Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště tým 1

Goto down 
+4
Remorko
Usagi-chan
krumla
Mokuto
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty12/5/2011, 07:44

First topic message reminder :

Zde trénuje tým 1


Sensei:


Členové:


Naposledy upravil Mokuto dne 28/12/2011, 03:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty14/1/2012, 09:38

Mokuto

Začneme s tréninkem...jako první mi ukážeš jak si na tom s kondicí...oběhneš vesnici 100krát a pak se sem vrátíš. řekl jsem mu a sedl jsem si na zem, přičemž jsem začal meditovat. Dělat trenéra je celkem nuda...ale bohužel ve vesnici už není nikdo, kdo má s pětiocasým nějakou zkušenost. pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty9/2/2012, 07:23

Hibari Kyoya

Po niekoľkých dňoch ma pustili z nemocnice. Keď som bol v nemocnici bol som takmer stále v bezvedomí pretože som stratil veľa krvy, Takže som bol stále pripojený na infúziach a nemohol som sa hýbať. Raz za čas som sa prebudil a pokúsil som sa ísť aspoň trochu trénovať aby som nevyšiel z formy. Keď ma už konečne pustily bol som takmer celý obviazaní obväzemy. No mohol som sa hýbať aj keď občas ma niečo zabolelo. Ale už to bolo viacmenej v poriadku. Po tom čo ma pustili z nemocnice bol som ešte pár dní doma. Po pár dňoch som išiel konečne na cvičisko takže bolo to asi týždeň. Keď som konečne dorazil na cvičisko sadol som si pod strom a čakal kým sa niekto objavý .

Asi je to trochu chaotické ale čo už Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty10/2/2012, 10:23

Začal foukat vítr. Stromy se kymáceli ze strany na stranu. Před tvýma očima se problesklo a jen si záhledl jasně bílé vlasy. Pak se pár metrů před tebou začalo něco velmi rychle točit a spomalovalo to. Po chvíly tam stála krásná žena s bílýma očima, bílými vlasy oděna do sněhově bílého oblečení s velmi velkým výstřihem.

Kayoko Kenshin

Koukla na Hibariho a mile se usmála. Pomalu kněmu dokráčela a sehnula se kněmu. Jsem Kayoko...budu tvým sensei řekla tenkým hlasem a znova se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty10/2/2012, 21:38

Hibari Kyoya

Žena? potichu som povedal a prezrel si ju potom som sa postavil a vytiahol svoje tonfy No dobre ale najprv si dáme zápas tréning až potom. Povedal som a nabil tonfy veternou chakrou a zaútočil na Kayoko. Dúfam že je silnejšia než ako vypadá. Pomyslel som si a zmenil smer útoku ktorý predtým mieril na strednú časť tela na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty11/2/2012, 05:58

Kayoko Tenshin

Zastavila jeho zbraně svými dlouhými nehty nabité chakrou. Nadechla se a pak vypustila z úst silný vítr, který Hibariho odstřelil ke stromu. Vítr byl tak silný že ho div neroztrhal a taky se díky němu nemohl pohnout. Po chvíly svou techniku zrušila a zadívala se na Hibariho.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty11/2/2012, 06:06

Hibari Kyoya

Pričapilo ma to ku stromu a nemohol som sa pohnúť. Je docela dobrá. Pomyslel som si a až zrušila svoju techniku pomaly som sa postavil. Pozrel som sa jej do očí a usmial sa. To nebolo zlé povedal som a schoval svoje tonfy. Volám sa Hibari Kyoya... Takže, Kayoko môžeme začať z tréninkom ? opýtal som sa jej a čakal na odpoveď
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty12/2/2012, 08:38

Kayoko Tenshin

Na chvíli se zamyslela. To už chceš trénovat...vy mladí jste nějací zbrklí. zamumlala. No...co třebá... znova se zamyslela a pak znova spustila. Fūton: Daitoppa usmála se a ukázala mu techniku.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty13/2/2012, 08:38

Hibari Kyoya

Sledoval som ako predviedla techniku potom som zopakoval postup spravil som pečate Fuuton:Daitoppa povedal som a vytvoril malý prúd vzduchu Pche bol to len taký slabý vánok. Pomyslel som si a zopakoval postup len pridal o niečo viac chakry teraz už to bol o niečo silnejší závan vzduchu no stále to bolo dosť slabé. Pche takto to nepôjde mal by som to spraviť nejak inak lebo prídem o všetkú chakru pomyslel som si a premýšľal jak to urobiť aby som neprišiel zbitočne o všetkú chakru. Moment keď pridám väčšie množstvo chakry tak je technika o niečo silnejšia hmm takže by som mal asi natrénovať lepšie ovládanie chakry a až potom začať techniku. Zatiaľ viem len sústredovať chakru to Tonf a díki tomu bojovať hmm ale nikdy som to neskúšal z vlastným telom pomyslel som si a začal som v sebe zhromažďovať chakru a sústreďovať ju do nôh vyvážil som chakru v obidvoch nohách a vybehol po strome vybehol som asi do polky a potom som spadol na zem skúšal som to dalej až dokým som nevybehol úplne hore. Teraz už dokážem chakru ovládať aspoň ako tak mal by som sa konečne pustiť na techniku pomyslel som si a sústredil v sebe chakru. Fuuton : Daitoppa skríkol som a vitvoril prúd vzduchu ktorý bol asi tri krát silnejší ako na začiatku takýmto tempom by som to asi mohol zvlátnuť... Takto to pôjde potichu som povedal a usmial sa potom som techniku zopakoval ešte asi tri krát. Technik z každým daľšim pokusom o niečo zosiľnovala. Dobre teda mal by som si trochu odpočinúť pomyslel som si a na chvíľu si sadol pod strom. Po chvíly som sa znovu postavil sústredil chakru Fuuton: Daitoppa skríkol som a vytvoríl prud vzduchu ktorý spravil na oprotajšiom strome sek ako po meči. Ooo toto je dobré už to pomaly budem môcť použiť aj v boji pomyslel som si a pozrel sa na Kayoko. Kayoko tú techniku už viacmenej ovládam síce ešte nieje taká silná ako tá tvoja ale verím že jedného dňa bude. Takže čo teraz povedal som a pozrel sa na ňu. už bolo dosť neskoro večer.

No snažil som sa Very Happy dúfam že to bude stačiť a za prípadné chyby sa ospravedlnujem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty14/2/2012, 08:43

Kayoko Tenshin

Pozorovala Hibariho trénink Hmm, je celkem chytrý...zlepšil ovládaní chakry a tím si ulehčil práci...celkem dobrý nápad ikdyž jsou tedy mnohem snadnější možnosti a né tak vyčerpavající pomyslela si. Co teď ? Hmm...nejspíše by sis měl odpočinout..nemyslíš ? usmála se Jinak zítra vyrážím na jednu misi...tak nechceš mi dělat společníka ? mile se ho zeptala.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty14/2/2012, 09:17

Hibari Kyoya

Asi máš pravdu. Jasné že pôjdem a čo je to za misiu a kedy vyrážame ? Pche nemysli si že som až taký slabý aby ma toto unavilo pomyslel som si
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty15/2/2012, 08:31

Kayoko Tenshin

To ti vše vysvětlím cestou...hlavně si vem jen nejpotřebnější věci...myslím že ta mise bude celkem na delší dobu řekla trochu zamyšleně. Čekej mně zítra v 7 ráno u hlavní brány...a v plné síle usmála se a zmizela v podobě větru.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty15/2/2012, 22:29

Hibari Kyoya

Dobre teda povedal som a potom čo Kayoko zmizla som sa vydal domov Som zvedaví čo to bude za Misiu keď hovorí že to bude na dlhšiu dobu. No to je jedno aspoň sa pomaly blížim ku svojmu cielu pomyslel som si a bežal domov.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty14/3/2012, 04:35

Začal jsem plnit Tsuchikageho rozkaz. Běhal jsem holem celé vesnice a počítal jsem si kolečka. Dokonce už jsem měl pocit že okolí vecnice znám nazpaměť. Po sto kolečkách jsem doběhl zpět na tréninkové prostranství. Vytáhl jsem si svitek a začal jsem studovat. Myslím že na tokovouto techniku ještě nemám, proto počkám na Tsuchikageho a ten mě pak možná něco naučí.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty14/3/2012, 05:12

Mokuto

Ukrytý ve stromě jsem při čekání na Hiruka sledoval Kayoko s Hibarim a když ti dva pak odešli, vystoupil jsem ze stromu a to právě dobíhal Hiruka. Celkem ti to trvalo... řekl jsem trochu zamyšleně a pohlédl na svitek, který si Hiruka pročítal. Zřejmně se chceš učit nové techniky. Nebo se snad mýlím ? usmál se
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty14/3/2012, 05:27

,,Ehm.. no trvalo to trochu dýl.'' Řeknu zahanbeňe a pak se zamyslím. ,,Ano, rád bych se naučil nějaké techniky.'' Prohlásím pevně, ale když se podívám na Tsuchikageho, tak jen nejistě polknu. ,,Nenaučil by jste mě nějaké silné techniky Tsuchikage-sama?''
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty14/3/2012, 05:40

Mokuto

Zasmál se Na ty opravdu hodně silné si musíš ještě počkat, ale snad ti bude stačit tahle Tleskl rukama a pak pravou položil na zem. Doton: Biggumaunten reishō ze země se vynořily dost velké kamenné ruce, které se pak přemístily do volného prostranství. Tam pak pravá ruka udeřila do země. To co se stalo snad nemusím popisovat, všichni si snad vybaví co se stane, když spadne na zem 4 metrový kus kamene rychlostí kolem 100km/h. S těch dvou ruku pak vystřelilo dalších několik malých kamených ruk které chytly stromy o kolo a vyrvaly je ze země. Hmm...je to jedna zmých oblíbených technik...snad zvladneš aspon vytvořit základní podobu a to o něco menší kamenné ruce než ty co jsem vytvořil já usmál se a pak mu ukázal ruční pečetě té techniky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště tým 1   Cvičiště tým 1 - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště tým 1
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Cvičište č.3
» Cvičiště týmu Ichi
» Cvičiště Suna
» Cvičiště týmu 1
» Cvičiště týmu Ni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: