Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Červená zóna / trosky

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty5/7/2011, 04:36

First topic message reminder :

červená zóna ktorá je roztiahnutá po druhej polovici Sunagakure no sato značí zónu v ktorej prevláda doslova chaos. Výbuchy, krik a zvuky boja sú tu na dennom poriadku pretože sa tu nachádzajú rebeli ktorý... dá sa tak povedať majú túto časť Sunagakure úplne pod kontrolou. všetkým normálnym občanom ako aj shinobim je zakázaný vstup do tejto zóny ak sa nejedná o misiu alebo ak nemajú špeciálne povolenie od Kazekageho či od jedného z generálov. Budovy sú v tejto zóne zničené, vyľudnené a keď sa nič nedeje tak to pripomína skôr mesto duchov.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 03:47

Tamika Rihiko

Nevěřícně se po zemi poposunula,ale to už byla ta divná ženská u ní.,,Počkat .. to .. sakra..!"chtěla jí nějak zastavit,ale byla moc slabá,takže ve výsledku nic neudělala.Byla překvapená,že to není další bolestná procedura,ale bylo jí z toho dost zle.Snažila se jí ucuknout,ale bylo to k ničemu.Opravdu si ale přála,aby nenašla to,co hledala.Když už nic jiného,Kaze jí musel věřit,když udělal to co udělal.A tohle je jistá forma zrady,ne?
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 05:08

Sora
Brániť sa ? Sorova okamžitá reakcia bola že zdvihol ruky do vzduchu a z jeho rukami sa zdvihol aj piesok asi meter hrubej vrstvy pred Sorom ... Raiton je silný no hrubá vrstva piesku by ho mala zastaviť tak či tak ... Sora sa pousmial a pozoroval ako sa technika VIII. doslova vnorila do piesku no už nevyšla von
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 05:28

IX

Po asi šiestich sekundách som vyčerpane padla na kolená a rýchlo som sa od teba odsunula.. Čo si sakra zač? spýtala som sa pri čom som bola hodne vyvedená z mieri. Jednou rukou som sa chytila za hlavu a po tom som k sebe privolala troch rebelov.. nemôžem.. nemôžem sa jej pozerať do vzpomienok.. je to také.. argh..cukla som sebou keď ma hodne rozbolela hlava.. rozviažte jej jazyk svojími metódami.. chcela som ísť na to bezbolestnou cestou.. ale jednoducho to nie je možné.. Zašomrala som po čom som len vstala a rýchlo som z miestnosti odkráčala.. Rebeli sa na teba iba tak "krute" pozreli a očividne premýšľali ako by mohli začať..

VIII

Hee.. Shukakova ultimátna obrana da? okej.. toto nechám na iných.. povedal som pri čom som spravil jednoduchú pečať a zmizol som niekam preč.. v tom sa okolo teba objavilo desiatky a desiatky rebelov zo zbraňami pri čom ťa dokonale obklúčili a po tom sa na teba všetci rozbehli s jasným úmyslom ťa zabiť.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 05:53

Sora

Skôr piesok ... obrana by bola bližšie než tento piesoček ... nenápadne pozrel na tykvu keď sa objavili rebeli okolo neho ... eeeh .... tak čo dokážeš ešte ? Sora si strhol tykvu z chrbta a hodil ju do davu rebelov kde sa tak nejak tykva roztiahla a začala sršať piesok na rebelov ... uvidíme čo dokážeš ultimátny Shukaku ... pri tej myšlienke sa vážne pousmial a dal ruky v päsť ... tak ideme na to ... okolo Sori sa začal točiť piesok veľkou rýchlosťou takže každý rebel ktorý naň stúpil padol na zem
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 05:56

Tamika Rihiko

Překvapeně se odtáhla a chvilku nechápavě koukala.,,Hm .. to je zvláštní .. to že jsem mrtvá,jí brání číst myšlenky?"pomyslela si a zhluboka oddechovala.Pak se nejistě zadívala na rebely.,,Eh .. ahoj..."vykoktala ze sebe a přikrčila se k zemi.,,Pomoc?"
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 06:22

Sora-- Rebeli ktorý sa na teba rútili popadali na zem no niektorý sa tomu stihli vyhnúť, tí čo sa vyhli uskočili do zadu a začali ťa bombardovať kuanimi a shurikenmi ktoré po tebe lietali dosť veľkou rýchlosťou, tie posledné na sebe malo výbušné lístky a tie keď sa priblížili k tebe tak začali horieť po čom len vybuchli. Rebeli sa po tom pustili do dymu za tebou aj keď nevedeli či ich útok zabral.

Tamika-- Keď si ich pozdravili nijak nereagovali.. po tom len jeden ukázal na nejaké nepríjemne vyzerajúci "nástroj".. v momente ťa dvaja popadli a začali ťa k tomu niečomu priväzovať pri čom jeden z nich odniekadial vytiahol nejaký stolček na ktorom bolo zopár nástrojov ktoré vyzerali dosť. .hrôzostrašne.. keď ťa k tomu niečomu priviazali, vlastne to bola skôr nejaká kovová konštrukcia, tak si ten jeden do ruky zobral niečo ako remeň len s tým že na ňom boli hlavičky klincov takže by jeho úder doosť dosť dosť bolel. Kazekage, vieš kto to je? spýtal sa ťa takým temným hlasom pri čom sa k tebe priblížil tak nebezpečne blízko.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 06:25

Tamika Rihiko

Zaraženě sledovala co s ní dělají a pak se vystrašeně podívala na toho,co na ní promluvil.,,Eh .. ten kdo vládne v Sunagakure?"zkusila nějakou ne konkrétní odpověď.,,Nemůžu jim prásknout Kazeho .. to v žádném případě..."polkla nasucho.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 06:28

Sora

Piesok na šťastie Soru ochránil no keď povybuchovali všetky Kunaie štít stále stála okolo Soru ... po dobrom do nepôjde ... musím zabíjať ... Piesok sa zrazu zmenil na ostne ktoré boli všade okolo Soru ... tak keď zabíjať tak už poriadne !!! ozvalo sa poza štítu ktorý sa v tej chvíli začal dosť rýchlo rozťahovať do všetkých strán
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 07:12

Tamika-- Hmm.. zlá odpoveď.. povedal pri čom sa napriahol a v momente ťa švihol tým nepríjemne upraveným remeňom.. rana však neprišla.. pôvodne ti mieril na tvár no ty si pocítila menšie chvenie vo svete mŕtvych a pred tebou zrazu stál Kaze ktorému sa remeň omotal okolo ruky ktorú proti nemu nastavil a spravil mu tam nepríjemne vyzerajúce krvavé ryhy, ranu na tvári ktorú mal pred tým mal vyliečenú alebo nejak zamaskovanú pretože mu nebola vidieť. V momente keď ho ostatný dvaja rebeli uvideli tak sa rozbehli k dverám no pred nimi sa objavil Akivír a len ich zahnal späť k rebelovi ktorý stál len kúsok od Kazeho a teba.

Kaze
mal som na tvári dosť taký.. mŕtvolne chladný výraz, ten rebel sa mi pokúsil remeňom roztrhať kožu na ruke keď s ním čo najsilnejšie potiahol svojím smerom akonáhle som mu remeň zachytil no skôr než to stihol spraviť tak som mu rukou ktorú som mal omotanú remeňom schytil zápästie, vykrútil som mu ho za chrbát a otočil som si ho chrbtom k sebe, pri tom som mu kopol kolenom medzi lopatky takže sa zviezol na zem v bezvedomý. Remeň som mal stále zaseknutý v ruke a ostatných rebelov som si očividne nevšímal pretože sa o nich určite postará Akivír.. jednou rukou som sa oprel za trám na železnej konštrukcii ku ktorej bola prichytená Tamika a naklonil som sa tak trocha nad ňu pri čom som druhú ruku zovrel v päsť a tak prísne som sa na Tamiku pozrel.

Sora-- Asi štyroch rebelov to doslova poprepichavalo no niektorý z nich stihol spraviť pečate a všade okolo teba za zo zeme .. teda skôr piesku zdvihli kamenné kvádre ktoré poslúžili ako štít a tým ostatných ochránili. Nad tebou asi vo výške piatich metrov sa objavili traja rebeli ktorý naraz poskladali rovnaké pečate. Katon: Goukakyuu no jutsu! skríkli všetci naraz a vypustili na teba tri veľké ohnivé gule .
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 07:22

Tamika Rihiko

Překvapeně sledovala Kazeho a cukla sebou.,,Tohle je snad horší než předtím... nečekala jsem,že se tu objeví..."polkla nasucho,upírajíc pohled na něj.Nakonec to nevydržela a uhnula pohledem do země.,,Eh .. Kaze..."chtěla se ho zeptat co tu dělá,ale nenašla pro to slova,ani dech.Byla pořád strašně utahaná a měla strach,že znovu omdlí a to i bez pomoci té divné ženské.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 07:48

Sora

Ach ... prečo- nestihol dopovedať a v tom si všimol ako naň letia tri ohnivé gule inštinktívne dal ruky do zvláštneho znamenia ... hey !! STOP !! zakričal si v hlave a v tom ho piesok obklopil v štyroch hrubých vrstvách tak že k nemu neprenikol ani vzduch ... prečo stále oheň a blesk ? je to už ... dosť kruté od nich ...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 08:19

Kaze

Po chvíľke som si poriadne odfúkol a mierne som sa uvoľnil.. jedným prstom som ďobol do nitiek ktoré sa v momente rozpadli a ja som Tamiku zachytil aby nespadla na zem, Gomen.. že idem tak neskoro.. šepol som pri čom som ju stále držal.. keď som totiž videl jej zranenia .. tak som si aspoň myslel že nie je schopná sama chodiť a už vôbec nie so mnou udržať tempo, Aki-kun, povedal som smerom ku Akivírovi na čo len prikývol a zmizol v obláčiku čiernej hmoty. Ja som zobral Tamiku na ruky a pomaly som sa začal sústrediť pri čom som mal v tvári dosť zničený a strápený výraz. Po tom sme sa ocitli vo svete mŕtvych a ja som sa v ňom vydal do mojej pracovno/domu.--môžeš pokračovať v hlavnej budove.


Sora

Pred technikami si sa síce ubránil.. no v momente ako si zodvihol piesok na obranu pred nimi pomedzi neho prebehol jeden z rebelov ktorý sa dostal až do tvojej bezprostrednej blízkosti a zaútočil po tebe sekom z katany miereným na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 08:31

Sora

Vy ma chcete vážne zabiť že ? z piesku ktorý ostal Sorovy nad hlavou sa vytvorila kópia ktorá prešla rebelom rýchlejšie než jeho katana Sorom a taktiež dopomohol aj Sorov obvyklí štít z piesku aby neutrpel žiadne zranenie ... no to skôr ja zabijem vás ... piesok obalil rebela a keď bol v ňom celí Sora stlačením ruky doslova premenil rebela na krvavý piesok
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 08:46

Sora-- Kopija z piesku prešla rebelom ktorý sa ani nestihol spamätať keď ho tvoj piesok rozdrvil na nanočastice.. problém bol len v tom že tých rebelov bolo príliš vela.. ďalší na teba útočil hneď po tom čo si jeho kumpána prebodol kopijou a hneď po ňom na teba útočili ďalší dvaja len z druhej strany.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 09:19

Sora

Čo vlastne chcete !!! zakričal a v tej chvíli sa všetok piesok v jaskyni zodvihol okrem asi meter veľkého okruhu okolo Sori ... už nie ... viac už nie ... nemôžem to nechať tak !! Sora zrazu zakričal ako keby umieral a v tej chvíli sa všetok piesok v miestnosti začal tlačiť k sebe ohromnou silou o ktorej nevedel ani Sora že dokáže vyvinúť
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 09:40

Akivír

Sora-san! skríkol som keď som sa objavil kúsok od neho. Nebláznite! ani vaša absolútna obrana vás nezachráni keď sa to tu celé zrúti.. povedal som pri čom som si postavil na neho, nasadnite na mňa, vypadneme.. Tamika je už v poriadku nemusíte si o ňu robiť starosti.. povedal som dosť naliehavo pretože sa steny jaskyne začali nebezpečne triasť a pomaly na nás začali padať veľké úlomky kameňa.
Návrat nahoru Goto down
Remorko
Raikage
Raikage
Remorko


Počet príspevkov : 2391
Join date : 15. 04. 10
Age : 28
Bydlisko : BA

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 10:10

Sora

Sora sa otočil na Akivíra z vyvalenými očami ... a ty si ? nejako moc nečakal dlho na odpoveď a hneď naň nasadol ... na otázky bude dosť času potom nie ? teraz je hlavné prežiť pád tejto ... jaskyne ... potichu si povzdychol no pred tým nabral trocha piesku do ruky a strčil si ho do vrecka ... môžeme ísť ... povedal potichu a už len čakal čo Akivír spraví
Návrat nahoru Goto down
krumla
Kazekage
Kazekage
krumla


Počet príspevkov : 1263
Join date : 27. 08. 10
Age : 29
Bydlisko : Ja som postrachom BA ^^

Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty8/7/2011, 10:35

Akivír

Len som prikývol a po tom mi po tvári stiekla anime kvapka.. asi si ešte nebol vo svete mŕtvych že? spýtal som sa neisto no nemal som čas na dohady a tak sme sa rýchlo začali strácať v temnej hmote.. zrazu sme sa obidvaja ocitli na takmer úplne inom svete, Sora vlastne ani nie, nebol "mŕtvy" a tak keď sme sa preniesli v momente stratil vedomie a tak tú krásu toho čiernobieleho sveta nemohol vidieť.. Prebral sa však keď sme sa vrátili späť do normálneho sveta už v "izbe" kde Kaze klačal na zemi a Tamika ležala na nejakom stole ktorý pripomínal skôr oltár... - pokračovanie hlavná budova.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Červená zóna / trosky   Červená zóna / trosky - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Červená zóna / trosky
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hlavná brána (červená zóna)
» Námestie ponorené v krvi (červená zóna)
» Obytná časť (modrá zóna)
» Obytná zóna-zachovaná časť
» Tréningový podzemný komplex (modrá zóna)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: