Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Mizukage

Goto down 
+3
Kamikazeč
Renjiro Seiji
Usagi-chan
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty19/3/2012, 04:01

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage se nachází v nejvyšším místě městské radnice. Je odtud krásný výhled na celou vesnici. Samotná kancelář má stěny obložené knihovnami plné knih a svitků. Na konci místnosti se nachází obrovský stůl Mizukage a za ní jsou dveře vedoucí na malinký balkón.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 02:20

Renjiro Seiji

Když uslyším info o těch dvou musím se ušklíbnout, hlavně při řeči o nesmrtelnosti. No šéfe myslím že pro začátek bude Jounin stačit... řeknu s úsměvem, ale doufám že to nebude nic jednoduchého. To by nebylo ono. Ale nesmrtelný ninja nebo ty tři jsou výzva pro začátek až moc velká.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 02:31

Ichiro Hitagi

Prolistoval tu část s Jouniny a něco si při tom pro sebe mumlal. ,,Tenhle chlapík je zajímavý. Znal jsem ho kdysi." podal spisy Renjirovi, otevřené nha stránce se jménem Kaito Sumōku. ,,Třicet let. Bývalý člen jednotky Ni Oininů. Specializace Taijutsu a Ninjutsu, element kyselina jakož to Kekkei Genkai. Řazen jako Nunkenin třídy A. Už je to tři roky co po něm jdeme." hořce se usmál.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 03:11

Renjiro Seiji

Převezmu si od Ichira spis, zakoukám se do něj a poslouchám co mi k němu říká. Tři roky? To je celkem doba, co se vlastně stalo že se z něj stal nukenin? Zajímalo by mě proč po něm jdeme... zeptám se a zvažuji všechna pro a proti, tohle bude ještě zajímavé.
Návrat nahoru Goto down
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 03:19

Prišiel ku hlavnej budove a potom vyšiel ku kancelárii Mizukage.Zaklopal a čakal čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 04:47

Ichiro Hitagi

,,Jo tři roky. Jednotky Ni se specializuje na mise za hranicemi naší země. Byl cvičený v tom maskovat se a schovávat se. A to nás nakonec doběhlo. Nikdo neví co se mu stalo. Poslední měsíce co strávil ve vesnici byl nevrlý, se vším pořád nespokojený. Pak jednoho dne zabil své spolučleny z týmu a utekl z vesnice. Je jasné, že tím sebou odnesl i důležité informace o Oininech."
pořádně si nasadil masku a otočil se tázavě ke dveřím.

Mei Terumi

Poslouchala rozhovor dvou Oininů, když někdo zaklepal. ,,Kdo by to mohl zase být?" povzdechla si a prohrábla si dlouhé vlasy. ,,Dále!" vyzvala ke vstupu.

Miya Tsume

Došla společně se svým svěřencem, zamyšleně vedle něj čekala než budou vyzváni ke vstupu. Když se tak stalo, otevřela dveře a přidržela je tak, aby mohl vejít první.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 04:58

Aim Kusiri

Vošiel prvý aj keď mu bolo trápne že mu žena drží dver.Dobrý deň.Povedal a čakal na senseiku.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:06

Renjiro Seiji

Tak to je zlé...v tom případě bychom ho měly dostat, aby se informace nedostaly tam kam nemají... řeknu a pořádně si upravím masku.
Spoiler:
Tak čím vlastně začneme? Nikdy jsem na takové misi nebyl... řeknu a jsem rád že mám masku protože jsem se docela začervenal.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:13

Miya Tsume

,,Zdravím. Jdu tady s prckem pro tu misi, jak jsem se včera zmínila."
kývla na pozdrav i dvěma Oininům. ,,Copak Hitagi? Zase nějaký průser?" ututleně se na něj ušklíbla.

Mei Terumi

,,Počkejte chvíli, Miyo. Jen to dořeším tady s těma dvěma a hned vám něco najdu."
usmála se na ní a Aima.

Ichiro Hitagi

Naštvaně se podíval na Miyu i když to přes masku nešlo vidět. ,,Ha, jsi mimo, Miyo. Právě jsem vysílán ne super těžkou misi chycení Kaita." bylo vidět, že když to řekl, Miya se trošku zarazila. ,,Pokud ho přivedeme živého, můžeš mu taky jednu vrazit." poplácal jí po hlavě a mávnul na Renjira. ,,Tak jo, pojďme." (přesun)
// Renjiro, postni k bráně ^^
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hayato

Hayato


Počet príspevkov : 47
Join date : 01. 04. 12
Age : 28

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:17

Hayato Sumōku

Rýchlo som sa ponáhľal zo sídla klanu aby som neprišiel neskoro skákal som po strechách aby som si skrátil cestu. Nakoniec som zastavil pred budovou Mizukage vošiel som cez dvere dnu a šiel som po schodoch smerom hore. Vyhol som sa zopár ľudom aby som do nich nenarazil zastavil som až pred kanceláriou Mizukage zaklopal som na dvere a čakal som kým a niekto z vnútra ozve aby som stúpil dnu.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:28

Mei Terumi

Protočila oči v sloup. ,,Dále!" vyzvala nově příchozího ke vstupu. ,,Dneska je tu vážně rušno." začala se hrabat ve spisech misí. ,,Víš, Miyo. Přemýšlela jsem nad tím. Pustit vás na C-misi s týmem Ichi teď nemůžu, ti dva budou ještě nějakou dobu mimo hru. Ale jestli chceš, strčím vám nějakou D-misi na zítra, aby jse se osvědčili." podívala se na Aima. ,,Tak co? Jak se ti u ní líbí? Není moc zlá?" koukla se směrem k dveřím, kdo to vlastně vešel.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:29

AIm Kusiri

Odpovedal na otázku Mizukage.Nie je dobrá.Som rád že ste mi dali ju.Povedal a usmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Hayato

Hayato


Počet príspevkov : 47
Join date : 01. 04. 12
Age : 28

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:34

Hayato Sumōku

Počul som hlasy z vnútra a potom aby som vstúpil dnu tak som otvoril dvere a vošiel do kancelárií dvere som následne za sebou zatvoril pozrel som sa kto tam všetko je.Mizukage sama prišiel som pretože mám byť dneska pridelený do týmu...Povedal som a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:40

Miya Tsume

Bylo vidět že se jí ulevilo a přikývla na Mizukage. ,,Dobrá, já myslím že to zvládneme." vzala si od ní svitek s informacemi o misi. ,,Fajn, Aime.. Sejdeme se večer na cvičišti, kde ti dám podrobnosti. Teď nám jdu ještě něco obstarat. Máš chvilku volna." rozloučila se všemi a vyšla z kanceláře (přesun)

Mei Terumi

Zaměřila se na Hayata. ,,Jo, to budeš určitě mladej od Sumōku! Někdo mi říkal, že tě pošlou. Mám pro tebe i rovnou místo, jsi zařazený do týmu Ichi, hledej je na cvičišti. Tvoje senseika bude Hoshi, jestli jí znáš. Patří mezi elitu vašeho klanu."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:41

Aim Kusiri.

Ok.Povedal senseike a usmial sa.Potom išiel domov.(presun)
Návrat nahoru Goto down
Hayato

Hayato


Počet príspevkov : 47
Join date : 01. 04. 12
Age : 28

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:51

Hayato Sumōku

Vypočul som si ju a pousmial som sa.Ano poznám...Povedal som.Tak to už aby som šiel.Dodal som a otočil som sa a šiel som preč ( Presun ).
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty1/4/2012, 05:56

Renjiro Seiji

Mějte se tu...nashledanou řeknu jen a hlavními dveřmi vyrazím ven za Hitagim.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty8/5/2012, 06:42

Hideon Zusumi

Pomaly som vyšiel po schodoch. Pozrel som sa na oblohu.Je čas.
Zdvihol som hlavu ku oblohe. Celí som vzplanul. Ku nebu som vyslal dvadsať ohnivých gúľ. Keď na zem dopadlo dvojnásobok, zničil mesto. Sadol som si na schody a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty9/5/2012, 01:29

Hideon Zusumi

Pozrel som sa na zdevastované mesti. Ľudia utekali, báli sa. Vstal som a otočil sa. Predomnou stála skoro rozpadnutá budova. Vstúpil som dnu. Ľudia tam pobehovali a krčili sa pri nejakej osobe. Podišiel som k nim. Tý sa rozutekali ako splašené ovce. Na zemi, osoba pri ktorej sa krčili bol mizukage. Ja som sa len ironicky zasmial a vytasil meč klanu. Dlhý, dvojsečný železný meč sa približovaln ku mizukagemu. Ten ležal na zemi zavalený horou balvanov. Mizukage omdlel a tým sa naskitla príležitosť zabiť ho niekomu ako som ja. Vychutnával som si pohľad na bezmocné telo mizukageho. Niekto ako on, niekto tak silný, človek čo má moc, je vodca , teraz leží beznocne na zemi a mne sa naskitla možnosť popraviť mizukageho pred očami ľudí. Nikto sa neodvážil vybehnúť zo skupín ktoré stáli po zdevastovanej miestnosti okolo mňa a tela. Ľudia si šeptali a divili sa že nikto nezakročí. Žiadny obchodník sa nevirovná mne, žiadny farmár ani predavač. Ak by to skúsili zomreli by. Nechcú opustiť rodiny. Ja si len spravím svoju prácu a už o mne nebudú počuť. Prestal som premýšlať, zdvihol som meč nad hlavu a sekol som. Ten preťal vzduch a celou mojou silou sa blížil k telu mizukageho.
Návrat nahoru Goto down
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty9/5/2012, 01:29

// nevadi ak ho zabijem ne??
Návrat nahoru Goto down
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty11/5/2012, 05:05

Hideon Zusumi

Meč preťal vzduch a celou mojou silou sa zaťal do krku Mizukage. Prešiel pomedzi stavce, preťal svalu, žily a oddelil hlavu od tela. Hlava sa skotúľala. Mŕtvolu som nechal tam, otočil som sa k obyvateľom, meč som zastrčil do puzdra nn chrbte a povedal: Padajte do veznice.
Zľakly sa a utiekly. Zamkol som ich a vybral sa do Konohy.
(presun)

//dva dni (48 hodín) ubehlo, mizukage je mrtva
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Mizukage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kancelář Mizukage
» Rokudaime Mizukage : Michiko Terumī

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kirigakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: