Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park Kumo

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty4/5/2011, 10:27

First topic message reminder :

Hoci je Kumogakure no sato dosť zničená no aj tak tu ostal jeden zachovaný park v ktorom si môžu ninjovia alebo normálny ľudia oddýchnuť od hluku v meste. Stredom parku preteká malí potôčik o ktorom sa vraví že nikdy nevyschne
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 04:59

Kimiko Kay Kokoro

Prudce se otočila na Asuku.,,Ty to ale nechápeš,já odsud opravdu musím rychle zmizet...!"zvyšila trošku hlas.Pak si uvědomila co udělala,a dala si ruku přes pusu.,,Promiň,nechtěla jsem zvyšovat hlas."dodala potichu a doufala,že to Eita nevzbudilo.,,Kdyby se Kai objevil v Kumo ... asi by mu to všechno došlo..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:01

Asuka Koaru

Keď sa pokúsiš o útek tak ja sa premením na Nekomatu a zastavím ťa Kimiko je ti to dúfam jasné ... Asuka sa stále usmievala Asuka ? prečo to chceš spraviť ? budeš ľahkým cieľom pre všetkých ktorý prahnú po Nekomate ... Pre Eita samozrejme ! je to môj bratranec Neko ... nedopustím aby utiekla a nechala ho trápiť sa nech to stojí čokoľvek ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:03

Kimiko Kay Kokoro

,,Asu-chan .. to je ale vážné..pokud tu zůstanu,objeví se ten blbec tady.Zabili by ho..."
řekl skrz zaťaté zuby.,,Musím rychle z vesnice.Vždyť se přece nic nestane."řekla jí a sepjala ruce,aby se jí strachem a nervozitou přestaly klepat.,,Pokud už není pozdě..."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:05

Asuka Koaru

Ale to vážne nepôjde Kimiko ... Asuka podkopla Kimiko a tá padla na zem. Asuka okamžite skočila na Kimiko a sadla si na jej brucho ... vieš že toto je celkom príjemné Kimiko ? Mať v sebe Nekomatu je vážne zvláštny pocit ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:08

Kimiko Kay Kokoro

,,To vás lidi tak baví zkopávat mě?Asu-chan .. je to otázka života a smrti.Pokud se odtud nedostanu,zabijou mi bratra."
snažila se jí nějak přemluvit.,,No tak Asuko ... přece nemám důvod mě tady držet ne?"povzdechla si při vzpomínce na Kaie.,,Musím to urychlit... zmizet odsud... vrátit se k přechodnému žití z místa na místo.V Kumo už zůstat nemůžu ... aaa,sakra proč je to vždycky všechno tak složité?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:14

Asuka Koaru

Hmm ... Kai Kokoro že ? poznám ho len z počutia ... bola by zábava s ním bojovať vieš o tom ? Asuka sa milo usmiala a vyhrnula Kimiko tričko ... že ty si viac zameriavaš na Taijutus Kimiko ? spýtala sa stále z úsmevom na tvári
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:16

Kimiko Kay Kokoro

Zaraženě se podívala na Asuku.,,Jak o tomhle všem víš?"povzdechla si.,,Musím doufat,že zabije dost času s tím týpkem..." povzdechla si.,,Asuko ... jak dlouho mě tady chceš držet?"podívala se na ní a nejistě se usmála.,,Mohla bych aspoň jít domů,ne?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:20

Asuka Koaru

To je jednoduché Kimiko ... keby si bola zameraná na Genjutsu už by si dávno stála predo mnou ... a ešte máš vypracované brušné svaly ... Asuka vyhrnula tričko ešte vyššie ... a to ostatné vyzerá byť tiež zamerané na boj z blízka že ? Asuka sa usmiala ešte milšie ... chcem ťa tu držať kým Eito nevstane a nie nepustím ťa Kimiko ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:22

Kimiko Kay Kokoro

Chování Asuky jí trošku zarazilo.,,Tak dobře dobře .. chvilku to snad počká."povzdechla si a modlila se,aby to byla pravda.,,Počkat ... jestli chceš čekat než se Eito vzbudí ... znamená to,že mu všechno řekne?" ,,Eto ... Asu-chan?Mohla by jsi pomlčet o tom,co se stalo?"nejistě se usmála.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:24

Asuka Koaru

Povedať mu niečo ? nie to nie ... neboj ... len mu poviem nech si ťa postráži potom ... ale zatiaľ ... Asuka dala Kimiko tričko úplne dole ... prečo sa troška nepobavíme Kimiko ? Asuka vyplazila na Kimiko jazyk ... stále mať zarazený výraz ti neprospieva tak sa uvolni ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:27

Kimiko Kay Kokoro

Natáhla ruce a chytla Asuku za ramena.,,Počkej,to není moc dobrý nápad."nejistě se usmála a chtěla jí ze sebe nějak dostat.,,Aspoň,že mu o tom nechce říct konkrétně.Pak stačí jen chvilka nepozornosti a jsem venku z vesnice.A Kai nebude muset zemřít ... proč to zní tak jednoduše?"povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:32

Asuka Koaru

Hmm ... to máš až tak nerada niekoho pri tele ? a čo potom Eito ? Asuka schmatla Kimikine ruky a hneď na to ich "položila" na zem tak aby nimi nemohla hýbať ... všetko je dobrý nápad no nie vždy si to myslíme Kimiko ... Asuka sa naklonila ku Kimiko a následne ju pobozkala na pery
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:33

Kimiko Kay Kokoro

Zrudla,částečně vzteky,částečně tím,že si vůbec nebyla jistá,co se to tu děje.,,Eita nemám ráda už vůbec..."řekla trošku podrážděným tónem.,,Jak tě vůbec napadá to přirovnávat k němu?"povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:37

Asuka Koaru

Neklam ... videla som tvoj pohľad ktorým pozeráš na Eita ... si si istá že to nieje niečo viac ? Asuka sa usmiala a pustila Kimiko obe ruky no len preto že jej v zápätí rozopla podprsenku ... tak to priznaj lebo ťa tu úplne vyzlečiem Kimiko ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:39

Kimiko Kay Kokoro

Svraštila obočí.,,To je vydírání ... a omezování lidské svobody..."kňučela na ní naštvaně.,,Já Eita nesnáším,říkám ti.Jak si snad můžeš myslet,že je to něco víc?Si stejná jako Hoshi."povzdechla si,ale v obličeji byla pořád rudá.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:42

Asuka Koaru

Ale no ták Kimiko ... priznaj to už ... Asuka sa naklonila ku Kimiko a začala jej olizovať krk Preboha Asuka !! čo to robíš ? niesom nejaký olizovací stroj ! Ja viem Neko ... no zábavu je treba mať nie ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:45

Kimiko Kay Kokoro

,,Asuko,počkej ... nech toho ..."
řekla potichu a přivřela oči.,,Nemůžu přiznat něco,co není pravda.Eito je prostě ... já ani nevím.Ten co mi zachraňuje krk."povzdechla si nakonec.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:51

Asuka Koaru

Asuka prestala lízať Kimikin krk ... hmm ... tak prečo si pri ňom ostala keď ho neznášaš ? spýtala sa ako keby nebola vôbec udivená ... ja som pri ňom ostala pretože je to moja jediná rodina Kimiko ... celá rodina Koaru bola povraždená ... vieš kým ? Nekomatou osobne ... Asuka sa usmiala trocha psychopaticky ... ale Eito je jediný ktorý s tým dokázal niečo spraviť ... dostal ma do stavu kde mám Neko trocha rada ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:53

Kimiko Kay Kokoro

,,Já jsem s ním nechtěla zůstat ... jen mě k tomu přinutili jisté ... okolnosti."
povzdechla si.,,Proč si sakra furt všichni myslíte,že je to to?"řekla trošku naštvaně.,,Řekla jsem sice,že není pravda,že ho nesnáším,ale to nezmaneá,že jsem do něj zamilovaná..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:55

Asuka Koaru

Tak čo potom si ? obyčajné nič čo sa skrýva za Raikagem a chce mu utiecť ? je to tak ? na toto si čakala celí čas ? nájsť svojho brata a potom len tak utiecť z Kumogakure no Sato ?!! zahučala z plných pľúc na Kimiko popri čom jej začali tiecť slzy ... je to to čo vážne chceš ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 05:58

Kimiko Kay Kokoro

,,Ne počkej ... pššt .. tak to není.Jen ..."
zamyslela se jak to všechno vyřešit.,,já chci v Kumo zůstat,ale ... když tu zůstanu stane se něco Kaiovi-nii ... řekla jsem,že už s ním nechci žít ten život co předtím,ale to neznamená,že chci aby se nechal zabít."povzdechla si.,,Sakra nějak se to komplikuje... Asuko,prosím tě tišše,nechci,aby se vzbudil.Nesmí se dozvědět,co se stalo..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 06:05

Eito Kokoro

Asuka chcela niečo povedať no v tom sa zarazila a vstala zo zeme a pozrela sa na Eita ... nechaj ju Asuka ... nech ide ... keď to chce ... Eito pomaly vstal zo zeme no na Kimiko ani nepozrel ... musím ísť zapečatiť ešte Hachibiho ... tak zatiaľ Asuka ... Eito sa im obom otočil chrbtom a hneď zmizol
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 06:11

Kimiko Kay Kokoro

,,Sakra .. jak dlouho je vzhůru?Snad .. snad nic nemyslel ..."pomyslela si překvapeně.,,Myslím,že toho slyšel tolik,aby byl naštvaný .. ach jo,tohle jsem nechtěla..."povzdechla si a zavřela oči.,,Sakra proč já vždycky udělám něco takového?"naštvaně praštila hlavou o zem.Měla chuť do něčeho pořádně praštit.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 06:13

Asuka Koaru

Asuka si povzdychla a pomaly šla hlbšie do lesa ... myslím že sa na teba už nikdy nepozrie Kimiko ... povedala polohlasne popri čom jej tiež bola otočená chrbtom ... dúfam že ti to stojí za ten útek ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty14/5/2011, 06:19

Kimiko Kay Kokoro

Zůstala nehybně ležet na místě.,,Sakra ... kdyby se neobevil Kai,nic z toho by se nestalo."pomyslela si zoufale.Posadila se a se zoufalým výrazem koukala do blba.,,Ach jo ... co mám asi tak dělat teď?"povzdechla si a svěsila hlavu.,,Teď už ani Kaiiovi nemůžu pomoct ..."zamyslela se,zatím co jí pohled mlžily další slzy.,,Tak strašně moc chtěl,abych šla zase s ním..."vzpoměla si na to,co se stalo v Kiri.,,Musím něco udělat .. ale co mám teď dělat .. dokázala jsem naštvat tu hrstku lidí na kterých mi záleží ... to jsem tak špatný člověk,když chci tomu blbcovi zachrnáit krk?"přemítala nad tím.Jen tam tak bez pohybu seděla a sledovala jak jí slzy dopadají na zem.,,Možná by bylo lepší,kdybych splnila očekávání otce .. a byla jako ostatní Kokoro ... možná bych se měla pro jistotu zabít."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Park Kumo   - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Park Kumo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Iné klany Kumo
» Brána Kumo
» Knihovna Kumo
» Knihovna Kumo
» Informácie o Kumo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: