Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičište č.3

Goto down 
+5
Haki
Stanci
Usagi-chan
Akimichi Hiruko
Kushina Uzumaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty2/5/2011, 09:40

First topic message reminder :

Cvičište sa používají k trénování základních ninjutsu, taijutsu a ovládání zbraní pro skutečný boj.
Cvičište č.3 - Stránka 3 00ae12567a_64253463_o2
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty14/4/2012, 20:11

No proč se tak ptáte k čemu vám to bude ale no když jste můj nadržízený řeknu to.
Já se specializuji zatím pouze na Katonové ninjutsu a chtěl bych se začít učit Genjutsu.
Pak si nudně sednu na pařez a napiju se ze svého pití.Hele nechcete něco k jídlu?
Ne kecám stejně bych vám nic nedal usměju se na ně.Ne nechcete něco?

a začnu se koukat co mám v batohu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty15/4/2012, 07:03

Mia Tsuki

,,Proč se ptám? To je snad jasné, potřebuju vědět v čem tě cvičit."
přiblble se na něj zatvářila. ,,Ty jsi dost pitomej Uchiha.." podotkla a rozhlédla se okolo. ,,Taky máš ten pocit, že se něco děje?" povzdechla si a změřila so trojici pohledem. ,,Dobrá, jste celkem schopní, což je překvapivé. Co nějakou misi na začátek?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty16/4/2012, 04:45

,,Mě by mise nevadila...'' Prohlásil jsem a přejel jsem si rukou po břichu. ,,Trochu jídla by mi taky nevadilo...'' Nadhodil jsem ale pak jsem se tím už nechtěl zatěžovat. Nechtěl jsem odsuzovat toho Uchihu, ale s jeho arogantním chováním mi to moc neulehčoval. Pak jsem se zadíval na Raie, ten byl vcelku přátelský a byl jsem docela rád že je v tom týmu i normální člověk. ,,Jaká by to měla být mise?'' Zeptám se zvědavě a čekám odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty17/4/2012, 23:30

Mia Tsuki

Pobaveně si Akimichiho prohlédla. ,,To zní náhodou hezky. Proč vám o tom neříct nad něčím dobrým?" protáhla se a zatvářila se spokojeně. ,,Bude to více méně tajná mise, o které nebude vědět ani Hokage. Nic pro sraby a padavky, takže kdo nechce, ať promluví teď." přejela je přísným pohledem. Asi bylo dost šílené brát je na něco takového, ale co. Pokud přežijí, má cenu aby se štvala s tím trénovat je.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty18/4/2012, 05:43

Rai Hyuuga

Já jsem pro, rád bych vyrazil na nějakou misi... řeknu s úsměvem. Sakra tajná mise? Neví hokage? pomyslím si s úšklebkem.
Pokud se o tom dozví otec asi nebude nadšenej...budoucí vůdce klanu... při té myšlence se musím zasmát.
Návrat nahoru Goto down
Haki

Haki


Počet príspevkov : 18
Join date : 26. 12. 11

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty18/4/2012, 06:05

Já bych šel teda pokud se nebojí tyhle dva.Na jídlo se kouknu a řeknu si snad nebude hnusný.
Tak teda mohla byste říct podrobnosti jestly to má vůbec cenu jelikož já nechci kvůli nějaký blbý misi kazit svojí pověst.
Pak když začnu jíst tak si řeknu
No není to špatný a kouknu se na dceru kuchaře co mu pomáhaal najdnou jsem se zamrazil.
Byl jsem mimo.
NE to nesmíš jsi Uchiha tvůj úkol není balit holky si říkám.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty21/4/2012, 04:36

Mia Tsuki

,,Fajn, velím směrem rámen shop."
zatvářila se vážně a pak se rozesmála. ,,Nebojte, nemusíte se ničeho bát. Hokage mě zná, většinou mi tohle toleruje." spokojeně si začala broukat a vydala se na rámen. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty21/4/2012, 05:12

Rai Hyuuga

Ramen? Co to bude sakra za úkol? pomyslím si nechápavě. Ale na nic se neptám. Mise je mise. Ale Sensei je dost zvláštní. Uvidíme co si na nás přichystala. přijde mi na mysl, ale jenom pokrčím rameny a vydám se za ní.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty21/4/2012, 09:31

Neměl jsem nic proti misi, když řekla, že o tom neví ani Hokage, trochu jsem zapochyboval, ale pak jsem se vydal za ní do Ichiraku. Přitom jsem se podíval po Uchihovi, docela mě zajímalo co tam ten blb kutí. Pak jsem se ale docela klidně usmál a vyrazil jsem za Senseikou s vidinou výborného Rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty6/5/2012, 01:07

Sedel som na jednom hrubšom strome a kreslil som si sledoval ľudí čo boli na cvičisku. Hm asi tu nieje nikto hodný mne povedal a predložil ruku pred ústa
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty6/5/2012, 01:30

/nikto tu nie je/
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty6/5/2012, 09:15

(no neskor som na to prisiel ale ponahlal som sa nevedel som odstránint hehe)
Návrat nahoru Goto down
Sai

Sai


Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 04. 12

Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty7/5/2012, 04:22

po tom co tam nikto nebol tak som si nakreslil orla choujuu giga a naskočil na neho letel nad vesnicou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičište č.3   Cvičište č.3 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičište č.3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cvičiště tým 1
» Cvičiště týmu Ni
» Cvičiště č. 44 - Les Smrti
» Cvičiště Suna
» Cvičiště týmu 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: