Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána do vesnice

Goto down 
+2
Remorko
Usagi-chan
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty11/5/2011, 08:08

First topic message reminder :

Do vesnice vede jen jedna a to tato brána.Obvykle jí hlídají dva až tři strážci,podle toho jaká je momentálě situace v zemi.Brána se napojuje na zeď kolem vesnice a spadá ještě pod proti děšťovou bariéru.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 02:35

Zoramu


Todle sem chtšl slyšet.Usmál jsem se na ni a sedl si vedle ní.A umíš být ale i milá ne?
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 03:33

Maemi

To záleží či si to ten človek zaslúži. zasmiala som a pozrela na Zorama.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 03:37

Zoramu


Tak to já nebudu ten případ.Podíval sem se totálně upřímě a trochu se zašklěbyl.Ano má posedlost po moci byla tak moc velká že si nedokážu přčedstavit svět s přáteli rodinou a podobné věci.Byl by to pro mě velký nadstandart.Jen ten pitomec mi tu chyběl kde je mu konec.Po misi už jsem o něm neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 04:11

Maemi


Pozrela som sa na Zorama nechápavým pohľadom a odvrátila som zrak. Výskokom som sa postavila a troška som si ponaťahovala chrbát. No ak si si nevšimol, aj teraz sa ja k tebe spávam milo. povedala som potichu ale hneď som nahodila úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 04:14

Zoramu


Tak to si jediná na světě.řekl jsem trochu smutně a lehnul si na záda.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 04:22

Maemi

No tak pozri sa. Jedno príslovie hovorí : Ako sa ty správaš k ľuďom, tak sa oni správajú k tebe. Keď sa k niekomu milí, tak tá dotyčná osoba nemá prečo sa tiež tak k tebe správať. Síce keď som ťa prvý raz uvidela, pripadal si mi taký odmeraný, ale ako náhle si bol milý aj ja som. a pozrela som sa na neho z hora.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 04:25

Zoramu


Ano a taky jedno přísloví praví.Kdo jinému jámu kopá je u něj na brigádě.Vstal sem s tupým úšklebkem na tváři a prohlížel si jí.Nebylo to jako že bych si ji měřil al eopravdu sem na ní zkoumal každou část.To je on a dělá Henge?
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 04:33

Maemi

Začala som sa červenať. Urobila som krok dozadu. Nič v zlom, no trocha som... nedopovedala som. Moja tvár hovorila za všetko.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 04:34

Zoramu


Dál sem ji skoumal když sem ale dohléd na hrudník rychle sem se jí podíval do očí a zrdl.Podle reakce to je opravdu holka.P..promiň.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 05:25

Maemi

No tak nabudúce ma varuj. Ja som dosť hanblivá. riekla som, a sklopila som zrak. červená farba z líc začínala ustupovať.
Maemi spamätaj sa. Prežila si obliznutie Nekomaty. A teraz sa červenáš iba pri nejakom pohľade. Ale to je úplne iná situácia. A mala by som skončiť so samomluvou. Nektorý by si mohli namýšľať, že mi preskakuje. počas môjho vnútorného rozhovoru som mala taký prázdny pohľad. Musela som potriasť hlavou, aby som sa vrátila znova na zem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 06:06

Zoramu



Když si to přeješ.Podíval jsem se na ni milým pohledem.Začínam bejt milej ta holka mě kazá.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 06:10

Maemi

Čo si myslíš? Na koho tu čakáme? Nič v zlom, ale nemal tu už byť? zmenila som nečakane tému.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 06:26

Zoramu


Asi se mě taky bojí.Posměšně jsem se na ni ušklíbl a vytasil ironický tón.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 06:52

Maemi

Tiež? zdvihla som pravé obočie a štuchla som do jeho ramena prstom. Podľa mňa na nás zabudli. To je moja teória.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 06:53

Zoramu


Takže tady budem dělat bordel?Zeptám se klidně .
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 07:03

Maemi

Bordel? Ako to myslíš? nechápavo som sa pýtala. Mala som troch malé obavy ako to myslel.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 07:08

Zoramu


Sformoval jsem pečeť.Kai-Uvolnění řetězů!Normálně by se namě hned sformovali řetězi čehož by si všimla i Maemi.Ale tydle se oběvovali dlouho.Nakonec se oběvili a byli opravdu mohutné.Jejich oběvení na mě udělalo důlek pod míma nohama.Když řetězi opadli a já se jako obvikle prootáhnu a radostně se usmál z úlevy vypustil jsem tak velkou chakru do ovzduší že to musel cítit asi každý ve vesnici.Moje chakra stoupala a ďůlek podemnou se začal měnit na díru.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 07:12

Maemi

Sledovala som Zorama čo vlastne robí. P-počkaj čo to robíš?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 07:15

Zoramu

Když jsem vypustil moc chakry mé tělo to nevydrželo.Spadl jsem do velké díry podemnou a řetězi se zase znormalizovali.Já idiot!Měl sem víc trénovat.Když jsem tam tak ležel tak sem si zanadával.Já sem kok*t!Ale určitě sem je upozornil o tom že tady je útok.Začal jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 07:20

Maemi

Kľakla som si na okraj diery a pozrela som sa na Zorama ako v nej leží. Prosím ťa, čo si to stváral! Chceš aby sem došli AMBU-báci?! skríkla som na neho a skočila za ním do jamy a podala som mu pomocnú ruka.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 10:04

Zoramu


Chtěl jsem udělat dojem.Vyhrkl jsem ze sebe ikdyž jsem chtěl říct úplně něco jiného.Když jsem si uvědomil co jsem řekl zrudl jsem a snažil se natočit hlavu abych se na ni moc nedíval.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 10:29

Maemi

Dojem? naklonila som hlavu na bok a čupla som si. No ako vidím si, ale hlavne budeš silný ninja, ale neboj sa silnejší ako ja nebudeš. povedala som to s vážnym tónom, ale v momente som sa začala smiať.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 10:54

Zoramu


Budu muset.Řekl jsem opravdu nešťastně a přez bolest svalů jsem vstal.A udělal jsem ho?Zeptám se pitomě.
Návrat nahoru Goto down
MaeMi
Genin
Genin
MaeMi


Počet príspevkov : 51
Join date : 04. 06. 11
Age : 29

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 11:02

Maemi

Pozrela som sa na Zorama s úsmevom. Urobil. milo som odpovedala. Obzrela som si jamu ktorá tu ostala. Ale len jedna maličkosť. Nabudúce si prosím vyber trocha iné miesto, lebo ak ja budem musieť túto jamu zakopávať... ďalej som nedopovedala. Veď na čo, každý nech si domyslí sám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
User
User
Mister_zx


Počet príspevkov : 263
Join date : 05. 05. 11

Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty26/8/2011, 11:07

Zoramu


Tak příště na tebe budu machrovat jinak.Mluvil sem jako bych si kupoval chléb.Jasně,zřetelně a hlavně klidně a sebejistě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána do vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána do vesnice   Brána do vesnice - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brána do vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brána do vesnice
» Vesnice Otogakure
» Vesnice Amegakure
» Brána Suny
» Brána do sídla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: