Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pečetící místnost

Goto down 
+7
Bunen
Kenshin
Phonemix
Renjiro Seiji
Reina Kana
Kuro Uzumaki
Mokuto
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Mokuto
Admin
Admin
Mokuto


Počet príspevkov : 611
Join date : 26. 02. 10
Age : 29
Bydlisko : Karviná

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty18/3/2012, 00:03

Pečetící místnost Gedo-mazo

Místnost pro 10 hlavních členů Akatsuki.
Zde se nachází "the King of hell statue", ktorú ale musí přivolat vúdce akatsuki .
a zde také probíhá zapečetění ocasatých démonů pomocí techniky
Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin (封印術・幻龍九封尽).

Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:31

Ja som dorazil dnu a čakal som než prídu všetci dnu .Ako som tu už bol vedel som že tu už je aj Reina bol som zvedavý čo za informácie mi vlastne prinesie .Preto ako som sa sem dostal šiel som ďalej tak aby som bol vo väčšom tieni .Hoci to bola jaskyňa bolo tu o proti vonku naozaj sucho .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:34

došla jsem líně ke vchodu do pečetící místnosti opřená o hranu
"tak? změnilo se něco od mého odchodu?" usmála jsem se a hodila vlasama
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:37

"Nie len to že sú asi dosť lenivý čo ma hnevá hýbu sa ako šváby ... "Povedal som trocha naštvane vážne tá ich rýchlosť nebola až taká dobrá .Mal som v pláne proti nim bojovať a k tomu im niečo dať ."Reino ... asi do ních implantujem ako poistku jednu z tyčí ... ale tebe ju dávať asi nebudem , inak keď už si tu čo máš náladu na ďalší boj?"Hovoril som ako vždy iným hlasom ne nomrálne lebo cez masku to inak nešlo .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:40

"Další boj? Tady? Chceš abych ti to tu zničila?" povytáhla jsem obočí a vešla jsem do místnosti došla jsem na místo nedaleko Kura a tam jsem si vytvořila z krystalu křesílko a na to jsem si sedla a nohy přehodila přes opěrku.
"Myslíš, že mě někdo z nic alespoň unaví?"
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:42

"Tak pôjdu všetci tý nový traja proti tebe a mne ."Oboznámil som ju s tým a potom som dodal ."Nebude sa bojovať tu len im chcem dať pár vecí a ja sám pre seba chcem vedieť akú hrozbu presne pre nás môžu tvoriť hoci veľa nečakám . Ale každý z nich môže byť špehom kto vie dokonca možno aj ty ."Povedal som hoci to som povedal len tak aj keď som si to nemyslel.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:47

"hm..."letmo jsem se podívala na něj a už jsem v mžiku oka stála u něj
"Pochyboval si snad někdy na setinu vteřiny, že jsem něco jiného než znáš?" řekla jsem trochu víc prudce a naoko naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:50

"Práve to je ten problém že nepochyboval som o tebe ešte nikdy . A to mi môže možno kto vie časom zaistiť skázu .Sama vieš že uznávam to že by sa nemalo veriť nikomu .Ty to sama musíš vedieť ."Pozrel som sa lepšie na ňu ako u mňa stála .Naozaj som bol rád za to že mám tu svoju masku .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:52

"samozřejmě." řekla jsem suše a vrátila se na své místo na své křeslo sedla jsem si na něj a dala si nohu přes nohu a podepřela si bradu rukou opřenou o opěrátko a sledovala jsem ho jako kočka svou kořist
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:56

Ja som len hlasno vydýchol .Akosi ešte nikto ale nikto nešiel .Bol som tu len ja a Reina .Ako som sa k nej lepšie pozrel tej jej pohľad bol naozaj zaujímavý .Normálne som zbystril zrak .
Hoci to ona vypozorovať nemohla ."Ale ale , dúfam že som ťa nenahneval ."
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 09:59

"ty doufáš?" povytáhla jsem jen obočí a dál se dívala stejně, někdy mě štvalo, že má masku, viděla jsem ho bez ní jen párkrát, ale stálo to za to
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:01

"Tak na svojho najlepšieho člena v Akatsuki by som mal byť asi dobrý tak niekedy môžem len dúfať lebo ani na teba sa ohľady brať nemôžu ." Odôvodnil som to čo som povedal , predsa len niekedy bolo treba aby som si dával pozor na to čo hovorím .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:03

"Samozřejmě." odvětila jsem už jednou stejnou odpověď a dál jsem zůstalal v pozici "číhání na kořist" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:07

Ten jej pohľad ktorý smerovala na mňa vážne ... normálne to aby sa jej človek ako ja dokonca bál . Kto vie čo má ona v úmysle .Nikdy som nevedel to ako sa presne ona zachová .
Pod maskou som sa trocha zašklebil ."Ale ... ale , na čože sa chystáš ?"
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:11

"na odpočinek." řekla jsem prostě tentokrát se do toho samého pohledu přidala i Leiko a ta vypadala, že vážně každou chvilku na Kura vystartuje.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:16

To čo povedala sa k jej výrazu vôbec nespájalo .A to ma teraz tak trocha hnevalo .Nie že hnevalo ale to že z nej neviem vyčítať to na čo myslí či tak .Ostatný sa mi zdali taký ako papier z ktorého všetko vyčítam .V tom som sa ja dal do kráčania .Šiel som smerom k nej .Obišiel som si ju a bol som jej za chrbtom nič som ale ešte nespravil .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:20

"Máš snad zájem mi přečíst pohádku?" seděla jsem stále nehnutě jen Leiko pootočila hlavičku. Milovala jsem ty situace kdy si nevěděl rady a tohle byla asi jedna z nich.
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:22

"A čo ak by som ti teraz niečo miesto tej rozprávky vyviedol ?"Naschváľ som zmenil teraz hlas aby znel tak zákerne hoci som vlastne kecal .Nevedel som že ona vycítila to že ja som si nevedel rady s tým jej správaním .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:24

"Nemáš na to , aby jsi i něco vyvedl." usmála jsem se zle a dál se na něj nedívala spíš jsem se dívala na jakýsi neviditelný bod před sebou
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:26

Ako si tam tak ona ležala doslova stačila sekunda a ona mi vplula vďaka mojej technike do rúk.Dokonca som si ju stihol otočiť tak aby ma ona videla . Keď som ju mal dá sa povedať vo svojej hrsti len som prehovoril ."Nebol by som si tým taký istý ... "
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:31

"Občas se ti naskytne příležitost." rozevřela jsem oči a v nich mi zajiskřilo, "a teď bys mě mohl pustit zase na zem, jestli chceš informace."
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:34

"Vieš že vydierať sa nemá ?" Povedal som jej a akosi som ju ale púštať nechcel bolo by to ako jej výhra .Problém bol len v tom že násilím zo z nej dostávať som nechcel preto som ju teda vrátil tam kde ležala ."Máš ty mi ale šťastie ... "
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:38

"I tak se to dá říct." usmála jsem se provokativně. Zase jsem to vyhrála, jak já to dělám?
zůstala jsem ale stát na truc na proti němu a užívala si tu nejistostu z jeho vystupování
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:40

"Čo tak keby si mi teraz niečo prezradila o tom čo si zistila ?"Sadol som si teraz na kraj toho jej krištálového kresla či čo to vlastne presne bolo a čakal som čo mi vlastne teraz povie .
Veď ja som si tak v mysli aj tak hovoril že takto ju aj ja porazím .Hoci toto bolo niečo odlišné od boja bolo to dôležité !
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty28/3/2012, 10:41

"hm...jsem unavená měla bych jít spát." řekla jsem najednou a simulovaně zívla a schválně pomalým krokem jsem odcházela
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pečetící místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pečetící místnost   Pečetící místnost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pečetící místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Hlavní místnost organizace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Organizácia : Akatsuki :: Herní místnost-
Přejdi na: