Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána do vesnice

Goto down 
+2
Remorko
Usagi-chan
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty11/5/2011, 08:08

First topic message reminder :

Do vesnice vede jen jedna a to tato brána.Obvykle jí hlídají dva až tři strážci,podle toho jaká je momentálě situace v zemi.Brána se napojuje na zeď kolem vesnice a spadá ještě pod proti děšťovou bariéru.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 11:16

Maemi

Pozrela som sa do zeme No tak teda... rýchlo som vyskočila z jamy. Obzrela som sa navôkol, či niekto nejde. Moje oči nič nepostrehli, čo nebolo nejaké neobvyklé. Veľakrát som si veľa vecí nevšimla, aj keď som ich mala priamo pred očami.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 11:24

Zoramu


Nevěříš mi?Zeptal jsem se stále stejným tóne přičemž sem se trochu pousmál.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 11:31

Maemi

To nikto nepovedal. rýchlo som odpovedala, sadla som si na zem a znova som si začala kresliť slnce.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 11:42

Zoramu


Dobře.Stlumil jsem hlas a opět si lehl dál od ní.Co sem to dělal?Přemýšlel jsem s divným výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 11:54

Maemi

Krúžok, čiarka, čiarka ... čiarka a čiarka. A čo z toho vzniklo? Slnko, aké nečakané... hovorila som nahlas iba tak do vzduchu. Mala som ich nakreslené okolo seba už tri. A čoraz viac som sa začala nudiť. Postavila som sa a odkráčala k Zoramovi. Keď som uvidela jeho výraz, z hrdla sa mi vydral tichý smiech, ktorý som sa snažila prekryť odkašľaním. Čo si myslíš, ako ďaleko sa môžme vzdialiť od brány, aby nás ten dotyčný našiel? vyslovila som otázku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 11:57

Zoramu


Třeba támhle do kroví.Řekl jsem provokatyvním hlasem přičemž sem se v duchu smál tomu jak bude naštvaná z toho že si z ní dělám srandu.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 12:08

Maemi

Prižmúrila som pravé oko a zúrivo som sa otočila. Po chvíľke som sa však otočila naspäť a začala sa usmievať, akoby sa nič nestalo. Pomaly som sa nad neho naklonila a moju dlaň som mu nežne priložila na čelo. Vtom z mojej dlane vyšľahol nie moc silný ale nepríjemný elektrický náboj, ktorý ho potriasol rovno na čele. Kým som bola otočená k nemu chrbtom aktivovala som Raitue no jutsu. Bez slova a urazene som potom odkráčala znova na to isté miesto z ktorého som prišla
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 12:16

Zoramu


Když sem dostal šok chtěl sem ji praštit ale byla to přece jenom holka tak sem se na to vykašlal.Teď to schytáš.Začal jsem zavírat oči a trochu sem zavrávoral.Mám slabé srdce.Prosím pomoc mi do nemocnice nebo zemřu.Jsem velmi citliví na elektro škoky a srdce se mi zasta...Věry jsem říkal velmi důvěryhodným umírajícím hlasem a poslední větu jsem nedokončil.Předstíral jsem zástavu srdce a snažil se co nejvíc si utlumit tep a pulz aby to bylo opravdu důvěryhodné.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 12:30

Maemi

Čo to? zdvihla som hlavu a uvidela som ako Zoramo prosí o pomoc. Na chvíľu som stuhla. Vyskočila som na rovné nohy a rozbehla som sa za ním. Prepáč, prepáč.... prosím prepáč, ja som nevedela. ospravedlňovala som sa cez slzy ktoré sa mi nahrnuli do očí. Priložila som mu ucho na hruď aby som počula či mu bilo srdce. To bolo sotva počuť. Preboha! Ja som ho zabila... zabila som si kolegu... čo len poviem. prebehávalo mi mysľou. Masáž srdca. To určite pomôže. Ale ako to ? 30 ku 3 ? 20 ku 5?Bo sa zbláznim. roztriasli sa mi ruky. Tie som mu priložila na hruď a raz som zatlačila. Zoramo! vykríkla som a dala som mu jednu facku, aby sa preberal.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 12:33

Zoramu


Ruku sem jí chytl dřív než jsem dostal facku.Takže buď si nechtěla mít průser nebo sem našel druhýho člověka na světě.Řekl jsem tupě.Když jsem ale uviděl její slzy v jejích očích tak jsem se přestal blbě tvářit a podíval se trochu strápeně.Nebreč.Řekl jsem a slzy jsem jí z očí otřel.A teď čekam ránu jako něco.Vzdychnul sem si v duchu a trochu se připravil na velkou ránu.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 12:44

Maemi

Mala som veľkú chuť mu dať päsť priamo do zubov a vybiť ich všetky, ale nespravila som to. Ruky sa mi tak triasli, že som ich nevedela zovrieť ani v päsť. Nechceli ma počúvať. Chcela mu aspoň dobre vynadať do všelijakých hnusných slov, ale ani to nevedela. Srdce mi búšilo niekde až v krku. Pri Zoramovom dotyku sa odtiahla a padla na chrbát. Rukou si zakryla oči a snažila sa upokojiť. Takéto vtípky už viac nerob. Neviem koho b potom bolo treba oživovať. precedila som cez zuby.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 12:49

Zoramu


Chvilku jsem jí pozoroval a přišlo mi jí dost líto.To bude zase nářez.Budu muset změnit tým.Ale co udělam to.Vstal jsem a popošel k ní.Nahnul jsem se tak abych byl těsněsně u ní a políbyl ji na tvář.To je důkaz že sem živej nebo divnej zobík.Řekl jsem a radši strachy odešel trochu dál.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:03

Maemi

Stuhla som. Tvár sa mi sfarbila na červenú farbu. Srdce sa mi ešte viac rozbúchalo ako pred tým. Chvíľu som iba ležala, potom som sa však posadila. Ak to je ospravedlnenie, tak sa príma. vzdychla som a usmiala sa. Ale ako som už povedala, nabudúce ma varuj.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:10

Zoramu


Přišel jsem k ní a řekl.Varuji tě.A políbyl jí ještě jednou ale tentokrát na rty.Todle byla názorná ukázka toho jestli jsem to dobře pochopil.Co to dělam?
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:29

Maemi

Ak mi doteraz bilo srdce ako splašené, tak teraz sa splašilo načisto. Čelom som sa oprela o Zoramové plece.Teraz si ma upozornil, ale aj tak to nejako nepomohlo. povedala som tichým hláskom.
Kde je tá Maemi, ktorá si robí odstup od ľudí, ktorá neukazuje svoje city? prebehlo mi hlavou, ktorá ledva rozmýšľala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:35

Zoramu


A mam to teda vyskoušet znovas s upozorněním?Zeptám se trochu posměšně a držím se abych se nesmál.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:41

Maemi

Pozrela som sa Zoramovi priamo do očí. Nevedela som naozaj čo povedať. Pohladila som ho po tvári a usmiala som sa. Tak to ešte raz vyskúšaj. šepla som.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:43

Zoramu


Varuju tě.Políbyl jsem jí ještě jednou ale tentokrát pořádně.Tak kiri mě kazí.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:52

Maemi

Po jeho bozku som mu aj ja opätovala jeden vášnivý bozk. Silne som ho objala, no potom som sa od neho na kúštiček odtiahla a sklopila zrak. Prepáč, ja som ťa nevarovalaa malinko som sa usmiala.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 13:54

Zoramu


A to je rozdíl mezi náma dvouma.Já se snažím zachovat chladnou hlavu.Opět jse mse snažil provokovat.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 14:10

Maemi

Chladná hlava? V niektorých situáciach sa ale premýšľať nedá. Nie to aby si si zachoval chladnú hlavu. zašomrala som a znova som sa na neho pozrela.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 14:11

Zoramu


Její slova už jsem ignoroval.Je asi jako já taky by všechny ráda štvala.Ale ten pohled sen nevydržel a dal jí další pusu.Jestli nás někde sleduje náš učitel tak má opravdu podívanou.Ale to bych ho určitě vicítil.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 14:21

Maemi

Sama som nechápala čo sa tu so mnou deje. Ďalší bozk. A teraz bez varovania. P-počkaj. odtiahla som sa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 14:22

Zoramu


Jó promiň.už to přeháním.Řekl jsem a podíval se jí přímo do očí.A tady je jeden z těch limitů jak mi říkával táta.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty26/8/2011, 14:29

Maemi

Nie, to je v poriadku. pousmiala som sa a otočila som sa k nemu chrbtom. Ale niečo vo mne ma znova otočilo a pobozkala som Zorama tak prudko, že som ho zvalila na zem. Bozk som však prerušila. Zahanbene som sa pozrela Ja naozaj neviem čo to do mňa vošlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do vesnice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brána Suny
» Brána do sídla
» Vesnice Amegakure
» Vesnice Hapinesu
» Brána Kumogakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: