Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičisko týmu Yumi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty5/7/2011, 09:25

First topic message reminder :

Spoiler:

Cvičisko sa nachádza asi kilometer od obytnej časti Sunagakure no sato, je to.. púšť.. sem tam sa tam najdú aj nejaké kríky ktoré úspešne odolávajú tropickým horúčavám a suchám v Sunagakure no sato.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty6/7/2011, 09:01

Gankona

Nii-chan.. šepla som keď som sa mu pozerala do tváre a doslova som ochabla.. stratila som mamku.. ocka.. nechcem stratiť aj teba.. šepla som potichu a teraz som sa už vážne rozplakala.. mokrými očami som sa pozrela priamo na Soru a vyrazila som k jeho hlave. podarilo sa mi ho objať okolo krku a viac som sa na neho pritlačila, hlavu som položila na rameno vedla tej jeho a len som tam tak ticho vzlykala.


Kaze

Keď som uvidel čo chce Sora spraviť zrazu som zastal.. pohľad som uprel do zeme a na tvári sa mi objavil obzvlášť naštvaný výraz.. pod očami sa mi začali objavovať temné znaky ako aj po celom tele a farby začali naberať temne fialovej farby ..
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty6/7/2011, 09:05

Sabaku no Sora

Sora sa len pousmial a olízal Gankone hlavu ... neboj ... čoskoro sa vydáš za nimi !!! Sora sa schúlil do akéhosi klbka a piesok čo mal na sebe sa zrazu doslova odmrštil od neho spolu s Gankonou ... Suna no Mayu ... heh ... Sora si oblízal pery a v tej chvíli sa okolo neho vytvorila piesočná guľa ktorá ktorá ho chránila zo všetkých strán ... agrhhhh !!! ozývali sa z gule jediné Sorove zvuky ... rev náhle utíchol no guľa sa nezničila
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty6/7/2011, 09:11

Tamika Rihiko

,,Sakra .. když už nic jiného..."
rozběhla se a tak tak stihla zachytiti Gankokunu.Odřela si přitom lokty,ale byla ráda,že to zvládla.Zadívala se na holčičku a přitom pohledu se jí sevřelo srdce.Doufala,že bude natolik zaujatá,že vynechá její momentální vzhled.,,Eh .. prcku .. jsi v pořádku?"vyokoktala ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty6/7/2011, 09:22

Gankona

Pohľad som pootočila k Tamike a bola som hoodne uslzená.. po tom som sa len rozplakala pri čom som sa schúlila do takého kĺbka a trocha viac som sa k Tamike pritúlila.. N..n..nii-chan.. srkla som zo seba no znova som len spustila potoky sĺz.


Kaze

Soora.. šepol som ľadovým hlasom ktorý sa skôr podobal démonovi a pohľadom som zamieril k pieskovej guli.. už ma začínaš vážne sr.ť.. ty nie si démon.. ty si horší než to.. nechať Shukakuho.. aby ublížil osobe ktorá ťa ako jediná neodsudzovala.. milovala ťa.. a stále ťa miluje ako svojho vlastného brata.. ty si .. ten najhorší možný druh démona aký po tomto svete chodili.. hovoril som pri čom sa môj hlas rozľahol na kilometre ďaleko.. síce ho všade bolo počuť v rovnakej výške a hlasitosti preplazil sa až k vyvíjajúcemu sa Sorovi ktorý bol v štádiu Sora-Shukaku. Element temnoty.. prvý tanec, šepol som pri čom ma uchvátila temná hmota ktorá doslova takmer úplne zahalila moju postavu.. len som rukou ukázal na guľu v ktorej bol schovaný sora a proti nej sa vyrútila takou slušnou rýchlosťou.. teda skôr vyrútilo.. čierne svetlo v takom "stĺpci".Karu..
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty6/7/2011, 09:26

Tamika Rihiko

Trošku znejistěla jelikož nevěděla co má s malým dítětem dělat.,,Eh ... neboj,to bude v pořádku.Za chvilku se zase vrátí ..."objala jí pevně a zoufale sledovala zbytek dění.,,Ty duše všude okolo .. jsou to lidé,co je zabil Shukaku?"pomyslela si zděšeně.,,Neboj .. Sora je dobrý,za chvilku bude zase v pořádku.A pak si třeba zajdete na zmrzlinu,uvidíš."pousmála se na ní a pohladila jí po hlavě.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty6/7/2011, 09:31

Shukaku

IHAHAHAHAHAHAHAHA !!! guľa zrazu začala praskať a z nej vyletelo asi desať piesočných rúk priamo na stĺpec temnoty ... Dovoľuješ si napadnúť Shukakuho chvostého démona ?!!! AHAHAHAHAHAH !!! Shukaku sa začal zbesilo smiať ... myslíš si že to dokážeš sám ?!! Shukaku sa postavil pozrel na Gankonu ktorú držala Tamika a len sa znova oblízal ... cítim tu smrť ... toľko dokonalej smrti až ma to dostáva do nepríčetnosti ! Shukaku sa pozrel znova na Kazeho a len ho skúmal
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty6/7/2011, 09:48

Kaze

Gomenasai.. Sora.. nie som si istý či to prežiješ.. šepol som a len som sa pozeral ako sa stĺpec čierneho svetla rúti na Shukakuho.. ruky ktoré boli tvorené pieskom sa k nemu doslova ani nedostali.. proste sa všetky rozpadli asi štyri metre od neho a Shukaku mohol aj z takej diaľky pocítiť ohromný tlak tejto techniky.. plný rozsah však videla iba Tamika vo svete mŕtvych.. táto technika totiž pochádzala odtiaľ.. vlastne som ju vytvoril tam.. to čo sa dialo tu je len jej stopa ktorá technika zo sveta mŕtvych v tom skutočnom zanechala. Shukaku.. bol si niekedy.. vo svete mŕtvych? spýtal som sa chladný hlasom po čom technika do Shukaka narazila... v momente mohol pocítiť ako mu je vysávané ohromné množstvo chakry každú nanosekundu.. o pár sekúnd už v sebe nemal takmer žiadnu štipku.. technika ho doslova rozrezala na polku a on sa už kvôli chakre nemal ako obnoviť.. Soru ktorý bol v Shukakovi však technika minula.. aj keď tesne tak ho minula a tým pádom to on prežil.. Vo svete temnoty sa nie stovky.. ale tisícky duchov sa zbiehali okolo mňa.. doslova pokrili celý priestor aj za technikou no mňa viac štvalo to čo robili priamo mne.. aj keď bol Shukaku na 100% odstavený... vo svete mŕtvych duchovia zaútočili priamo na mňa.. asi pocítili že som ďalšie minúty v stave naprostej bezmocnosti a tak ma povalili na zem a doslova sa začali živiť mojou temnou energiou.. Jediný kto to však mohol vidieť bola Tamika.. síce by ma ani takto nezabili, spôsobovalo mi to ohromné bolesti a ja som sa aj v reálnom svete šmaril o zem a začal som sa od týchto bolestí zvíjať a metať zo sebou.. kto vie či sa tí duchovia dajú odo mňa vo svete mŕtvych nejak odohnať.


Gankona

Posledné slová Tamiko som už nepočula.. bolo toho na mňa strašne moc.. nervové vypetie a ešte taký ohromný nápor keď sa zrazila chakra Shukakuho a chakra Kazeho.. upadla som do chvíľkového bezvedomia aj keď som bola viac menej v poriadku.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 02:16

Tamika Rihiko

Hodila si Gankonu do náručí a rozběhla se s ní ke Kazemu.,,Sakra ... co je to za zvláštní techniku?Tolik duší všude kolem..."povzdechla si a doběhla k němu.,,Hm .. myslím,že něco s tímhle zvládnu..."povzdechla si,položila Gankonu na zem a položila k ní loutky Hakai.Postavila se ke Kazemu,roztáhla před sebe ruce a zavřela oči.,,Tohle mi ještě jde .. strávila jsem tím přes padesát let .. prostě je odeženu."pomyslela si,odhodlaně sevřela oči a začala něco nesrozumitelně mrmlat,aby duše odehnala.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 02:22

Sora

Shukakuho nepo- ... Shukaku zrazu pocítil ako mu do sekundy ubudla všetká chakra a následne ho nejaká sila rozpolila na dve časti ... Shukaku sa rozpadol na piesok do ktorého dopadol bezvládny Sora ktorý sotva dýchal no stále spal
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 02:32

Kaze

Po chvíľke sa duchovia otočili k Tamike a keď si začala pre seba niečo mrmlať tak len zagánili a doslova za začali vyparovať až som tam ostal len tak mierne bezvládne ležať.. Oči som mal dokorán a sťažka som dýchal, bol som pri vedomí len som bol takmer úplne bez chakry a bolelo ma doslova celé telo. Pozrel som sa na Tamiku a snažil som sa nahodiť taký menší beztarostný úsmev. G..g..gomen.. vykoktal som zo seba a znova som sa zvalil na zem s roztiahnutými rukami a menším neistím úsmevom na tvári.. Ksoo .. táto technika..a jej vedľajšie účinky.. prebehlo mi hlavou a nejak mi začali chýbať nanuky.. doslova mi po nich začali tiecť slinky..


Gankona

Pomaly som sa prebrala keď ustal ten ohromný nátlak chakry v okolí a pozrela som sa na miesto kde na zemi ležal Sora.. postavila som sa a nemotorne som sa k nemu rozbehla pri čom som dosť často zakopávala o tričko a aj o vlastné nohy.. Po chvíľke som k nemu dorazila a doslova som sa na neho zvalila.. zaborila som si hlavu do jeho oblečenia a rukami som ho ako tak objala pri čom som tam len tak bez slova ležala..
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 02:39

Tamika Rihiko

Unaveně si povzdechla a vzala loutky ze země.Zamyšleně se na ně podívala a pak na Kazeho.Cítila pocit viny za celé tohle.,,Třeba ještě najdu to místo,kde jsem se schovávala..."povzdechla si a schovala loutky do kapsy.Starostlivě se podívala na Soru a pak zase na Kazeho.,,Možná bych měla skočit pro pomoc a pak vypadnout.."napadlo jí a hbitým tempem se rozběhla směr vesnice.,,Když sem někoho nasměruju .. snad je najde.A třeba pomoc ani nebude potřeba..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 02:51

Sora

Sora inštinktívne ukázal prstom na Tamiku ... nechoď ... naklonil hlavu na bok tak aby ju videl ... Gankona ... ahoj ... prečo niesi na akadémií ? spýtal sa starostlivo aj keď sám nebol na tom zrovna najlepšie ... a čo sa vlastne ... stalo pred tým než som ... zaspal ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 03:02

Kaze

Pozeral som sa za Tamikou a len som si povzdychol.. Necháš ju ísť? ozval sa mi v hlave hlas Akivíra. Áno.. nemá zmysel niekde ju držať na silu.. šepol som nahlas a po tom som si pomaly sadol do piesku pri čom som sa zapozeral priamo na Sora.

Gankona

Sora-nii-chan.. bála som sa o tebaa.. povedala som pri čom som sa mierne rozplakala a začala som do neho jemne búchať pästami.. Baka baka baka ! povedal si že ma tam zoberieš! hovorila som nahlas cez vzlyky a pozrela som sa na neho uslzenými očami.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 03:04

Sora

Eh ... ja ... prepáč ... ale keď si tak pekne spala ... Sora sa nenápadne pousmial ... asi by som vážne nemal rozprávať keď to nemá zmysel čo ? proste budem ticho a len Gankone občas niečo poviem ... hlavne keď už viem čo mám v sebe ... Shukaku ... dáva to zmysel aj s tým pieskom čo ? takže by som ho mal vedieť ovládať ... alebo sa o to aspoň pokúsiť ....
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 03:23

Gankona

Po chvíľke som prestala plakať a len som sa mu zapozerala do očí. Zrazu som sa úplne rozžiarila a ešte tuhšie som ho objala. Vôbec som nechcela vstávať a ani sa ho pustiť.. doslova som sa ho silou mocou držala ako včera keď mi dal meno Gankona.

Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 03:51

Sora

Sora len pozoroval piesok ako sa podmaňuje vetru a tvorí menšie piesočné duny ... zvláštne ... toto všetko môžem ovládať ... a zisťujem to až teraz po toľkých rokoch ... možno to bude ľahké ... len naučiť sa ovládať ten piesok ... hmmm ... uvidím no ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 03:54

Kaze

Pomaly som vstal a zamieril som k Sorovi. Keď som k nemu prišiel bližšie tak som si povzdychol a raz som sa pozrel na Gankonu a raz na neho. Chceš dnes ešte trénovať? spýtal som sa ho takým mierne unaveným hlasom a čakal som čo na moju "výzvu" povie.. predsa len som to povedal tak trocha provokatívne.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty7/7/2011, 04:01

Sora

Sora len kývol hlavou na súhlas a do ruky vzal hrsť piesku ktorú začal sypať na zem ... piesok ... hmmm ... ako ho mám ovládnuť tak aby ma poslúchol ... no čo ... mám dosť času rozmýšľať keď už nenaspím toho mo ... Sora sa zrazu zdvihol zo zeme a zložil zo seba Gankonu ... ostaň pri tomto pánovi Gankona fajn ? ja musím ísť ešte niečo vážne vybaviť ... Sora naklonil ruku na bok a z piesku vyšla nová tykva ktorú si Sora prehodil cez chrbticu ... idem pohľadať tvoju novú Nee-chan fajn ? Sora sa okamžite otočil a rozbehol sa preč z cvičiska
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko týmu Yumi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tréning týmu 1
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště týmu Ni
» Tréning týmu 1
» Rozdělení týmů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: