Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičisko týmu Yumi

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty5/7/2011, 09:25

First topic message reminder :

Spoiler:

Cvičisko sa nachádza asi kilometer od obytnej časti Sunagakure no sato, je to.. púšť.. sem tam sa tam najdú aj nejaké kríky ktoré úspešne odolávajú tropickým horúčavám a suchám v Sunagakure no sato.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 06:47

Tamika Rihiko

Smutně se na něj podívala.,,Tak mi odpusť,že se tě snažím zachránit..."řekla lehce uraženě,ale pak zesmutněla.,,No to je jedno ..."mávla nad tím rukou a snažila se zakrýt svoje zklamání.Pak se k němu raději otočila zády a zadívala se do blba.,,Nechápu,proč jsi takový .. chtěla jsem na tebe být jen milá .. je to težké komunikovat s lidmi po tak dlouhé době..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 06:51

Sora

Keby som bol nejaký človek !!! zahučal naštvane na Tamiku popri čom sa ohnal rukou do boku no na jeho prekvapenie keď sa na ňu pozrel mal na nej zaostrené konce prstov ... č-čo to je ? moja ruka ... Sora sa pozrel na svoju druhú ruku kde mal taktiež zaostrené prsty
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 06:53

Tamika Rihiko

Překvapeně se na něj otočila.,,Nestěžuj si .. co mám asi tak říkat já?"povzdechla si a vrátila se do pořádku.Pak si také všimla jeho prstů.,,hej hej .. sakra.Uklidni se jo?Nemuselo by to dopadnout dobře .. pokud teda nechceš nikomu ublížit.Promiň nezačali jsme zrovna dobře,hm?Zapomeneme na to,jop?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 06:56

Sora

Hej ... dobre ako pre koho ... si mŕtva ... a ja som len prázdna schránka že ? povedal stále rozzúrene a dalo sa pozorovať že sa mu začali meniť oči na typ Shukaku ... s prázdnou schránkou sa predsa nedá komunikovať že nie ? som len niečo ako prenosná taška ktorú stačí otvoriť !
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 06:58

Tamika Rihiko

O krok ustoupila.,,No tak .. nechceš přece ublížit nevinným lidem,ne?Když to teď neovládneš.. pak bude pozdě..."řekla potichu a doufala,že to nějak dopadne.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:03

Sora

nevinný ... kto je tu teraz nevinný to mi povedz !! si mŕtva ako môžeš vedieť niečo o vine a nevine hmm ?!! Sora sa teraz ohnal smerom po Tamike ... vieš aké je to žiť s tým že ťa každý obchádza ?! vieš aké to je ?!! celí život sa nerozprávať s nikým okrem teba a nekonečne veľa zrniek piesku !! Sora dal zrazu ruky do zvláštnej pečate ... vieš aké to je ... ?
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:04

Kaze

Ah.. ozvalo sa medzi vami pri čom sa z ničoho nič začali vo vzduchu vytvárať tiene ktoré sa začali formovať do podoby človeka.
Spoiler:
Hodil som jeden pohľad na Tamiku a druhý na Sora. Sora-kun.. chceš počuť pravdu? prečo si o tebe väčšina ľudí myslí že si démon? spýtal som sa ho celkom vľúdnym hlasom a mierne som si povzdychol... na pravej tvári som mal ohromný šrám čo si mohla Tamika všimnúť až teraz.. keď ma naposledy videla tak som žiadne viditeľné zranenie nemal.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:07

Tamika Rihiko

Omluvně se na Kazeho podívala a svěsila zklamaně hlavu.,,Promiň..."řekla potichu a když se na něj znovu podívala,všimla si toho šrámu.,,Bůh ví,co za tu dobu udělal..."povzdechla si a provninile si zkousla ret.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:11

Sora

Pozrel na Kazeho z naštvaným pohľadom ... je vo mne zapečatený Shukaku ... už mi to dáva zmysel neboj ! zakričal taktiež na Kazeho keďže sa sám vôbec neovládal ... Tanuki Neiri no Jutsu ... Sorova hlava náhle klesla ... zaspal
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:13

Tamika Rihiko

Ucouvla ještě o další krok.,,Promiň.. Kaze .. tohle jsem vážně nechtěla..."řekla roztřeseným hlasem.Chvíli stála ztuhle na místě a pak se rozběhla pryč.,,Sakra .. neměla jsem se vracet .. měla jsem zůstat zalezlá mimo vesnici .. proč jsem doufala,že bych v týmu mohla zapadnout mezi ostatní?Proč dělám pořád kolem sebe samé problémy?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:16

Kaze

Pozeral som sa na Sora a v tvári som mal mierne smutný výraz.. čo by si.. asi tak pomyslela Gankona keby ťa teraz videla? nemyslíš si že si trocha sebec? povedal som dosť krute a aj cez jeho techniku som vedel že ma pravý Sora počuje. Poznal som tú techniku, videl som ako ju použil Gaara ešte keď bol Kazekage.

Akivír

Objavil som sa pred Tamikou a povalil som ju pravou labou na zem.. Tamika, prečo sa tak ľahko vzdávate? spýtal som sa jej a v tvári som mal milý výraz. Skúste pred svojím osudom neutekať.. a čeliť mu. predsa len, Kaze vo vás niečo vidí.. viem to z toho jeho pohľadu keď sa na vás pozerá.. keby ste sa znova stratila pochybujem že by ostal s chladnou hlavou..skúste to vydržať, chce to len čas... hovoril a čakal ako na to zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:19

Tamika Rihiko

Měla chuť se rozbrečet.,,Ale to není fér .. já jsem vážně věřila,že se můžeme přátelit .. tak strašně se mi po tom pocitu stýská .. ale sotva začnu něco dělat,hned je to špatně!"křikla na něj smutně a zabořila hlavu do země.,,Chci jít zpátky "domů" .. zalézt tam a nedělat problémy..."fňukla potichu.,,Já bych tu ráda zůstala .. jen nechci,aby se kvůli mě dělo tohle..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:21

Sabaku no Sora

Sora zrazu otvoril oči z veľkým úšklebom ... klep klep Sora práve nieje k zastihnutiu nechajte mu prosím po smrti nejaký odkaz ... Sora sa zbesilo zasmial a pri zadku sa mu začal tvoriť istý druh chvosta ... alebo ... možno je ale zomriete aj tak !!! Sora pozrel na Tamiku a okamžite po nej skočil ... a ty zomrieš prvá !!! znova sa zbesilo zasmial a už sa mu začínali zašpicatovať aj všetky zuby
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:28

Kaze

Hmm.. Gankona.. gomen.. povedal som potichu a na nanosekundu som sa premiestnil preč.. v momente som bol späť aj s Gankonou v rukách.. stále bola v tričku ktoré jej dal Sora ešte včera a na tvári mala mierne vystrašený výraz.. položil som ju vedla seba pri čom som si sadol vedľa nej a pozorne som Soru sledoval..

Akivír

A .. nie ste priatelia? Kaze a ty.. prečo myslíš že by sem chodil.. keby že mu na tebe nezáleží? Sora, má svoju vlastnú osobnosť.. stačí ho len pochopiť.. celý život bol sám pre to to u neho ide ťažšie.. povedal som no v tom sa ku nám rútil Sora a ja som sa postavil pred Tamiku. Vyzeral som ako čierny kojot s azúrovími očami ktorý mal však výšku veĺkeeho medveďa. Keď Sora pribehol bližšie tak som na ňom zasekol svoj pohľad a ohromnou silou som ho odpálil labou na miesto odkiaľ sa rozbehol.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:35

Sabaku no Sora

Sora odletel vzad na miesto kde bol pred tým čo ho vyburcovalo ešte viac ... piesok sa mu začal lepiť na nohy popri čom ich menil na nohy Shukakuho ... Fuuton: Renkuudan !!! Sora sa zhlboka nadýchol popri čom sa mu brucho zväčšilo asi raz tak ako bolo pred tým ... rukou silne udrel po svojom bruchu a na kojota doslova vystrelil ohromné množstvo stlačeného vzduchu do istej gule ktorá smerovala rovno na kojota ... chcípni ty *cenzúra* jeden !!
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:38

Tamika Rihiko

Překvapeně vyjekla a škubla sebou.Nakonec se vážně rozbrečela,i když si to ani neuvědomovala.,,Za tohle můžu já .. kdybych zůstala zalezlá,nestalo by se to.. Kaze je na mě te´d určitě naštvaný a Sora mě teď bude nesnášet .. a navíc teď taky ví pravdu..."začala se pomalinku plazit pryč pozadu.,,Musím .. vypadnout..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:48

Akivír

Pozeral som sa čo chce spraviť a v hlave ma to trocha vyburcovalo.. nie.. nedostaneš ma dvakrát tou istou technikou Shukaku.. pomyslel som si a okolo mňa začala stúpať temná aura.. Meiton: Kyūshū! sikol som pri čom som roztvoril ústa a jeho Renkuudan vletel priamo do nich.. okolo neho sa však vytvorila taká temná energia ktorá ho začala pomaly zmenšovať a ja som ju do seba začal nasávať.


Kaze

Gankona.. zvládneš to tu sama? spýtal som sa milo dievčatka ktoré iba prikývlo no viac sledovalo Sora než by ma alebo niečo iné vnímalo.. slzy malo doslova na krajíčku a bolo vidieť že má čo robiť aby sa za Sorom nerozbehlo. Ja som sa znova len preniesol kúsok od Tamiki pri čom som sedel na zemi a čakal som kým sa doplazí až ku mne keďže išla mojím smerom.. je ťažké.. žiť s tým prekliatim ktoré mám v hlave.. kekkei genkai.. ktoré som mal ešte za života.. je také ťažké keď si o vás myslia že ich nenávidíte.. a pri tom by ste bez nich sotva mohli žiť.. Pomyslel som si a doslova som počul to čo si Tamika myslí.. celý čas.. čo si sa skrívala.. som ťa chcel osloviť.. chcel som sa ti ospravedlniť alebo ťa nejak utešiť.. vedel som o tebe a aj keď som to chcel.. nikdy som nezobral odvahu vôbec sa pri tebe ukázať.. myslel som si že by si ma nenávidela za to čo som ti aj s tvojim otcom spravil.. začal som hovoriť pri čom som mal pohľad uprený do jej očí.. alebo na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:53

Sabaku no Sora

Sabaku Kyuu !! skríkol Sora okamžite a okolo toho kojota sa sformoval piesok ktorý ho nadvihol a vytvoril akúsi rakvu v ktorej sa kojot nemohol ani hýbať ... keď sila Shukakuho je ohromná a ty sa jej chceš rovnať ? aké bláznivé !! Sora sa dal na štyri a okamžite sa rozbehol oproti Tamike ... teraz ťa už vážne zabijem !!
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 07:54

Tamika Rihiko

Překvapeně se otočila na Kazeho a zadívala se na něj uslzenýma očima.Chtěla mu na to něco říct,ale nezmohla se na nic jiného než na další popotáhnutí.,,To .. eh..."zamyslela se nad tím co řekl a z očí jí vytryskly další slzy.,,Kaze .. já to nezvládnu.Nezvládnu žít mezi normálními lidmi..."řekla potichu.Pak se prudce otočila na Soru a po chvilce nasadila klidný výraz.,,Kéž by jsi mohl..."řekla smutně a podívala se mu do očí,čekajíc silnou ránu.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 08:03

Gankona

Sora-Nii. onii-chan.. ONI-CHAAN! skríkla som keď som videla ako znova zaútočil.. rozbehla som sa pri čom som stále zakopávalo o to tričko smerom k Sorovi a v očiach som mala nahromadené slzy .. nebola som ďaleko od toho spustiť vodopád sĺz a rozrevať sa no stále som bežala smer Sora.


Kaze

Heh... vyzeráme ako normálni ľudia? spýtal som sa s úškrnom no po tom som znova trocha zvážnel, postavil som sa za Tamiku a jednu ruku som natrčil pred seba tak že som ňou mieril na Sora.. začal som do nej sústrediť len malinké množstvo energie keďže som nechcel aby v prípade zrážky Sora zomrel.. Shukakovi by to očividne aj tak bolo jedno.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 08:23

Sabaku no Sora

Sora sa usmial jeho šialeným výrazom a hneď na to sa doslova vymrštil na Tamiku ohromnou rýchlosťou ... napriahol sa a zaútočil vpred smerom na Tamikinu hruď ... ty sa nemáš čo do toho starať !! zahučal znova na Kazeho pod ktorím sa začal piesok prepadávať ... teraz zomrie len ona !!!
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 08:32

Kaze

Sora.. vážne sa chceš stať démonom? spýtal som sa potichu no v momente keď vyrazil rukou oproti Tamike tak ho nejaká aspoň pre neho divná sila doslova odrazila niekoľko desiatok metrov dozadu.. ja som sa neprepadol a keď sa pozrel k mojim nohám mohol si všimnúť že sa vznášajú kúsok nad zemou. Keď Sora dopadol na zem tak mala technika ktorú som na neho použil dosť drtivé následky.. chvíľu po nej sa dokonca nemohol hýbať.. táto chvíľka však stačila aby na neho vyliezla Gankona keďže letel jej smerom a zo slzami v očiach sa "prilepila" na Soru. Keď som to videl tak som sa mierne vydesil a rozbehol som sa jeho smerom pri čom som si nebol tak úplne istý či to stihnem.


Gankona

Ležala som na Sorovi pri čom som mala ruky s časti zarité v piesku ktoré mu takmer z polovice obalovalo telo. Sora-nii.. poďme domov.. prosím.. šepla som potichu a hlavu som zaborila do jeho hrude pri čom som začala vzlykať.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 08:35

Tamika Rihiko

Nevěřícně sledovala celé to dění.,,Všichni tady .. všechno co se teď stalo je pořád moje chyba..."polkla při té myšlence další slzy a měla strach,že se zase neovládne.,,Musím to teď vydržet .. nemůžu se teď nechat přemoct psychikou..."zaryla si nehty do rukou a ještě nepatrně couvla.,,Ta holka ... ach to ne .. i tohle je kvůli mě!Nemůžu prostě mezi lidmi být..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 08:46

Sabaku no Sora

Jednou rukou schmatol Gankonu a vyceril naň zuby no druhú ruku namieril na Tamiku a usmial sa ... Sabaku Fuyuu ... prehlásil smerom k Tamike a okolo nej sa začal formovať piesok ktorý ju pomaly zdvihol do vzduchu. Sora teda viac menej Shukaku sa zadíval na Gangonu a hneď nad ňou začal slintať ... jednohubka ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty6/7/2011, 08:59

Tamika Rihiko

,,Sakra ... zase..."
zaúpěla,když si uvědomila,že zase cítí smrt.,,Pitomá smrtka .. vypadni,stejně mě nechceš..."povzdechla si a cítila,že když se k ní smrt zase přiblížila,jen od ní pohrdavě odešla a Tamiku do odhodilo pryč,proletěla i skrz písek a dopadla kousek od Sory.,,Au .. sakra ..."zkroutila se bolestí a prudce vstala.Zjistila,že kvůli smrti je zase proměněná.,,Bezva .. že to ta smrt pořád zkouší?"pomyslela si ironicky.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičisko týmu Yumi   Cvičisko týmu Yumi - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičisko týmu Yumi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréning týmu 1
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště týmu Ni
» Tréning týmu 1
» Rozdělení týmů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: