Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Park Kumo

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty4/5/2011, 10:27

First topic message reminder :

Hoci je Kumogakure no sato dosť zničená no aj tak tu ostal jeden zachovaný park v ktorom si môžu ninjovia alebo normálny ľudia oddýchnuť od hluku v meste. Stredom parku preteká malí potôčik o ktorom sa vraví že nikdy nevyschne
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 08:35

Sanura Kyoka

Eh ... prepáč zlatko ... ale MNE predpovedal že budem servírka v jeho bare takže viem o čom hovoríš ... udrela mierne päsťou do zeme ... predstavoval si ma v ružových šatičkách ktoré sú také krátke že bez spodného prádla by som vyzerala jak .... no vieš čo ... takže viem presne o čom hovoríš ... zrazu jej stiekla kvapka potu po čele ... a tiež chcel aby som bola Renova žena ... zrazu ukázala prstom na Kimiko ... ale to že si doňho zaľúbená nezakryješ Kay ... mne ... Sanure Kyoka nikdy ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 08:40

Kimiko Kay Kokoro

,,Bla bla bla..."
dívala se na ní uraženě.,,Jak bych asi mohla potom,co všechno mi udělal?teda neříkám,že já jsem mu nezpůsobila dost problémů,ale i tak... to prostě nejde,chápeš to?"povzdechla si a svěsila hlavu.,,Ještě se mě teď snaží přemluvit,že můj otec byl dobrý člověk."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 08:42

Sanura Kyoka

Tak asi má na to právo keď ta miluje !!! Sanura sa zrazu začervenala a chytila sa za ústa ... jeje ... začala sa potiť ešte viac popri čom na sucho prehltla ... asi by som ... mala ísť ? nervózne vstala zo zeme a pomaly začala kráčať od Kimiko ... táák ... maj sa pekne ... užívaj si to tu ... aa ... zabudni na to čo som ti povedala fajn ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 08:45

Kimiko Kay Kokoro

Chvilku na ní nechápavě koukala a pak začala křičet taky.,,Zapomeň nato,že by jsi teď odešla!"prudce vstala,ale nevydala se za ní.,,Tohle už jsem někde slyšela... Myslím si,že i kdyby to byla pravda,tak teď už to tak není,jasné?"povzdechla si a otočila se k ní zády.,,A nebo si jdi... pozdravuj ostatní a díky za pokec."usmála se na ní přes rameno a taky se chystala vydat pryč.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 08:49

Sanura Kyoka

Zrazu sa otočila a skočila Kimiko na chrbát tak že ju povalila na zem .. ~Kyaaaa !!! Eito ťa miluje baaaka ... pochopíš to konečne hmm ? stále stále stále ... prečo by sa ináč tak staral o teba hmm ? možno to nevieš ale najradšej by bol stále pri tebe ... zrazu si ľahla na Kimiko ... Kimi-chaaan ... si až taká dutá že to nepochopíš ? u Eita to trvá už od detstva ... vieš prečo začal chodiť na Shunove tréningy ? aby ťa raz mohol nájsť a požiadať o ruku ... dokonca má stále pri sebe aj prsteň keď už sme pri tom ... rukami jej natiahla ústa do úsmevu ... ale ty si to všetko geniálne ignoroval vieš ?
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 08:54

Kimiko Kay Kokoro

,,Zeslez ze mě... Sanu-chaaan!
"snažila se jí ze sebe sestrčit a vrátit si obličej do původní grimasy.,,Neplácej nesmysly,zní to jako z béčkového románu."povzdechla si,když konečně dostala svůj výraz pod kontrolu.,,Když jsem se ho na to samé ptala,řekl mi že je to proto,že jsem poslední..."řekla a trošku uraženě natočila hlavu.,,Navíc... předtímhle vším jsme se skoro neznali."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 08:59

Sanura Kyoka

Oprava Kimi-chaaaan ...ty si ho nepoznala ... on teba áno ... skús sa mu pohrabať v kancelárií vo veciach ... uvidíš že ten prsteň tam nájdeš ... a že bude dosť starý už ... nechal si ho ako symbol nádeje ... nádeje že sa raz vrátiš ... milo sa usmiala a vstala z Kimiko ... to čo spravíš je na tebe Kimi-chaaan ... ale ver mojím slovám ... stále ťa miluje .. a je to blázon že to nepovie ináč než okolkami ...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 09:02

Kimiko Kay Kokoro

Povzdechla si,ale zůstala ležet na zemi.,,Víš,že tě mám ráda a všechno ti uvěřím,ale tohle je trošku moc."vstala ze země a oprášila se.,,Nebudu se mu přece hrabat ve věcech... to je neosobní."řekla uraženě.,,I kdyby to byla pravda... přes to všechno co se stalo... nevěděla bych co s tím dělat.Takže je to vlastně jedno."pokrčila nad tím rameny a snažila se zachovat lhostejný výraz.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 09:04

Sanura Kyoka

Si ... blbec ... povedala jednoducho a pohodila nad tým rukou ... čo takto vyhrabať ten prsteň a spýtať sa ho načo ho má ? myslím že vtedy by už povolil ... aspoň trochu ... a objasnil by ti prečo ho má ... za pokus to stojí Kimi-chan ... skús dať aspoň v tomto na mňa fajn ? potichu sa uchechtla a ešte stihla Kimiko zamávať no vtom zmizla preč
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty14/8/2011, 09:13

Kimiko Kay Kokoro

,,Baka Sanura...."
povzdechla si a protáhla se,přičemž se otočila na místě.,,Tak fajn... můžu to zkusit.Snad Eito nebude naštvaný,že jsem tak odešla.Třeba tam ani nebude,to by bylo úplně nejlepší."řekla si sama pro sebe a nervózně se usmála.,,Tak yosh,no.. za pokus to stojí."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Park Kumo   - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Park Kumo    Park Kumo   - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Park Kumo
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Iné klany Kumo
» Brána Kumo
» Knihovna Kumo
» Knihovna Kumo
» Informácie o Kumo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: