Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelář Mizukage

Goto down 
+3
Kamikazeč
Renjiro Seiji
Usagi-chan
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty19/3/2012, 04:01

Kancelář Mizukage se nachází v nejvyšším místě městské radnice. Je odtud krásný výhled na celou vesnici. Samotná kancelář má stěny obložené knihovnami plné knih a svitků. Na konci místnosti se nachází obrovský stůl Mizukage a za ní jsou dveře vedoucí na malinký balkón.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty20/3/2012, 08:09

Přišel jsem ke dveřím u kanceláře Mizukage a zaklepal jsem. Jsem zvědavý co se bude teď dít... pomyslel jsem si a čekal až budu vyzván k tomu abych vešel.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty20/3/2012, 08:18

Mei Terumī

Zvědavě zvedla hlavu do nějakých mírových keců a překvapeně koukala na dveře. Nikoho nečekala, ale pokrčila nad tím rameny a vyzvala jednoduchým "Dále" neznámého k vstupu. ,,Možná jen někdo, kdo potřebuje zařazení?"nasadila zamyšlený výraz a čekala, kdo se ve dveřích objeví.

//Piš prosím na začátek postu jméno postavy jak já. Je to přehlednější když hraje více lidí než dva a navíc je to v pravidlech.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty22/3/2012, 04:01

Renjiro Seiji

Vešel jsem dovnitř a s úsměvem pozdravil Mizukage. Dobrý den Mizukage-sama...jsem Renjiro Seiji...jsem nový Oinin... řekl jsem a čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty22/3/2012, 07:29

Mei Terumī

,,Seiji, Seiji, Seiji, ..."
mumlala si pro sebe, zatím co se hrabala ve složkách. ,,Ach tady jsi.. Ale asi mi tady o tobě chybí nějaké informace." porovnala fotku s jeho pravým vzhledem. ,,No dobrá, takže odchyt Nunkeninů. Musíš být odvážný." usmála se pobaveně a zamyslela se. ,,Řekni mi něco o tom co umíš, a podle toho tě přidám pod něčí velení." podívala se na něj v očekávání.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty22/3/2012, 09:13

Renjiro Seiji

Děkuji Mizukage-sama, a co umím...Ovládám Element vody...a bojuji, myslím že celkem dobře s katanou, jsem obdivovatelem Sedmi Legendárních šermířů Mlžné... řeknu Mizukage s úsměvem a čekám na zařazení.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty22/3/2012, 10:06

Mei Terumī

,,Fajn.. V tom případě pro tebe mám někoho ideálního. Vydej se do pohoří Ichiban, bude tam určitě někde pospávat. Jmenuje se Ichiro Hitagi. Poznáš ho lehko, vysoký, pitomý s modrýma vlasama." pobaveně se usmála při vzpomínce na Ichira. ,,Řekněme, že umí asi něco podobného co ty jen na vyšší úrovni. Budeš k němu přiřazený, možná od něj ještě něco okoukáš, ale budeš hlavně plnit jeho úkoly, které od bude brát od velitelství. Pokud nemáš žádné otázky, jdi." vrátila se k práci.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty22/3/2012, 12:31

Renjiro Seiji

Hai a děkuji Mizukage-sama... řeknu s úsměvem když si vyslechnu všechny informace. Když se otočím ke dveřím stáhnu si na obličej svou masku.
Spoiler:
Poté se pomalu vydám pryč.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty24/3/2012, 00:40

Aim Kusiri


Ráno vstal umyl sa a pomaly vyrazil z domu.Po ceste sa zastavil najesť.Keď dojedol išiel znova pred hlavnú budovu.Prišiel ku kancelárii zaklopal a vošiel dnu.Dobrý deňPovedal.Prišiel som kvoli zaradeniu do týmu.Povedal a usmial sa
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty24/3/2012, 04:14

Mei Terumī

Znovu byla vyrušena od práce. Zvědavě zvedla hlavu a zadívala se na nově příchozího. Pak se spokojeně usmála. ,,Ach tak to jdeš v dobrou chvíli, zrovna tady pracuju nad rozpisy. Hmm.. Zařadím tě k týmu Ni, je zatím prázdný, ale aspoň budeš mít osobního senseie. A zrovna tenhle by se ti mohl líbit. Najdeš ho na cvičišti."


Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kamikazeč
Genin
Genin



Počet príspevkov : 219
Join date : 17. 03. 12
Age : 25
Bydlisko : Prešov

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty24/3/2012, 04:16

Hai.Povedal a vyrazil na cvičisko.Keď odchadazl pozravil ju.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty25/3/2012, 03:45

Leiko - malý drak velikost cca 20 cm.

Kancelář Mizukage Littledragonanimebeauti

Leiko přiletěla k oknu halvní budovi, už scháněla tolik informací, že dostat dovnitř byla pro ní maličkost, jen si počkat na správný okamžik. zůstala u zdi vedle okna, oporou aby se udržela byla její křídla a dívala se tajně dovnitř oknem
Návrat nahoru Goto down
Etsu

Etsu


Počet príspevkov : 45
Join date : 19. 03. 12
Bydlisko : Vranov nad Topľou

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty27/3/2012, 01:04

Etsu Senju: Pomaly som si prechádzal cez celé Kirigakure no sato. Po všetkých uličkách som rozsypoval kryštáliky od Reiny. Už ma to tu prestalo baviť. Keď som prešiel celé Kiri a obsypal ich kryštálikmi tak som zamieril do kancelárií Mizukage.

Netrvalo dlho a už som stál pred dverami. Poskládal som pečate na Kawarimi no jutsu. Zaklopal na dvere. Otvoril ich a prepchal cez ne hlavu."Zdravím Mizukage-sama. Gomenesai, že otravujem ale mám nutné informácie, ktoré nepočkajú!" povedal som ženským hlasom a prezeral si ju.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty27/3/2012, 01:36

Leiko
Kancelář Mizukage Littledragonanimebeauti

usmála se právě na tohle čekala až někdo zaměstná Mizukage, aby zjistila, vše potřebné.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty27/3/2012, 03:10

// To jako WTF.. chápu že vaše postavy jsou z postav silných co hýbou příběhem, ale fakt nechápu jak jste se jako mohli dostat jen tak do vesnice.. Promiňte, ale přece jen vesnice byli a vždycky budou nějak zabezpečené.. Řekněme, že hodlám vaše posty ignorovat, dokud nedostanu nějaké logické vysvětlení ._."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty27/3/2012, 03:17

(logické vysvětlení drak je malý 20 cm a sedí stále za oknem kanceláře. přiletěl)
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana
Akatsuki
Akatsuki
Reina Kana


Počet príspevkov : 238
Join date : 06. 05. 11

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty27/3/2012, 07:38

Leiko začal na krku zářit růžový krystal což znamenolo, že má opustit vesnici a to samí u Etsua. Leiko se tedy vznesla a přes bránu letěla zpět na horu. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty29/3/2012, 06:29

Renjiro Seiji

Dorazím před kancelář Mizukage-sama. Tak jsem zvědavý co nám na naší příhodu Mizukage-sama poví... řeknu a čekám co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty29/3/2012, 07:10

Ichiro Hitagi

Mávnul nad tím rukou a zhluboka se nadechl. ,,No doufejme, že to nějak obkecáme. Když už na to přijde, nic se přece nestalo, ne?" otřásl se, sebral odvahu a zaklepal na dveře. Po vyzvání vešel dovnitř a přidržel dveře Renjirovi. ,,Eh.. dobré odpoledne, Mizukage-sama.." nejistě se usmíval.

Mei Terumī

Pobaveně sledovala vystupování Ichira. Bylo jí jasné, že zase provedl nějaký problém. ,,No, koukám že jsi nováčka hned zasvětil do toho, proč o tobě říkám že jsi pitomý. Tak povídejte, co je to pro tentokrát.." zadívala se na Renjira. ,,Ale tak ať si tě ověříme, Renjiro-kun.. Podej hlášení."vyzvala Renjira.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty30/3/2012, 02:04

Renjiro Seiji

Když jsem viděl jak se pobaveně dívá na Hitagiho-sama tak jsem se chtěl ušklíbnout ale mě do smíchu moc nebylo. Protože chtěla hlášení po mě.
Umm jediná věc co je při naší službě přihodila bylo to že jsme narazily na mluvícího draka. Který po chvíli našeho přesvědčování odletěl pryč. Pravděpodobně tam byl za potravou. řeknu.
No doufám že jsem nic nezpackal hned při prvním hlášení... pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty30/3/2012, 04:06

Mei Terumī

Tvářila se vážně a pečlivě poslouchala Renjira. ,,Hmm.. Mluvící drak, to je dost nezvyklé." líně se protáhla. ,,Ale věřím, že jste rozhovorem s ním velice riskovali a proto vás za to chválím." spokojeně se na ně usmála, i když z přístupu Ichira jí bylo jasné, že neví tak úplně všechno. ,,No dobrá... Ichiro si trest splnil takže tipuju, že by jste chtěli nějakou chytačku." zamyšleně se podívala do papáru hledaných. ,,No tak.. na o si troufnete? Někoho vám vyberu, Nunkeninů je pořád dost." povzdechla si a bylo vidět, že jí to trápí.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty1/4/2012, 01:09

Renjiro Seiji

Tak jsem to nezkazil...halejujah... pomyslím si když začne Mizukage-sama mluvit. A nechám jí mluvit. Od toho je tu Hitagi-sama. Ale doufám že dostaneme nějakou chytačku...už bych rád nějakou akci...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty1/4/2012, 01:16

Ichiro Hitagi

Zamyšleně a lehce tázavě se podíval na Renjira. ,,Tak jako samozřejmě, že chceme nějakou chytačku. Už dlouho nic zajímavého nebylo. Jen nevím na jakou úroveň si tady nováček troufne." vzal si od Mizukage spisy hledaných, lehce si sundal masku aby lépe viděl a zamyšleně si spisy prohlédl. ,,Je tu vážně všechno. Od slbších chunninů a dokonce i Geninů... Až po extrémy jako jsou Les Trois nebo Shun Kokoro." při posledních dvou jménech nasadil trošku nejistý výraz. ,,To ne, to by byl extrém."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty1/4/2012, 01:43

Renjiro Seiji

Ne že bych neměl rád větší výzvy...ale pro začátek bych začal něčím menším...ale ne zase Chunninama nebo Geninama...ale o těch posledních dvou jsem toho moc neslyšel...nebo spíše ne nic určitého... řeknu zamyšleně. A čekám co na to Hitagi-sama.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty1/4/2012, 02:02

Ichiro Hitagi

Spokojeně se na něj usmál. ,,Jo vezmeme nějakého Jounina někde poblíž ať se nemusíme moc štrachat." pobaveně se usmál. ,,Ty jsi o nich neslyšel?" podivil se a podal mu poslední dva spisy. ,,Les Trois je skupina tří mladých kunoichi které jsou obviněné z krádeže a prodeje informací. Na to jak jsou mladé jsou strašně silné, nejhledanější Nunkeninové z Kiri. A Shun Kokoro je z Kumo. Je nesmrtelný nebo tak a je to.. No myslím že i nejhledanější osoba na světě vůbec." povzdechl si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Sponsored content





Kancelář Mizukage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Mizukage   Kancelář Mizukage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Mizukage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Mizukage
» Rokudaime Mizukage : Michiko Terumī

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kirigakure no Sato :: Herní místnost :: Vesnice-
Přejdi na: