Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréning týmu 1

Goto down 
+2
Everest-san
Remorko
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty19/3/2012, 07:19

Na tomto mieste trénuje tým 1. Miesto sa nachádza na okraji Kumogakure no Sato (je to menší lesík pri zakázanej oblasti)
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Everest-san

Everest-san


Počet príspevkov : 62
Join date : 19. 03. 12
Age : 30

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 04:53

Konečne sme po krátkom čase dorazili na miesto. Cakal som dalej aké budú inštrukcie.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 07:55

Yukito Kaguya

Prišiel na tréning predčasne keďže vedel, že genini si dajú na čas no na cvičisku stretol niekoho o kom ani nevedel kto to je. "Pane ... prosím vás ... čo tu robíte ? Toto je tréning prvého genínskeho týmu a vy tu nemáte čo robiť. Musím vás poprosiť aby ste odišiel preč." Prešiel pred Everesta z ohromným úsmevom na tvári. "Rozumieme si ?"
Návrat nahoru Goto down
Everest-san

Everest-san


Počet príspevkov : 62
Join date : 19. 03. 12
Age : 30

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 18:44

Everest Tamashi

Pozrel som sa na neho nechápavým pohľadom. "Myslel som si že ma poslali sem na otestovanie mojich schopností." "Ak je toto cvičisko týmu 1 som tu správne" pozrel som sa na ninju zamysleným pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 22:33

Yukito Kaguya

Prekvapene sledoval Everesta pričom sa začal škrabať vo vlasoch. "No ... to je možné ale so mnou žiadne testovanie nemáš. Ja trénujem geninov týmu jedna. Ale po ceste som videl ísť Mayu s nejakou neznámou osobou smerom do knižnice pričom sa rozprávali niečo o otestovaní niekoho. Čo keby si skúsil zájsť do knižnice zistiť si ako to vlastne je ?" Ukázal smerom kde sa mala knižnica nachádzať.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 22:35

Yogure

Pomalým krokom som prišiel na cvičisko a uvidel som tam dvoch ľudí. Hmm jeden z nich bude asi sensei týmu 1 pomyslel som si a pomaly prišiel ku nim. Dobrý deň ktorý z vás je sensei týmu 1 ? opýtal som sa a čakal.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Everest-san

Everest-san


Počet príspevkov : 62
Join date : 19. 03. 12
Age : 30

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 23:03

Vdaka za info tak ja idem (Presun)
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 23:06

Yukito Kaguya

Otočil sa na Yogureho zo stálym úsmevom na svojej tvári. "To budem zrejme ja ... teší ma." Zdvorilo sa poklonil. "Volám sa Yukito Kaguya a som viac-menej posledný člen klanu Kaguya ktorý ostal verný Kumogakure no Sato." Predstavil sa zdvorilo a jednoducho. "A ty si ... ?"
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 23:12

Yogure

Hmm Kaguya? ... Ja som Yogure a som budúci Raikage. Povedal som a odstúpil o kúsok ďalej. Takže čakáme ešte na niekoho alebo môžeme začať z tréningom? Opýtal som sa a položil ruku na svoju katanu. Hmm zaujímalo by ma či je silný...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty6/4/2012, 23:43

Yukito Kaguya

Pri tom ako povedal, že chce byť Raikagem sa Yukito začal nekontrolovateľne smiať. "Raikage hmm ? Tak to si teda veríš Yogure. Ren Taiyo, Expert na extrémne Taijutsu a vodca klanu Taiyo. Eito Kokoro, majster Genjutsu a vodca klanu Kokoro. Tieto dve osoby sú dvaja Raikageovia ktorých zatiaľ skoro nikto neporazil." Začal sa naťahovať keď si všimol jeho "obranný" postoj. "Tréning ? No ... skúsme jeden skúšobný boj aby som zistil čo dokážeš dobre ?"


Naposledy upravil Remorko dne 7/4/2012, 23:59, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty7/4/2012, 07:10

Yogure

Hmm to sa zmení povedal som a bez varovania vyštartoval. Vytiahol som katanu a keď už som bol kúsok od neho veľkou rýchlosťou som sekol smerom na jeho hlavu . Toto vykryje ako nič pomyslel som si a natiahol do katany Raitonovú chakru.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
DragonPhoenix

DragonPhoenix


Počet príspevkov : 19
Join date : 31. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty7/4/2012, 08:30

Pomaly a potichu som sa približoval k cielu.Videl som ich bojovať.Ten jeden mal celkom peknú techniku s katanou.dobrý...Povedal som a pripojil som sa k ostatným.Ale na moju katanu nemá.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 00:07

Yukito Kaguya

"Raiton ... ?" Nasmeroval si jednoducho ruku pred hlavu, náhle mu z ruky vyšlo niekoľko kostí ktoré pevne zovreli katanu tak, že sa s ňou nedalo vôbec hýbať. "Ako vidím si správne dieťa z Kumo." Pochválil Yogureho pričom pohľadom prešiel na Reia. "Nový člen do týmu ?" Spýtal sa stále milým tónom hlasu. "Pokračuj Yogure ... stále vnímam tvoje útoky." Bez varovania trhol rukou smerom na bok čím vytrhol Yoguremu katanu z ruky no stále ju mal zovretú medzi kosťami.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 02:07

Yogure

Pustil som katanu a vo vzduchu spravil salto. Dopadol som na zem no vzápätí som znovu vyskočil a hodil okolo Yukita tri kunaie každý na inú stranu. Potom som spravil pečate Raiton: Kaminari Shibari. Skríkol som a dopadol na zem buchol rukou po zemi. Cez zem prešiel blesk a z každého kunaia vyšla stena. Spojili sa a vytvorili trojuholník a spojili sa. Okolo Yukita sa vytvorilo elektrické vezenie.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 02:56

Yukito Kaguya

"Am ... si si istý, že väzenie správna cesta ako sa stať Raikagem ?" Spýtal sa ho posmešne pričom sa učupil k zemi. "Mimochodom ... hovorte mi Senpai dobre ?" Pousmial sa pričom pritlačil dlaň na zem a začal sa sústrediť. "Nesmiem mu hlavne ublížiť. Ale nikto nepovedal, že sa nesmiem obrániť nie ?" Zazrel na Yogureho. "Mám menšiu otázku na teba Yogure ... ako dlho dokážeš udržať túto techniku pokope bez toho aby sa rozpadla ?"
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 03:01

Yogure

Dosť dlho na to aby som vymyslel čo spravím ďalej. Povedal som a pousmial sa. Hmm väzenie je len začiatok. Neskôr sa naučím vytvoriť dosť užitočných techník na to a by som ich zosadil. Povedal som a čakal čo urobí. Hmm no to väzenie dokážem udržať dosť dlho ale kto vie čo chce spraviť. Premýšľal som a sledoval jeho postup a pritom premýšľal o stratégii ako ho zraniť.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 03:40

Yukito Kaguya

"Si si istý, že dosť dlho ?" Jednoducho natiahol druhú ruku k jednému z kunaiov pričom mu zo zápästia vyšla kosť ktorá sa zabodla do krúžku ktorý mal každý kunai na konci. "Hmm ... ten chlapec je celkom šikovný no má sa ešte čo učiť. Kosti sú stále nevodivé." Švihol rukou hore pričom vytrhol kunai zo zeme a narušil tak Yogureho techniku.
Návrat nahoru Goto down
DragonPhoenix

DragonPhoenix


Počet príspevkov : 19
Join date : 31. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 03:42

Pozeral som na nich ako tam bojovali a prišlo mi, že náš nový sensej sa s ním len hrá.Asi je to naozaj dobrý jounin.Som rád, že mám takého schopného učiteľa, aspoň budem dosť silný na svoju pomstu.Hmmm...Som zvedavý ako dlho budú ešte bojovať.Už chcem začať s výcvikom.
Návrat nahoru Goto down
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 05:48

Yogure

Hmm zrušil to skôr ako som čakal. Pomyslel som si a vytiahol jeden kunai. Nahromadil som chakru do nôh a Raitonovú chakru do kunaia. Odrazil som sa od zeme Shunshin no jutsu pomyslel som si a zmizol som. Objavil som sa tesne pri Yukitovi a zaútočil na neho kunaiom presnejšie na hlavu. Pritom som ešte vytiahol druhou rukou ďalší kunai tak aby ho nebolo vidieť.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
DragonPhoenix

DragonPhoenix


Počet príspevkov : 19
Join date : 31. 03. 12
Age : 28
Bydlisko : Limbach

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 08:21

Rei RaitonRaion

Ako som tak na nich pozeral, začal som sa nudiť tak som išiel radšej trénovať do knižnice.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 21:09

Hoshi Sumōku (Kirigakire no Sato)

Jejich příchodu předcházelo to, že v zemi se vytvořila jakoby vypálená díra. Mohlo to vypadat zvláštně no ještě zajímavěji mohlo vypadat, když se ve výpaleném kruhu najednou objevili tři osoby. ,,Sakra.. Asi jsem to trošku netrefila." rozhlédla se po cvičišti a tázavě se podívala na Hayata. ,,V pořádku prcku? Půjdeme někomu odevzdat tady spící krásku, jinak by Kiri skončila tentokrát na prach." všimla si dvou osob. ,,Myslím že jsme vtrhli někomu na cvičiště. Pokud na tebe někdo zaútočí, neboj se bránit." poučila ho.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hayato

Hayato


Počet príspevkov : 47
Join date : 01. 04. 12
Age : 28

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 21:55

Hayato Sumōku

Pozrel som sa okolo seba kde to vôbec sme všimol som si že tu niekto bojuje ale nemiešal som sa do toho radšej som stál na mieste ale jednu ruku som dal na rúčku katany.Rozumiem...Povedal som pousmial som sa a čakal som čo sa bude dalej odohrávať.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty8/4/2012, 23:52

Yukito Kaguya

Keď započul ranu trocha zneistel čo sa vlastne stalo no musel sa sústrediť na Yogureho. "Shunshin ? Myslím ... že je čas trocha ustúpiť ..." Yukito náhle zmizol no hneď nato sa objavil za Yogurem. Z chrbtice mu vyšli kosti ktorými pevne polapil Yogureho tak, že sa skoro vôbec nemohol pohnúť. "Tak ... a teraz zistíme čo sa vlastne deje fajn ?" Spýtal sa Yogureho pobavene pričom začal kráčať k tej trojici s Yogurem pripevneným na chrbte. "Kto vôbec ste ? Kimiko poznám tá robí problémy stále ale vy dvaja ?" Ukázal prstom presnejšie na Hayata keďže si myslel, že Hoshi je jeho senseika.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty9/4/2012, 00:01

Hoshi Sumōku

,,Já se snažím zabránit zbytečnému konfliktu. Minule když byla Kimiko u nás, tak skončilo zničené celé jedno cvičiště." povzdechla si a hodila Kimiko na zem. ,,To je všechno, nic víc.. nic míň."

Kimiko Kay Kokoro

Rozespala zamžourala do nebe. ,,Hoshi! ~ Nechci se vracet do Kumo, Eito mě bude chtít zabít." pobaveně se začala smát a až pak si všimla Yukita. ,,Uh.." promnula si hlavu, do které dostala ránu. ,,Už jsme v Kumo, že?" postavila se a rozhlédla se po všech přítomných. ,,No.. ehm.. "
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hayato

Hayato


Počet príspevkov : 47
Join date : 01. 04. 12
Age : 28

Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty9/4/2012, 00:13

Hayato Sumōku

Stál som stále na mieste nič som nehovoril nebolo to zapotreby pozrel som sa na muža ktorý prišiel k nám. Vypočul som si vravela senseika pričom som sa už pozeral na Kimiko a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning týmu 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning týmu 1   Tréning týmu 1 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning týmu 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tréning týmu 2
» Tréning týmu 1
» Vzdálený plac který je postaven pro Kashikeho osbní tréning pod rozkazem Kazekageho
» Cvičiště týmu Ni
» Rozdělení týmů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: