Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pečetící místnost

Goto down 
+7
Bunen
Kenshin
Phonemix
Renjiro Seiji
Reina Kana
Kuro Uzumaki
Mokuto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty18/3/2012, 00:03

First topic message reminder :

Pečetící místnost - Stránka 11 Gedo-mazo

Místnost pro 10 hlavních členů Akatsuki.
Zde se nachází "the King of hell statue", ktorú ale musí přivolat vúdce akatsuki .
a zde také probíhá zapečetění ocasatých démonů pomocí techniky
Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽).

Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 06:41

Shiya Tamashi


Tak fajn už ma to nebaví ! skríkla som tak hlasno že sa to ozvalo. Bolo mi už jedno že si budú myslieť že som elitný ninja alebo čokoľvek. Bolo mi jedno že sa prezradím že som viac než len malá geninka. aj keď som si stále držala formu geninky.Urobila som pečať jednou rukou a o hruď toho "leadera" som povolala ľadového draka ktorého sa nikto nemohol dotknúť inak zmrzne.Tým som ho donútila aby ma pustil ale mínus bolo to že Riko"drak" im zničil skrýš.Pečetící místnost - Stránka 11 1140366556_itOfTheIce

Rýchlo som sa dostala na Riko a vzlétli sme vysoko nad ich skrýšou
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 06:45

skryš se nerozpadla jen tam bylo těsněji kvůli drakovi
"Děláš si srandu?!" křiknu na ní "Pořád se mám ovládat?" kouknu se vypočítavě na šéfa
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 07:09

Hanuro Uchiha

"Myslím, že ideme na obhliadku okolo spoločne s Tenshi." Zdvorilo sa uklonil pričom chňapol Tenshi za ramená a začal ju tlačiť smerom preč. "Keď sa bude diať niečo zvláštne dáme vám vedieť ..." Úplne odignoroval ten zvláštny fakt ktorý naznačoval to, že drak zničil strechu sídla.
(Presun spoločne s Tenshi)
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 07:12

"Dobre ... ja som bol ale mimo nemohol som z nej v tomto tele vycítiť čo je zač .. "Ako som to dopovedal to telo v ktorom som bol spadlo na zem predsa len som to tu musel dať do poriadku ."Kto to ale sakra bol ... ? "Opýtal som sa skôr seba a obe ruky som dal vedľa seba .Vďaka gravitácie som chcel spojiť úkryt vedel som že na dobu neurčitú vydrží lebo som chcel ho spevniť pečatou "Členové akatsuki budeme musieť zmeniť skrýš ... "
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 07:21

Sanura Kyoka

Zrazu sa zjavila na chrbte Shiynho draka z nie moc dobrou náladou. "Je jednoduché vycítiť tvoju chakru keď použiješ toto Kuchiyos vieš o tom Shiya ? Ale odvádzam od reči ... ostatný členova by tu mali byť čoskoro." Zahľadela sa pod seba. "Ale pochybujem, že by niečo zmohli proti Akatsuki." Chcela spraviť krok vpred no zistila, že má pri-mrazené nohy k drakovi. Vytiahla katanu z púzdra a jednoducho sa ohnala pričom vytvorila ohromný vzdušný poryv. "A teraz preč ..." Oznámila Shiy chladne.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 07:28

Shiya Tamashi

Zahlédla som ich vodcu aspoň som si myslela že je to on a tak som mu zakričala "dík za krásny strávený čas" zasmiala som sa mu do tváre. Potom som sa otočila na to dievča. "Tak prepáč ale aspoň som zjistila dosť vecí čož sa hodia ale to že ma do tváre ta starena uderila ma fakt naštvalo!" zrušila som henge a obmedzenie chakre a spoločne s Riko sme odleteli preč. (presun)
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 07:39

"Dagu za ní." hvízdla jsem na draka který byl vedle skrýše a on letěl za ní. (drak přesun)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 07:55

krystal na stěnách byl velmi výhodný nechala jsem ho tam držel tak strukturu místnosti a podívala jsem se na šéfa.
"Co teď?"
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 08:28

// načo som sa sem štval?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 08:31

(to netušim Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Hideo Kayami

Hideo Kayami


Počet príspevkov : 119
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty9/4/2012, 23:43

Hideo Kayami

Všetci ktorý boli dnu mohli vidieť teda nemohli lebo od toho svetla ktoré som vydával si musely kryť oči inak by oslepli.Plášť som si dal do ruky takže som svietil ešte viac.Cez ich techniky som sa dostal ľahko pomocou Kekkei Genkai a došiel som do nejakej miestnosti.Bola tam žena a nejaká postava.Veľkosťou a postojom som to odhadoval na muža.Rýchlosťou svetla som prečesal celú miestnosť a narobil im tam parádne veľké pukliny.Nebolo možné ma vydieť a ani chytiť.Natiahol som ruky a v duchu si povedal. ... Pika no Mi Danzago ... Zrazu my z rúk vychádzalo svetlo ktoré ničilo všetko čo sa mu postavilo do cesty.Malo teplotu 1000 stupňou takže som dúfal, že aspoň niekoho zabijem.A než sa spamätali už som bol preč.No aby nemohli ísť preč tak som im východ celý zničil (popadané kamene) a už ma nebolo.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty10/4/2012, 07:02

Ja som stal teraz najviac v predu preto ako do mňa jeho technika veľa stupňovo založená ma mala zabiť tá proste zmizla vo mne .Hoci sa mu zdalo že som o ňom nevedel celú dobu vonku a v okolí pršalo preto som vedel aj tak o každom kto sem šiel .Vážne som vedel že toto miesto z meníme lenže to kto som ja vedieť nemohli za prvé bol som aj tak v inom tele ktoré som opustil po takmer ich odlete a k tomu moja maska je vždy na svojom mieste .
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty10/4/2012, 07:07

Hiei Jaganashi

Ja už som na teplo zvyknutý a taktiež je náš klan odolný voči teplotám do 1000°C takže sa mi vlastne skoro nič nestalo. Hmm čo sa to tu stalo pomyslel som si keď som videl že je celá skrýša zničená. Šéfe ste v poriadku ? opýtal som sa a pozrel na Reinu. Hmm si v poriadku ?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty10/4/2012, 07:12

"já nevím." zvedla jsem se a oprášila si plášť Akatsuki a dívala se kolem a do skrýše přiletěla Leiko
DAg ví kde se ukrává ta holka co má dělat?
"Běž za ním a informujte mě o všem kdyby se pokusila zaútočit ať se brání nebo ať zmizí."
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty10/4/2012, 21:03

Yuu

Když jsem vidět že něco není v pořádku rychle jsme svým novým tělem zakryl své vlastní, přeci nenechám aby se mu něco stalo. Ale naštěstí jsem já i mé nové tělo přežily bez újmy.
Ty svině mě málem sejmuly...za to je zabiju až se s nimi setkám znovu...že Mugen? pomyslím si a čekám co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Phonemix

Phonemix


Počet príspevkov : 122
Join date : 26. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 03:26


Issei Jaganashi

Preboha to tu ale vypadá, pozeral som naokolo a po všetkých či sa niekomu niečo nestalo. To ti blbci prišli len preto aby zničili skrýšu, to nemajú rozum. Začal som sa smiať. Tak čo šéfe spravíme to isté?! V mojom výraze na tvári mohlo byť vidieť že by som sa na tom priam bravúrne bavil.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 05:52

Hiei Jaganashi

Hmm počúval som Isseia a potom som na neho pozrel nasratým pohľadom. A ty si myslíš že tam niečo zmôžeme ? A mimo to sem neprišli kvôli takej blbosti. Povedal som a pozrel na šéfa. Kam sa presunieme ?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 06:08

"Ta holka musela být návnada, přišla a když zjistila kdo všechno tu je tak zase odešla." řekla jsem naštvaně
"Tady zůstat nemůžeme a navrhuji jít někam,kde oko normálního ninji nedolehne."
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 06:14

Hiei Jaganashi

Vypočul som si Reinu a potom pozrel na Šéfa Hmm súhlasím z Reinou. Mali by sme odísť niekam kde by nás nenašli. Zostať tu je nebezpečné. Povedal som a pozrel na Isseia. Drž sa pri mne nepotrebujem aby ťa dostal nepriateľ a tak dostal aj Jagan. Povedal som a čakal ako sa vyjadria ostatný.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 06:21

"nepotřebujeme ztratit nikoho." řekla jsem a došla jsem k Hieimu a chytila jsem ho za ruku. Sotva jsem se ho dotkla začalo se jeho tělo obalovat černým krystalem a ten se nakonec v pil do jeho pokožky. Podívala jsem se na něj a na vysvětlenou jsem dodala.
"Kurai shoton je silnější jak obyčejný obsahuje mou chakru. Jen tak nějaká technika se přes něj nedostane a navíc chrání proti taijutsu a přímými fyzickými útoky. Budete všichni v bezpečí, dokud se nedostaneme jinam a nepojistíme se, že nás nikdo nesleduje. Nebude vám to nijak bránit v boji." dořekla jsem, pustila Hieiho a šla k Isseiovi a udělala jsem to samé a to postupně u všech přítomných členů Akatsuki
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 06:47

Hiei Jaganashi

Hmm tak to je potom dosť užitočná vec. Povedal som a pozrel na Reinu. No aj keď by som ťa teraz nemal provokovať lebo ma s tým môžeš zabiť povedal som a pousmial sa. Hmm to znamená že teraz je šéf Reina.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 07:25

"Nejsem šéf...a máš pravdu stačí málo a je po vás všech, ale proč bych to dělala že?" zamrkala jsem a pohodila laškovně vlasy
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 07:32

Hiei Jaganashi

Hmm tiež pravda. Aj keď ja by som sa pár ľudí zbavil keď už sme pri tom povedal som a očami pozrel na Yuua a potom hneď naspäť na Reinu. No dosť rozprávania. Mali by sme si pohnúť.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty11/4/2012, 07:49

"uhm." usmála jsem se a podívala se laškovně na Hieiho a pak na šéfa
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty12/4/2012, 02:15

"Teraz vám dám všetkým ... všetkým rozchod choďte do dedín robte čo chcete ...
Časom vás všetkých zavolám ja idem hľadať vhodné miesta .. predsa len ak to máte v sebe mám vás ako kontaktovať či privolať ."
Prehovoril som im a všetkých som počúval vlastne ja som nič len akosi nehovorieval.
"Hlavne ale vaša úloha je všetkých priniesť informácie čím viac tým lepšie ... potom sa bude .. " Viac som už nedodal to som už nechal na ich predstavivosti ale predsa len ľahké to potom určite mať nebudú .Mal som v pláne sa vytratiť popravde mne samému nebolo dobre a to som bol už vo svojom tele .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pečetící místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pečetící místnost
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní místnost organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: