Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště tým 1

Goto down 
+4
Remorko
Usagi-chan
krumla
Mokuto
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty12/5/2011, 07:44

First topic message reminder :

Zde trénuje tým 1


Sensei:


Členové:


Naposledy upravil Mokuto dne 28/12/2011, 03:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:22

Natsu Takahiro

He? Susano da? hovoril som no to už som oboma rukami chytil Arisu a v hodne veľkej rýchlosti som sa presunul až k Tenshi. Počuj ty.. eh.. neviem ako sa voláš takže to je jedno.. skús sa jej dotknúť.. a usmažím ťa. Povedal som celkom výhražne Tenshi a po tom som sa pozrel späť na Hanura. Hee.. tak to teda pôjdeme skúsiť.. som zvedavý koľko toho s tým tvojím Susanom vydržíš. Povedal som s úškrnom a ustúpil som sa úctihodnú vzdialenosť. Karyū no Yokugeki! Zreval som pri čom sa mi na chrbte vytvorili niečo ako ohnivé piliere ktoré som rukami nasmeroval priamo na to jeho Susano, technika bola taká silná že robila hodne veľké ryhy v zemi po sebe, jej teplo mohla cítiť aj Tenshi ktorá od nej stála celkom ďaleko. //samozrejme som Arisu nechal pri Tenshi..
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:33

Mokuto

Doslova jsem se vynořil ze země a pohou rukou jsem odrazil Natsuovu techniku a druhou rukou jsem chytil tělo Susanoo a pak se otočil na Uchihu Zmizte z mojí vesnice a to okamžitě ! řekl jsem s vražedným výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:37

Hanuro Uchiha

Tooo asi nepôjde chlapče ... Hanuro sa celkom milo usmial ... to vieš tuto Tenshi chcela ísť na prechádzku a ja som jej sprievod ... Susanoo zrazu zmizol a Hanuro sa objavil vedľa Tenshi opretý o jej rameno ... je v tom nejaký problém snáď ? Hanuro pozrel na Tenshi ... máš ešte niečo na srdci pred tým než podpálim Iwagakure no Sato a utečieme Tenshi ?
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:42

Mokuto


Uchechtl jsem se Máte na to deset vteřin, pokud do té doby neopustíte vesnici, zemřete řekl jsem celkem klidně a okolí se zalilo obrovským tlakem vycházející z mého těla.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:47

Tenshi Konan Nayako

Zmateně se koukla na Arisu,chtěla něco říct,ale v tu chvíli se vedle ní objevil Hanuro.,,Jo,projít se bylo původně v plánu ... ale tohle ne!"křikla mu do ucha,dupla mu na nohu a uraženě se k němu otočila zády.,Teď se předveď,jak nás odutd chceš dostat,ty chytráku.Já jsem ti říkala,že sem nemám chodit."povzdechla si a začala skládat něco z papíru.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:50

Natsu Takahiro

Keď odvrátil moju techniku tak som sa v momente objavil pri Arisu a odtiahol som ju od Tenshi čo najďalej. Mokuto-baka.. to je Uchiha.. čo ak má Amaterasu? spýtal som sa Mokuta no nakoniec som to predsa len nechal na ňom a dával som pozor na Arisu.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:54

Hanuro Uchiha

On má postreh mám Amaterasu ... povedal Hanuro chladne ... ne použiť sa ho nechystám ... nie teraz a nie tu ... Hanuro sa usmial a pozrel na Tenshi ... pripravená na odchod Tenshi ? Hanuro zložil pečate jednou rukou no nič nehovoril a len vyčkával ... ale keby ... aspoň malá ukážka mojej sily ?
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 07:59

Mokuto

Tvá síla je zde pouhé nic vydal jsem ze sebe a kolem dookola se objevilo několik ninjů z pečetící a bariérové jednotky připraveni jednat na můj rozkaz. Síla Uchihů....tak blízko mé ruky... pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 08:04

Hanuro Uchiha

Eeeh .... no ... myslím že Amaterasu je na nič v tomto prípade ... ale čo také Tsukuyomi ? na to sa netreba ani moc snažiť ... Hanuro žmurkol na Tenshi Bunshin Daibakuha ! povedal si v mysli a okolo neho sa zjavilo päť klonov ... na druhú stranu ... myslím že Amaterasu je váš najmenší problém momentálne ... druhá vec je sila klanu Uchiha ...
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 08:26

Mokuto

Jseš blázen.....ukazuješ nám tady tvé schopnosti....a to ani boj nezapočal zasmál jsem se když jsem se v obří rychlosti dostal za nějRadím ti dobře, odejdi...nebo vás zabiju a Sharingan bude můj Těch jeho klonů jsem si nevšímal a rozhodně by mě sněma nějak neoblafl.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 08:30

Hanuro Uchiha

Utiecť ? a to už prečo ? mne sa tu páči ... potočil kľudne hlavou a pozrel Mokutovy priamo do očí ... Tsukuyomi ... povedal dunivo a uviedol Mokuta do Genjutsu .. tak pôjdeme Tenshi .. nájdeme si vohdnejší čas sa vrátiť a mám pre teba ešte aj úlohu ... Hanuro sa usmiala a pozrel na oblohu ... Katsu ! zakričal a v tom všetkých päť klonov vybuchlo no vtedy bol Hanuro s Tenshi už dávno preč
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty15/5/2011, 08:34

Mokuto

Ikdyž je to velmi silné genjutsu....tak jsem se zněj dokázal dostat díky pojistce kterou jsem měl zabudovanou v mozku a v celém DNA. Výbuch klonů mi už vubec nic neudělal. Nechal jsem je jít, ale jestli by něco zkoušeli ve vesnici, rozhodně by tím zaplatily svím životem.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty17/5/2011, 07:27

Natsu Takahiro

Mokuto.. je to Uchiha.. prečo si ho nechal len tak zdrhnúť? spýtal som sa ho trocha podráždene a odstúpil som pár metrov od Arisu... premeral som si ju takým spýtavým pohľadom pretože pre mňa začala byť tak trocha záhadou no po tom som si len povzdichol a uškrnul som sa.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty17/5/2011, 07:58

Mokuto

Koukl jsem na Natsua Protože bude ještě potřeba. Vím že bude nějak hodně důležitý v budoucnu. odpověděl jsem Natsuovi Vím, je to Uchiha a jeho síly jsou velmi lákavé....přesto sem ho musel nechat být. dodal jsem a koukl na Arisu Dávej pozor na svého démona, kdyby padl do špatných rukou, mohlo by to znamenat konec našeho světa. řekl jsem a podíval se na nebe.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty23/5/2011, 23:25

Arisu Takehiko

Podlomila se jí kolena a tak si dřepla k zemi.Byla z toho všeho hodně zmatená.Snažila se ignorovat Houkoua a pozorovala senseie a Tsuchikageho.,,Já ... já se snažím."odpověděla mu,ale neměla sílu říct něco dalšího.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty24/5/2011, 08:01

Mokuto

Je to jen domněnka...hmm...ale Houkou je na ni moc silný, chtělo by to změnit jeji trening, trochu přitvrdit koukl jsem na Natsua Dávej na ni pozor.... řekl jsem jen a podíval se znova na Arisu a usmál jsem se na ni. Pak jsem zmizel.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty25/5/2011, 09:17

Natsu Takahiro

Eeeh.. to sa ti povie.. dávaj na ňu pozor .. keď dovolíš aby sa ti tu Akatsuki potulovali po dedine.. zahundral som si popod nos takým trocha nevraživím hlasom a po tom som sa pozrel už takým normálnym pohľadom na Arisu.. poď niečo skúsime.. povedal som pri čom som si sadol pred ňu a pokynul som jej aby si tiež sadla.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty26/5/2011, 21:55

Arisu Takehiko

Ztrápeně se podívala na senseie.,,Já se vážně snažím,sensei.Houkou je moc silný."popotáhla a vypadalo to,že se brzy rozbrečí.Pak si ale připomněla,že je ninja a brečet nemůže.Zhluboka se nadechla a uklidnila se.,Dělám,co můžu..."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty27/5/2011, 19:54

Natsu Takahiro

Arisa-chan.. viem že sa snažíš.. som na teba práve pre to hrdý.. povedal som aj keď to mne samému znelo troška divne. Tak poď sadni si.. ideme sa s Hokouom porozprávať. dodal som ešte s menším úsmevom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty28/5/2011, 05:09

Arisu Takehiko

Překvapeně sledovala senseie a sedla si naproti němu.,,Jak to myslíte?"nechápavě zamrkala a myslela si,že se snad přeslechla.Něco takového přece nebylo možné,ne?Navíc když teď byl Houkou naštvaný...
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty28/5/2011, 06:32

Natsu Takahiro

Vieš.. mi .. klan Takahiro. nemáme od Jinchuuriky ďaleko.. šepol som s menším úškrnom pri čom keď si sadla tak som ju pravou rukou chytil za hlavu a ona zrazu pocítila neskutočnú touhu zatvoriť oči a zrazu tiež bola neuveriteľne unavená. Ja som mal oči zatvorené a snažil som sa preniknúť spolu s ňou do jej podvedomia.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty28/5/2011, 06:41

Arisu Takehiko

,,Jak to jako mysl..."
chtěla se zeptat,ale v tu chvíli ji sensei chytil za hlavu a jí se začaly klížit víčka.,,Sensei ... cítím se ... ospalá."řekla potichu a stále dokola otvírala zavírající se víčka,až je nakonec nedokázala otevřít.Sice úplně nespala,ale měla k tomu blízko.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty29/5/2011, 07:28

Natsu Takahiro

Po chvíľke si iba započula môj hlas. Otvor oči.. povedal som potichu a keď si ich otvorila tak sme stáli pred podivnou bránou ktorá viedla do nejakej jaskyne.. všade okolo nás bola pestrá lúka, kvetiny .. stromy.. len s tej brány ako keby išla samotná smrť. jej okolie bolo zdevastované a keď si sa pozrela na moju tvár mohla si si všimnúť menší úškrn.. pfuu.. také pekné podvedomie.. to u mňa je všade len láva.. oheň. .a podobne.. Hovoril som a oči som tento krát upieral priamo na tú bránu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty30/5/2011, 01:16

Arisu Takehiko

Nadšeně se rozhlédla okolo.Ignorovala tu podivnou bránu a sledovala zbytek.Nadšeně se usmívala a tázavě se otočila na senseie.,,Sensei ... co je to za místo?Je tu krásně."řekla nadšeně a vypadalo to,že z ní konečně na chvíli spadly všechny starosti přdechozích dnů,možná i let.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty30/5/2011, 02:02

Natsu Takahiro

Heee? vážne to nevieš Arisu-chan? zaškeril som sa a rozhodil som rukami. Toto si ty.. pousmial som sa nad jej nadšením. Je to tvoj vnútrajšok.. toto je to čím naozaj si.. tvoje najhlbšie vnútro.. tvoje podvedomie.. hovoril som a ešte raz som sa tu popozeral.. kto by si myslel že.. to tu bude také? zaškeril som sa pre seba no po tom som mierne zvážnel a zapozeral som sa na bránu kde som už dlhšie cítil mohutnú prítomnosť Hokoua.. teda nevedel som presne či je to on ale nikto iný by tu nemal byť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště tým 1
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Cvičište č.3
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičiště Suna
» Cvičiště týmu 1
» Cvičiště týmu Ni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: