Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pečetící místnost

Goto down 
+7
Bunen
Kenshin
Phonemix
Renjiro Seiji
Reina Kana
Kuro Uzumaki
Mokuto
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty18/3/2012, 00:03

First topic message reminder :

Pečetící místnost - Stránka 10 Gedo-mazo

Místnost pro 10 hlavních členů Akatsuki.
Zde se nachází "the King of hell statue", ktorú ale musí přivolat vúdce akatsuki .
a zde také probíhá zapečetění ocasatých démonů pomocí techniky
Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽).

Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 00:06

Hanuro Uchiha

"Ten vták bez peria ešte nepriletel ?" Spýtal sa až moc prekvapene vzhľadom na to, že práve on Reininho draka odohnával preč z Kumo. "Hovorila o sebe, že je rodina s Nekomatou takže som ju sem jednoducho priniesol. Bola skrytá v knižnici a namietala to, že chceme informácie o jej rodine." Odpovedal jej zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 00:23

"nikdo nemůže být rodina Nekomaty, pouze pokud je její rodina její jinchuuriky." zadívala jsem se na tu dívku
"Leiko je na výzvědách jako vždycky. Objeví se až si to budu přát. Odveďte jí do jedné z kamených místností, počkáme až se probere a pak se uvidí co s ní šéf udělá." postavila jsem se a podívala se na ně
"Ještě nějaké novinky?"
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 01:59

Shiya Tamashi


Pomaly som sa prebúdzala. Vedela som že som u Akatsuki a preto som mala nízku chakru ako geninka.Pozerala som na nich trocha divne.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 03:35

podívala jsem se na to děvče, když se probudilo.
"Nezírej na nás tak." ohradila jsem se proti ní.
"Odveďte jí."
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 04:19

Shiya Tamashi


"Buď ticho ty stará babizňa " povedala som pohŕdavo. "Aj tak Nekomatina jinchuurikyho nedostanete ! povedala som stále pohŕdavo
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 04:34

měla štěstí že jsem měla masku že neviděla jak se mi obličej zkřivil zlostí jak pod tím jak mě nazvala a prostě jsem se neovládla a vrazila jí pěstí. Původně to měla být facka, ale byla jsem hodně háklivá na to, aby mi někdo říkal stará. Pak jsem ji chytila za límec u krku a přitáhla k sobě.
"Ještě jednou mi tak řekneš a nepřej si vědět, co bude potom." řekla jsem jí výhružně s vážností a zlostí v hlase
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 04:40

Shiya Tamashi

Pozerala som zdorovito. "Stará bába otravná " začala som sa po tej rane smiať. lenže stále som si musela svoju formu malej udržať a tiež skrytú chakru som perfektne udržala. "Stará,stará,stará!!" utrela som si krv z úst a rukou som jej vyrazila z tváre masku.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 04:43

odhodila jsem jí na stěnu, maska spadla na zem také nakřápla se. Dojdu s tvořícími se pečeti k ní a znovu jí dám pěstí a uchopím pod krkem
"Poslední slova?"
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 04:50

Shiya Tamashi

smiala som sa jej do tváre. "Jasne moje posledné slova sú STARÁ STARENKO ! usmiala som sa a jej ruku som jej chytila a celou silou som jej ju zmáčkla. Pekne ladne som sa jej vyšmykla pomocou techniky náhrady. "STARÁ,STARÁ,STARÁ,STARÁ! smiala som sa jej do tváre.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 04:59

Pečetící místnost - Stránka 10 33-4
Moje telo tu bolo ako v tranze to druhé modrovlasé nevedel som čože to bolo ale asi chyba techniky no chvíľu ako som bol pri vedomí pozeral som čo sa tu deje .No v tom čo som postrehol Reina strácala nervy preto som natiahol k tej geninke ruku a tá Reine vyletela z rúk namieril som ruku smerom hore a ona zamierila k stropu ale tak 1m od neho nech sa preletí."Ale Reini niekto tu stráca nervy ... "
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 05:13

"Jsem naprosto klidná....ona mě uráží." řekla jsem ale tepala mi zlostí žilka na spánku a co hůř stěny celé místnoti začal obklopovat černý krystal který reagoval na moje podrážděné ego a špatnou náladu
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 05:14

Yuu

Můj vzhled:

Otočil jsem na šéfa už v novém těle. Tak co šéfe? Vyrazíme na tu misi? zeptám se ho. Už mě to nebaví čekáme tu bůh ví jak dlouho. pomyslím si trochu naštvaně. Ale pak se usměji. Mugen za chvíli bude akce..konečně se něco bude dít... řeknu jí v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 05:18

Shiya Tamashi

Ďalej som si s nej robila srandu ."Starenko jedna stará! mala by si chodiť už o paličke " takže toto je Reina, heh ani nevedia s kým majú čo dočinenia ale to že ma uderila si odskáče! pomyslela som si a pekne som nechala aby som sa preletela aj keď už,už sa mi objavoval ľad na ruke ale rýchlo som to potlačila
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 05:22

"Jestli nechceš abych jí ublížila víc než je to nutné a ty moc dobře víš jak hodně ubližovat dokážu tak jí odsud odveď !" řekla jsem šéfovi zatnala ruce v pěst ale krystal stále postupoval už dokonce i na podlahu
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 05:54

V stene na boku sa otvárala jedna chodba dostať sa z nej dalo len tak žeby šla k nám inak nie .Bola to vlastne obarierovaná časť .Tam som s ňou mieril."Tu kľud byť asi nemôže .. "
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 05:56

"ne to nemůže." procedila jsem skrz zuby a sledovala tu potovru u její výslechu být rozhodně nemůžu ...zabila bych ji
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:02

Shiya Tamashi


stále som sa jej smiala do tváre. "Ho ho starenka je nejaká vytočená, Reina-obá chan prinesiem ti paličku aby si mohla sa podopierať ?" Ďalej som si z nej robila srandu. "Tak počkať keď Reina není vodca a tady tomuto hovoria vodca tak Reina bude niečo ako zástupca...dík za info" zasmiala som sa nad mojím rozmýšľaním
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:10

Hiei Jaganashi

Hmm plnou silou som buchol do kryštálovej steny ktorá po tom údere praskla. Hmm už sú tu. Pomyslel som si a zrušil premenu. Potom som ich už len potichu sledoval.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:14

už jsem to nevydržela a bylo mi jedno jestli tím šéfa rozlobím ale jakmile Hiei rozbil tu stěnu tak se střípky kolem něj vznesly do vzduchu a byly připraveny zaútočit plnou rychlostí proti tomu děvčeti.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:23

Hiei Jaganashi

Reina! Kľud! skríkol som na ňu a prišiel bližšie ku nim potom som pozrel na Shiyu. Ts. Pozrel som na Reinu. Reina nechaj ma nech sa o to postarám rád sa zbavím niekoho kto spochybňuje silu Akatsuki. Povedal som a chladným pohľadom som sa pozrel na Shiyu
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:24

Hoci po nej vyštartovala tá technika ja som ju pritahol k sebe tak aby som jej videl o očí bola pred tým telom čo nebolo pravé ale bol som v ňom som na ňu pozeral ."Bude lepšie ak ju zabijem ."


Naposledy upravil Kuro Uzumaki dne 9/4/2012, 06:28, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:26

"Ona nespochybňuje sílu Akatsuki ona spochybňuje můj věk a vzhled." střípky se začali ve vzduchu hýbat já napnutá jak struna černý krystal se rozlézal po celé podlaze a krystalizoval še co mu přišlo do cesty čím víc má zuřivost stoupala
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:29

"A ty ju prečo počúvaš ? Myslíš si že má pravdu ? Reino nebuď naivná a nenechaj sa vyhecovať takýmto odpadom ."Mal som v pláne jej vytiahnuť dušu a všetky jej myšlienky dostať do mňa .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:33

"Ale to přehnala." ohradila jsem se ale střípky spadli na zpět na zem ovšem krystal byl pořád po celé pečetící místnosti
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty9/4/2012, 06:40

"Reino vážne mám aj do teba vložil tu tyč aby som ťa kontroloval ? Ak sa takto budeš správať spravím to aj teraz hneď "Povedal som chladne a myslel som to vážne .Niečo také som strpieť nechcel .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pečetící místnost - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pečetící místnost
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní místnost organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: