Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Brána Kumo

Goto down 
+2
Kushina Uzumaki
Remorko
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty19/3/2012, 07:40

First topic message reminder :

V celej Kumogakure no Sato sú len dve miesta kde sú brány (jedna na východe druhá na západe) okolo celej vesnice je veľká hradba ktorá chráni obyvateľov
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty6/4/2012, 09:43

Hanuro Uchiha

"Samozrejme, že viem čo sa vtedy stalo ale Tsuchikage a Raikage sú dve rozdielne osobnosti takže sa nieje čoho obávať. Mimo to je môj Sharingan na rovnakej úrovni ako Raikageho slávne Genjutsu a to znamená, že mám značnú výhodu." Zazubil sa nadšene pričom si zasunul katanu späť do pochvy.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty6/4/2012, 09:45

Tenshi Konan Nayako

,,Když myslíš."
prohlásila zamyšleně. Rozhlédla se ještě okolo a zapochybovala nad jeho slovy. ,,No, ty snad víš, co děláš." nejistě se usmála a vydala se za Hanurem do knihovny. ,,Tohle bude ještě zajímavé." proběhlo jí ještě hlavou, než odešli (přesun).
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty6/4/2012, 09:57

Kimiko Kay Kokoro

Objevila se na zídce brány a zamyšleně koukla dolů. ,,Uh.. Co to sakra? Stráže?" zarazila se a seskočila k díře která byla ve stěně. ,,Možná bych přece jen.. Eito.. Měl by o tom vědět." zamyslela se. ,,No, stačí ho upozornit." pobaveně se usmála, vytáhla výbušný svitek a přilepila ho na zeď k díře. ,,Asi nějací vetřelci." odstoupila dál a nechala svitek vybouchnout. ,,Fajn, teď směr Kirigakure." otočila sen patě a zamyslela se, kudy nejrychleji do Kiri.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 00:21

ANBU

Zrazu sa okolo Kimiko zjavilo päť ANBU-ov ktorý držali katany pri Kimikinom krku. "Votrelec ... ?" Spýtal sa prvý zrejme ešte len ANBU vo výcviku. "Nie to si nemyslím. Skôr šialený Shinobi s Kumo." Odvetil druhý postarší muž. "Preboha ... veď to je tá posledná Kokoro hneď po Eitovy ..." Prehlásila tretia osoba no to už bola žena.

Mayu Myanmaru

"Kimiko ?" Zrazu si strhla masku z tváre a zložila katanu. "Čo tu robíš a prečo vôbec ničíš ?" Pýtala sa dosť vyjavene. "Čo by povedal Eito na to, že ničíš bránu Kumogakure ?"
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 00:25

Kimiko Kay Kokoro

Zůstala zaraženě stát na místě. ,,Heh? Jo aha tak.." nasadila zamyšlený výraz. ,,Já nejsem šílenec, já jsem jen geniální mstitel." obhajovala se. ,,Mayu? Já už za tebou Eita poslala víc po mě nechtěj." zatvářila se uraženě. ,,Já neničím bránu.. Jen jsem chtěla pomoc a upozornit vás na to, že máte v bráně obrovskou díru a není tu ani jedna stráž. Není zač." pobaveně se usmála. ,,Eito bude muset nejdřív řešit problém toho, že většina jeho dokumentů se teď válí na zemi před hlavní budovou i s jeho šuplíky. Bránu bude řešit až pak, řekla bych." zatvářila se spokojená se svou prací. ,,Kde máš ty dva podivíny?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 00:37

Mayu Myanmaru

"myslíš tu obrovskú dieru ktorú si zapríčinila ty ?" Ukázala na dieru ktorá ostala po tom výbuchu no po diere od katany nezostalo ani zmienky. "Ja som Eita nepotrebovala vidieť. Celí deň som vedela kde je ..." Oznámila jej zarazene. "Keď chceš ničiť Kumo ide to aj po tichšie vieš ? Zložte zbrane ..." Prikázala ANBU-om ktorý tak okamžite spravili.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 00:45

Kimiko Kay Kokoro

,,Ne, myslím tu která tam byla předtím."
odpověděla uraženě. ,,Teď už jen není díky té mé vidět no. Tak jsem asi prostě lepší než pan vetřelec. Neměli by jste ho jít spíš najít?" snažila se Mayu odehnat aby mohla jít dál. ,,Tak proč jsi se mě ptala kde je? No to už je jedno." mávla nad tím rukou. ,,Nechci ničit Kumo, jen jsem chtěla pomoc." povzdechla si. ,,Fajn, možná to šlo trošku jinak.. promiň." nejistě se na ní usmála.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 00:48

Mayu Myanmaru

"Mám hľadať páchateľa ktorý stojí rovno predo mnou ? Hľadala by som aj niekoho iného no nieje tu žiaden dôkaz, že sa tu stalo niečo iné. Stráže si mohli kľudne odbehnúť na prestávku ... to sa tu stáva dosť často. Ale aby si bola kľudnejšia ..." Zahľadela sa na ostatných ANBU-ov. "Vy dvaja ... strážte bránu kým neprídu nejaké stráže."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 00:53

Kimiko Kay Kokoro

,,To jsem nebyla já! Myslíš že bych zlikvidovala dvojici stráží a udělala jen tak díru do brány? To teda pěkně děkuju."
zatvářila se dotčeně. ,,Takže tady budeme stát několik hodin než mi uvěříš? Já mám ale na spěch.. Nevím jak brzo najde Eito svoje šuplíky." pobaveně se usmála. ,,A chci jít za Hoshi, ona je snad jediná duše co mi na tomhle světě rozumí."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 01:09

Mayu Myanmaru

"Eh ... ale ja ťa tu nedržím ..." Oznámila jej prekvapene po čom sa dokonca uhla bokom. "Len hovorím, že stráže mohli odísť a ty si mohla byť naštvaná na Eita tak moc, že si hodila kunai do steny a zničila si ju. Možno tam niečo predtým bolo ale to teraz posúdiť už nedokážeme vieš ?" Naznačila Kimiko aby šla. "Naštvaného Eita nedokáže skoro nič ukludniť takže bude lepšie keď pôjdeš."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty7/4/2012, 01:13

Kimiko Kay Kokoro

,,Ne? Aha, tak to je fajn."
usmála se spokojeně. ,,Já vím co jsem myslela. A pokud odešli, tak ta díra tam byla pořád." snažila se jí přemluvit. ,,Hele, když jsem naštvaná na Eita tak se mstím jemu, ne vesnici. Sice to tu nemám zrovna v lásce, ale ničit to tu nemusím." pobaveně se usmála. ,,Fajn... Tak já jdu!" zasalutovala jí a odešla. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty16/4/2012, 06:52

Telo 2 :
V tomto mladom tele som mieril pomalým krokom a z úsmevom na perách k bráne .Nemal som pri sebe žiadne zbrane ba som nebol ani ozbrojený predsa len nebolo treba keď som nebol v svojom tele vedel som že tu škody s ním veľa nenarobím ale aj tak som mal pochybnosti o tom čo sa bude diať u brány .Po tom ako som pozdravil som sa nechal nech ma prehľadajú a čakal som či ma pustia alebo nie .
Po tom som dokonca si sem privolal radšej aj Reinu .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty16/4/2012, 07:55

"ách zrovna byla zábava, musel si mi lézt do hlavy že ano?" obořila jsem se na něj ačkoliv ta chakra za to fakt stála. "Mám nějaké informace, které by se nám mohli hodit, moje techniky se ti možná nelíbí ale zaručí nám přímé informace od zdroje."
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty16/4/2012, 08:15

"Ano ano videl som .... "Odpovedal som jej teraz chladne . "Tak hovor som zvedavý čo si vlastne zistila ... " Povedal som jej a spolu s ňou som odstúpil od brány ďalej .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty16/4/2012, 08:20

"To znělo jako kdyby si žárlil." usmálajsem se pod maskou ale začala jsem. "Ta dívka kterou nám přinesli do skrýše vypadá dočista jinak, už jí poznám, Jmenuje se Shiya Tamashi, ovládá Hyoton stejně perfektně jako má prořízlou pusu, říkala, že je šéfkou nějaké malé organizace, ale to jí moc nevěřím v malé organizaci by nebyli tak silní jako byli ti dva. I Ten Everest ovládal Hyoton v podobě květin. Vypadalo to velmi dobře nemyslíš? Řekla bych že tu máme konkurenci."
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty16/4/2012, 08:43

"Tak v schopnostiach si nemyslím žeby až tak bola veľká konkurencia ale nevieme koľko ich je ak ich je toľko koľko nás tak to konkurencia je ... len nevyzeralo to žeby si sa s nimi spriatelila a to bude tvoj úkol asi nový .... v podstate ako keby zradíš mňa a pritom budeš stále u nás vieš čo myslím nie ?"Opýtal som sa jej a hovoril som vlastne potichu keby tu niekto počúval ."Aj keď teraz sa neviem či ti to podarí ."
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty16/4/2012, 08:49

"Chceš abych se vnutila mezi ně?" žasla jsem, "Ta jejich šéfka mě nenávidí." řekla jsem jako jednu zhlavních informací, "Jediné jak jí ukojit tím, že jsem od vás odešla je to že jí budu podávat falešní informace na vás a že jsem se zamilovala do Everesta. Fakt to po mě chceš? Zatím vím, že jsou tři. Ona, everest a ten týpek co zbořil světlem naši skrýš."
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty16/4/2012, 09:04

"Tak ešte môžem spraviť to žeby si tam šla za niekoho úplne iného ako ja teraz ... vieš čo tým myslím nie ?"Opýtal som sa jej a pozrel som k bráne ."No ale teraz by sme mohli dnu čo myslíš ?"Opýtal som sa jej že čo vlastne ona na to .
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty17/4/2012, 01:00

ANBU

Dvaja ANBU-ovia pozerali na seba pričom tuho premýšľali či ich majú pustiť alebo nie. "Myslím, že by sme sa mali poradiť s pod-kapitánkou Mayu o tom či v tomto stave môžeme niekoho vpustiť do Kumo." Druhý ANBU len prikývol pričom okamžite zmizol preč. "Počkajte moment prosím. Partner sa za okamih vráti a oznámi či môžete ísť ďalej alebo nie." Pomaly sa oprel o stenu v ktorej bola obrovská diera po Kimikinej akcií s výbušným kunaiom.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty17/4/2012, 01:47

"No skvěle." podívala jsem se na šéfa. "Doufám, že to bude alespoň nějaké krásné tělo." utrousila jsem
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty17/4/2012, 02:28

"Neboj určite bude ... "Uistil som ju hoci som nevedel aké "telo" by sa vlastne jej páčilo . Už som sa radšej celý otočil smerom k bráne a zamieril dnu .čakal som či ma teda niečo udeje či nie .Pri som už začal hovoriť z Reinou cez myšlienky .


V jej hlave : "Ak chceš teda poď dnu aj ty no neviem či ťa pustia so mnou by problémi mať nemali toto telo je aj tak len normálny dedinčan. ,,
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty17/4/2012, 06:00

v hlavě:
"Mám si sundat masku?" znělo to hodně laškovně
"Víš co? Půjdu si najít tělo a sejdeme se v nové skrýši dáš mi souřadnice?"
Návrat nahoru Goto down
Kuro Uzumaki
Akatsuki
Akatsuki
Kuro Uzumaki


Počet príspevkov : 165
Join date : 19. 03. 12

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty18/4/2012, 01:51

V jej hlave : "Tak ... ak tam budeš ja to vedieť budem potom ťa prehodím ,, "

Udal som jej tam kde presne to je vďaka mojím myšlienkam ale neukázal som jej kde je vlastne moje telo to tam bolo ukryté asi najviac .


Ostal som stále čakať u tej brány kde sa akosi nič nedialo už ma to hnevalo a mal som v pláne tam vojsť aj bez dovolenia .
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty18/4/2012, 07:33

kývla jsem a krystalovým shunshinem jsem se přenesla pryč (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brána Kumo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brána Kumo   Brána Kumo - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brána Kumo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Knihovna Kumo
» Informácie o Kumo
» Park Kumo
» Iné klany Kumo
» Knihovna Kumo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kumogakure no Sato :: Herní místnost :: Okolie Kumo-
Přejdi na: