Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Taki no Heiwa

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty30/7/2011, 06:28

First topic message reminder :

Spoiler:

Taki no Heiwa jsou vodopády na konci země.Vytéka jimi řeka Kawa,pryč do moře.Nachází se v obrovském lesnatém údolí a poblíž nich,u řeky,leží vesnice Hapinesu.V údolí je spousta nedůležitých výčnělků,avšak j k jednomu vede most.Říká se mu Tokki no Shorai.Obyvatelé vesnice Hapinesu v něm vybudovali menší chrám,ve kterém uctívají své bohy.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty21/4/2012, 04:31

Ichiro Hitagi

,,Samozřejmě, jednou tě možná tuto místrozní techniku naučím."
zatvářil se tajemně, ale jelikož byl takový jaký byl, zase se rozesmál. ,,Tak jsme oba obyčejní chlápci co chcou chránit vesnici. Ach jaká náhoda." sedl si a spokojeně se protáhl. ,,Ale já jsem líný, aby jsi věděl.. A právě jsem si sedl, takže už se nezvednu." podotkl.

// Jo, promiň.. Nějak jsem si říkala, kde jsi a pak jsem to zanedbala.. Promiň ^^"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty21/4/2012, 05:19

Renjiro Seiji

Díky řeknu když mi řekne že mě tu techniku naučí. Bude se to hodit. A asi to tak vypadá... zareaguji se smíchem na jeho poznámku. A nevadí, když bude něco potřeba udělám to...ale stejně by mě zajímalo jak bude probíhat setkání s naším cílem...

---------------
V poho ^^ hlavní je že jsme se tu zase slezly Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zakumy Maguha

Zakumy Maguha


Počet príspevkov : 36
Join date : 09. 04. 12

Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty7/5/2012, 06:51

Hideon Zusumi

Prebehol som cez most. Jeden výbušný lístok som hodil ku dverám svätine. Dvere sa rozleteli ako nič. Vbehol som dnu. Vyrasil katanu a prebodol svätca. Porozhádzal som po hlavnej miestnosti výbušné lístky a utiekol. Svätina sa zrútila. Prebehol som cez most. Lístky ktoré som rozhádzal po moste vybuchli a rozhádzali kamene mo okolý. Tak, otcov plán sa pomali črtá, ach keby to vydel. Rozbehol som sa smerom ku nechránenej dedine. Stiahol som si na tvár masku, prehodil čierny zamatový plášť a rozbehol sa preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taki no Heiwa
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kirigakure no Sato :: Herní místnost :: Okolí vesnice-
Přejdi na: