uzumaki
Mokuto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty18/3/2012, 00:03

First topic message reminder :

Pečetící místnost - Stránka 3 Gedo-mazo

Místnost pro 10 hlavních členů Akatsuki.
Zde se nachází "the King of hell statue", ktorú ale musí přivolat vúdce akatsuki .
a zde také probíhá zapečetění ocasatých démonů pomocí techniky
Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽).

Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 02:56

Yuu

Když budu chtít odejít tak se toho prostě zbavím a odejdu...mě nikdo nikde držet nebude... pomyslím si s úšklebkem. No Mugen kdyžtak mě toho zbavíš...
Nic neříkám a přijdu k němu aby mě mohl "označkovat" či jak to nazvat.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:02

Ako prvému som to dal teda Yuuovi vystreklo teraz dá sa povedať dosť krvy .Potom to isté som zopakoval u Kenshiho .Tú bolesť čo sa dalo určite v ich tvárach poznať bolo pekné ."Jedno vám ale teraz poviem neskúšajte to zo seba vyťahovať ... ak to spravíte prídete o ruku . Naozaj nič vám to nespraví je to jedine také že ak by ste prestali počúvať tak vás tým zabijem ."Povedal som a potom dodal ."Predsa len takto viem aj o vašom kroku a ak by ste boli v problémoch môžem vás kedykoľvek privolať zo situácie v ktorej by ste mohli zomriech dúfam že to chápete."Hoci to v sebe Reina nemala u nej to nebolo treba lebo aj keby som to do nej dal vďaka jej krvi čo mi dávno dala možno o tom ani nevie aj ona je tak trocha poznačená .
"Tak a teraz viem že váš to bolí alebo tak ale dám vám návrh ak chcete môžete ísť všetci 3ja priti mne a Reine alebo si môžete odpočinúť a rozvrhnem vám vaše úlohy ."Povedal som a zatiaľ som smeroval k tomu čo bol v bezvedomí tiež som ho chcel "označiť."
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:07

Yuu

Zabodl to do mě a celkem to zabolelo. Ale nebylo to nic extra. Byl jsem na bolest zvyklý už od mala takže se to dalo přežít.
No když přijdu o ruku mám ještě jednu...ušklíbnu se...
A když dojde na návrh toho že si nás vyzkouší neváhám ani vteřinu, rychle vystartuji proti němu v půli cesty vytasím Mugen. Útočím oběma rukama. V jedné Mugen a v druhé pochvu na ní.
Proč čekat, proč odpočívat...konečně boj...
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:08

Hiei Jaganashi

Keď prišiel ku mne a chcel ma "označiť". Prebudil som sa a chytil ho za ruku. Čo si myslíš že robíš ? povedal som a pozeral sa na neho. Ts ešte nie som úplne zregenerovaný pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kenshin

Kenshin


Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:09

Skrýkol som.Celkom ma to prekvapilo,nemyslel som si že to budé až tak bolieť.No bolesť netrvalo dlho.Obliekol som si plášť a otočil sa."Prepáčte ale ja sa dnes na boj necítim."Povedal som a trochu sa od nich vzdialil,sadol som si na skalu čo bola vedľa mňa.Bolo vidieť že sa necítim najlepšie no radšej som chcel vyčkať na nejaké ďalšie inštrukcie.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:12

"To sme dva, ale za mě evidentně rozohoduje někdo jiný." zvolala jsem ze shora z té hlavy.
a jakmile jsem viděla jak reagoval ten jeden okamžitě jsem proti němu natáhla ruku a před Kurem se objevil aobrovská krystalická stěna
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:14

Ja som trhol rukou aby ma ten nedržal toho čo ma chcel napadnúť som si ešte nevšímal ."Boj ešte nezačal ... "Riekol som v tichosti . Potom som sa vzdialil o krok od toho čo ležal ."Budem ťa musieť označiť ako ostatných alebo odtiaľto budeš vyhostený vybrať si môžeš sám ... a teraz k tomu boju už je to dva na dvoch takže neviem či to chcete riskovať ."
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:17

Hiei Jaganashi

Hmm je nás tu docela veľa povedal som a pozrel sa na Kura. Označiť? hmm. Dobre te-. Nedopovedal som a znovu omdlel.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:18

dala jsem si nohu přes nohu a jen se pod maskou ušklíbla
"HM nic nevydrží co?"
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:20

"Tak ... ja to vidím tak že takýmto tempom sa Akatsuki rozpadne už len pri skúške ich schopností .. "Prehovoril som a netrvalo dlho keď bol mimo označil som jeho a až potom som do neho šiel ."Tak ako vy dvaja ? Ja z Reinou proti vám dvom ?"Pýtal som sa jednoho toho čo to odsúhlasil už predom vlastne a potom ešte jednoho čo sa nevyjadril .
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:21


Issei Jaganashi

Bojovať keď nemusím, pomyslel som si. Radšej s bojom počkám na vhodnú chvíľu keď to bude mať aspoň nejaký zmysel. Ts, ukazovať teras moju silu, radšej nie.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:23

"no vidíš tak tady šéf si zabojuje, že a rád." usmála jsem se pod maskou "Minule když jsem bojovala to dopadlo takhle." ukázala jsem na toho ležícího chlapce
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:24

Yuu

Dva na dva? řeknu s úšklebkem když odskočím trochu dozadu když se přede mnou objeví jakási stěna. Ostatní ať se mi nepletou pod nohy.... řeknu. Nechám první tah na nich. Mugen čeká nás výzva...ale ukážeme jim co jsme zač...
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:27

"Tak Reina si teda odpočinie a ty ak chceš tak útoč ."Povedal som a čakal som na mieste že čo vlastne spravý .Vôbec som sa akosi nevzrušoval hoci silný byť mohol .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:29

pozorně jsem sledovala ostatně jako ostatní členy, snažila se z nich vyčíst podle jejich postoj co jsou zač a jaký typ boje dělá ten co bude bojvoat s šéfem
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:32

Yuu

Tak to rozbalíme hned z kraje. Jdeme na to Mugen... řeknu a vyrazím proti šéfovy. Stejně jako jsem měl v plánu předtím. Snažím se pohybovat rychle ze strany na stranu a útočím oběma rukama.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:36

Takže Mugen je japonská katana? já furt myslela že je schyzofrenik. podepřela jsem si hlavu rukou a dívala se pozorně na jeho úhybové manévry.
Je rychlý, vzhledem k tomu, že bojuje s katanou, tak je na boj zblízka
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:41

Ako bol už tesne pri mne ja som pred seba dal ruku a tú jeho vlastne chytil .Pevne ju stlačil a to isté aj z druhou .Lenže miesto toho aby sa mohol nejako brániť z ničoho nič odomňa odletel naozaj veľmi silná tlaková vlna ho odhodila takou silou že letel až na koniec jaskyne kde som by sa ani nedivil keby uviazol v skale ja som potom ostal stáť na mieste .Hmm takže bude dobrý v boji z blízka ? To bude nuda ...
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:48

Yuu
Když jsem z ničeho nic od něj odletěl stačil jsem se ve vzduchu přetočit a zastavit se o zeď nohama a dopadnout na zem. Vyplivl jsem krev a ušklíbl se. Konečně pořádný soupeř... pomyslel jsem si. Nehleděl jsem na zranění, nevnímal jsem že to bolelo. Prostě jsem uprostřed boje. Zastrčil jsem Mugen za opasek. A začal rychle skládat pečeti. Suiton: Suijinheki zařvu když proti němu vyrazí vlna vody z mých úst a zároveň udělám. Raiton jibashi
Přímo do proudu vody takže pokud ho to zasáhne blesk mu ublíží daleko více.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:50

Ako to do mňa narazilo technika z ničoho nič mizla a mne to vôbec nerobilo skôr to vyzeralo že ešte jeho chakra sa dostáva do mňa .Vlastne som jeho techniku pohltil .Možno bude akatsuki silná organizácia ale aj tak musíme nazbierať dosť sily aby sme porazili ešte ich ... Myslel som jednu naozaj veľmi silnú organizáciu na ktorú som dokonca nemal ani ja sám .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:51

Suiton a Raiton? povytáhla jsem obě obočí, vražedná kombinace. Skvěle!
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 03:58

Yuu

Jedno se vám neupře šéfe...jste celkem silnej...jiný by už ležely... řeknu a není v tom ani náznak ironie. Jen tak se ode mě někdo pochvaly nedočkal.
Mám to použít? Je to přeci jen má tajná zbraň...
Lidi, o tomhle prosím nikde nemluvte, je to má tajná zbraň a pokud tohle nepomůže tak už nic...Raiton: Kuropansa... řeknu poté co složím pečetě a proti šéfovy vyrazí Panter z černého blesku.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 04:11

Ako to vystrelilo bolo jedno čo je to za techniku všetko , úúplne všetko čo bolo tvorené z chakry nech je to tuhý , kvapalný či plynný materiál všetko moja schopnosť dokázala pohltiť bola pravda všetko má svoje slabiny ale niektorý ich odhaliť nevedia ."Hmm ... ale chakry berie toľko čo mne pridáva čo ?"Noazaj to bola silná technika vlastne .
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 04:21

Yuu

Kso...ani černý blesk nepomohl...navíc mě ta zranění mě limitují... Začínal jsem cítit že přestávám mít pořádný cit v ruce. Tohle bude poslední útok. Wáááá s hlasitým zařváním vyrazím vpřed. A snažím se dát do posledního úderu veškerou sílu. Ale tuším že mi to nebude nic platné.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty29/3/2012, 04:24

Ako sa na mňa vrhol ruku som dal pred seba a doslova ho ešte rýchlejšie sa ku mne priblížil vďaka bansho tennin . Využil som aj jeho rýchlosť preto už svoje telo nemohol ovládať tak ako chcel hoci aj by chcel zastaviť ako bol u mňa schmatol som ho za tričko bol vo vzduchu preto som ho ja celou silou šmaril o zem .V tedy som aj hneď odskočil .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pečetící místnost - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pečetící místnost
Návrat nahoru 
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní místnost organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: