Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Taki no Heiwa

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty30/7/2011, 06:28

First topic message reminder :

Spoiler:

Taki no Heiwa jsou vodopády na konci země.Vytéka jimi řeka Kawa,pryč do moře.Nachází se v obrovském lesnatém údolí a poblíž nich,u řeky,leží vesnice Hapinesu.V údolí je spousta nedůležitých výčnělků,avšak j k jednomu vede most.Říká se mu Tokki no Shorai.Obyvatelé vesnice Hapinesu v něm vybudovali menší chrám,ve kterém uctívají své bohy.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz

AutorZpráva
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 04:26

Renjiro Seiji

Shiz-chan můžeš jít, pozdravuj tam... řeknu Shiz, ona se jen usměje na oba a zmizí. A co si vezmu? Bude stačit Katana a masku mám na sobě, nic více nepotřebuji. řeknu se smíchem a položím věci brašnu s věci na zem vedle sebe. Tak já jsem připraven...
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 04:53

Ichiro Hitagi

,,Fajn, tak jdeme."
ovázal si ruce pořádně bandážemi a vyšel ven. Zamyšleně se rozhlédl pod most, kudy by bylo nějaké dobré místo. ,,Navrhoval bych, aby jsme lezli podél vodopádu, až do místa kde najdeme nějaký přechod a vlezeme pod vodu!" musel zase zesílit hlas kvůli hluku. ,,Nebo máš lepší nápad?!" pro jistotu se ho zeptal.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 05:30

Renjiro Seiji

Myslím že bych to lépe nevymyslel... řeknu s úsměvem. Doufám že ho brzy najdeme a že nebude dělat problémy...nerad bych se s ním rval asi by to bylo těžké... pomyslím si. A vydám se za Hatagim.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 05:38

Ichiro Hitagi

Spokojeně se usmál a přeskočil jednoduše přes most. Dopadl na jeden z kamenů na levo od vodopádu a podíval se dolů. ,,No, budeme muset dávat bacha. Spadnout z toho tak je po nás." pobaveně se usmál. ,,Fajn, tak jo. Půjdu první a ty budeš hlídat jestli někdo za námi nejde z vrchu. Ale drž se u mě, lehko by jsme se mohli rozdělit." poučil ho a začal pomalu slézat dolů.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 05:52

Renjiro Seiji

Okay šéfe... řeknu mu a když seskočí na jeden z kamenů, přelezu most také a dopadnu na jeden kus od něj. Nebojte budu hlídat aby ses nic nestalo... řeknu a čekám na jeho další krok a stále si hlídám záda.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:04

Ichiro Hitagi

Začal opatrně hledat místa po kterých bych mohli stoupat dolů a naznačil Renjirovi, ať se postupně vydá za ním. ,,Fajn, měli by jsme co nejrychleji najít nějaký vý běžek a dostat se pod vodu. Ale měli bychom si takév všímat nějakých stop." rozhlédl se zamyšleně okolo.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 06:35

Renjiro Seiji

Sestupuji pomalu za šéfem. Pomalu scházíme, nebo spíše seskakujeme dolů. Sakra musí tu být nějaká stopa. Není možné že by byl tak dokonalý že by nezanechal nic. pomyslím si když tu si všimnu že na jednom z nižších kamenů je nějaká zvláštní barva. Ta co tam nemá co dělat. Šéfe? Vidíte ten kámen o kus níže? Zdá se mi to? Nebo je na něm něco co sem nepatří? zeptám se ho nahlas.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 07:52

Ichiro Hitagi

Zaraženě zůstal zavěšený na jednom z kamenů a podíval se na ten vedle sebe. ,,Myslím že jsem našel.. další stopy po té zbrani." zamyšleně po rýhách přejížděl prsty. Pak se překvapeně podíval na to, co objevil Renjiro. ,,Nevím, vypadá to zvláštně. Dvě stopy na jednom místě." rozhlédl se okolo. ,,Myslím, že jsme něco našli..."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 08:13

Renjiro Seiji

No teď už jenom zjistit jak se dostat pod, nebo spíše za ten vodopád... řeknu zamyšleně a jak jsem moc zamyšlený tak jsem málem sklouzl z kamene dolů naštěstí jsem to včas vyrovnal. Sakra to bylo těsný... pomyslím si a cítím jak mi pod maskou vyskočil pot.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 20:04

Ichiro Hitagi

Vyčítavě se podíval na Renjira, pak se ale začal rozhlížet kolem vody, kde je nějaké místo kudy by tam vlezli. ,,Vleze pod vodu, ale pak budeme muset šplhat ještě dál dolů. Bude to tam mokré a kluzké. Zvládneme to?" všimnul si nějakého kapradí a došplhal k němu. Rozhrnul ho rukou a naskytl se mu pohled na řadu kamenů vedoucích pod vodu. ,,Myslím, že by jsme to mohli zkusit tudy. Co myslíš?" otočil se zpátky na Renjira.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty7/4/2012, 20:13

Renjiro Seiji

Pokud nahrnu více chakry do chodidel tak to půjde... řeknu s úšklebkem když vidím že Hitagi našel průchod pod vodopád. Tak jdeme do toho? Ať to máme za sebou. zeptám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty8/4/2012, 21:06

Ichiro Hitagi

,,Jo, to by jsme mohli udělat.. Ale je to ještě pěkný kus cesty, až dojdeme dolů budeme bez chakry a to se k lovení nunkenina moc nehodí. Navrhuju aby jsme to slezli a dole si udělali nějaký tábor nebo tak něco."
povzdechl si a prolezl kapradím pod vodu. ,,Sakra.. je to ještě víc kluzké než jsem čekal. Ať při nás stojí bohové všech moří, jestli chceme dolů slézt živí. Ale jsem rád, že jsem se konečně dostal zase někam na misi." počkal jestli se Renjiro dostane bezpečně pod vodu a s pomocí chakry začal slézat po mokrých kamenech dolů.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty8/4/2012, 21:24

Renjiro Seiji

Přesně tak proti němu budeme potřebovat každej zbytek chakry. S táborem je to dobrý nápad den navíc nás nezabije, když už je na útěku tak dlouho. řeknu mu a prolezu tím samým místem co on za kapradím.
První mise jako Oinin...A doufám že získáme Hiramekanei... pomyslím si. Pak nahrnu chakru do nohou a začnu slízat za Hitagim dolů.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty8/4/2012, 22:39

Ichiro Hitagi

,,Fajn, tak jdeme na to."
zatvářil se trošku nejistě a pro jistotu nasadil o něco pomalejší tempo než když s lezením po suchém. ,,Hele, když se podíváš tam dolů, vypadá to že pod vodopádem je jezero s jeskyní. Můžeme se utábořit u toho jezírka a pak jít dál do té jeskyně. A ještě se podívat po stopách, samozřejmě."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty8/4/2012, 23:17

Renjiro Seiji

V úměře s Hitagiho rychlostí jsem zpomalil i já. Tu jeskyni vidím odpočineme si a třeba tam najdeme nějaké další stopy. Doufám že se nám ho podaří najít. zavolám a dávám si pozor kam šlapu. Jeden krok mimo by mohl být ten poslední.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty8/4/2012, 23:35

Ichiro Hitagi

,,Jo to já taky.."
povzdechl si unaveně a po zbytek cesty už na Renjira raději nepromluvil. Oba se museli snažit, aby jejich kroky nebyly smrtelné. Po nějaké čtvrt hodině konečně udělal poslední dva kroky a postavil se nohama pevně na zem. Zvedl hlavu aby se ujistil, že Renjiro leze stále za ním a počkal až sleze k němu. ,,No.. můžeme si pogratulovat, tohle byl pěkný kus cesty."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty8/4/2012, 23:54

Renjiro Seiji

A bylo to celkem šílený... řeknu unaveně když doskočím na pevnou zem. Sakra...doufám že už další takovýhle sešlap nebudeme muset absolvovat...no nevadí tak co teď šéfe? zeptám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty10/4/2012, 06:01

Ichiro Hitagi

Trošku vyčerpaně se protáhl, taky už měl přece jen své roky. ,,Čeká nás ještě cesta nahoru.. Pokud nenajdeme něco jiného." pobaveně se usmál a rozhlédl se po jeskyni. ,,No.. navrhoval bych nejdřív roztáhnout něco jako tábor, pak by jsme mohli prohlédnout tuhle jeskyni a zítra se vydat do těch tunelů a hledat dál." ukázal na konec jeskyně, kde se prostor rozděloval do tří tunelů.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty10/4/2012, 06:49

Renjiro Seiji

Doufám že najdeme jinou cestu...nechtělo by se mi to lézt nahoru... řeknu s trochu unaveným úsměvem.
Pak se začnu procházet po jeskyni. Je tu celkem vlhko. Myslím že se tu dlouho nezdržel...jsem zvědav kam pokračuje ta chodba. Neměly bychom udělat nějakej oheň nebo něco takovýho? zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty10/4/2012, 17:35

Ichiro Hitagi

,,No, řekl bych že ty zatracené tunely někam povedou. Měli by jsme si zajistit oheň, to máš pravdu. Teď se ti předvede ninja z kterého si dělají srandu kvůli kombinaci Suitonu a Katonu."
pobaveně se usmál, pak ho ale něco zaujalo na jedné ze stěn. ,,Podívej se ještě po stěnách jestli tu nejsou další rýhy. Tady jich pár je, to znamená že jsme jen na dobré cestě." sehnul se ke kupě dřeva která tady mohla už nějakou dobu ležet. ,,No.. je to lepší než držet oheň jen tak, žere to strašně moc chakry." hodil dřevo na kupku.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty12/4/2012, 06:37

Renjiro Seiji

Dva elementy? Suiton a katon? Podivná kombinace... pomyslím si. Pak přejdu k druhé zdi a začnu hledat stopy. Našel jsem pár menších škrábanců...ale nic většího... řeknu mu a vrátím se v klidu k provizornímu ohništi. Cestou jsem sebral pár kusů dřeva, nebylo toho moc ale lepší než nic jak řekl Hitagi. Nesmíme plýtvat chakrou zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty12/4/2012, 08:43

Ichiro Hitagi

,,Netvař se nad tím tak přiblbe, já to viděl. Asi si říkáš že je to podivné, ono taky je. Ale co s tím nadělám."
pokrčil nad tím rameny, nahromadil chakru a kupu dřeva jen dotykem ruky zapálil. ,,No když už nic jiného tak máme nějaké stopy." sedl si k ohni a líně se protáhl.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty12/4/2012, 10:24

Renjiro Seiji

Netvářím se přiblble... řeknu na oko uraženě ale přitom jsem se přiblble tvářil.A navíc se to celkem hodí... řeknu se smíchem.
No šéfe když už tady tak sedíme řekněte mi něco o sobě... dodám s úšklebkem.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty12/4/2012, 17:46

Ichiro Hitagi

,,Ne, netváříš.. Ale cukl ti koutek."
pobaveně se zasmál. ,,Divil by jsi se, co umím vyčíst z lidí." zatvářil se tajemně, ale myslel to vážně. Prošel kvůli tomu speciální trénink který obsahoval dlouhé sezení u knih a hledění do stěny. ,,O sobě?" podivil se a mávnul nad tím rukou. ,,Myslím že i ty budeš zajímavější, já se cítím jen jako řadový ninja, který chce pro svou vesnici udělat co nejvíc. Měli jsme to v rodině.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty18/4/2012, 05:40

Renjiro Seiji

Vyčíst z lidí? Někdy se to celkem hodí co? zeptám se ho. V naší branži se to musí hodit, informace jsou cenné.
A určitě přeháníte šéfe...já taky nejsem nijak zajímavý... řeknu se smíchem.

----------
Omlouvám se že jsem se tu dlouho neobjevil, měl jsem nějaké problémy ale už je to v pohodě Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taki no Heiwa   Taki no Heiwa - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Taki no Heiwa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Kirigakure no Sato :: Herní místnost :: Okolí vesnice-
Přejdi na: