Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště tým 1

Goto down 
+4
Remorko
Usagi-chan
krumla
Mokuto
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty12/5/2011, 07:44

First topic message reminder :

Zde trénuje tým 1


Sensei:


Členové:


Naposledy upravil Mokuto dne 28/12/2011, 03:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 03:25

....Obra obklopila tmavě hnědá chakra, vycházející z lesa. Tím se vodní koule více zesílila. Vypadalo to, jako by ho Arisu vubec nezajimala. Vodní koule vystřelila směrem na Natsua. Za obrem se objevil další obr, který vypadal temněji než ten první a vypadalo to že se diva přímo na Arisu....
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 04:25

Natsu

Pozeral som sa ako na mňa letí tá vodná guľa a po tom som si len povzdychol, prestal som sa snažiť osobodiť a čakal som náraz. Je to len voda.. nezabije ma to.. potešil som sa a rozmýšľal som aký prudký bude asi tak ten náraz.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 05:32

Před Natsuem se objevila hromada pavouků, kteří zachytily vodní střelu. V Natsuově hlavě se jen ozval známý hlas. Nic víc pro tebe udělat nemůžu... byl to hlas Kakuniho, pána lesa.
Druhý obr švihl proti Arise rukou a proti ní se ihned řítila větrná smršť.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 05:46

Shun Kokoro

Po chvíľke prišiel na cvičisko a len z údivom pozeral na to čo sa tam deje ... eh ... tak asi sa pozrieme čo sa tu deje nie ? pozeral ako na Arisu letí veterná smršť ... ale ako to vidím tak tu prebieha boj ... malo by ma to trocha zaujímať o beh tejto dediny keď tu chcem nejaký čas prežiť ... zrazu sa rozbehol na Arisu ... skočil po nej a odhodil ju ďalej od veternej smršte smerovanej na ňu ... eh ... počkať ... teraz ako ?!! zrazu zastal a čakal kým naň smršť doľahne
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 09:09

Natsu=> Par přeživších pavouků začalo rozkousavat větve u tveho krku, ikdyž to šlo velmi pomalu, byla tu šance že se osvobodíš.

Shun=> Větrná smršť zase tak silná nebyla, jen ti udělala pár větších jizev na těle a roztrhala oblečení. Oba dva obři zamířili přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 10:01

Natsu Doragonuiru

Koraa.. KORA KORA KORAA !! vrieskal som keď sa odo mňa ten ent odvrátil a začal som celou silou napínať tie divné konáre ktoré mi odčerpávali chakru, tý pavúci mi sčasti pomáhali keď ich rozhrízavali no to som už moc nevnímal a len som poriadne zreval.. v tom moje telo začal obalovať oheň ktorý bol síce trocha absorbovaný konármi ktoré ho pohlcovali keďže bol tvorený chakrou ale aj tak sa na mne udržal... aj keď obalovať nie je presný výraz.. vyzeralo to tak že zo mňa ten oheň vychádza... V tvári som mal až šialený výraz pri čom som sa poriadne nadýchol a na toho enta som vypustil ohromný prúd ohňa ktorý bol o dosť horúcejší než by bolo u Katonu normálne. JA SOM TVOJ PROTICNÍK NEOTÁČAJ SA KU MNE CHRBTOM ! Zvreskol som pri čom sa mi na tvári usalašil taký až "démonský" úškrn a po tom som chcel jedných prudším pohybom rúk zo seba strhnúť koreňe ktoré boli nakúsané od pavúkov a pravdepodobne aj hodne spálené z môjho ohňa.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 10:30

Shun Kokoro

Keď sa naň zameralo obaja obry trocha sa pousmial ... hlavne sa chovať ako Genin ... čo Genin dokáže vlastne ? v tomto prípade som dosť v odchýlke ...takže mi neostáva nič iné než dúfať že nebudem musieť použiť žiadnu techniku ... vložil ruku do vačku a hneď v tej chvíli mu pominul úsmev z tváre ... pomôcky ... nechal som ich v skrýši ... bez ihlíc klanu nedokážem používať niektoré techniky dôležité pre obranu ... tak toto je veľký problém ... zrazu jeden z obrov ale začal horieť ... možná záchrana ? fajn ... na okamih si oddýchol no čakal že to asi nebude až tak moc ľahké bez jeho niektorých techník
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty14/6/2011, 10:38

Natsu => Obra to ihned zničilo, protože je tvořen ze dřeva. Z chakrou si natom nebyl nejlíp. Byl si moc dlouho svázan a tím se ti dlouho vysávala chakra.

Shun => Obr se zastavil a pohlédl k nebi, z kterého vyletěl hnědý paprsek energie a obalil obra, který zřejmně začal sílit. A to nebylo vše, jeho dřevěné tělo se začlo přeměnovat na kovové. Obr se zvětšil o pár metrů a poté znova proti tobě vyrazil.

Takové paprsky se začli objevovat i nad vesnicí. Zřejmně těch obrů není málo.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty15/6/2011, 03:49

Shun Kokoro

Jejda ... keď sa po nom rozbehol obor vo svojej zrejme oveľa silnejšej forme na okamih zaváhal a zneistel ... funguje na týchto obrov Genjutsu ? treba to vyskúšať ... Shunovy sa v ruke zjavil zrazu oheň ktorý namieril priamo na obra ... ešte jeden krok a uškvarím ta na popol !!! V Konohe táto výstraha zabrala na stráže ktoré sa ma pokúšali väzniť ... keď im nedošlo že je to len Genjutsu som bol už preč v inej dedine ... pre istotu dal jednu nohu za seba ako keby čakal možný náraz
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty15/6/2011, 04:36

Natsu

Shimataaa...zašomral som si keď som sa konečne dostal z tých somarín a popukal som si hánkami.. vedel som dobre ako som na to s chakrou ale tiež som vedel že vďaka kekkei genkai na moje techniky nemíňam takmer žiadnu. Po tom čo som si popukal hánkami tak som si ponaťahoval krk, ruky a nohy ako keby som si dával nejakú rannú rozvičku.. Mokuto bude zúriť.. muhehe.. hodila by sa mi nejaká jeho technika. zaškeril som sa pre seba a po tom som sa pozrel na tých kovošrotov. Urobím z vás sekanú.. BWAHAHAHAHA.. zasmial som sa a dalo sa povedať že som úplne zapálený do nadchádzajúceho boja.. v tom som zmizol z miesta kde som stál a ohromnou rýchlosťou som mieril priamo priamo na toho kovošrota. Karyū no Tekken! zreval som s takým šialeným výrazom na tvári a obe ruky mi zachvátili veľmi silné plamene s ktorými som začal jedného z tých obrov čo najsilnejšími údermi.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty4/7/2011, 06:19

Shun Kokoro

Fajn ... balím to ! zakričal a zhlboka sa nadýchol ... Shirakumo !! všade okolo sa zrazu vytvoril hustý dym v ktorom Shun jednoducho zmizol preč z cvičiska. Dym sa náhle vyparil spolu zo Shunom
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty5/7/2011, 00:55

Natsu sveho protivníka ubil k smrti, ale zásoba jeho chakry klesla na minimum.
Ozval se zvláštní zvuk vycházející z lesa. Všichni obři se najednou rozutekly směrem k lesu a na chvíly byl klid.

Kazumi Takako

Ukrytá ve skále pozorovala Natsua a Arisu. Ti se mi zamlouvají...trochu si sněma pohraju pomyslela si a trochu se zachichotala. Přiložila dlaně k sobě a kolem Natsua a Arisu se zvedla hustá mlha.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty5/7/2011, 01:30

Natsu

Keď som toho kovošrota roztrieskal tak som klesol na jedno kolenu a sťažka som dýchal.. videl som trocha rozmazane čo bolo následkom chakry ktorá mi nejak došla.. Keď som okolo seba uvidel hmlu tak som zamrmlal nejakú nadávku a čakal som odkiaľ príde útok.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty5/7/2011, 04:22

Arisu Takehiko

Zvedla se ze země a zmateně se rozhlédla kolem.,,To je.. Genjutsu?Musí to být Genjutsu,ne?Nemůže se tu přece jen tak objevit mlha..."rozhlížela se zmateně okolo,ale nic neviděla.,,To je špatné .. nevím kde jsem,co je okolo mě,ani kde je sensei..."povzdechla si a stále se otáčela dokola,kdyby přece jen něco zahlédla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty5/7/2011, 09:00

Natsu => Před tebou se začla objevovat postava a podle tvaru těla se jednalo o ženu. Když se k tobě přiblížila, mohl si spatřit, že na sobě nemá oblečení a že je velmi pěkná.

Arisu => Za tebou se z mlhy vynořil tvůj bratr a s úsměvem ti položil ruku na rameno. Pak si jen cítila studenou čepel jeho nože na tvém krku.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty5/7/2011, 09:10

Natsu

Pozeral som sa na ten výjav ako na boží obrázok. Na tvári sa mi objavil doslova taký "blažený" výraz a z nosa mi začali stúpať prúdy "pary".. v tvári som bol mierne červený .. vlastne hodne dosť a dosť očividne som tú ženu hltal pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty6/7/2011, 02:07

Arisu Takehiko

Nechápavě zůstala stát s pohledem před sebe.,,Nii-san.. co to má znamenat?"zeptala se spíše sama sebe potichu a nasucho polkla.,,Tohle nemůž být reálne .. to je přece nesmysl .. bratr je-"nedokončila myšlenku a při vzpomínce na něj nasucho polkla.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty7/7/2011, 10:55

Arisu => Mlčky se na tebe díval, přičemž nůž měl stále u tvého krku. Promin mi to...ale já musím...musím zničit démona sídlící v tvém těle řekl po chvíly temným hlasem. Pak napřáhl ruku s nožem a úsměv zjeho tváře se vytratil.

Kazumi Takako

Nepozorovaně a bez jakkéhokoliv zvuku se objevila par metrů za Natsuem, který věnoval pozornost dívce, která tam ve skutečnosti ani nebyla. Miluju iluze... řekla si v hlavě a z rukávu ji sjel do ruky její meč a pomalu zamířila na Natsua.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty8/7/2011, 02:09

Arisu Takehiko

Měla dost k tomu,aby začala panicky ječet.,,T-to .. tohle není pravda ... Nii-san,ty jsi už dávno mrtvý..."řekla potichu a popotáhla.,,Houkou .. no tak .. nezlob se na mě a pomož mi prosím .. jsi přece bůh iluzí,ne?Jen mi řekni,jestli je tohle pravda .. prosím..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty8/7/2011, 02:17

Natsu

Ha..haaa..aaa.. eee..h.. hundral som si popod nos nezrozumiteľne pri čom mi z úst začala tiecť slinka a na tvári som mal taký blažený výraz.. v tom som hoodne rýchlo skočil dopredu pri čom som i tú ilúziu chcel očividne chytiť .
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty9/7/2011, 09:16

Arisu => Mrtvý ?! začal se hlasitě smát a nůž schoval. Pak ji chytl pod krk a vytahl ji do vzduchu tak 20 centimetrů od země. Sehrál jsem svou smrt, abych se mohl připravit na tento den. řekly temným hlasem a pevnějši stiskl její krk.

Kazumi Takako

Ksakru docházejí mi nápady, jak zdržet tu pitomou holku...ještě že jsem stimhle skončila pomyslela si a pobaveně sledovala jak chtěl Natsu chytit iluzi, přičemž jen narazil hlavou do stromu. Už mně to nudí.... pomyslela si a lusknutím prsty mlha začla mizet a tím i iluze.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty9/7/2011, 21:36

Natsu

Mierne som sa oteperil keď som zistil že som vrazil do stromu a po tom som sa unavene pozrel okolo seba.. hmla.. mizne? zašomral som trocha udivene pri čom som si všimol .. teda som skôr zacítil pach nejakej osoby pre mňa neznámej. Kto si kora? spýtal som sa skôr tak do vetra a poriadne som si zívol..
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty13/7/2011, 02:11

Kazumi Takako

Mrknutím oka se objevila před Natsuem a švihnutím meče mu chtěla useknout hlavu. To tě nemá co zajímat odpověděla mu.

>>>Hluk z vesnice zmizel a zřejmě se všichni útočníci stáhly do lesa.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty13/7/2011, 06:57

Natsu

V momente ako sa objavila predo mnou a švihla tak som už nestál na svojom mieste ale kúsok vzadu.. nie si jediná kto je.. rýchly.. povedal som jej smerom pri čom som si otrepal hlavu.. vypadni, keď už nie som v genjutsu.. nemáš šancu a zabíjať ťa nechcem.. odpovedal som jej ešte a na znak svojich slov mi vzplanula pravačka.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty13/7/2011, 07:01

Kazumi Takako

Ohlédla se a mile se usmála. Ještě se uvidíme řekla s menším zachichotáním a zmizela v zemi. Velmi brzy.... dořekla když ji ještě trčela hlava a znova se zachichotala a celá zmizela.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště tým 1
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Cvičište č.3
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičiště Suna
» Cvičiště týmu 1
» Cvičiště týmu Ni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: